Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Suzi » Сря Яну 28, 2015 2:41 pm

Браво, mahona, невероятни резултати! :bigsm20: Искрено ти се възхищавам! Ще надничам честичко в твоя дневник, защото действа мотивиращо! Успех в постигане на целите! :yess:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Яну 28, 2015 3:55 pm

Ами той дневника ми май по скоро е като отчет,а не е особено поучително четиво,защото повече спамя по чуждите дневници и теми :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Pipilota » Сря Яну 28, 2015 4:00 pm

Спамърка такава :laugh: кльощава спамърка :laugh1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Яну 28, 2015 4:03 pm

Ааааа не Пипи...по малка дунда -спамърка :laugh1: До кльощавелка има още доста да ме търпите :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Фев 10, 2015 8:57 pm

Майче, в Метро днес имаше Олимпус 0%, ако те интересува, на промоционална от 2.15 с ДДС
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Фев 10, 2015 9:53 pm

Там съм утре сутрин Маня!Благодаря ти много...това млекце ми липсваше. :bouquet:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Фев 10, 2015 9:57 pm

Аз им звъннах днес и се оказа, че вече са получили. И вечерта като мина син ми да ме види след болницата, си изпросих едно возене до Метро и си взех три кашончета - 18 бройки. Годни са до 27 март. На щанда с изварите има една супер готина извара - Ведраре - в сини кутии. Пробвай я, сигурна съм, че ще ти хареса - 35 г за БП - 400 г за 2,82 лв. Аз вече непрекъснато търся протеини с по-малък обем.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Фев 10, 2015 10:03 pm

Тази извара вече и бях дигнала мерника от твоя дневник и утре и нея ще взема.А млякото го дебна и в големите разфасовки,ама все 2% и 10 % пускат в големите кофички.
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Фев 10, 2015 10:07 pm

Не съм срещала голяма опаковка. Трябва да ги питам дали изобщо имат. Ще им звънна утре на доставчика.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Italiano » Сря Фев 11, 2015 1:24 pm

Аз я пробвах тая Ведраре от МЕТРО, ама нещо ... по-суха е, но не беше в това проблемът. Миришеше на вкиснато. Иначе като сложих сол, си се ядеше.
Не знам, не можах да я приема някак си.
Пък и малко неудобна с тия пликчета. Защо е тази хубава кутия, с която сега си играе бебока, ако вътре изварата ще е в отделен плик?!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Мар 11, 2015 2:16 pm

:swipping: Пфффф....прахоляк тук голям! Но разчистих смело и със самочувствие и мога да докладвам: никак не съм се загубила и не съм избягала от Зоната и вас..просто в това годишно време имам доста работа и всеки ден чета,но за писане не остава време.Иначе си зонирам с удоволствие,но понякога на око(зависи къде се намирам).И резултатите ми са все по надолу ..вече 27 кг съм назад,което за мен е чудо невиждано досега. :smdance: Но не е само свалянето на кг,а и настроение,самочувствие,работоспособност и все по малко лекарства.След срината имунна система през последните години през тази зонова зима не ме хвана дори хрема..а зонирам само от 8 месеца.И да се похваля..все пак си взех бягаща пътечка и всеки ден си я ползвам ,но по малко все още.Не мисля да тичам на нея,но ходенето пред ТВ вечер ми действа много добре.Радвам се че вече започнаха да излизат и повече плодове и зеленчуци и зеленийки,защото това доста разнообрази храненето ми и от готвени зонови манджички преминавам постепенно основно към суровоядство.Честно казано не забелязвам да ми се нарушава хормоналната настройка при употреба на повече плодове за деня отколкото зеленчуци.Все така съм си свежа и бодра :bigsm16: Радвам се много на хъса и желанието с което се включват нови хора в зоната и постигат страхотни резултати и много по добро здравословно състояние! Благодаря ви мили хора за всичкото знание ,което ми давате коментирайки зоната тук!Без вас никога нямаше да се чувствам нов човек! :bouquet:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Dara » Сря Мар 11, 2015 4:04 pm

Поздравления от мен, Махона ! Впечатляващи резултати ! Голямо вдъхновение е човек да чете постовете ти , доброто настроение и положителната енергия се усещат и действат зареждащо и мотивиращо !
Аватар
Dara
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Мар 04, 2014 12:01 pm
Пловдив
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Сря Мар 11, 2015 4:27 pm

Заредена и мотивирана се чувствам от упоритоста с която всички тук се зонират и това ми помага да съм толкова последователна в усилията си ..което не значи ,че понякога не се озовавам в Източното крило ближейки рани :lol: ,но за по 1 хранене на седмица.За да не се чувствам като на диета след 3-тия месец си въведох едно хранене на седмица което да не е със зонови ,а с любими ястия - обикновенно са картофи,ориз или нещо тестено или просто парче сладкиш .В началото се опитвах да балансирам в тези вечери,но после се отказах и просто без угризения си хапвам малко количество любимо ястие. :smdance: Така се чувствам спокойна и само след 3 ч ..хопалааа..в любимата зона! :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот NikoLinia » Сря Апр 15, 2015 5:42 pm

Здравей Махона!
За пръв път пиша в твоя дневник. Поздравявам те за зашеметяващите резултати и ведро настроение.
Чакам с нетърпение да споделиш какво се случва след още един месец!
Аватар
NikoLinia
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Дек 13, 2014 8:18 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Апр 19, 2015 8:38 pm

Изображение
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Апр 19, 2015 8:47 pm

Ха..и снимката успях да сложа... :smdance: .Категорично си зонувам след няколкото дни прегрешения по празниците.Закуските ми спасява овеса,мъфинките на Тина и овесената и каша...обядите ми са зониран таратор с изравнени блокове с цедено Олимпус 0% ,вечерите ми са броколи,чушки,зелен чесън,нахут и пиле,риба или кюфтета от теле :laugh1: .Мазнинки наваксвам от маслини,орехи,зехтин и авокадо.Почти гоня минус 30 кг и се надявам скоро да ги регистрирам,но вече не съм безкрайно в зелено и пради това темпото на сваляне понамаля..но пък не спира,макар и с по малко.Доволна и щастлива и енергична съм и все повече се задържам като време на бягащата пътечка :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта