Дневникът на Karrita

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Gazilot » Сря Ное 06, 2013 1:52 pm

Снощи, в ролята на Луцифер, ял по турско баклави :bigsm24: , занесох на Карита няколко. Ха ся да докладва я ли, не я ли :msmile2:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Зоната
 

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Italiano » Сря Ное 06, 2013 2:04 pm

Опааа, някой май го издадоха за прегрешение! :laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Сря Ное 06, 2013 2:10 pm

Gazilot написа: Ха ся да докладва я ли, не я ли :msmile2:

Ааааа, още не съм хапвала, прибрах ги в хладилника и добре, че съм на работа днес, та като се върна може и да са свършили :laugh: :wow:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Gazilot » Сря Ное 06, 2013 3:46 pm

Karrita написа:
Gazilot написа: Ха ся да докладва я ли, не я ли :msmile2:

Ааааа, още не съм хапвала, прибрах ги в хладилника и добре, че съм на работа днес, та като се върна може и да са свършили :laugh: :wow:


Баси неуважението, а те мислех за приятелка :bigsm12:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Pipilota » Сря Ное 06, 2013 3:58 pm

Карита, Полкон :applaus: Каква истинска вярна О'Зонка. Не предава приятелите си. Не иска да се докосне до блаклавата, за да не ни дразни нас, и да е съпричастна с нашето далечно облизване :bigsm14: Дълбоко благодарим за саможертвата.
Ти си нашата О'Зана Дарк :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Сря Ное 06, 2013 4:38 pm

О, Пипи, мерси за хубавите думи :love:
Ама ти направо ме изкара ангелче..... :roll: , всеки си има своите изкушения, аз искам просто да бъда максимално стриктна поне първия месец, за да видя резултата от тялото и духа си :).
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Сря Ное 13, 2013 11:24 am

Такааа... Време е да дам и аз отчет за изминалия зонов месец.
Не ми се иска да пиша мерки и килограми, защото не това беше моята цел, започвайки Зоната, но за да спазя етикета ще ги напиша:
- килограми -1,5кг. ( 52кг )
- талия ( около пъпа ) -2см. ( 72см )
- ханш -1см. ( 92 см )
- бедро -2см. ( 46 см )
при ръст - 170 см
В този ред на мисли трябва да спра да свалям вече, ако не искам да заприличам на зоНбиран скелетон :laugh4: . Отдавна увеличих блоковете с 1, но явно не помага. Сега ще пробвам да увелича мазнините с 1Б, да видим какво ще стане. Ако имате други идеи, сега му е времето да ги споделите с мен. :think2:

Сега за по-важния за мен експеримент, за който писах в първоначалния си пост и заради който нагазих в Зоната с двата крака.
Не само, че е успешен, ами ме накара да се замисля, къде съм бляла и спала толкова време, че съм пропуснала тази благодат, сладост за душата, тялото и за хората покрай мен!
Да, зарибих се по Зоната единствено по две причини - поддържане на отлично здравословно състояние и да видя дали наистина ще усетя разлива на енергия, лекота и жизненост в тялото ми.
Относно първото се надявам да е така ( с малки изключения, не се оплаквам от нищо сериозно, дай боже), НО за второто, Барито и в частност Вие колеги-съзоновци, ми запушихте голямата уста.....нямам думи....нямам изрази....нямам изречения....ИМАМ само чувства, които ме карат да летя и да се чувствам щастлива, нова, спокойна, енергична и обичаща се!
Направо ми иде да изкрещя на целия свят ( както скоро си говорихме с Гази ) "Хора, стига сте се размотавали дебели, болни, мразещи и оплакващи се, погрижете се за себе си без много усилия, средства и време.....зонирайте се!!!", но....уви, не съм толкова всемогъща!
Но пък мога да изкрещя тука в дневничето си, та който иска да чуе..." Не губете време, оценете и вземете на готово елексира на живота - за здраве, красота, себеуважение, любов и всички положителни емоции, наричащ се Зоната!"
Много още мога да пиша, но да не се превръщам в проповедник на " Пътя, истината и живота", ще мина по-накратко и ще споделя с вас промените, които настъпиха при мен за този изминал зонов месец.
1. Изключителна енергия и жизненост - " гледам се и не вярвам на ушите си", не мога да се позная, ставам сутрин рано свежа и с песен на уста ( това ако го видят приятелите ми, ще си помислят, че са дрогирани), приготвям храна за мен и за малката, тренирам, превеждам се във вид и тръгвам за работа, прибирам се, започвам да готвя, да домакинствам и разни други неща около мен и детето, и всичко това с лекота, без грам умора.....просто не ми се спира. Толкова дейна, никога досега не съм била! Тука ще включа и това, че след хранене сега не ми се приспива, аз, която досега като се нахраня и се тръшвах на дивана в хола и изглеждайки първите две новини от емисията заспивах като тъпан, сега си пърхам като пеперудка и даже не се и задържам много много на едно място.
2. През последните 2-3 години, зимата ми се появяваше някаква гадна болка във врата ( шип или нещо подобно ), държеше ме цяла зима ( с какво ли не съм го мазала ), не можех да си завъртя главата спокойно, ходех като Робокоп. Засега нищо подобно не ми се е случило и много ми се ще това да е ефектът на зонБирането.
Практикувам йога от 4 години и винаги когато правех пълно йогийско дишане, след 5-тата минута ми ставаше гадно на корема. Сега това чувство го няма, дишам си като змей без проблеми.
3. Чувствам се спокойна, не избухвам често, както преди, приемам ги някак по-философски нещата, няма излишни нерви и терзания.
4. За водата, честно казано не мога да споделя много, защото аз и преди си пиех по 2-3л. вода дневно и съм всеизвестна "пикла", но въпреки това сега съм "пикла" на квадрат (при същото количество вода)!
5. Въпреки, че килограмите не са ми цел, все пак тялото ми се трансформира малко - тук таме около корема и ханша свалих малко и кожата се поизпъна, съответно дънките виснаха....
И всичко това за един месец, без дори да съм се докосвала още до вълшебството на рибеното масло ( пристигна скоро), смятайте каква разкошна О'зонка ще стана пък и с него.... :laugh:
Чувствам се приказно, доволна съм от себе си ( че се реших да пробвам, сега пък няма отказване), щастлива съм, че ви има Вас и форума, пожелавам Ви красота и благополучие в зоновия живот.
Обичам Ви! :rheart:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот HippoDel » Сря Ное 13, 2013 11:55 am

Кари, :bigsm20:

Като се сетя, какви съмнения имаше в началото... :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Най се кефя, че има хора като теб, които практикуват Зоната, за да са здрави и по-енергични, а не за да отслабнат, което е и смисълът на Зоната. Наистина, много се радвам за теб и съм щастлива, че си сред нас. :love: :rheart: :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот gogo » Сря Ное 13, 2013 1:03 pm

Кари,

Поздравления и от мен :applaus: :applaus: :applaus: Не спирам да повтарям, че Зоната е път към оптималното здраве, а отслабването е страничен бонус. И ти си живото доказателство за това. :bouquet:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Pipilota » Сря Ное 13, 2013 3:32 pm

Ох, Кари, олекна ми :laugh: Сега знам, че не съм само аз единствното кльощаво зоНби тук във форума. И че има още една "луда", която да си зонува просто така за здраве :bigsm16:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Чет Ное 14, 2013 11:01 am

Искам да споделя нещо и ви моля за мнения.
До тук, както писах по-горе, всичко е ок - мерки, килограми, енергия...т.н., НО като се наблюдавам забелязах, че теста с тоалетната не го минавам нещо и се питам защо така?! Консумирам предимно зелените храни, червени хапвам рядко.
Дали айкитата ми не са балансирани, имайки предвид тежестта на акитата :lol:
Моля запознатите по темата да ми кажат мненията си. :think2:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот HippoDel » Чет Ное 14, 2013 11:53 am

Karrita написа:Искам да споделя нещо и ви моля за мнения.
До тук, както писах по-горе, всичко е ок - мерки, килограми, енергия...т.н., НО като се наблюдавам забелязах, че теста с тоалетната не го минавам нещо и се питам защо така?! Консумирам предимно зелените храни, червени хапвам рядко.
Дали айкитата ми не са балансирани, имайки предвид тежестта на акитата :lol:
Моля запознатите по темата да ми кажат мненията си. :think2:


Кари и при мен беше така, но от 1-2 седмици вече нещата са ОК. Което означава след 2-рия месец в Зоната. Мисля си, че все пак, трябва време на организма да се поизчисти и да се регулират нещата. Защото не съм си променяла храненето. Ако другите ти показатели за добри и лоши айказаноиди са ОК, просто изчакай още малко, може и при акитата да се появи промяна, както при мен. Не съм много сигурна, но и архидоновата киселина имаше накава връзка, доколкото си спомням можеше да предизвика запек в началото, докато организмът се изчисти, може тя да е причината за тежестта на акитата. Мисля, че рибеното масло, ще ти помогне в случая. ;) :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Чет Ное 14, 2013 12:47 pm

Всички други показатели за добри и лоши айки са ми добре, с изключение на едно, две главоболия през месеца, само това с WC-то ми куца нещо, но ще чакам и ще наблюдавам....дано се получи :obscene-tolietpush:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот milve » Чет Ное 14, 2013 10:32 pm

Кари, заслужени аплодисменти и от мен.
С тея манекенски пропорции и с тоз излишък от енергия със сигурност си цветна гледка:)
Дръж здраво , че е много надъхващо за нас останалите.
Пиши така на месеца веднъж накъде си да знаем какво и как се случва при теб.
Хубаво е да прочетеш, че и някой друг го е треснал "зоновия хормон " ама яко:)
Аватар
milve
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:33 pm

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот Karrita » Съб Ное 16, 2013 2:56 pm

Вижте, вижте...удвои се :zonepeper: :bigsm16:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Karrita

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 16, 2013 5:41 pm

Karrita написа:Вижте, вижте...удвои се :zonepeper: :bigsm16:


Е, Кари! Честито! :party:
Аз докато загрея, кво се удвоило? :laugh1:
Браво, бързо напредваш, скоро цяла градинка... ;) .
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта