Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Фев 07, 2017 11:53 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 07.02, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 08:00, 12:45, 17:45, 19:45, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода- 2,3 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес отново излязох на разходка - - 7,83 км (9856 крачки). Честно казано, ако не беше състезанието, едва ли щях да изляза в този студ :coldhat: Сега обаче съм доволна, че го направих. Явно мотивацията и инатът са ме навестили тези дни, ха дано да поостанат :pray: - предполагам, че си гепнах спортната пчеличка :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах 1 минута с великото у-е Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

08:00 - 220 мл прясно мляко 1,5 % + 100 гр. ябълка + 18 гр. шунка + 18 гр. сирене + 3 бадема
12:45 - 240 гр. домати + 1 портокал + 2 кюфтета + 55 гр. котидж + 9 маслини
17:45 - 1 кюфте + 1 слива + 3 бадема
19:45 - Мусака с овес
00:00 - 130 гр. кисело мляко 1,5 %

И аз се чувствам много добре. Имам енергия, не изпитвам глад, пие ми се вода. За сладкото няма какво да кажа, него го спрях така или иначе на 01.01.17 и оттогава два пъти сънувах, че ям шоколад (бяха преди състезанието), като дори и насън изпитвах вина, защото съм нарушила обещанието си :laugh: Иначе първият ден от състезанието бях гладна, вторият беше по-добре и после Пей, сърце :hug:

П.С. Аз имам един въпрос относно протеина на прах. Тъй като си балансирам "Бонбоните на Кари" с него и винаги удвоявам мазнините, да не и при него да има промяна, както при вино, орехи, моркови? Питам, защото вчера Лилит беше писала, че е хапвала протеин на прах, а мазнините бяха 3 блока. Не искам да се взимат пчелички на никой, извинявам се предварително! Просто питам, за да е ясно как да го употребяваме и за в бъдеще, защото това състезание ще свърши другата седмица, но състезанието с нас самите продължава :bouquet:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 08, 2017 5:57 am

Здравейте пчелички... :hug: Айде да видим сега кой какви ги е сътворил..но първо искам да кажа на всички ви..вие какви килограми очаквате да свалите за 5-6 дена?....500 грама е абсолютно в нормата. АКо трябва да сме точни, за 7 дена би трябвало да сваляте около 450 грама..не си мислете, че като намалите блоковете, ще започнете да сваляте по-бързо..напротив, има и вероятност докато гладувате с малкото блокове и да качите някое кило...отганизма ви веднага ще привключи на режим "запасяване" в случай на евентуален глад...ако не ми вярвате, пробвайте се, ама след състезанието...не сега...и тогава хем ще сте гладни, хем няма и да мръднете кило на долу.
Ако не са ви достатъчни по 400-500 грама на седмица чиста стопена мазнина, значи този режим не е за вас, и можете спокойно да отидете при Дюкян :bambam: за експресна поръчка :stupid:

kitty-71,дам.... :shock: който облизва купи със зонов шоколад, сега да види хубаво ли е.....7 бойки за деня :laugh: И продължавай опитите с планка, много ме радваш така :hug:

Изи, Бизи, какъв цветен шарен сладък доклааааад...багодаряя :hugs1: И въпреки, че си изгуби пчеличката, и си имаш вече и един червен търтей, не мога да не кажа голямо браво за това което чувам...даа, огледалото с всеки изминал ден ще ти става все по голям приятел.Ето това е вълшебството на зоната, но това е само една малка частица от всичките чудеса, които ще ти се случат,. От теб се иска само малко воля. Ще ми е много мъчно, ако след състезанието като свърши спортната инерция и се омързеливите, и малко по малко да се върнете пак в началната тъжна позиция.. Свършваш деня със 7 бройки +едно мъжко ;)

Zasmenka, оправяй се бързо...не знам от какво е това главоболие, но съм чувала от други зонбита, че като влязат в зоната в началото ги гони някакво главоболие...но отминава....При мен не се е случвало, но аз съм друг случай, аз не знам как боли глава, никога в живота ми не ме е боляло, дори след най-зверски махмурлук...ще ме боли корем, гръб, задник или к'вото си решиш, но не и глава :yess: В офиса все се бъзикат с мен и казват че то просто няма никой вътре в главата ми и за това няма какво да ме боли :laugh1: Но определено започвай да се стараеш да намаляш кафето, или поне го замени с безкофеиново кафе
Свършваш деня с цели 6 пчелички :yess:

Перла, нямам забележки. Както винаги, сладка и прилежна :hug: Още 3 такива безгрешни дни и ще хванеш втора пчела Гигант :yess:

Силвия, и ти като Перличка, еднакви сте, отличнички...само дето май менюто ти ми се струва твърде много млечено...вкарай малко истински протеин. 8+1

Kriss , давам ти и спортна пчеличка, заслужи си я. И вече трети ден си отличничка...напъни се още два такива дена и ще пипнеш майката Пчела, която ти трябва много, че кошера ти гъмжи от търтеи. 8+1 за днес :yess:

лилит, пак се подмазваш със снимков материал :laugh4: :hug: И какъв е тоя протеин на прах за 12 грама на блок..по етикет ли? То всъщност какви ли не протеини има вече на пазара...Обръщайте внимание и на въглехидратите, че повечето протеини са бъкани с въглехидрати. И напълно разбирам страданието ти, и ти съчувствам, да знаеш :sadconv: Но то почти е минало вече..скоро ще бъде само спомен. Свари си овес, каша с някакъв ванилов или шоколадов протеин, хем вкусно, хем няма много за дъвчене.

Дани, състеазателката патриотка с разветия флаг №10 :laugh: - Ти с тази закуска с това прясно мляко от 7:30 до 12:00 не огладняваш ли бе къзъм :) И ах как дразниш моето обоняние с тези розови домати.... :о И поздравления за първата ти зонова манджа :keff: Като професионален готвач :chef1: даже много дълго се спотайва да не се развихриш. Усещам, че тепърва ще започват великите ти зонови творения :yess:
И тоя планк мамка му бе, колко му е да залегнеш за една минута докато пишеш доклада... :bambam: И искам да кажа, че много, ама наистина много се радвам с какъв ентусиазъм подхождаш.... и ще се моля след състезанието зоната ще ти остане начин на живот докато не постигнеш желаните резултати :hugs1:

ТониЕлис, :scare: заклинанието на някоя от тези тук, дето се рахождат из този форум те е гепнало, ши знайш :bigsm8: Завършавш деня с 5 пчелички и 2 търтея- един лаком и един червен. Избягаха ти стриктната, инатестата и зелената пчеличка...Но...това да не те плаши, всеки се спъва, но от утре пак ще си в джаза :yess:

Сузи, и ти си отличничка отново и отново..още 3 дена те делят от големия улов на Пчелата Мама :yess: И поздравления за ината и за разходката в студа...и нали знаеш, колкото по-студено, толкова повече калории гори тялото в опитите си да се стопли...ескимосите не смогват да ядат протеини поради тази причина ;) Така, че моите аплодисменти :bigsm47: А за протеините на прах - всеки протеин е различен на всеки един производител, с какви ли не щуротии вътре, за това се води по етикета. :bouquet:

Днес нашата Чернокоска изчезна някъде.... :doNotKnow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 08, 2017 7:09 am

Снощи чернокоската заспа в 20:45 :stupid: Даже не разбрах как стана :lol: Пипилота, прости мииииии, че чак сега се отчитам :love:

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 07.02.2017г., вторник, 12 блока по план, изядени 11 :lol: Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 7:20,
обед - 12:00,
следобед - 16:20,
вечер - 19:10,
преди лягане - Ми не можах да нацеля кога ще дойде момента за лягане и пропуснах храненето ииииии пчеличката ми избяга. По принцип съм максималист, ама в този случай съм доволна,че се наспах :laugh4:


:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина и 8 горещи чая (уж, за да ми се отдуе корема :lol: ) - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 блока ябълков сладкиш от сайта

Обяд - 130 гр. скумрия на скара - 3 БП
2 чаши вино - 2 БВ
370 гр. маруля - 3/4 БВ
120 гр. краставица - 1/4 БВ
малко олио за салата
(Сервитьора в ресторанта ме гледаше малко странно като му поръчвах :laugh3: )

Следобедна закуска - 400 гр. кисело мляко и 6 бр. ядки

Вечеря - печена палачинка

:arrow: 8. Днес след обяда си направихме една хууууубава разходка около 35-40 минути, общо за деня - около час и половина- и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:


:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички и нито един търтей :angel:

А сега отивам да закусвам,че съм умрела от глад :chef1: Хубав ден, момичета :bouquet: :bouquet:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Сря Фев 08, 2017 7:42 pm

Pipilota написа:лилит, пак се подмазваш със снимков материал :laugh4: :hug: И какъв е тоя протеин на прах за 12 грама на блок..по етикет ли? То всъщност какви ли не протеини има вече на пазара...Обръщайте внимание и на въглехидратите, че повечето протеини са бъкани с въглехидрати. И напълно разбирам страданието ти, и ти съчувствам, да знаеш :sadconv: Но то почти е минало вече..скоро ще бъде само спомен. Свари си овес, каша с някакъв ванилов или шоколадов протеин, хем вкусно, хем няма много за дъвчене.

По етикет е, ако трябва да съм точна - 11,73 гр. Има въглехидрат- 62гр е блока - тези 12 гр са 0,19 ВБ и ако правя бонбони в по-голямо количество (основно за това го ползвам, сега по изключение) го смятам, но като е по един 2 блока на око малко намалявам плода. Ето го протеина http://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Sport ... 07-g/51970.
Днес вече съм на манджи, страдам но дъвча, че глада нали по-силен и от тока :laugh4: Примирих се, че докато ми махнат конците ще е мъка, ама малко остана.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Сря Фев 08, 2017 8:43 pm

Здравейте!
1.Състезател kitty - 71. 08.02.2017г.Ден седми.Консумерани блокове - 10БПВМ.
Обещавам да казвам истината и само истината! :)
2. Хранения за деня - 5 задължителни, както следва:
Закуска - 9.00
Обяд - 12.30.
Следобедна закуска - 16.00
Вечеря - 20.00
Късна закуска - 23.00
Полага ми се стриктната пчеличка. :)
3.Пипи, взех си бележка.Все пак за мое извинение трябва да кажа, че от един месец не съм яла НИЩО сладко.Човещинка е, но няма да позволя да ми избяга още някоя пчеличка. :lol: Днес си заслужих инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден мина на блягоприятни храни - зелената пчеличка е за мен. :)
5.Всички хранения бяха надлежно претеглени - дайте ми мерителната пчеличка. :)
6.Изпита вода - 3 литра - полага ми се мерителната пчеличка. :)
7.Менюто ми за деня беше следното:

Закуска:2БПВМ
200гр.кис.мляко - 1БПВ
56гр.извара - 1БП
100гр.ябълка - 1БВ
2 ореха - 2БМ
канела

Обяд:3БПВМ
Пил.месо 75гр. - 3БП
Целина 130гр- - 1БВ
Морков 80гр.-1БВ
Ябълка 100гр.- 1БВ
Зехтин 1ч.л. - 3БМ

Следобедна закуска: 2БПВМ
Мляко с овес по рецепта от Зоната - 2БПВМ
Имам едно питане по тази рецепта, тъй като я правя за първи път.Протеина ми е с вкус на шоколад и стана страхотно. Тъй като някъде четох, че когато се използва протеин на прах е нужно да се удвояват мазнините, а в рецептата не пише колко ядки да се прибавят, моля да ме хелпнете по темата.За два блока добавих 6 бадема. Трябва ли да ги удвоявам и кога? :hm:

Вечеря:2БПВМ
Цедено кис.мляко 150гр. - 1 1/2 БП
Кис.мляко 110гр. - 1БПВ
Ягоди 210гр. - 1 1/2БВ

Късна закуска - 1БПВМ
Кис.мляко 200гр.
3бадема
За надлежно написаното и споделено меню мисля, че ми се полагапчеличката поет, освен ако нещо не съм объркала ядките. :)
8.Като гледам при други :hm: те състезатели какво трениране пада, направо ме е срам, че днес не намерих време да си спечеля спортната пчеличка. :(
9.Затова пък Пипи ме амбицира по отношение на планка.Тъкмо си мислих, че съм достигнала границата си, но ината победи :) Един път сутринта 1мин.30 сек./10 сек.повече/ и един път следобед 1мин. Поне си заслужих планковата пчеличка. :)
Според мен днес успях да уловя 6 или 7 пчелички.Журито има последната дума. :laugh3:

Само да спомена, че обикновено вечерям и веднага сядам да напиша отчета, но тъй като утре съм от седем вечерта на работа ще се наложи да пусна отчета доста по-рано.Вечерята и късната ще си ги хапна наработа.
Хубава вечер!!! :)
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Сря Фев 08, 2017 9:03 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 08.02.2017г. ден осми 10Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 2 Блока
1 БПВ - 1/2 кофичка кисело мляко 0,1%
1 БП – 70гр. цедено кисело мляко
1БВ – 96гр. ябълка
1БМ – 5гр. чиа
1БМ – 1 орех

10,00 закуска 1 Блок
1БПВМ овесен млечен сладкиш

12,00 обяд 3 Блока
2БП – 70гр. моцарела лайд
1БП – 27гр. печено пил. Филе на тиган
1БВ - 245гр. зеленчукова супа/ тиквички,лук,морков,овес/
1/4БВ -100гр. прясно зеле
½ БВ - 40гр. морков
1 1/4БВ – 125гр. ябълка
1БМ - 1ч.л. зехтин


17,00 закуска 1Блок
1БПВМ – ябълкова запеканка


19,30 вечеря 2Блока
1БПВ - кюфте с пил.филе,лук и ов. Трици
1БП – 70гр. цедено мляко
¼ БВ – 100гр. прясно зеле
½ БВ – 40гр. морков
¼ БВ – 27гр. ябълка
2БМ – 2/3ч.л. зехтин

22,00 закуска 1Блок /предстои/
1БПВМ – тахан халва


:arrow: 2. 6 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка.
:bigsm16: :bigsm16:
:arrow: 3. И днес нямаше никакви изкушения, но си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 3л. :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно :writing1: написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 2 км 879м.,10клека, коремни преси . Ще получа ли спортната пчеличка ?

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. и 40сек./ не можах колкото вчера , но.../ с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес май пак си хванах 8 пчелички за деня.

Все се каня да питам- dani079, същото ли е като dani1712, която имаше тема в БГ Мама
Събрани и преизчислени рецепти по Зоната?
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Фев 08, 2017 9:26 pm

1.Състезател №3 Изи 08.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 Б:
кисело мляко 2% 400 гр -2 БВ+2 БП
тахан 1и 1/2 сл - 3БМ
ябълка 100 гр.- 1БВ
извара 56 гр.-1БП


11,30 ч. Обяд 3 Б:
спаначена каша - 1 БВ
прясно зеле 200 гр. - 1/2 БВ
морков суров 120 гр. - 1 и 1/2 БВ
маслини 9 бр. - 3 БМ
скумрия 126 гр. - 3 БП


16,00 ч. Междинна закуска 1 Б
кисело мляко 200 гр. - 1БПВ
ленено семе 1/2 с.л - 1 БМ


19,00 ч. Вечеря 2 Б
извара 112 гр. - 2 БП
ябълка 200 гр. - 2 БВ
тахан 1 сл. - 2 БМ


21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б: ей сега
кисело мляко 200 гр. - 1БВ + 1БП
маслинки 3 бр.- 1 БМ

2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:

3.Инатеста пчеличка искам аз . :bigsm47: :msmile15:

4.Храната днес си е съвсем зелена , щот сготвения зелен фасул отиде по каналния ред - изсипах го,на състезание ли съм или не,няма да се дъниме / ще се науча как се готви зелен зоновски фасул/. Предлагах го на домашните любимци , но явно и те са надушили оранДжевия морков и не пожелаха да си хапнат хих :refuse: :laugh4:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Водата май днес е към 4 л.- пие ми се вода :msmile11: :msmile11: :swimm:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi:
Разходки с домашните любимци две кратички по 15-тина минути и една около 40 минути
Отново :msmile13: 40 мин.

9.Планковата пчеличка ще си я гепна и днес, треперенето сякаш намалява , та 2 пъти по 1,30 мин. :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 8 пчелички да имам.:bee:

След вчерашния червен търтей , днес съм само с пчелички / дано не им е скучно , като са само дамска компания / и моля за награда да си получа 9-тата пчела -героиня. :bee: :hippo:

Заслужено се класирам и за гигантската пчела :herobee:

И въпреки , че и при мен само 500 гр./реших днес да се измеря /липсват се чуствам перфектно, обиколките също намаляват .Колената забравиха да показват кога ще вали и затова съм без чадър днес. :bigsm3: :bigsm5: :dance:
Единствения негатив -намалява и подгръдната обиколка и ц.......държателя започва да хлопа.

И едно питане към Пипи :pipilota: - водата която пия дали не е множко и затова да не мърдат и кг.
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Фев 08, 2017 9:27 pm

Добър вечер момичета ....

1. Състезател- ТониЕлис - 08.02.2017 , 10 блока Обратно в Зоната днес :yess:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5 гепих си стриктна пчеличка

8.30 ам Закуска - 2БПВМ

2БП сварен белтък -2 бр
1БВ котидж сирене -56 гр
1БВ мандарина -1 бр
2БМ фъстъци - 12 бр

12 рм Обяд - 3БПВМ
3БП пилешки гърди - 84 гр
2БВ морков настърган - 160 гр
1БВ ябълка - 100 гр
3БМ зехтин - 1 чл

3 рм Снак - 1БПВМ

1БПВ кисело мляко -220 гр
1БМ бадеми - 3 бр

7 рм Вечеря - 3БПВМ Вече ще започна да кудкудякам :chickrun:
3БП пилешко гърди -84 гр
1БВ зелен боб -180 гр
1БВ нахут -1/4 чаша
1БВ ябълка -100 гр
3БМ маслини -9 бр

9.30 рм - 1 БПВМ

1БПВ кисело мляко - 220 гр
1БМ бадеми - 3 бр
-

3. Удържах на изкушенията, заслужих си инатеста пчеличка :keff:


4. Целия ден е минал само на благоприятни храни - Заслужих зелена пчеличка :mrgreen:


5. Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че .....- заслужих си мерителна пчеличка :angel:


6. Изпита вода - почти 2 литра литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 3,5 км :applaus: Разходка с домашните любимци 2 х 30 мин и Обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се,вече не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance



10. Надявам се , че успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, и ще взема наградата- пчеличка-герой

Бак он трак :bigsm30:
Последна промяна ТониЕлис на Сря Фев 08, 2017 10:30 pm, променена общо 1 път
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Сря Фев 08, 2017 9:39 pm

Състезател N 10 Дани 08.02.2017г. ден осми 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 7,30 ч. :alarm2:
:curious:


8,00 закуска 2 Блока
1 БПВ - 200 гр кисело мляко 1%
1БП- 42 гр пуешка шунка
1БВ -100 гр малини в млякото
2 БМ - 6 бр бадеми


12,00 обяд 3 Блока
салата със спанак ,съдържание :
2БП – 56 гр риба тон в собствен сос
1БП- 34 гр моцаерала лайт
1/4БВ - 300 гр -бейби спанак
1БВ-240 гр розов домат
1БВ -160 гр настърган морков
1/2 БВ -царевица
1БМ -3 гр сусам
2БМ – 1/3 с.л. зехтин

16,00 закуска 1Блок
1БП 42 гр пуешка шунка
1БВ 1 мандарина
1БМ 3 бр маслинки


20,00 вечеря 3Блока
1БП- 84 гр пуешки гърди на тиган
1БП 34 гр моцарела лайт върху (разтопена върху месцето )
2БВ – кисело зеленце
1БВ -340 гр гъби на тиган (толкова имах )
3БМ – 1/2с.л. зехтин

23,30 Късна закуска 1 Блока (предстои)
1БП+1БВ 200 гр прясно мляко
1БМ 3 лешника


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението не победи – определено си заслужих инатестата пчеличка :pray: :pray: :pray:

:arrow: 4. Целия ден мина с почти благоприятни храни , и мисля ,че не съм кръшнала много с царевицата и моцарелата в оранжевата зона и може и да си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 1,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес валя и не можах да изляза да вървя :umbrela: :umbrela:

:arrow: 9. Днес нещата с Планка се получиха ,понеже валеше правих два пъти единия 1,30 сек ,втория 1 мин ,май грабнах Планковата огромнаа пчела Това е в чест на ПИПИ дето все ми се кара за това велико упражнение ,на ето ти го , че и два пъти , доволна само да си съдийке :bigsm30:

:arrow: 10. Май се сдобих 7 пчелички за деня.
Последна промяна dani079 на Чет Фев 09, 2017 12:18 am, променена общо 1 път
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Сря Фев 08, 2017 9:59 pm

Добър вечер, пчеличкии! :bouquet: :bouquet: :bouquet:
:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 08.02.2017г., сряда, 12 блока. [b]Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:
[/b]

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги направих 6 без да искам :laugh1:
сутрин - 07:20,
обед - 12:00,
следобед - 15:50,
вечер1 - 19:00,
вечер2 - 21:00
преди лягане - около 23-23:00
Днес не пропуснах хранене, затова си заслужих стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 3 блока ванилов сладкиш от сайта
Обяд - Панирани пилешки филенца от ozonka.blogspot.com. Вчера сутринта извадих от камерата едно пилешко филе да се размразява. Като се прибрах от работа тъкмо се беше отпуснало и беше
560 гр - точно 20 БП!
1 яйце - 1БП
133 гр. овесени трици - 7 БВ
7 ч.л. мазнина за пържене - 21БМ.
След като ги изпържих общата маса беше 560 гр., разделено на 7 (7хранения по 3 блока), става по 80 гр 3П 1В 3М. За обяд добавих и 160 гр моркови - 2БВ, настъргани и овкусени само с малко лимонче.
Следобед - 400 гр. кисело мляко 2БПВ и 6 бр. ядки 2БМ
Вечеря1 -
около 30 гр. водчччица - 1БВ
3 домашни бадема - 1БМ (Бяхме на гости и домакина откъде ги изкара тия домашни бадеми не знам, ама бяха уникааааааални)
40 гр. домашна луканка - 1БП (толкова ми бяха оставили, досвидяха им се още 2 гр.) :laugh3:
Вечеря 2 - Е те сега май се омазах със сметките :laugh1: Ако 80 гр. панирани пилешки филенца са 3П 1В 3М, то 54 гр. са 2П 2/3В 2М, нали?
+ от вечеря1 1П 1В 1М, би трябвало да добавя само 1 и 1/3 В, нали?
Та хапнах си 54 гр. панирани пилешки филенца + 130 гр. киви :laugh4:
Късна вечеря - 200 гр. кисело мляко 1БПВ и 3 бр. ядки - 1БМ


:arrow: 8. Днес пак беше ден за народни танци - 1 час + ходене пеша около час и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:


:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:


:arrow: 10. Според мен днес улових 8+1 пчелички, :angel:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Сря Фев 08, 2017 10:05 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 08.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 8,00 - 2б, обяд 12.30 - 3б, следобедна закуска в 17.30 - 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff Днес свекърва ми прави кекс. Така ми замириса ммм....Знам, че е много вкусен, но не съм близнала и троха. Голям инат съм :smdance:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
белтък - 2 бр.
извара - 50 гр.
морков - 80 гр.
мандарина - 1 бр.
фъстък - 12 бр.

обяд 3Б
пилешки гърди - 84 гр.
печен пипер - 140 гр.
кисели краставички - 150 гр.
ябълка - 100 гр.
бадем - 9 бр.

следобедна закуска 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
бадем - 3 бр.

вечеря - 2Б
пилешки гърди - 56 гр.
печен пипер - 140 гр.
домат - 240 гр.
маслини - 6 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
фъстък - 6 бр.

:arrow: 8Днес тренирах, 7 упражнения по 15,20,25 повторения .Първото за горни коремни мускулли 2.за цялата коремна мускулатура 3. за горните и средните коремни мускули 4. за коремни и седалищни мускули 5. лицеви опори 6. за стегнати бедра 7.за бедрени и седалищни мускули и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Сря Фев 08, 2017 11:26 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 08.02, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 09:00, 13:45, 18:00, 20:50, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Днес имах изкушения :) Една приятелка ми дойде на гости и донесе сладкиши от пекарна. Дано не ми се е разсърдила като й ги завърнах :laugh: Ако трябва да съм честна, дори не ме съблазниха ;) - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода - 2,5 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес тренировка - 50 мин. Muscle pump - мисля, че си гепнах спортната пчеличка :smdance:

:arrow: 9. Днес издържах 1 минута с великото у-е Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:
:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

09:00 - 220 мл прясно мляко 1,5 % + 100 гр. ябълка + 18 гр. шунка + 18 гр. сирене + 3 бадема
13:45 - 240 гр. домати + 200 гр. помело + 2 кюфтета + 55 гр. котидж + 1 ч.л зехтин
18:00 - 1 кюфте + 1 слива + 3 бадема
20:50 - Мусака с овес
00:00 - 130 гр. кисело мляко 1,5 %
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Сря Фев 08, 2017 11:43 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 08.02, сряда, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 8.30 - 3б, обяд 12.30 - 3б, следобедна закуска в 16.30 - 1б, вечеря в 19.30 - 3б и последния блок - 23.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Днес край мен беше събор на изкушенията, но аз бях желязна :laugh4: - заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б
сготвих си манЖичка и си я ядох цял ден
пилешко филе -3п
ги -3м
лук, гъби, малко морков -2п

100гр портокал -1в


обяд 3б
същото като закуската
пилешко -3п
ги -3м
лук, гъби, малко морков -2п

100гр портокал -1в

следобедна закуска - 1б
един блок от същото
пилешко -1п
ги -1м
лук, гъби, малко морков -1п

вечеря -3б
заклет фен на разнообразието съм и затова:
пилешко -3п
ги -3м
лук, гъби, малко морков -2п

100гр портокал -1в


последният блок 1б
пипи, продължавам с подмазването :laugh:
Скрит текст:
Изображение

цедено мляко олимпус 2% - 1п+0,4в
тиквички на фурна 144гр - 0,6в
зехтин -1м

:arrow: 8. Днес походих 3 км, не посмях да отида на танци, но може би ще си спечеля спортната пчеличка.

:arrow: 9. Няма планк - болничните продължават :).

:arrow: 10. Успях да уловя 7 пчелички за този ден, и няма пчеличка-герой.
:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички, и нито един търтей.

Днес в офиса имаше купон, край мен падна голямо плюскане на какво ли не. Аз полу-тайничко си изядох блокчетата преди да се съберем и после се оправдавах със зъбите :mrgreen:
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 09, 2017 6:33 am

Добър вечер или по точно Добро Утро за вас :)

Започваме с kitty-71, която завършва деня като вчера..отново със 7 пчелички, без спортна...Тя Китито се засрамила днес милата :( , че нямалко спортна пчеличка...няма Кити, няма, няма да се притесняваш, недей да плачкаш... :sadconv: утре ще си напънеш задника и ще си хванеш една :peace1: А за протеините на прах- удвояват се мазнините ако ползваш такъв протеин, защото в месото има мазнини, колкото и да е НЕмазно, т.е истинския грамаж за блок мазнини е 3 грама, но понеже в месото има мазнини, Барито дава 1.5 грама за блок. След като не ползваш месо, се налага да се добави мазнина...схвана ли? че не съм сигурна дали успях да го обясня :hm:

Само че, аз тук за състезанието за едно-две грамчета мазнина в протеин на прах или в месо в повече или в по-малко не обръщам внимание, нито смятам да взимам пчелички за това...защото това са някакви математически безсмислени крайности, които аз ненавиждам...и забелязвам такива наклонности в многото новоизлюпили се напоследък Бари Сиърсчета, които стресират новите зоНбенца с фукня колко много са в час и направо ми се иска да съскам с пълно гърло понякога :snake: ама...благодарение на ниския ми кортизол успявам да озаптя шайтаните...(каква дума само :oh: ) в главата ми :skyle5: Както и да е, ти не се разсейвай, ами мисли как ще си хванеш спортна пчеличка за следващия доклад :laugh4:

Перла, :stupid: 8ми ден вече без нито една грешка..това е пълно безобразие :skyle28: Още два дена имаш да вървиш с камили докато стигнеш до покоите на пчелата Майка, която те очаква с нетърпение....С толкова вървене ще се слабее май, няма как :laugh4: И сподели нещо за моя овесен сладкиш, защото ти май си първата която го прави....Спомням си един ден как просто си стоях в кухнята с една стевия в ръка и се чудех къде да я навра..и в шкафа ми се изпречи буркана с овес и така...от събери чаркове в хладилника сътворих този сладкиш...и често си го правя :chef1:

А относно нашето Дани- не, не същото..Нашето Дани е ново зоНби, професионално готвещо всякакви вкусотии, един вид мога да кажа Кухненска нинджа, но сега първо опипва почвата, да пипне Зоната здраво за врата, и после ще берем плодовете на развихреното й манджарево съзнание :bigsm15: А онова другото dani1712 изчезна много отдавна, а ентусиазма й изчезна много преди самата нея...и тя май се поддаде на онези ми ти сектантски 1099 дневни диети :eek: или там каквито и да бяха пентаграмски гладуващи проклятия, обладаващи душата ти :laugh1: Но пък сътвори интересни рецепти, които се пазят още в свещената книга "БГ-мама" ;)

Изи, дамм. сега почваш отначало да събираш поредни дни за голямата пчела..още 4 такива дни и си :ok: Обаче каква е тая работа 4 литра вода.....ми ти си една спазваща зоната камила-цистерна бе Изи...можеш да превозваш през пустинята сума ти народ... :bigsm25: Като нищо може да си товариш бъбреците и да не смогваш да изхвърляш такива количества...знам ли :doNotKnow: Пробвай да намалиш малко водата, пък да видим.....И да, страничния ефект от зоната..със свалянето на килата най-си проличава в гръдната обиколка мамка му :teasing-tease: Свършваш с отличен 8+1

ТониЕлис,добро утро и на теб ;) ти след вчерашния срамен ден днес си много стриктна..бравооо :bouquet: 8+1..И да ти кажа, причуваше ми се някакво кудкудякане, но не предплагах, че идва от твоя кошер...сега ми се изясни тази звуково-аудио мистерия нахлуваща в моите секси уши... :yess:

dani079, състезател №10- носителя на олимпийския зонов флаг
Да живеят зоНбитата
....и всичко много Убо, ама каква е тая царевицаааААаа :bigsm51: Тоя път те пипнах :bigsm24: царевица ще ми яде..тез високо-гликемичните жълти топчета... :laugh3: Демек исках да кажа, че нямаш вече зелена пчела, а имаш червен инсулинов търтей...за протокола, като веществен материл предоставям на уважаемата защита доказателство, че царевицата е в различен от зеленото цвят. Моля, наместете си очилата, и покажета на обвиняемата тази така оцветена таблица. Пледирам за присъда в източното крило :prison1: под строг диетичен контрол за 24 часа. Това е първия ти червен търтей от както си на борда на кораба...мисли му. Сега ти трябват 5 поредни безгрешни дни за а хванеш голямата майка :yess: :bouquet: 6+1

chern0koska простено ти е мило Зонби, че си потънала в блажени сънища по-рано от обичайното.. :laugh4: Обаче за вечерята,,да и ти кажа :oh: и аз малко се замотах, ама май си се справила..каквото и да е, важното е, че мислиш за това, и ако си сбъркала, гледаш да го поправиш, това е хормоналното мислене, което е нашата цел. Обаче ти с тая
Вечеря1 -около 30 гр. водчччица - 1БВ
ко си мислиш...тя Пипи недоскив...да, ама неее :waitfinger: Отиде ти зелената пчела и ти като Дани ще спиш довечера с търтей в червени чаршфи :bambam: 7+1

Силвия,роботски-перфектна си :yess: А исках да попитам всички ви- липсва ли ви хляба?, защото тук изглеждате така, все едно сте дошли от Марс и не знаете какво е това нещо "хляб" :doNotKnow: Животно ли е това, хапе ли, предмет ли е, газообразно ли е... :laugh: Силве, отново 8+1...8ми пореден ден.... :yess:

Suzi, какъв инат, какво негостоприемство, да откажеш сладкиша на приятелка... :crazy1: Просто от теб не съм го очаквала.... :wow: И това..следобедната ти закуска от един блок
18:00 1Б - 1 кюфте + 1 слива + 3 бадема
за кюфтето- имаш предвид "топченце от кайма" нали :laugh1: че кюфте звучи много внушително :mrgreen: Бравус бейби, отличничка си 8+1. И ти имаш още 3 дена път с камили до покоите на пчелата Майка :Hello:

лилит, този път не знам дали се подмаза, ама ме размаза с тази вкусна снимка..прииска ми се да оближа монитора..ама не ми приляга на възрастта :bigsm46: И аплодисменти за изкушенията в офиса, желязна си.. :orangefl: Завършваш със 7 бройки :hug:

Крис и Засменка нещо ги хвана липсата...
И другото все искам да кажа, и все забравям...вижте на Лилит линийката...много са стимулиращи тези линийки, и ако искате си сложете по една такава. Сайта е на руски, но всичко се разбира и без много четене :clickhere:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Чет Фев 09, 2017 10:49 am

Здравейте ,конкуренция :bouquet: как сте днес / Пу - пу да ви урочасам малко с търтеи и сладоледи :icecream:
Пипи повдигна въпроса за хляба , което значи :offtop: и аз малко така :msmile2: да споделя. Голям фен на хляба бях , не сядах без 2 филии пред мен :Breackf: Особено откакто мъжа ми пече домашен хляб , не в машина , на ръка ....направо неустоим ... хляба де , не мъжа ми :laugh1: И като се разнесе този ми аромат , няма спасение . НО откакто си сложих в главата една голяма забрана :refuse: ама голяма .....и няма проблем . Вчера на закуска с гостите ги гледам всички с едни голеееееми филии :bigsm39: мажат масло и сладко и си хапват с наслада . Прияде ли ми се :refuse: нееееееее , изобщо . Железна съм :bigsm20:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Lancer » Чет Фев 09, 2017 2:42 pm

Айде не остана!!!
Lancer
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Фев 24, 2015 9:51 pm
Варна
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта