Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Юли 16, 2014 12:08 pm

Леле Венциии...цяла емотикона ти се отскубна от сърцето...невероятно стимулиращо еееей :laugh1: Важното е че изплува от затишието :yess: :lol:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tatyana » Сря Юли 16, 2014 12:10 pm

Имаш причина да се гордееш с постигнатото. Браво :bigsm20:
С постоянство и упоритост ти пожелавам двуцифрено число след няколко месеца :bigsm18:
mahona написа:И след тази "Ода за Зоната" е редно ,за да съм обективна да напиша нещо и за лошите и страни...е така де..ама засега такива не съм забелязала :lol:

Едва ли ще забележиш такива ;). Поздравления още веднъж за първия успешен зонов месец, който да е само началото от многото зонови години занапред :bigsm22:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Сря Юли 16, 2014 12:27 pm

mahona написа: А ето и скромните ми резултати в края на 1-вия месец,които за мен са страхотно постижение при това ядене което си хапвам : 123,300 кг- 118,400 кг..талия -14 см ,ханш -5 см..Гордея се с постигнатото и продължавам до следващото лято,когато ще отида на море и ще плуваам,плуваам с кеф,а не с пояс ,който не може да ми обхване талията :laugh1: И накрая ми се иска да не пропусна да пиша нещо безкрайно важно за мен лично...ролята на този сайт ,който ми действа като допинг.По няколко пъти препрочитам темите,дневниците и сполуките и несполуките описани тук ме учат и ме зареждат ежедневно. :bouquet:

Такива резултати и то само за месец ! Заслужаваш големи похвали !!! :bouquet:, но до исканите резултати :ariel: имаме още много да се трудим.
Доколкото до сайта - определението ти е много точно - ДОПИНГ :bigsm18:!
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Юли 16, 2014 12:36 pm

Благодаря ви момичета!Вие сте моя стимул и пример и много се радвам на всяка думичка от всеки тук,защото позитивизма и силата лъха от всеки от вас.Вярно,че това е само 1-ви месец и примерите с хората отказали се след това поради неудовлетворение,несигурност или просто защото така им харесва са много.Но пък дори техния пример за мен е стимул.Всеки ред тук независимо какво е написал човека ,който го пише аз чета по следния начин"Има ме,възможно е,продължи напред...действа!"...
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Karrita » Сря Юли 16, 2014 12:43 pm

mahona написа:Всеки ред тук независимо какво е написал човека ,който го пише аз чета по следния начин"Има ме,възможно е,продължи напред...действа!"...

Поздравления за което! :bouquet:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Юли 16, 2014 12:55 pm

Благодаря Кари!Толкова е приятно ,когато те навестява някой в "дома " ти. :smdance: и ти дава кураж.След преживяното от мен установих ,че е напълно вярна старата българска поговорка:"Приятел в нужда се познава"...Някой от приятелите ми не издържаха на всичко,но пък открих нови.Сигурна съм ,че и тук ще е така. :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Юли 16, 2014 1:13 pm

Забравих да пиша в дневничето и няколко важни чисто здравословни неща ,които ми се случиха и 1 извод до който стигнах ,четейки книги и форум.Едното е ,че спрях едно от лекарството си за високо кръвно,защото то вече не е със стойностите с които беше,а намаля и то трайно.Второто е ,че краката ми не отичат поне от 10 дни вече.Третото е ,че не съм пила никакви успокоителни почти месец,а преди това се налагаше да вземам.И последното не маловажно е ,че преди 2 години пих кленовия сироп на Гарабитов около 2-3 месеца по схема..свалих доста кг и изведнъж една сутрин просто не можах да стана от леглото..точно ,когато ми беше вече леко,и на глада бях посвикнала...но болката в кръста беше ужасна(а аз на болка издържам).Последваха лекари,над 200 инжекции за няколко месеца,хапчета и т.н...и сега идва моето прозрение до което стигнах четейки преди няколко дни:Трупайки почти единствено въглехидрати в огромни количества ме е лепнал възпалителен процес и от там и тази дискова херния ,която ме обездвижи за почти година и половина.Сама съм си извикала "неволята"...,но това проумявам чак сега...а толкова време се питах..как е възможно,когато се чувствам най добре ...да ме лепне това чудо - невидяно.Но...имала си крушка опашка...и ..всяко зло за добро :laugh: Ако бях продължила на кленов сироп( а аз щях да продължа ,ако от лекарствата не ме заболя стомаха)...вероятно щеше да ми се натрупа и още някое възпаление...кой знае къде.Та явно това се оказа трамплина който ме метна в Зоната. :laugh1: и аз му се радвам вече..
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот venci68 » Сря Юли 16, 2014 1:53 pm

:bigsm18:
mahona написа:Леле Венциии...цяла емотикона ти се отскубна от сърцето...невероятно стимулиращо еееей :laugh1: Важното е че изплува от затишието :yess: :lol:

Нямах достъп до кирилица, но пък побързах да те поздравя за добрите резултати :) . Браво и само така :)
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пон Юли 21, 2014 10:36 am

Мило дневниче..понеделник е и не съм те забравила...дори с нетърпение чакам деня за отчет.Тази седмица имам прегрешения,но мисля ,че Ити няма да вземе строги мерки с мен.В събота си купихме диня...ама то диня като диня ли е...ГРаМАДА...и като започнах...2 дни всички яденета ми бяха диня,извара и маслинки или ядки според полагаемото.Имам подозрение ,че мярката 1/2 ч не я нацелвах всеки път на око ,но пък обожавам диня и не можах да и устоя.И така след изминалата седмица се оказах въпреки греховете си с добри постижения..даже учудващи...2,100 кг назад...и сутринта заковах на 116,300 с което свалените кг от 16.06 до 21.07 ...вече са 7кг...Благодаря ви мили хора за подкрепата и сайта !Благодаря ти мила Зоничке за това,че си хапвам вкусотии и отслабвам и се чувствам добре!Продължавам гонейки морските вълни след вече по малко от година :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 21, 2014 10:46 am

mahona написа:Мило дневниче..понеделник е и не съм те забравила...дори с нетърпение чакам деня за отчет.Тази седмица имам прегрешения,но мисля ,че Ити няма да вземе строги мерки с мен.В събота си купихме диня...ама то диня като диня ли е...ГРаМАДА...и като започнах...2 дни всички яденета ми бяха диня,извара и маслинки или ядки според полагаемото.Имам подозрение ,че мярката 1/2 ч не я нацелвах всеки път на око ,но пък обожавам диня и не можах да и устоя.И така след изминалата седмица се оказах въпреки греховете си с добри постижения..даже учудващи...2,100 кг назад...и сутринта заковах на 116,300 с което свалените кг от 16.06 до 21.07 ...вече са 7кг...Благодаря ви мили хора за подкрепата и сайта !Благодаря ти мила Зоничке за това,че си хапвам вкусотии и отслабвам и се чувствам добре!Продължавам гонейки морските вълни след вече по малко от година :smdance:

Хей, ти нарушавайки Зоновите правила отчиташ такива резултати представям си какво ще е ако се придържаш стриктно !!! Ти ни застреля ! :gunshot:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пон Юли 21, 2014 11:44 am

Тя динята не е в зелено,ама 2 дни на резен и половина диня и ..знам ли колко извара ..си е остърган корем :lol: и нон стоп в тоалетната...така си обясних аз резултата,който признавам ошашави и мен тая сутрин. :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Italiano » Пон Юли 21, 2014 9:51 pm

И аз през уикенда хапнах диня. Няма лошо.
;)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот GODzillata » Вто Юли 22, 2014 7:49 am

Ити, накрая май ще изкараш кожената палка... :hm: :laugh4:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Юли 22, 2014 8:23 am

И с палка и без палка..няма никакъв начин да не хапвам диня в почивните дни,защото това ми е любимия плод и като го и побалансирам колкото успявам да сметна....ще го рупам до есента и ..ако туй ще ми е греха..."грешна съм "...мноооого :bigsm12: ..запазете ми постоянно място при Ити . :smdance: , докато мине сезона на дините.. :angel:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот GODzillata » Вто Юли 22, 2014 10:30 am

mahona написа:И с палка и без палка....запазете ми постоянно място при Ити . :smdance:


Палавница такава! :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Юли 22, 2014 10:34 am

Зоната в виновна.. :bigsm42: :lol:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron