Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Нед Дек 01, 2013 9:47 am

Ей, Пипи,

Страшна си :bigsm22: :hooo: :multicolor:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Нед Дек 01, 2013 10:32 am

Семеен съм. Отчел съм се пред Родината с 2-ма сина. Единият тия дни ще направи 28 години, а другият ми е 7 годишен първолак. Живея в София..Занимавам се с програмиране. Всяка година гледам да ходя на санаториум в Поморие, заради проблеми със ставите. Ходя някъде юли месец, че да хвана и Яворовите дни в Поморие. Кари, Гази, като нищо може и да прескоча до Несебър(ако е рекъл Господ) :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Нед Дек 01, 2013 12:20 pm

Karrita написа:
лилит написа:
Karrita написа:Работя като управител на ваканционен комплекс на Елените

Роял Бей - 2?

Астория 1

ОбъркАх те с една от колежките на моя новозонбиран любим, щото и той работи на Елените, ама техните хотели са други, тоя не го знам :lol: .

Аз ще разказвам за себе си довечера (не че има много за разказване), че сега съм на работа.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Дек 01, 2013 1:48 pm

Тъкмо ще разберем какво работиш и защо в неделя. :mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Нед Дек 01, 2013 6:47 pm

gogo написа:Кари, Гази, като нищо може и да прескоча до Несебър(ако е рекъл Господ) :wave:

Гого, просто задължително се обади.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Нед Дек 01, 2013 6:47 pm

Italiano написа:Тъкмо ще разберем какво работиш и защо в неделя. :mrgreen:

'ми щото не си свърших работата навреме, а съм ги обещала за утре да са готови.
Правя бродерии, най-често върху работни дрехи. Вече 16 години с това си вадя хляба.
Имам двама сина на 23 и 19г, студенти са и двамата, вече не живеят с мен, ама само дето пин код не са ми сложили още :laugh4: . Щастливо разведена съм с баща им и сега правя втори опит :lol: .
Горе-долу т'ва е за мен.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Нед Дек 01, 2013 6:49 pm

Italiano написа:Тъкмо ще разберем какво работиш и защо в неделя. :mrgreen:

Лелеле, нищо не убягва от погледа на Ити... Не искам да съм на мястото на жена ти :bigsm25:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Дек 01, 2013 8:19 pm

лилит написа: Щастливо разведена съм с баща им и сега правя втори опит :lol: .

С бащата или друг кандидат?
Прости ми любопитството, ама съм си такъв. :laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Нед Дек 01, 2013 8:32 pm

Karrita написа:
gogo написа:Кари, Гази, като нищо може и да прескоча до Несебър(ако е рекъл Господ) :wave:

Гого, просто задължително се обади.


Кари, обезателно ще се обадя. Благодаря за поканата. :bigsm16: :hooo: :hug:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Нед Дек 01, 2013 9:35 pm

Italiano написа:
лилит написа: Щастливо разведена съм с баща им и сега правя втори опит :lol: .

С бащата или друг кандидат?
Прости ми любопитството, ама съм си такъв. :laugh:

ай ся, иди ми - доди ми ша пра'я :laugh4: с чисто нов, ама вече не е кандидат, ми направо ме е прибрал вкъщи :lol:.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Нед Дек 01, 2013 9:56 pm

Уффф, айде и аз на опашката да се разголя :laugh: Ама не знам как да започна..то било много смотано да разказваш за себе си... :oh: ама аи да се пробвам- значи аз и мъжо сме щастливо интернетно събрани от преди цели 10 години. Аз си имам дъщеря на 14 години, която се роди на 9.9.99, тои си има син на 20г. и двамата сме щастливо разведени на времето :bigsm15: Аз си стоях СМОТНА (между смотана и самотна) и разведена в БГто, той пък си стоял самотно разведен емигрант у Америката, и по законът на привличането- той винаги искал да имал за жена варненка с дълга черна къдрева коса, аз пък много исках да имам мъж с много чувство за хумор, и с който да сме постоянно заедно, и така вълните от космоса търкулнаха тенждерата към капака :laugh1: Немрихме се точно такива, каквито се търсехме ;)

Кацнах тук в Америка на летището без да знам къде и при кого отивам... :oh: и "мойто мъж" ме посрещна с огромен букет от бели рози..умрях от срам, изчервих се, позеленях, посинях, и накрая си дойдох на себе си :love: Това беше първата ни реална (не виртулана) среща, която продължава вече 10 години :applaus: После след веме доведох и дъщеря ми тук, и така без да искаме станахме истинско семейство :done:

Имаме си семеен бизнес, занимаваме се с камъни :о С гранит по точно- правим гранитени плотове на кухни, бани, офици, ресторанти и т.н и когато сме в офиса се замеряме един груг със смачкани хартиики- аз от моето бюро, той от неговото- и много се караме също :but: ама е кефффф :laugh4: През другото време съм по магистралите...аааа как прозвуча.. :laugh1: т.е не исках да кажа, че работя на магистралите :laugh1: , а че навъртам много мили по пътищата, когато отивам да видя обектите и да взема размерите. Имаме си 9 работни мексиканчета, и много мексиканска музика в халето с машините :akordeo:
Скрит текст:


Преди почти 3 години открихме Зоната, излекувахме се от болежките, подмладихме се, и от отгава сме фенове не само на Реал Мадрид, а и на Зоната :bow:
Охх, това беше, свърши се :shy: прибирам се зад кулисите, че много срамно на сцената :laugh3:
Последна промяна Pipilota на Пон Дек 02, 2013 6:49 pm, променена общо 1 път
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Нед Дек 01, 2013 10:42 pm

Ееее, Пипи, много забавно си го разказала. Ние едно такова сухо, сухо, а ти ... супер, супер!
:hug:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пон Дек 02, 2013 6:30 pm

Еми Ити, като са ви сухи сценичните излияния,...за целта има бутон "поправи"..отивате там, и слагате пикантните подправки.... :laugh1: а ние после ще дегустираме на ново, да видим с какви аромати ще ни изненадате...Като ще е манджа, да е люта, казали мексиканците :laugh:

Така, значи аз казвам на кого дядо Коледа ще донесе коледна мерителна чашка, и по едно Зоново шоколадово барче, а вие трябва да се разберете на кого на адреса да ги пратя, и от там нататък как ще си ги вземете :)

Първо да кажа- много ми се иска да можех да зарадвам всички ви, но...за съжаление не мога да огрея навсякъде :angel:
И така, чашки ще получат : Ити, Пламчето и Нимфичка ( защото те са ветераните тук), и от много време си излежават присъдите в източното крило без да мрънкат. Те са тези, които са ми слабост, и които ме намериха тук самотнo бродеща в началото на форума, и все още са тук. I love you guys :skyle12: :rose-2:

Гого разбира се си заслужил наградата с приноса си в темата за Рибеното масло, за което искрени благодарности. Газилот просто няма как да го пропусна заради всичките му невероятни поеми, заразни писания, космически излияния и т.н. с които просто придаде невероятен аромат на форума.

Каритка пък изобщо не можем да я лишим от такъв инструмент в кухнята, който ще й бъде от полза за кулинарните й творения, и си е заслужила титлата :cook: "Топ готвача на Зоната" :cook: И не на последно място- една чашка ще има и за шампионката в нашия форум- Марианка :applaus: , която е най-големия стимул и пример за всички безволеви и мързеливо надничащи в този форум :sneaky1:

Искаше ми се да зарадвам и Хипчо, но предполагам, че извън България е много лесно да се намери такава чашка. Попи, Лилит, Райнов, и всички други- моля да не ми се сърдите, нищо лично :roll: ...просто бройката става много голяма...и няма как, но следващата година няма да ви пропусна :hug: :hug:

Решавайте и ме уведомете колкото се може по-скоро на какъв адрес да ги пратя, че Дядо Коледа докато прелети океана....ще им се вземе акъла на еленчетата :fly: И може да пътуват към 2 месеца... :love: :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пон Дек 02, 2013 11:53 pm

О,о,о....Пипи..., :bigsm16: :bigsm15: :eek:

Благодаря за добрите думи и за Коледните Зонови подаръци. :applaus: Относно това до кого да изпратиш чашките аз имам предложение. Ити е от Благоевград, Пламчето е от Пловдив, Нимфичка - ?, Кари и Гази -от Несебър, аз - от София. Решавайки транспортната задача :laugh: май е най-резонно чашките да отидат до Пловдив - при Пламчето и тя да ги разпрати с наложен платеж, ако е съгласна разбира се :think2: .
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Вто Дек 03, 2013 12:36 am

Мерси, Пипетке!
Трогнат съм и благодаря. Ще се постарая да ароматизирам форума още дълго време, щом Ви кефят писанията ми. А и скоро идва 6-ти декември - навършването на 4-тия ми месец в Зоната, нещо като рожден ден. Всъщност, сега като се замисля, всяко 6-то число на идния месец го чакам с трепет (ах, колко романтично), както дете чака рожден ден заради подаръците. И наистина от 6-ти август насам съм изкарал три такива рожденни дни, и на всичките съм получил подаръци, а именно, резултатите от Зоната. А сега и чаша да си меря с кеф зоновите си ястия. И всички о'Зонки и зоНбита имат принос това да се случва, за което Ви благодаря! И не знам как е при Вас, но ми прави впечатление, че всички имат много готино и тънко чувство за хумор. Как да не се кефиш.
Айде, дописане!
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Вто Дек 03, 2013 8:17 am

Пипи, и аз мерси за прекрасния коледен подарък. Ще се постарая да Ви зарадвам с нови рецептички ( май предимно сладкарски, натам ме влече все нещо :lol: ). И да, всички зоНбита са чудесни и е много кеф да си зонуваш с такъв форум и с такива хора :hug:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта