Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Нед Фев 05, 2017 9:58 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 05.02.2017г. ден пети 10 Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 7,10ч.

вода 600мл

8,00 закуска 3 Блока
Днес обединих двете закуски заради късното ставане.
1 БПВ - 1/2 кофичка кисело мляко 0,1%
1БП – 35гр. моцарела лайд
1ПВМ - 1 мъфин с овесени трици от сайта
1БВ -117гр. круша
2БМ - 6бр. бадеми

12,50 обяд 3 Блока
2БП – 70гр. моцарела лайд
1БП+1БВ – 200гр. кисело мляко 0,1%
1БВ – 180гр. зелен боб на пара
1БВ – 1ч.ч. кисело зеле
1БМ – 3 маслинки
2БМ – 2/3ч.л. зехтин

17,00 закуска 1 Блок
1БПВМ – тиквен крам карамел


19,00 вечеря 2 Блока
1БП – 2бр. белтъци
1БП – 35гр. моцарела лайд
2БВ - салата от 70гр. праз+150гр.мариновани краставички+185гр. печен пипер+1/4 ч.ч. червен боб
/ 0,70+1+1,30+1 = 4 : 2 = 2 /
2БМ – 2/3ч.л. зехтин


21,30 закуска 1Блок
1БПВМ десерт с ягоди рецепта в сайта


:arrow: 2. 5 хранения за деня по изключение заради късното ставане– отбелязани по горе по часове – заслужих си стриктна пчеличка. :smdance:

:arrow: 3. Днес нямаше никакви изкушения, но си искам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче :writing1: – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода 3л. :msmile11: искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 6 км 486м. :running: и изкачих стълбите до третия етаж 5-6 пъти . Дайте си ми и спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. И 40сек. :bellysport: с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка.

:arrow: 10. Днес си хванах 8 пчелички за деня. :bigsm1:
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Нед Фев 05, 2017 10:24 pm

Pipilota написа:А сега имам и още една съкровена мечта/цел/кауза или както и да се нарича...да видя моята най-добра приятелка, моята друга половина от душата ми, влязла в друго тяло, да я видя оздравяла, отслабнала, и усмихната..това ме мотивира толкова много, дава ми сили и всичко това го правя наистина с голямо удоволствие за всички вас...може да звучи тъпо и сантиментално, но колкото и да ви е странно, вие осмисляте голяма част от моето съществуване... :grouphug:



И аз те обичам моя единствена и незаменима Пипилота :pipilota: , ти си човека който ме мотивира :bigsm16: , надъхва и нахъсва и всички синоними на тази дума взети задно , здравето трябваше да ми обърне гръб за да те послушам и да започна да работя в полза на тялото ,ума и здравето си ,но явно е дошло време да оправдая очакванията ти и да изпълня мечтата ти ,много те обичам :hooo: заради всичко което правиш и заради теб самата :bouquet: :bouquet: .Благодаря ти .....само могат да ми завиждат всички ,че те имам ! :rheart: :rosepinko:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Нед Фев 05, 2017 10:35 pm

 1. Състезател- Силвия , 05.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! 

 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9,30 - 2б, обяд 13.30 - 3б, следобедна закуска в 17.00 - 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка  .
 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
 7. Менюто за целия ден-  дайте си ми пчеличката-поет 

закуска 2б
котидж - 50 гр.
белтък - 2 бр.
морков - 80 гр.
мандарина - 1 бр.
фъстък - 12 бр.

обяд 3Б
пилешки гърди - 84 гр.
леща - 50 гр.
нахут - 1/4
мандарина - 1 бр.
фъстък - 18 бр.

следобедна закуска - 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
бадем - 3 бр.

вечеря - 2Б
котидж - 100 гр.
кисели краставички - 75 гр.
печен пипер - 70 гр.
червен боб - 1/4
фъстък - 12 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1,5% - 220 гр.
фъстък - 6 бр.

 8Днес тренирах ,бях на народни танци 1час и 30 мин.и разходка пак около час и си гепнах спортната пчеличка. 

 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой 

 10. Според мен днес улових 9 пчелички
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот dani079 » Нед Фев 05, 2017 10:45 pm

Състезател N 10 Дани 05.02.2017г. ден пети 10 блока :bgflag:
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.
Ставане 9,00 ч. :alarm2: позволих си да си поспя малко повече


9,30 закуска 2 Блока
2 БПВ - 440 гр прясно мляко 1%
2 БМ - 6 бр бадеми


13,00 обяд 3 Блока
1БП – 50 гр извара
1БП- 30 гр сирене
1БП - 2 белтъка
3БВ - 380 гр печен пипер ( миш-машчето е готово )
3БМ – 1/2 с.л. зехтин

17,00 закуска 1Блок
1БП 42 гр пуешка шунка
1БВ 1 бр малка ябълка :appletree:
1БМ 3 бр бадеми


21,30 вечеря 3Блока
3БП – 128 гр пуешко филе на тиган
1БВ -440 грама задушен карфиол
2БВ -120 гр патладжан
3БМ – 1/2с.л. зехтин

23,30 Късна закуска 1 Блока (предстои)
1БП+1БВ 200 гр прясно мляко
1БМ 3 бадема


:arrow: 2. 5 хранения за деня – заслужих си стриктна пчеличка.

:arrow: 3. Изкушението победи – пих две глътки кола ама само двее ухх и не съжалявам беше елексир за душата ми ,така че нека Многоуважаваната съдийка прецени колко сурово ще ме съди и дали съм заслужила инатестата пчеличка
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни и си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня премерени с кантарче – заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2,50л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес си направихме разходка с колата :auto-camptrailer: над 50 км :laugh1: :laugh1: ,беше голям кеф но пък заради малко кеф си изгубих и спортната пчеличка :bigsm19:

:arrow: 9. Днес Планка отново нещо ми се беше убидил ( все пак е неделя ) и не можахме да се срещнем :laugh1: :laugh1: /
:arrow: 10. Май се сдобих 5 или 6 пчелички за деня. Не е много но правя каквото мога :skyle5: :skyle5:
Аватар
dani079
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Окт 31, 2013 11:31 am
varna

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Нед Фев 05, 2017 11:01 pm

1. Състезател: Kriss ,5.02.2017,пети ден, 9 БПВМ.
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

2. Хранения:
Днес приготвих еднакви кутийки за цял ден-това ми се ядеше.
4 пъти през 3/4 ч. по 2БПВМ :
160 гр моркови
2х28 гр кюфтета от тел. филе с лук
17 гр авокадо
Преди лягане мляко 1Б
СТРИКТНА ПЧЕЛИЧКА заслужих,спазвах часовете и не изпитах глад.

3. Изкушението НЕ победи -ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА

4. Целия ден на благоприятни храни - заслужавам -ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА

5. Всичко претеглено стриктно, но съм допуснала грешка с авокадото, сложила съм 17(количество за 1БМ) , вместо 34 гр. (2БМ) НЕ заслужавам мерителна пчеличка, пропускам
[/color]

6. Вода- над 2 л , както всеки ден , получавам винаги водна пчеличка.

7. Споделих, признах, описах за пчеличка поет .

8.Днес доста вървях , тренирах 20 -30 мин -клекове, преси,лицеви,подскоци . полага ми се спортна пчеличка

9.Планк- няколко пъти по няколко секунди и после 1 цяла минута - планкова пчеличка

10.СПОРЕД МЕН ДНЕС УЛОВИХ 7 ПЧЕЛИЧКИ
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Нед Фев 05, 2017 11:15 pm

:arrow: 1. Състезател- Лилит, 05.02, неделя, 11блока,.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 10.30 - 3б, обяд 14.30 - 3б, следобедна закуска в 18.30 - 1б, вечеря в 20.30 - 3б и последния блок - 23.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Изкушавах се да не ям нищо, но... :laugh4: заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна, пием си я - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б в 10.30

200гр кисело мляко -1вп
24 гр протеин на прах -2п
200гр помело -2в
орехи -3м

обяд 3б в 14.30
Скрит текст:
Изображение

пилешко филе - 3п
шопска салта с авокадо -2в+3м
помело 100гр -1в

следобедна закуска - 1б в 18.30
телешко месо - 1п
100гр помело - 1в
орех - 1м

вечеря -3б в 20.30
4 белтъка +3 пъдпъдъчи яйца -3п
праз -1в
ги -3м
помело 200гр -2в


последният блок - 23,00
кисело мляко - 1пв
орех - 1м

:arrow: 8. Днес никакъв спорт, не става. Няма спортната пчеличка

:arrow: 9. Няма и планк, почивка, докато зараснат тези гадости.

:arrow: 10. Успях да уловя цели 6 пчелички за този ден, и няма пчеличка-герой :(

:arrow: 10. Според мен днес улових 6 пчелички, и нито един търтей.
Последна промяна лилит на Нед Фев 05, 2017 11:40 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Нед Фев 05, 2017 11:36 pm

Pipilota, благодаря за отговора за млякото! Постреснах се ако трябва да съм честна и снощи започнах да чета за непоносимост към лактозата. Тези дни ще се наблюдавам, а може и да пусна един тест при доктора, след глюкозата разбира се :)

:arrow: 1. Състезател- chern0koska, 05.02.2017г., неделя, 12 блока - 3:3:2:3:1. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 10:30 (днес си поспах),
обед - 14:30,
следобед - 17:00,
вечер - 19:15,
преди лягане - 00:00
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението замалко да победи - на косъм бях да си намажа филийка с масло и кашкавал по едно време, но удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 2 блока ванилов сладкиш с извара, чаша прясно мляко 1БПВ и 3 бр. ядки 1БМ

Обяд -
1 яйце - 1 БП
4 белтъка - 2 БП
240 гр. домашен доматен сок - 1 БВ
1 ябълка - 2 БВ
1 ч.л. зехтин - 3 БМ за изпържването на яйцата :)

Следобяд - 400 гр. кисело мляко 2БПВ и 6 ядки 2БМ

Вечеря - Печена палачинка - 12 блока. Такаааа видях тази рецепта в книгата на Мария Папазова, но сместа за палачинките е твърде течна и не мога да ги обърна. Затова я преработих малко.
За палачинките:
209 гр. овесени трици - 11В
1 ч.ч.прясно мляко - 1В + 1П
4 яйца - 4П
2 белтъка - 1П
2 ч.л. зехтин за тигана - 6 М
За плънката:
56 гр. сирене - 2П
56 гр. кашкавал - 2П
112 гр. извара - 2П
18 бр. маслини - 6М
Приготвих сместа за палачинки и ги направих в тефлонов тиган леко намазнен със зехтина. От тази смес излязоха точно 4 палачинки. Смесих продуктите за плънката и подправих с шарена сол (много я обичам тая подправка :) ). Във всяка палачинка сложих по около 55 гр. от плънката и по 4 1/2 маслини, завих ги и ги запекох за 10 минути :)
Така всяка палачинка ми излезе точно по 3 блока :)

Късна вечеря - чаша прясно мляко и 3 ядки :)


:arrow: 8. Днес не тренирах, ама такова чистене му чистих вкъщи от 10:40 до 13:15,че май си заслужавам спортната пчеличка. :smdance: Миене на чинии, бърсане на прах, чистих хладилника, банята, спалнята, прахосмукачка, парцал.. Ши умра :stupid: :lol:


:arrow: 9. Днес издържах две минути!!! с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance:



:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

Според мен днес си хванах 8+1 пчеличка :)
А тия пчелички дават ли мед? И колко грама е един блок хахаха :lol:

Пипи, засега гледам да съм стриктна, чееееее на 14-ти февруари все още ще сме на състезание, а знам ли как ще ме подхлъзнат я колеги, я мъжо.. Отсега усещам,че ще се пие много вино, ама знам ли дали ще мога да го балансирам? :hm: :lol:
Последна промяна chern0koska на Пон Фев 06, 2017 12:47 am, променена общо 1 път
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Нед Фев 05, 2017 11:41 pm

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 05.02, 10 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 10:30, 15:15, 19:00, 21:00, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода- 2,0 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Тренировка - 12 км с колело + 2 км пеша - и си гепнах спортната пчеличка :smdance:
Днес най-накрая времето беше поносимо, за да излезем с колелата :kolelo: Не съм карала целия януари, защото беше много студено :coldweather: Другата седмица пак ще са минусови температурите и днес беше единственият шанс. Минахме 7, 8 километра и спуках гума :bigsm32: Случва ми се често, голяма забава :bike: Имахме един спрей, с който напълнихме гумата, ама той не подейства веднага, та се наложи да помпим - вкараме 100 помпи, минем 200 метра, 100 помпи, 200 метра, накрая решихме, че ще е по-бързо да сме пеша :laugh4: Ходихме 2 км и забелязахме, че гумата вече не е на капла, явно спреят стегна. Още 100 помпи и газ към вкъщи :yess:
Скрит текст:
Изображение


:arrow: 9. Днес издържах 1 минута с великото у-е Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:

Пипи, понеже искаш да споделяме колко над минута издържаме, да опиша аз начина, по който правя планка. Заемам позата и след 5 секунди съм се разтреперила :doNotKnow: Мъжът ми засича на телефона и ми казва „Остават 30 сек, остават 20 сек…“ Последните 10 ги брои все едно чакаме настъпването на Нова година :laugh1: и като каже „едно“, аз се стоварвам на земята като чувал с картофи. Така че няма и секунда повече... Засега!!! :notagree:

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

10:30 - 220 мл прясно мляко 1,5 % + Зонов мъфин
15:15 - 240 гр. домати + 39 гр. нахут + 1 мъфин + 35 гр. шунка + 35 гр. сирене + 6 маслини
19:00 - 18 гр. шунка + 18 гр. сирене + 1 слива + 3 бадема
21:00 - Мусака с овес (любимата ми рецепта, винаги правя двойна доза)
00:00 - 130 гр. кисело мляко 1,5 % (по етикет)
Последна промяна Suzi на Пон Фев 06, 2017 11:04 pm, променена общо 2 пъти
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Нед Фев 05, 2017 11:49 pm

chern0koska написа:Постреснах се ако трябва да съм честна и снощи започнах да чета за непоносимост към лактозата. Тези дни ще се наблюдавам, а може и да пусна един тест при доктора, след глюкозата разбира се :)

Ако имаш непоносимост към лактоза (като огромен процент от зрелите хора) няма как да не забележиш. Особено ако пиеш прясно мляко. Започва революция в корем ти - газове, разстройство, може и стомашни болки - чудо. Няма нужда от специални изследвания, няма как да пропуснеш симптомите.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Пон Фев 06, 2017 12:44 am

лилит написа:
chern0koska написа:Постреснах се ако трябва да съм честна и снощи започнах да чета за непоносимост към лактозата. Тези дни ще се наблюдавам, а може и да пусна един тест при доктора, след глюкозата разбира се :)

Ако имаш непоносимост към лактоза (като огромен процент от зрелите хора) няма как да не забележиш. Особено ако пиеш прясно мляко. Започва революция в корем ти - газове, разстройство, може и стомашни болки - чудо. Няма нужда от специални изследвания, няма как да пропуснеш симптомите.

Днес се забелязах, че след прясното мляко ми се поду корема, до разстройство не стигнах, но определено е неприятно. До вчера не обръщах внимание и даже го бях приела за нещо нормално, но явно ще трябва да предприема някакви мерки.
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 06, 2017 4:02 am

Днес ще бъда малко по-кратка, но времето ми е малко в недостиг неделята :)

ТониЕлис супер си- 8+1 и взимаш пчелата Гигант

kitty-71, свършваш със 7 бройки. Относно грамажите, а състезаниетп се придържайте към нашата таблица, а след това лично ваш избор :yess:

Zasmenka, днес ти е първи ден с най-много пчелички, заяото ти се полага една бройка за планк..браво, не се отказвай :yess:

Изи, и на теб ти е 5ти безгрешен ден и си хвана голямата награда пчелата майка ;)

Перла, прилежната и подредената :laugh4: И ти днес си на опашката за голямата награда- пчелата майка..и ти като Изи....безгрешни и скучни :laugh:

Силвия..същата работа, 5ти ден не се дава....8+1 + майката Пчела :herobee:

dani079, благодаря за милите думи :hugs1: стопли ми сърцето, както винаги :bouquet: Обаче това не значи, че трябва да пиеш 2 глътки кола :bgargue: :laugh: 2 глътки на фона на целия ден няма да се брои за наказание, но да не се повтаря, да не идеш в източното крило :prison1: и то в карцера...аааа :bambam:

Kriss, давам ти мерителна пчеличка, защото е неумишлена грешка.. :yess: И това ти е 2ро успешен ден от както си познала 8+1, но не са последователни дни, за да можеш да се биеш за пчелата Майка. Така че утре почвай ояе 4 такива дни и ще си вземеш майката, която да ти изяде един от търтеите които си наредила като за изложба :laugh1:

лилит. ооо, снимков материал, а :laugh4: Голямо мазнене, голямо чудо....лилит-кюфтака как ме впечатли само :hugs1: Супер си , много е атрактивно и цветно, бравус, зарадвах се много :bouquet: И завършваш със 6 бройки :yess:

chern0koska още един ден стриктен като днес и утре и ти ще си вземеш пчелата майка, коят ще ти махне от колекципта първия и единствен червен търтей :) 8+1

Suzi, ето я и другата подмазвачка-фотограФка.....страхотни сте момичета :keff: И ти като зубърките си 8+1 вече 5ти пореден ден и си спечели майката пчела. И ти благодаря за забавния доклад, че винаги пишеш ншещо на страни, винаги нещо разказваш, и се разсейвам така, и ми е много приятно на фона на другите сухи доклади, една скука там.... :stupid:

SnowFlake липсва.. :doNotKnow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Пон Фев 06, 2017 6:45 am

Днес реших да се кача на кантара и 68,200кг. Само 0,800 кг за 5 дни? Дали защото увеличих двигателната активност? Другите 10дни няма да се тегля. :bigsm36:
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Пон Фев 06, 2017 7:21 am

Перла написа:Днес реших да се кача на кантара и 68,200кг. Само 0,800 кг за 5 дни? Дали защото увеличих двигателната активност? Другите 10дни няма да се тегля. :bigsm36:

А аз съм се подула зверски и чак не искам да се качвам на кантара...
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Kriss » Пон Фев 06, 2017 11:13 am

Pipilota, благодаря за пчеличката.За да не допускам такива грешки по памет и да ровя все в телефона днес разпечатах таблицата от чекмеджето и я налепих с магнити отстрани на хладилника, ,знам ли, може пък и да мотивирам някой от къщните да се включи......Приготвих днешните кутии и накрая направих проверка,ей така се прави :yess: , доволна съм!

За протокола аз съм 75.900кг (начало) - 73.800 кг (6.02) = 2.100 разлика. От два дни не съм се сещала за сладко и се чувствам сита и щастлива. За себе си установих, че от любимото ми мляко задържам вода и се подувам. И в кръга на шегата - зависимостта ми към сладко се превърна към зависимост от моркови -настъргани, с авокадо, ми няма такава вкусотия,пак напълних кутиите за днес, като едно щастливо зайче съм! :laugh: :laugh3:
Щастлива Зонова седмица на всички! :bouquet:
Аватар
Kriss
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Окт 01, 2016 7:53 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Пон Фев 06, 2017 12:22 pm

Благодаря за пчелата - гигант, Пипилота :hooo: :herobee:
Една щастлива пчеличка съм тези дни :chef1:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Пон Фев 06, 2017 12:57 pm

Чудесничкооо!Благодаря , ти Пипилота :pipilota: за пчелата гигант :herobee: :rose_pink:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта