Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 18, 2013 6:09 pm

Шшшшшшшшшш Гази, тук съм.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Нед Окт 20, 2013 9:37 pm

More activity!!! More activity!!! More activity!!! More activity!!! More activity!!! More activity!!! More activity!!! More activity!!!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Пон Окт 21, 2013 6:42 pm

Каниш ни на море? :laugh4: Идвамеееееееееееее
Докато не е свършила рибата......

BBQ of course, low fat
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Окт 23, 2013 9:29 pm

Аз да докладвам тук- външния нашественик, подвизаващ се под ника Zonata Man беше успешно елиминиран, и изтрит от всички теми в този форум. Смятам, че няма никакъв смисъл да запазваме безсмисления му дневник, както и глупавите му обидни постове, които да грозят нашия форум :hug: Извинявам се на всички, които попаднаха под обстрела от обиди на този неадкватен и болен според мен човек. Взехме необходимите мерки, и се надяваме да няма обидени, и всичко да остане в миналото. :hug: :hug: :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Сря Окт 23, 2013 10:35 pm

nympheacea написа:Каниш ни на море? :laugh4: Идвамеееееееееееее
Докато не е свършила рибата......

BBQ of course, low fat

:auto-camptrailer: идвамммм. Попаднах в умопомрачение като зърнах думите "море", " more activity" и си казвам ще вземе да се заформи нещо и никога няма да си го простя ако го изпусна :bigsm55:
Представих си как като едни Немили-недраги сме се сгушили в кръчмето, където се подвизава нашия Happy Gazilot :bigsm41: и обещай ми, Гази, моля, че ще има мъфини :bigsm25: :bigsm25:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Сря Окт 23, 2013 10:42 pm

Пипи,
няма нужда да се извиняваш за каквото и да било, тоа си беше досадно деграде. Адмирации.
А да, и само да затворя страницата, тоз не ти ли се струва сходен с оня Иванов с тежките обриви. Дали не е самия Иванов? И добре че го банна, че трябваше да го целувам :)

Пламче,
закъде без мъфини!!! Мъфина, това е начин на живот :)
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 24, 2013 12:18 am

Газиии :laugh: да ти кажа честно аз си го помислих още вчера докато четох първия пост на тоя изкукуригал нашественик :) ...тогава си помислих, че нотките са същите както в коментара на онзи Иванов :) Не знам със сигурност дали е едно и също лице, но определено с теб ги надушваме от далеч :hug: И сега ще си пиша актив, че съм те спасила от онова обриващото целуване :laugh1:

А това за Несебъррррррр :bigsm24: Моята снаха е от несебър, и лятото много често си ходи. И ако имам късмет следващото лято да си литна пак до БГ, тогава със сигурност ще прехвърча и до там :) И тогава вече с още по-голяма сигурност може да си организираме Зонова , т.е извънЗонова сбирка с много рибка (за Гого) и много бира (за Ити), а ние с Пламчето и Нимфа ще "зонуваме" на твърдо гориво :) Нали ще е лято, и ще бъде ваканция, и демек няма да има зона. Аз от толкова години зонуване твърдо съм убедена, че всеки човек има нужда (за малко) психически да се отърси от този начин на хранене, и да си отпочине :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Чет Окт 24, 2013 12:19 pm

Ахахахах Пипи хареса ми
Аз обаче твърдо съм си в зоната, когато не съм се изморявам психически, а пък всичката риба и свежи зеленчуци на скара, не мерси, аз съм си зонова :laugh:
Ама и от твърдо гориво нямам нужда, аз съм на кока, гъби и не знам какво си още от 6 месеца ама без странични ефекти, само настроението е супер :laugh1:
А лятото Гази наш'те бузи ще целува, не пъпчивите на Иванов.
Ааа ако Ити реши да дойде семейно с нас, на син му, ще му изям дупето.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Чет Окт 24, 2013 9:00 pm

Имаме си ресторант със собственик, който е възхитен от Зоната, така че и меню ще си направим :)
Предполагам че след години зонуване може и да се натовариш психически, ама на тоя етап аз съм много възхитен психически от промяната и всичко, съпътстващо(баси думата) Зоната, за да искам да възирам от нея.
А и като си дам сметка колко съм патил физически, бидейки(баси думата) щастлив психически, моа да поема едно натоварване :mix13:
За целувките, искам си Иванов!! Не целувам повърхности без обриви :bigsm45:
Вие елате, останалото лесно.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Окт 24, 2013 10:05 pm

А, бе, съзоновци, решил съм да си купувам нов лаптоп и си рекох, че сред толкова интелигенти хора тук все някой ще се занимава с компютри, тааа ... някой? Търся си лаптоп по познатата схема "Хем хубаво, хем евтино". :laugh:
Приемам съвети всякакви!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пет Окт 25, 2013 5:35 am

Пипи,

С две ръце съм за сбирката в Несебър. :done:

Ити,
Кажи за какво искаш да ползваш лаптопа и до колко ти е бюджета - ще се опитам да дам някое и друго предложение :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Окт 25, 2013 8:49 am

Гого, то аз почнах без големи претенции, но се убедих, че е по-добре да се вземе нещо мааалко по-сериозно, за да ми върши работа няколко година занапред.
Ще играя игри на лаптопа и затова се спрях на процесор i5 - 3230 и видеокарта AMD 8750.
Лошото е, че по сайтовете цената на такъв компютър е над 1000 лв., а бюджетът ми е докъм 900 лв.
Затова търся някой "с връзки". А и ще гледам да го взема на фирма, за да сваля и от ДДС-то.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 25, 2013 9:29 am

Тва за ддс-то е единствения вариант да се докопаш до нещо добро на по-тънка цена.
Аз преди време си взех лаптоп на 10 месеца от една заложна къща, още с гаранция и т.н. Взех го мисля за 800 лв, при продажна цена 1200 към момента.... но това е много рисков вариант, като с колите втора ръка.

Между другото
ВЧЕРА СПРЯХ ЦИГАРИТЕЕЕЕЕЕЕЕ

да се похваля де ахахаха :laugh4: знам че е рано, ама щом минаха първите 5 часа вече не ми пука, само дето почнах да кашлям като идиот.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пет Окт 25, 2013 10:01 am

Ити,

Това http://hpshop.cnsys.bg/product_details/ ... V_14872125

се доближава до изискванията ти, но с по слабо видео. Може би трябва да изчакаш някои промоции за Коледа, Нова година. Тия от еМаг пускат големи отстъпки, ама още не съм пазарувал от тях. Снощи им изтече някаква промоция и аз за малко щях да купя един лазарен принтер, ама остана за по нататък :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Окт 25, 2013 10:46 am

Как хитро са прикрили цената с ДДС.
Гледам го, зарадвах се и като видях после ... :stupid:

С цените от сайтовете няма да се вместя. Надявам се някой от вас да извади "жокер". :pray:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Окт 25, 2013 2:47 pm

nympheacea написа:ВЧЕРА СПРЯХ ЦИГАРИТЕЕЕЕЕЕЕЕ

да се похваля де ахахаха :laugh4: знам че е рано, ама щом минаха първите 5 часа вече не ми пука, само дето почнах да кашлям като идиот.


Ауууу, Нимфиииии :romance-caress: Бравоооо
Ти си нашата гордост !
Давай смело на пред и вече си го казала, така че утре ако ги захапеш тези л...йна пак, ще трябва много да те е срам да влезеш тук :laugh4: Аз вече не пуша месец и 5 дена :) И се чувствам прекрасно. Сега обаче трябва да си много стриктно в зоната, защото много ще ти се обърка яденето, и ходенето до :obscene-tolietpush: Поне при мен станаа така, и още и още си лекувам раните :laugh: Но аз спрях и кафето, да не се дразня, и може би от там съвсем се оплетох с ходенето до ОО :) И никога не пиех чай, ама сега нещо ми стана, и изкуках тотално на тема чай за първи път в живота ми, и вчера вече литнах до нашия български магазин "Малинчо" и дадох 49 долара само за кутийки с чай :stupid: ама си ги купи с кеф, разни там старопланински, мащерки, маточини, кантариони, коприви, глухарчета и кво ли не :) Отделно си купих някакви африкански и мексикански билки... абе за какво говорим :laugh1: Това е новата ми страст- чай, и пия на ден по два литра сигурно, кво ли не, ама ми е супер кеф, щото знам че пия билки- демек полезно :laugh:

Итиии, за комповете- тук има много евтини, ама с доаставката до теб пак ще излезе същото, демек оскъпено. А иначе какви игри играеш ;) Надявам се не е фермата от фейса :laugh1:

Ние с мъжо преди време бяхме луднали на тема игри, и му късах шортите на любимата ми игра- "Age of Empires" Голям кеф беше да си правя селянчета, къщи, войски, и да се развивам в епохите, и после една атака на мъжо , и го изпепелявах с моите уникални конници :laugh1: ама как ме подсети, трябва да го метна пак , и да влезем във война с него- той от единия комп на дивана, аз от другия комп в кухнята, че да не ми вижда екрана, щото много лъже после :oh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron