Зоново състезание - 3ти тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Nikka » Съб Фев 10, 2018 10:56 pm

Кики, пиши си отчета в Word и после само копираш тук. Аз така правя
Аватар
Nikka
 
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 24, 2016 6:54 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 3 тур

Мнениеот HippoDel » Съб Фев 10, 2018 11:22 pm

:arrow: 1. Състезател- HippoDel, 10.02.2018, събота, 10 блока

:arrow: 2. Хранения за деня – 5
9:30 - закуска
13:30 - обяд
16:30 - междинна закуска
18:30 - вечеря
22:30 - късна закуска
заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. През целия ден не съм яла от червените храни в таблицата - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче и мерителна чашка - заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - доста над литър и половина(отново под формата на чай от лайка)- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска 3Б
3БП - омлет с пуешки бекон
1,5БВ - морков
1,5БВ - ябълка
3БМ - бадеми

Обяд 2Б
2БП - котлет от сьомга на грил тиган
2БВ - целина на фурна
зеленолистни - не броя
2БМ - зехтин

Междинна закуска 1Б
0,5БПВМ - тутманик Стеф
0,5БПВ - кисело мляко във вид на айрянче
0,5БМ - бадемче

Вечеря 3Б
3БП – котлет от сьомга на грил тиган
зелена салата - не броя
3БМ – тахан
2БВ - пюре от ябълка
1БВ - ябълка

Нощна закуска 1Б
1БПВ - кисело мляко
1БМ - бадеми

:arrow: 8. Днес, за съжаление, отново цял ден пазих леглото :msmile10: - без спортната пчеличка.

:arrow: 9. За щастие, днес съм по-добре, вече без главоболие и болки в мускулите. Но за съжаление, все още с парене в ушите, запушен нос, болки в гърлото. НО! :but: Това не ми попречи да се напна и да се изпаружа на един ПЛАНК за 1 минута! :peace1: Грабнах си планковата пчеличка!!!

:arrow: 10. Според мен днес улових цели 7 пчелички и нито един търтей :angel:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Teddy » Съб Фев 10, 2018 11:57 pm

Състезател Teddy - 10 блока - Петък(09.02) и събота (10.02) 23:52

:arrow: 2. Хранения за деня – 5
9:30 - закуска
13:30 - обяд
16:30 - междинна закуска
18:30 - вечеря
22:30 - късна закуска
заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. През целия ден не съм яла от червените храни в таблицата - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче и мерителна чашка - заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - доста над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

arrow: 8. Днес, и вчера тренирах - спортната пчеличка.

:arrow: 9.: Грабнах си планковата пчеличка!!! (и за двата дни)

:arrow: 10. Според мен днес (и вчера) улових цели 6 пчелички и нито един търтей

Съжалявам, но по някой път се случва така, че не мога да си споделя менюто.
Споделям го веднага, когато ми се отдаде възможност!
За двата дни менюто е едно и също, но нямам време да го опиша
Утре се надявам да успея и да се отчета навреме!

Лека вечер дами :)
Аватар
Teddy
 
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Яну 22, 2018 2:23 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Нед Фев 11, 2018 12:09 am

1. Състезател- ivka_94, 10.02.2018 , събота, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5,
сутрин – 8,30 - 1 бл
обед –13,30 – 3 бл
следобед -16,30 - 1 бл
вечер – 19,00 - 3 бл
преди лягане - около 23 2бл
Заслужих си стриктна пчеличка


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка


4. Днес не заслужавам зелена пчеличка, тъй като бях на пита на едно детенце и си хапнах от питата за здравето на детето.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- около 2 литра и си завоювах водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – 2блока - 220 гр. Кисело мляко, 56 гр. Извара , орехи , мандарина
Обяд –3 блока - зелен фасул на фурна по рецептата от сайта с морковче, пуешка шунка

Следобедна закуска – 1 бл – капучино с 6 фъстъка

Вечеря – 3 блока – 240гр домат, 1 краставица , 4-5 люти чушки / да допълним краставицата, защото са по-малко по грамаж/,1 мандаринка 82 гр.крехко свинско месце и 9 маслини


Късна вечеря - 24 гр. Пилешко месо с домат


8. Около 2 км пеша и имам спортната пчеличка.


9. 1 минута Планк" , и затова спечеля планкована пчеличка.



10. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден и един търтей
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот chern0koska » Нед Фев 11, 2018 12:13 am

1. Състезател- Chern0koska, 10.02.2018г., 10 блока, разпределени 2:3:1:3:1
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5-
Сутрин -08:00,
обед – 12:00,
следобед – 15:30,
вечер – 20:00,
преди лягане – предстои в 00:20
Заслужих си стриктна пчеличка

3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка Устисках днес да не взема една лъжица и да гребна в купата с картофеното пюре, което тоооолкова обичам. Изключително много воля вложих, но по-важното е,че удържах

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Днес изпих над 2 литра вода - почнах вече да се давя , но си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – какаово-бананови кексчета – 2 БПВМ
Обяд – яйца на очи
1 яйце – 1 БП
4 белтъка – 2 БП
1 ч.л. зехтин за тигана – 3 БМ
И за десерт – мандарини и круши общо 300 гр – 3 БВ
Следобедна закуска – сусамени бисквитки – 1 БПВМ
Вечеря – Пиле с тиквички „Абуелос”, като добавих пюре от 3 БВ моркови и 1БВ лук и по този начин рецептата става за 12 БПМ + 8 БВ. И така за обяд/вечеря ми остава да добавя по 1 БВ, който тази вечер беше 100 гр мандаринки отново. Между друготооооооо мнооого ми хареса това пиле. Адмирации! :Hello:
Преди лягане – чаша мляко – 1 БПВ + 2 бр. Кашу – 1 БМ

8. Днес извървях 2569 крачки и направих кратка 20-минутна тренировка вкъщи с всякакви скачанки, ляганки, паданки и ставанки и си гепнах спортната пчеличка.

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" и няма как да изтърва тази планкована пчеличка.

10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой

11. Според мен днес улових 8 пчелички + 1 пчеличка - герой
Последна промяна chern0koska на Нед Фев 11, 2018 12:14 am, променена общо 1 път
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот mimeta » Нед Фев 11, 2018 12:14 am

Днес съм с червен търтей, щото бяхме на гости да отпразнуваме нов апартамент, бременност и годеж. Пих ром, балансирах с пиле.


1. Състезател- Mimeta; 11.2.; 11 блока (2+3+2+3+1) Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден –
10:00 – 220 кисело мляко и една чаша прасно мляко
15:00 – доядох тиквичките с пиле
18:00 – пиле със ром
21:00 – пиле със ром :D
23:00 - 200 г кисело мляко
Спазени 5 хранения - стриктна пчеличка.

3. Устоях и си улових инатестата пчеличка


4. Ром - червен търтей


5. Всичките хранения мерих на грам и на милилитър - мерителна пчеличка!


6. Водната пчеличка ми е дружка :)


7. готвих вчера, така че днес само кратко и все пак точно и подробно - пчеличката-поет


8. Днес не тренирах. :(


9. Великото упражнение "ПЛАНК" , днес само веднъж 60 секунди, леко подпийнала - планкована пчеличка.



10. Струва ми се, че днес улових 6 пчели и ни един търтей!
Аватар
mimeta
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Мар 03, 2017 12:57 pm
Чехия
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот yana » Нед Фев 11, 2018 1:59 am

Здравейте,

Аз днес улових всички търтеи и почти никакви пчелички. Бях на рожден ден вечерта, пих бира и ядох торта. А после пропуснах и последната закуска. Резил :).
1. Състезател- yana, 10/02/2018 (събота) - 9 блока

2. Хранения на ден - 4
- сутрин – 10:00 ч
- обяд – 15:00 ч
- следобед – 18:00ч.
- вечеря – 20:00 ч
Пропуснах хранене и не спечелих никаква пчеличка.

3. Изкушението победи - ядох торта и имам лаком търтей.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - не е и имам червен търтей.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - мерих ги до следобедната закуска. Вечерята провали нещата. Имам мързелив търтей.

6. Изпита вода- над литър и половина- изпих над 2 литра и си искам водната пчеличка.

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - ще си го напиша до следобедната закуска и нямам пчеличка-поет.
4 хранения - 2:2:1:???

Закуска- 10:00 ч
2бмпв: 1 киви (1бв) + 14 гр овесени ядки + 112 гр котидж (2 бп) + 1 с.л. кисело мляко + 10 гр чия
(2бм)
Обяд - 15 :00 ч
2 бпмв: последното парче от кюфтето на Маня (1бв + 2 бп) + 1 чаша кисело зеле (1бв) + 6 маслини (3 бм)

Следобедна закуска : 18:00 ч
1бмпв : 1/2 кофичка кисело мляко 3,6 % (1бвмп)

Вечеря : 20:00 ч
Тук ядох снежанка, торта и изпих 3 бири. Не съм балансирала по зоната.

8. Днес обикалявх 3 часа на пазар и мисля, че се брои за спортна пчеличка.

9. Днес пропуснах планка и нямам планкована пчеличка.

10. Според мен днес улових 2 пчелички и 3 търтея

Хубава вечер,

Яна
Аватар
yana
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Яну 28, 2018 8:47 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 11, 2018 3:55 am

Добро неделно и все още състезателно утрооо :)

chern0koska, поспаланке такава :sleepsheep: , за 9ти завършваш със 7 бройки, поради бездаискащо заспиване :laugh4: А за 10ти- невероятна си просто :pray: Как си удържала на това картофено пюре :dull2: Спечели ме, край, твоя съм :skyle5: 8+1 . Хайде сега имаш последни 5 дена, в които да не съгрешиш, за да си хванеш още една голяма пчела.
А това Пиле "Абуелос" и аз го уважавам много, само дето си го правя по-лютичко, че много си падам по пикантните вкусНотийки :chef1:

Nikka, :Boquett: благодарско много за споделеното, че ми говориш, и че ме разсмя :laugh4: Аз разбирам, че спортните ти гърчове са благодарение на мъжа ти, но най-вече и зоната си казва думата, с горенето на мазнините и бълването на енергията. Ако има някакъв вариант, всеки божи ден така да се ентусиазираш, направо ще те обожавам :skyle5:
И кой от всичките Зонови сладоледи си направи? Ако не е от сайта, сподели рецепта. Завършваш с 8+1

Maxima - Ralito, хайде бе бейби, облечи се с нещо, само ти останан гола-голеничка и без аватарче :laugh: ....ма рокли колкото искаш :dress:, + това безплатни, ти нЕ, че НЕ...чакай малко зоната да подейства, тогава ще се разсъбличаш ;) За 7ми ти пиша 4 броя, но се постарай това да не се случва през останалите 5 дена. :hug:
За 10ти си спечели 7 бройки в кепчето :bow:

Мечта_8, ко ши та прайм теб...направо нИзнам! Ти, вчера вместо да замажеш търтейте с цитати, така се омаза себе си, че още се пързалям от смях :laugh1: И охх, тази спортна пчеличка..
Днес спортуването беше с прахосмукачка , парцел и прочее битови приспособления :swipping: …, включих и прикляквания и припълзявания … И понеже съм още гузна от вчерашната оргия с търтеи , за да съм сигурна, че ще имам спортна пчеличка рипах и в денси ритми :dance: , само и само да прилаская в днешния си кошер – спортна пчеличка!
...то какви пируети са били, какви чупки в таза и в 4ти гръбначен прешлен, направо се разтопих. Така образно ми го разказваш, че си те представих като Фредито в първата част на клипа :bigsm25: И приплъзванията, които си направила особено ме докоснаха, като един летен бриз погалиха душата ми. Отличничка си 8+1 :hugs1:

kiki, защот така бе мила, се мъчиш като грешен дявол, да пишеш всеки ден всичко отново и отново..ми направи си един доклад цветове, с различен шрифт, със смайлита тук във форума, и преди да го публикуваш, си го копирай не един word document и там ще ти стои готовата форма с кодовете за всички картинки, цветове и т.н и само променяш броя на пчеличките и менюто..толкова е простичко и бързо :yess: Отличничка си днес 8+1 :hug: БравусТ. Още два дена и ще гризнеш пчелата Майка :)

ТониЕлис, ти си отличничка, с теб винаги съм най-кратка, но просто нямам забележки :bouquet: 8+1 :hug:

HippoDel-Професор в Зоната, какво меню само, стомашните ми сокове се разбунтуваха, предизвиквайки бурна реакция на слюнкоотделяне... :dull2: Адмирации за усилията, невероятна си просто! Аз не знам дали щях да издържа на състезание ако съм болна :Hello: 7 бройки за деня :hug:

Teddy, нямам забележки, смело напред :yess: И за двата дни по 6 в кепчето ти :angelic-cyan:

Ивка-пърхаща пчеличка :love: , за съжаление, когато изтървеш зелената пчеличка, червения трътльо се блъска в теб...мамка му и търтей....ама :notagree: правила....7+1 червенко , за мъжки аромат в кошера :)

mimeta, :stupid: какъв Ром, какви 5 лв... :bigsm8:
Струва ми се, че днес улових 6 пчели и ни един търтей!
:msmile1: Пробваш ли ме, а... :laugh3: хитруша такава.....завършваш със 6 бройки и 1 чевенко...брей това състезание много цветно....всички имате по някое мъжкарче скатано за черни дни :skyle5:

yana, и ти ли бе джанъм.... :laugh1: защо така...аз смятам, че трябва да пръскам за търтеи с някакъв препарат. Довечера от 19:00 до 22:30 района на форума Зоната ще бъде отцепен поради дезинфекция и обезпаразитяване срещу търтеи....(пф каква дума, опелтох си пръстите докато я напиша- идеална за игра на бесенка :) ) Завършваш с 2 пчелички и 3 търтея :stupid: ;) И ммежду другото- честита ти нова дрешка, много си елегантна. И внимавай сега, че с тоя външен вид ще има да се навъртат около теб едни търтеииии...умната :but:

И ухааааа, днес няма нито един липсващ доклад..как да не ви обича човек, какви сте послушни всичките ми прилежни сладки буболечки :grouphug:

Сега- :but: Остават ви само 5 дена до края, което значи, че трябва да се стегнете, последни напъни, и още не късно да избутате другите пчелички назад.
За целта- припомням позволеното заклинание от предното състезание, което можете да използвате като тайно оръжие, за да стигнете първи на финала. Трябва да се молите :pray: другите пчелички да се издънят, да не издържат на сладострастните въглехидрати и да трупат търтеи, докато вие тайно ги задминавате :sneaky: За заклинанието ще са ви нужни следните принадлежности:

клечки от гъба Мухоморка, мъх от ляво крило на прилеп, крака от воден червей и перо от чапла.

След това слагате всичко във вряща вода на полу-лунна светлина (с 4-5 см разкритие) :withchy: и докато бъркате започвате с равномерен тон и леко повдигната диафрагма да издишвате с най ниските мегахерци на гласа ви заклинанието : :magic: Абра-кадабрааа..зон-лимонтозон...всички вие кокони, да ядете неуморно бонбони...Хапвайте си сладолед, полят обилно с мед, в кошерите ви червени да щъкат търтеи засмени....аБари-кадаБари, зон-лимонтозооонн, ще вляза в този тесен панталон! :magic: И после покривате гърнето с листо от фурма, за сладост и духвате три пъти на североизток!
Малко е сложно за изпълнение, обаче работи!
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Нед Фев 11, 2018 10:45 am

Ще споделя тук рецептата си за
Фалшива шкембе чорба с гъба кладница
Продукти:
0,7 БВ Гъби-250 гр;
1,3 БВ чесън – аз го изчислявам към 37гр, т.е около една глава чесън;
2 БВП прясно мляко /най-малка масленост/ -440гр;
2 БМ –за запържване на червен пипер –тук ГХИ е в червената зона, зехтина леко променя вкуса, така че вие си преценявате. Всъщност блоковете мазнина зависят от млечността на млякото и изварата ви. Тук давам нещо средно за блок мазнина.
2 БП извара /може и да не добавяте, а готовата чорба да балансирате с 2 БП от нещо друго/. Ако решите да я добавите, пасирайте я заедно с прясното мляко и я прибавете в чорбата.
Така приготвена с извара чорба съдържа 4 Б
Приготовление:
Нарязаните гъби сварявате в подсолена вода от около 0,5л до 1 л. Аз сложих 1 л. Прибавяте прясното мляко и варите още 2-3 мин /ако ще слагате извара, първо пасирате млякото с изварата и така го слагате/. В отделно съдче запържвате мазнината с лъжичка червен пипер и прибавяте в чорбата. Може и да се лишите от тази процедура – просто ръснете щипка червен пипер върху чорбата. Тогава ще трябва да прибавите 2 Б М отделно при консумация. Може да ръснете чили или специална подправка за шкембе.
Отделно чесъна го белите, пресовате и слагате оцет по ваш вкус.

Пак ще пробвам да сложа линк към снимка. Дано се получи
Скрит текст:
Последна промяна Мечта_8 на Нед Фев 11, 2018 1:14 pm, променена общо 1 път
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот HippoDel » Нед Фев 11, 2018 11:44 am

Мечта_8 написа:Ще споделя тук рецептата си за
Фалшива шкембе чорба с гъба кладница
Продукти:
0,7 БВ Гъби-250 гр;
1,3 БВ чесън – аз го изчислявам към 37гр, т.е около една глава чесън;
2 БВП прясно мляко /най-малка масленост/ -440гр;
2 БМ –за запържване на червен пипер –тук ГХИ е в червената зона, зехтина леко променя вкуса, така че вие си преценявате. Всъщност блоковете мазнина зависят от млечността на млякото и изварата ви. Тук давам нещо средно за блок мазнина.
2 БП извара /може и да не добавяте, а готовата чорба да балансирате с 2 БП от нещо друго/. Ако решите да я добавите, пасирайте я заедно с прясното мляко и я прибавете в чорбата.
Така приготвена с извара чорба съдържа 4 Б
Приготовление:
Нарязаните гъби сварявате в подсолена вода от около 0,5л до 1 л. Аз сложих 1 л. Прибавяте прясното мляко и варите още 2-3 мин /ако ще слагате извара, първо пасирате млякото с изварата и така го слагате/. В отделно съдче запържвате мазнината с лъжичка червен пипер и прибавяте в чорбата. Може и да се лишите от тази процедура – просто ръснете щипка червен пипер върху чорбата. Тогава ще трябва да прибавите 2 Б М отделно при консумация. Може да ръснете чили или специална подправка за шкембе.
Отделно чесъна го белите, пресовате и слагате оцет по ваш вкус.

Пак ще пробвам да сложа линк към снимка. Дано се получи
Скрит текст:

Снимката не се вижда :(
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот HippoDel » Нед Фев 11, 2018 12:08 pm

Pipilota написа:HippoDel-Професор в Зоната, какво меню само, стомашните ми сокове се разбунтуваха, предизвиквайки бурна реакция на слюнкоотделяне... :dull2: Адмирации за усилията, невероятна си просто! Аз не знам дали щях да издържа на състезание ако съм болна :Hello: 7 бройки за деня :hug:


Ооооо, колега, забелязах, че и ти тези дни стана професор в зоната. :laugh1: Което си е голям майтам, защото ти си си професор по презумпция. :bouquet: :love:

За съжаление, положението ми снощи много се влоши. Не можах да заспя дълго време от болки в бузите и слепоочието. Явно имам възпален синузит. Днес се събудих още по тъмно от болка отново. Толкова ме боли, че чак ми се гади. За сега не съм яла, нито съм пила. И като гледам няма изгледи това да се промени. :( Съжалявам, но само от мисълта за храна ли се гади. И предишните дни, не ядях с особен апетит, но все някак се справях. Но днес... не мога!
Довечера ще пиша, как е минал все пак деня. Но така или иначе няма да е по правилата, вече е 11 часа, а аз не съм яла и пила нищо, а и нямам и желание, нито сили.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Мечта_8 » Нед Фев 11, 2018 1:19 pm

Извинявам се за двата поста с рецепти, мисля че вече се получи със снимките.... Руса съм! :laugh1:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 11, 2018 8:56 pm

Мечта_8 написа:Извинявам се за двата поста с рецепти, мисля че вече се получи със снимките.... Руса съм! :laugh1:

Мечта, благодаря за споделената рецептичка, обаче ако можеш да я публикуваш в темата Готвене и рецепти в Зоната, защото тук след състезанието ще си остане затрита из страниците. :chef1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 11, 2018 9:00 pm

HippoDel написа:......Ооооо, колега, забелязах, че и ти тези дни стана професор в зоната. :laugh1: Което си е голям майтам, защото ти си си професор по презумпция. :bouquet: :love:

Хипчооо, Дааа :laugh: Преди няколко дена и аз доживях накрая да събера цели 6 пиперки и да стана Професор в Зоната...Вече искам да разговаряте с респект към мен !!! :laugh1:
И моля те оправяй се бързо, че баш сега на състезанието ще объркаме сметките. Веднага да го изгониш тоя вирус. И да не забравяш пчелния прашец :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот ТониЕлис » Нед Фев 11, 2018 9:52 pm

1. Състезател- ТониЕлис - 11.02.2018 , 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска - 8.30 am , обед -12 pm , следобед -3.30 pm, вечер- 7.00 pm , и преди лягане- 10 pm - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .

Закуска - 2БПВМ - палачинки
1БП - белтъци - 2 бр
1БП - извара - 56 гр
1БВ - овесени трици - 19 гр
1БВ - ябълка - 100 гр
2БМ - 6 лешника

Обяд - 3БПВМ
3БП - пилешки гърди - 126 гр
1/2БВ- карфиол - 220 гр
1 1/2 БВ - морков - 120 гр
1БВ - помело - 140 гр
3БМ- маслини - 9 бр

Снак - 1БПВМ
1БП цедено мляко 100 гр
1БВ череши от зонов компот - 8 бр
1БМ орех - 1 бр

Вечеря - 3БПВМ
1БП - извара - 56 гр
2БПВ кисело мляко - 220 гр
1БВ ябълка - 100 гр
2БМ зехтин - 2/3ч.л.
1БМ - 3 лешника

Късна хапка

1БПВ кисело мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр

3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка :mrgreen:

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче , заслужих си мерителна пчеличка

6. Изпита вода- два литра - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow

8. Днес тренирах : Тибетска Йога 15 минути , разходка в снега с кучетата 2,5 км и мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:

9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , не се задъхвам вече и не треперя и се задържах без да мръдна . Днес продължавам със страничен планк , по 20 секунди на двете страни ,все по-лесно ми става , - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance

10. Мисля , че успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 3ти тур

Мнениеот Ivka_94 » Нед Фев 11, 2018 9:55 pm

1. Състезател- ivka_94, 11.02.2018 , неделя, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!


2. Хранения на ден - задължителни 5,
сутрин – 8,30 - 2 бл
обед –13,30 – 3 бл
следобед -16,30 - 1 бл
вечер – 19,00 - 3 бл
преди лягане - около 22 1бл
Заслужих си стриктна пчеличка


3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка


4. Днес заслужавам зелена пчеличка ,всички храни са в зелено

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


6. Изпита вода- около 2 литра и си завоювах водната пчеличка.


7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет
Закуска – 2блока - 220 гр. Кисело мляко, 56 гр. Извара , орехи , мандарина
Обяд –3 блока - 100 гр. Праз, 80 гр.морков, 180 гр. Гъби, 17 гр. Ябълково брашно, 2 белтъка и 56 гр. Пилешко, 9 маслини

Следобедна закуска – 1 бл – капучино с 6 фъстъка

Вечеря – 3 блока – 140 гр. Печена чушка, зелен фасул , 4-5 люти чушки / да допълним зеления фасул , защото са по-малко по грамаж/, 1 мандарина, 84 гр.крехко свинско месце и 9 маслини


Късна вечеря - 220 гр . прясно мляко и 6 фъстъка
8. Около 2 км пеша и имам спортната пчеличка.


9. 1 минута Планк" , и затова спечеля планкована пчеличка.



10. Успях да уловя цели 8пчелички за този ден и май няма търтеи според мен ….
Аватар
Ivka_94
 
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Яну 23, 2018 9:52 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron