Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юни 19, 2013 5:35 pm

Pipilota това което е постигнал съпруга ти е прекрасно,така като чета какво пишеш за него за чашата вода и леглото все едно гледах себе си преди зоната :laugh: аз бях такава дай вода,направи ми кафе и т.н,но вече не е така ;) Исках да те питам за тази книга на Джери Хикс как се казва?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Сря Юни 19, 2013 6:49 pm

Марианка, книгите са няколко. Аз започнах с първата Законът на привличането, и от там като ми хареса, ги подкарах една по една всиките им книги - Поискай и ще ти бъде дадено, Смайващата сила на емоциите, и естествено най-четената е :laugh: Парите и законът на привличането, където Абрахам дават един процес, който го наричат "процесът на завъртане", го пилагам на ден по няколко пъти, и ми е супер супер кефффф :bigsm15: и сега видях че са превели на Български и Мисли и отслабвай. Отслабване по естествен начин и т.н...
Книжките им са малки, и лесни и увлекателни. Има още няколко, но ти давам най известните :) а аз съм изчела абсолютно всички до една, и най-ми е забавно да им гледам семинарите, как тия Абрахам говорят чрез Естер :laugh:
Аз понеже нямам кой знае колко време за четене, единственото време е преди да легна, за 10-15 минути четене, докато едвам гледам вече, и така, като библия са ми до леглото, като свърша едната, почвам другата отново и така :laugh3: Като цяло са един вид повторения с различни думи, рзлични примери, но заспиваш усмихнат, и така се събъждаш, и после до следващата вечер. Супер терапия, и като прочетох първата книга, после настръхвах от мисълта какви мисли са ми минаали преди това през главата, и ми се изясни причината за многото неща, които са ми се случили .. :)

Ама да не спамим тук темата, че да не ни накажат :laugh4: Ако имаш, желание, като ги прочетеш, ела да си гукаме в темичката която съм пуснала за всичко извън Зоната- Естер и Джери Хикс - Учението на Абрахам Започни с първата книжка "Законът на привличането" и после ще видиш как ще ти се иска да изчетеш всички други, като наркотик е :) Можеш да я четеш онлайн от тук :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юни 19, 2013 10:20 pm

Благодаря Pipi още тази вечер започвам с четенето. Моля нне ни наказвайте няма да се повтори :)
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Юни 20, 2013 12:10 pm

marianapanova написа:Italiano аз вечер лягам 23-24 и сутрин ставам в 8 часа около 8-9 часа спя

Аз си лягам към 0:00 - 0:30 часа и ставам в 8:00, но не ми достига и това си е.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Юни 21, 2013 9:12 am

Такааа ... първоначално бях решил да се меря веднъж месечно. После реших да е веднъж на 2 седмици.
Но с оглед на това, че през уикенда режимът ми се променя (лягам си по-късно, ставам по-късно, ходим на гости и т.н.), реших да се меря понеделник и петък.
А и пусто нетърпение - гориш от желание да видиш какви са резултатите. :mrgreen:
Та в понеделник бях 79 кг., а тази сутрин съм 78.5 кг. Ще се побъркам от кеф. Половин килограм за 4 дни! И така от 03.06. до 21.06. съм 3.1 кг. надолу.
Знам, че човек не трябва много да се хвали, но искам да го споделя с целия свят. Е, как след такъв резултат да не си щастлив и ухилен през целия ден?!
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Юни 21, 2013 9:27 am

Брааавооо,прекрасноооо Italiano! Не се притеснявай за хваленето,според мен това само може да ни мотивирва всички нас зонуващите! Много добре се движиш в килограмите :hug: И аз да споделя мойте килограмчета в понеделник бях 93.7,а тази сутрин 92.9кг направо си е рекорд това,но има едно голямо НО :laugh: по мойте наблюдения килограмите много играят поне при мен ту нагоре ту надолу,тъй като си правя дневник (е не точно) записвам си в телефона всеки един ден колко кг съм виждам че преди 2 дни съм била 93.4кг а вчера 93.6кг незнам на какво се дължи тък и много не ме впечатлява,защото крайната ми цел е Подобряване на здравосложното състояние не само сваляне на килограмите който са ми в повече :wow: :laugh: И поздравявам те отново
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Юни 21, 2013 9:32 am

Охооо, Мариана, браво - ти си по-добре и от мен!
:bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Юни 21, 2013 9:55 am

Не Italiano само това да не се превърне в състезание ;-) просто си споделяме тук нали :-) нека всички,който са в зоната се мотивират чрез нас. И да си призная :$ до скоро хапвах хляб по 1 филийка разделена на 2 хранения,а сега спирам с хляба,може би той ме връщаше назад.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Юни 21, 2013 11:04 am

В никакъв случай. Състезаваме се само с арахидоновата киселина. :bigsm24:
А пък аз в 2 от тези 4 дни хапвах ръжени спагети. Изглежда няма проблем, ако си се спазва баланса.
Дори питах Пипи дали може да се изчислят като грамаж, щото имах съмнения, че може да не съм изчислил правилно блока.
Може би съм улучил блока на пастата, че е 50 гр.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Юни 21, 2013 12:18 pm

Да щом не се прекалява е ок :bow:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Юни 21, 2013 2:19 pm

Въъъъ, Italiano, сори, забравих те с тия спагети :dum: . Днес ако ми остане време след работа, ще сваря малко, ще ги претегля и веднага ще докладвам :bouquet: .
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Юни 21, 2013 2:44 pm

Обаче без да ги ядеш!
:laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пон Юни 24, 2013 5:15 am

marianapanova написа:Здравейте на всички зонуващи от доста време на бях отчитала свалените килограми и см :shy:
Ето мойте нови мерки април месец съм си записала килограми 96.5кг,а днес кантара показа 93.3кг Т=100см Х=109см толкова съм щастлива,че намерих най-добрия начин за сваляне на килограми,просто като погледна снимки от миналото лято и от сегасе мотивирам още повече :bow: но много лошо,че не ми се тренира :oh: трябва да си стегна малко корема и ръцете зааащооотооо жива трагедия.
Вие как се справяте с отпусналата кожа при свалянето на килограми?

Марианка, сетих се и още нещо за кожата. Освен маслата за мазане, ползвай и кисе, това за баня, което се слага на ръката и с него масажираш цялото тяло. Така се сваля мъртвата кожа и по този начин стимулираш естествената регенерация и образуването на нови клетки, получаваш нова "обвивка" по-бързо, съразмерно новият ти обем. Има ги най-различни от всякакви материи, аз моите си ги правя от коприна, защото триенето е най-добро и финно. Ползвай за цялото тяло и лице. Ще се уплашиш колко мръсотия имаме по кожата си. С времето ще забележиш, че количеството мъртва кожа се увеличава /щото миличката свиква да се регенерира по-бързо/
Това само доказва това което Пипилота вече коментира, но така малко или много засилваш процеса на естествена регенерация, който пък от друга страна получава още един сериозен "шут" от здравословния начин на хранене който ние /ох какъв кеф е да говоря и за себе си в това число/ спазваме.
Това ексфолиране е най-доброто, което съм пробвала, и съответно като всички други не трябва да се прави по-често от два пъти седмично. Наистина намери си кисе от коприна, няма да съжеляваш /ако не можеш пиши ми на лични да ти подаря едно/
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пон Юни 24, 2013 7:25 am

Nympheacea благодаря за помоща и информацията ще ми е от полза ако не успея да намеря ще ти пиша,а ти от къде си ако искаш ми пиши на лични.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Юни 24, 2013 5:35 pm

Пипи, да те подсетя, когато имаш време, за спагетите (и като цяло пастата) в грамаж ... :bouquet:
И дали ще има разлика между бели и ръжени? :think:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот тина » Вто Юни 25, 2013 2:20 pm

Ето тук може да си провериш всичкоhttp://www.bb-team.org/hrani/id/616455_makaroni-palnozarnesti-surovi :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта