Зонуването на АняТ

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Сря Мар 05, 2014 9:06 am

Italiano написа:С 5-6-10 дни закъснение да ти пожелая и на теб Честита Баба Марта!
:)

Тенк ю :)
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Зоната
 

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Мар 10, 2014 7:30 am

10.03.2014 g - 4 месеца в Зоната!
-17 кг
Без антихипертензивни средства :yess:
кр. захар на гладно ( с глюкомер ) - 5.5 ммол/л
Размер на дрехите 44 - 42
Самочувствие на макс!
Настроение - макс!
Появиха се и първите ухажори :love: Този страничен ефект на зоната дали е описан някъде?
Продължавам в същия дух!
Хора, които само четете , не се чудете а просто вземете живота в своите собствени ръце!
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TheCatCharli » Пон Мар 10, 2014 9:55 am

Страхотен резултат. :bigsm20: Продължавай все така! :bigsm18:
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Tatyana » Пон Мар 10, 2014 10:35 am

Поздравления и от мен :bigsm20: Не само за килограмите, а най-вече за оптимизма, доброто настроение и естествено липсата на всякакви медикаменти :bigsm4:
TanyaS написа:Хора, които само четете , не се чудете а просто вземете живота в своите собствени ръце!

Това го подкрепям с две ръце, дори три-четири, ако имах. И аз бях само от четящите, но след седмица четене просто скочих в дълбокото и вече повече от месец съм в/около зоната. Учих се в движение (продължавам да се уча) с помощта на всички добри хора тук, защото само с четене не става.
А с този позитивизъм със сигурност си заразила още няколко четящи и колебаещите се :bouquet:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот HippoDel » Пон Мар 10, 2014 11:08 am

TanyaS написа:10.03.2014 g - 4 месеца в Зоната!
-17 кг
Без антихипертензивни средства :yess:
кр. захар на гладно ( с глюкомер ) - 5.5 ммол/л
Размер на дрехите 44 - 42
Самочувствие на макс!
Настроение - макс!
Появиха се и първите ухажори :love: Този страничен ефект на зоната дали е описан някъде?
Продължавам в същия дух!
Хора, които само четете , не се чудете а просто вземете живота в своите собствени ръце!

Танче, много ми харесваш така! :love1:
Чудесна си и резултатите ти са страхотни! :skyle11: :skyle11: :skyle11: Идва пролет, а нали знаеш, че пролетта е сезонът на ЛЮБОВТА. :romance-inlove: Така, че... всичко по реда си. ;)
Успех, мила, много се радвам за теб! :hugs1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот yaneva » Пон Мар 10, 2014 11:14 am

Поздравления!Прекрасен резултат :yess:
yaneva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 68
Регистриран на: Съб Яну 25, 2014 4:58 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Pipilota » Пон Мар 10, 2014 2:26 pm

Aaaхх, Милата ми Таничка :hug: Колко много се радвам за теб :bouquet: а помниш ли преди месеци в началото каква беше..... унила, без самочувствие, в стрес и нещастна...поне така звучаха буквите ти от момнитора ;)

Поздравления мила, и продължавай в същия дух. Само не разбрах колко кила си в момента? т.е колко остават докато стигнеш мен и Карито ;)

И другото, пиши по-подробно де, как се справяш с дрехите, с гардероба, с околните, и т.н Разкажи по-пикантно за ухажорите :laugh4: колкото повече разкаваш, толкова по-примамливо става за тия от балкона, които само надничат и умират от страх да се покажат :scary1: Еее, тя зоната не хапе, ама....въпрос на гледна точка казало магарето :laugh3:

И така де, чакам по-зонво-пикантни клюки...
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Karrita » Пон Мар 10, 2014 3:02 pm

Браво Танче!
Айде чакам те лятото на плажа.....русалки..... :hug:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Мар 10, 2014 3:27 pm

Пипи, Хипо, как ме топлят вашите коментари. Помня много добре как се регистрирах във форума, колко депресирана и нещастна бях . Вие бяхте първите които ми подадохте ръце в оня труден момент. Пипи в типичния за нея строг тон , а Хипо като майка , която винаги те подкрепя. Наистина тогава ( 10 .11. 2013 г ) аз бях много уплашена. Мислех , че не ми личи :shy: , целия ден мислих какво ще ям и по колко. Така , докато мисля и смятам, мина деня , а аз небях яла вече трети ден нищо , освен вода, кафе и цигари. Бях безкрайно отпаднала и ми причерняваше от глад, когато моята дъщеря ме попита какво толкова чета и набързо ми сметна един обяд от 2 блока .След това малко по малко , нещата си тръгнаха. Аз не вярвах на Пипи , че ще мога да съм без лекарства за кръвното. Ето - съм.
Аз не вярвах, че ще отслабна толкова. Днес съм 83 кг а бях 100 кг. Така че, моля не бързайте да гледате снизходително!!!! Не зная вашите кг ( на Пипи и Кари колко са ), но аз сега гледам към 75 в далечината.
Аз не вярвах , че ще поема контрола над живота си отново! Днес го правя!
Бях много десоциализирана по ред причини, днес - не съм.
Никой мъж не ме поглеждаше , днес - само закачки и комплименти :bow:
Дрехите Пипи , са ми новички . Подарих си ги за 8 март. Днес съм с нови модерни дънки , червило Ив Сен Лоран ново черно палто и красив шал на Geragd darel едри пролетни цветове.Обувки и боти си менкаме с 18 годишната ми наследница. Вече мога и на по - висок ток :wow: така обичах много на времето .
Абе гиздя се и ми е хубаво.
А пък колкото до старите ми дрехи, направих едно голямо предновогодишно почистване на гардеробите и изхвърлих всичко :bigsm16: После по малко , но редовно заменям стари с нови!
В менюто ми основно: овес, Котидж, кис. мляко, сьомга, броколи, карфиол, зеле тел. кайма , ябълки и портокали!
повярвайте ми не съм вярвала, че мога да си върна живота отново!
Колкото до ухажорите....за сега само двама, но неподходящи! Очакквам следващия !
Аз не вярвах , че мъжете ще ме забележат отново , днес - ме ухажват :yess:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Italiano » Пон Мар 10, 2014 5:42 pm

Леле, Танче, като си спомня в началото колко беше депресирана (поне така ми изглеждаше на мен) и така плахо и невярващо започна ... дори ми се струваше, че не си голяма оптимистка за Зоната и нямаш вяра в нея, а виж се сега!
:bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Raniya » Пон Мар 10, 2014 6:31 pm

Ех, че хубаво , Танче! :hug:
Радвам се за здравето ти, самочувствието ти, ухажорите и най-вече, че отново вярваш и обичаш себе си!
Много е мотивиращо за нас, от съседните балкони :)
Raniya
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Дек 15, 2013 2:19 am

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Мечта_8 » Пон Мар 10, 2014 6:35 pm

TanyaS написа:Дрехите Пипи , са ми новички . Подарих си ги за 8 март. :yess:

При тези зашеметяващи резултати заслужаваш напълно подаръка си! И си стимул за нас! Вярвам, че следващия ухажор в живота ти не ще се бави :love1:
Мечта_8 = първа цифра 8 на кантара :-)
Аватар
Мечта_8
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 06, 2014 9:06 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот TanyaS » Пон Мар 10, 2014 7:19 pm

При тези зашеметяващи резултати заслужаваш напълно подаръка си! И си стимул за нас! Вярвам, че следващия ухажор в живота ти не ще се бави


Дано, дано :yess:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот Маня » Пон Мар 10, 2014 7:32 pm

И аз искам;) ухажооор :laugh1: :laugh1: след 2-3 месеца
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот amaZONka » Пон Мар 10, 2014 8:22 pm

Страхотна си! Никоя храна не е доставя по голямо удоволствие от това да си във форма :yess: Страхотни резултати, бих казала невероятни :wow: По хубав стимул няма. Поздравления! :hug:
Аватар
amaZONka
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 9:58 pm

Re: Зонуването на Таня

Мнениеот HippoDel » Пон Мар 10, 2014 8:31 pm

Manya написа:И аз искам;) ухажооор :laugh1: :laugh1: след 2-3 месеца

Споко и за теб ще има! ;) Няма да ти се размине. :laugh:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron