Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот roksi » Вто Сеп 17, 2013 7:35 am

Пипилотка,мила дружке, честит празник :bigsm22: желая ти много здраве, обич и любов :bouquet:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот marianapanova » Вто Сеп 17, 2013 7:52 am

Честит имен ден Пипи,бъди добра,бъди щастлива ;) върви с една звезда в ноща и нека никога да не заспива смеха на твоята уста :bouquet: :love:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Вто Сеп 17, 2013 12:46 pm

Честит имен ден и от мен Пипи :bouquet: !!! Желая ти много щастливи зонови дни more-smile40 :occasion-partyblower: :cheers:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зонов клюкарник

Мнениеот Djidji » Вто Сеп 17, 2013 2:10 pm

Да се присъединя и аз към пожеланията. Честит имен ден ПИПИ, всичко да ти е много късметлийско в живота.
Адмирации за страхотния сайт. Хвърлен е много труд. Желая ти хубав празничен ден. :)
Аватар
Djidji
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Авг 23, 2013 9:49 pm
Варна

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 18, 2013 12:35 pm

Е, браво - аз изпуснах ... :dum:
Пипи, да си здрава и щастлива! Бъди все така наш Зонов стълб!!!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Poppy » Сря Сеп 18, 2013 12:40 pm

Пипи, честито на патерица :bouquet:
„Едно от най-чудесните неща в живота е, че периодично трябва да прекратяваме дейността, с която сме се захванали, за да посветим своето внимание на храненето“. Изображение
Poppy
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 12:01 pm
baile átha cliath

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Сеп 18, 2013 2:39 pm

Ехеее, Благодаря на всички ви от сърце...много приятно ме изненадахте. Толкова ми стана хубаво, че ми се прииска да имам по често имен ден :) Още веднъж много много ви благодаря, и аз ви пожелвам да Вярвате като мен в чудесата, да Вярвате, че няма непостижими неща, и да Вярвате, че всичко което си поискате, някой ден ще го получите, и изобщо Вяра му е майката :laugh: :hooo: :hooo:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Сеп 18, 2013 3:26 pm

А пък аз ей сега се усетих, че от "студент" станах направо "магистър".
Което не е ненормално за специалности като "право" и "медицина".
Обаче някак си ми се губи "бакалавъра". Все пак Зоната е проста наука, до която се е стигнало след сложни и задълбочени изследвания и анализи на Барито.
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Сеп 18, 2013 7:13 pm

Ити, нямаме място за да сложим толкова много пиперки, за да изброим всички степени :) След магистър имаме доцент и най-накрая професор, и до там :) 5 пиперки максимум :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот nympheacea » Чет Сеп 19, 2013 12:24 pm

Такааааааааааааааааааааа

1. ПИПИ честит имен ден на патерици, малко ми е трудно, за мен си Пипи и толкова, все пак се чувствам гадно, че се успах. Пожелавам ти да си все така дива /щото много ме кефи/ и очичките ти винаги да блестят от щастие.

2. Нещо виждам има промяна в системата, магистри няма, ама ти Пипи, как може да се пишеш за студент?!

3. Забелязвам и за драконовски мерки за защита на дневниците :lol: no spam. Съгласна съм поради 2 причини: наистина е хубаво да не се разводняват темите и второто, все пак си имаме клюкарник.

4. Ити, качи малко снимки на беба.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Сеп 19, 2013 2:14 pm

Ахааа, Нимфичке, и аз благодаря от сърце на патерици :) Много мило :laugh:
Иначе относно ранговете- има и магистри, има вече и бакалавър. Понеже прочетох, че наш ИТИ беше изпаднал в чуденка, как от студент станал направо станал магистър, и се наложи да вмъкнем титла на бакалавър, и съответно се промениха броя на постовете за определена титла :) Ама каво да ви правя, нали сте мои хора, и все гледам да ви угаждам :laugh4: Аз за сега и аз съм студент :) Но мислим по въпроса да сложим определени различни рангове на някой потребители, но е в процес на разработка все още, и тестване на набелязаните потребители :laugh1:

А относно дневниците- ДА, наложи се да вземем мерки, защото взе да излиза извън контрол. Има потребители, които влизат за първи път в този форум, и първия им пост е да да си открият дневник, и след два дена изчезват завинаги. Поради тази причина мисля да направим така, че потребителите които искат да пускат нови теми да имат минимум 20-30 поста преди това из форума.
Като пуснахме в началото форума за дневниците, никой не смееше да си направи дневник, голям срам беше, сега пък не можем да ги спрем :laugh1:

И забелязах, че много интересни неща се дискутират из дневниците, но и самата аз започнах да се обърквам- кое къде го четох, в кой дневник беше и т.н. и наистна е много объркващо. За това най-добре е , всички въпроси и коментари свързани със зоната да се дискутират в съответната най-главна тема Хранене и въпроси в Зоната, а дневниците по скоро да са за лични записки, менюта, лични наблюдения, и т.н
Това е Нимфичке, трябва и малко контрол да има, ако искаме да имаме полезен и интересен форум :hug: И още веднъж благодарско за пожеланията :bigsm15:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Сеп 19, 2013 11:24 pm

Аз просто се шегувквах за бакалавъра. :laugh:
Но пък добре е станало.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Чет Сеп 19, 2013 11:39 pm

Скъпа и прескъпа Пипи, аз не само се успах, но и изкарах цял "зимен " сън, че чак тогава се усетих да се наредя на опашката за честитки: Честито да ти е името и твоят заряд, все така безграничен :love: всъщност , за да се изразя най- експресивно - ХИП-ХИП- УРА за нашата Пипи :love: аз малко съм се хвърлила в една "чуденка" :think2: ту новаци, подскачат насам- натам, студентите пък искат да стават бакалаври, а не магистри, а нашият клюкарник- прекръстен...толкова още има да уча за реда тук :think: , че май май от сега казвам- ще правя някои съвсем добронамерени "грешки" :laugh: :laugh:
Но в заключение да добавя- намирисва ми, че редиците бавно и славно се подреждат и съвсем скоро нашата дружина ще се приведе в най- прилежен вид :laugh4: :laugh4: очаквам да няма вмирисани риби,а пък ....само да си призная- остава ми да отида само на една сватба в неделя и това: край на оправданията :shy: , чак на Коледа :laugh1:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Сеп 20, 2013 12:04 am

п.с. Нимфи, виж във Фейсбук - там съм качил една снимка с първия му ЦСКА-рски шал.
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Сеп 20, 2013 1:49 am

Italiano написа:п.с. Нимфи, виж във Фейсбук - там съм качил една снимка с първия му ЦСКА-рски шал.
:mrgreen:

Въх, отивам веднага и аз да надникна :mix4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Нед Сеп 22, 2013 9:40 am

Чести празник - Денят на независимостта - 22 септември на всички българи !!! :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Последна промяна gogo на Нед Сеп 22, 2013 10:52 am, променена общо 1 път
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron