Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Сря Ное 06, 2013 3:33 pm

stelkogos добре си дошъл в нашето Зоново общество :) Относно регистрацията- предполагам че си попаднал тук в тази темам директно от гугъл, и може би не знаеш, че това е форум за Зоната, създадена от Бари Сиърс, и за това и въпросът е какво е името на диетата на Сиърс :) Все пак ще помислим по върпоса, за да улесним новите потребители :)
А относно видеото, сега нямам време, после като се върна от работа ще го прегледам, но гледам че има продукт който предлагат, някакъв Омегард-3 от сибирски лен. Ако питаш за това, първо хвърли един поглед на Рибено масло или ленено масло – каква е разликата
Ако имаш питанки, давай ги тук, ние ще се опитама да ги разшифроваме :hug:
А ако по погрешка си поаднал тук, и не знаеш, че това е Зоната-пътят към здравето, с твоето високо кръвно без да искаш си попаднал на правилното място :hug:
Последна промяна Pipilota на Сря Ное 06, 2013 3:37 pm, променена общо 1 път
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Ное 06, 2013 3:36 pm

Грешката е вярна. :laugh:

Пипи, относно въпроса - по-лесен отговор няма как да се измисли. :stupid:
Остави си го него.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот stelkogos » Сря Ное 06, 2013 7:43 pm

Благодаря вярно е че от гугъл попаднах и нямаше как да знам дори че има такава диета и какъв е отговора естествено отговора излезе пак от гугъл от някаква фейсбук страница която харесах заради отговора :lol: Попаднах в руския продукт защото вярвам на руските учени не са толкова комерсиални като американските или западноевропейците или поне преди не бяха изгледах цяла серия клипчета разни академици обесняваха кое как работи за рибеното масло сте прави най здравото сърце на планетата е познайте на кого??? Ескимосът точно заради рибата видях в ония сайт че имат и рибени омега но за комплексните омега било най добра усвояемоста защото межело да си я пиеш без да усвояваш за да се усвои нещо е била важна пропорцията и не само начина по който се извлича говорят за нискотемпературно извличане и тн ще гледам още че не ми се пият химии от аптеката
stelkogos
 
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 2:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Пет Ное 08, 2013 11:46 am

Ураааа, дойде ми рибеното масло :bigsm16:
Гогич, получих го само за 10 дена :lol:
Довечера започвам да се " омЕгьосвам" с него и мисля направо да направя нова поръчка, за да дойде преди празниците.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Ное 08, 2013 1:26 pm

омЕгьосвам

Айде още една дума за терминологичния речник!

:bigsm5: :bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 4:40 am

Кари,

Честито ти първо рибено масло и приятно омЕгьосване :laugh: При мен също е практика, когато получа поредната пратка рибено масло, да направя нова поръчка защото аз пия по 6 капсули на ден и едно рибено масло ми стига за 20 дена. По празниците действително се получава забавяне. Миналата година правих поръчка около Коледа и пратката дойде за около месец :wave:

Ити,

Крайно време е да се захванеш с обобщаването на терминологичния речник :wave: , че вече се натрупаха доста думички. Вярвам, че Пипи ще му отдели достойно място.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 09, 2013 6:17 pm

Здравейте, най-после се добрах до компютър :techie-typing: и бързам да си излея мъката. :(

Тези дни бях постоянно в движение и не успях да ви се оплача, но ще го направя сега. Какъв шок преживях в четвътък сутрин. :bigsm31: Преди известно време бях получила първата ми пратка от iHerb с двата вида рибено масло, които бях поръчала. Едното препоръчаното от Гого Now Foods, Super Omega EPA, Double Strength, 240 Softgels. А другото Now Foods, Ultra Omega-3, 500 EPA/250 DHA, 180 Softgels. Поръчах второто, заради различното съотношение м/у ЕРА и DHA. В първото, то е 3:2, a във второто 4:2. И така, след около седмица отворих първото и дъщеря ми започна да го пие, заедно с цинк, за да се ботим с акнето. Не съм му правила теста с фризера, защото реших, че Гого вече го е правил, а то е същото. В това време, аз си пиех от датското рибено масло, което бях поръчала преди това. Но тази сутрин, то свърши и аз отворих втората опаковка рибено масло от iHerb. И що да видя. :о Изправи ми се косата... :bigsm36: Капсулите матови. :bigsm35: Реших да мисля позитивно и си викам сигурно са някакъв друг вид. Да ама не! :bigsm17: Взимам една капсула, тя направо дървена. Като я стиснеш се напуква. :bigsm35: :bigsm36: Ужас. Направо не можах да си намеря място, в първия момент. Аз ли съм най-големия карък, бе? Що народ си поръча рибено масло и никакви проблеми, а при мен от първата пратка...
После си викам, здраве да е. Ще направя теста с фризера и ако маслото е ОК, ще го изсмуквам от капсулите. Те и без това така лесно се пукат, толкова са сухи. Лошото е, че преди три дни си поръчах още две опаковки от същото масло. И така... направих теста с фризера и на двета масла. Това на Гого, леко помътня, но не замръзна, а другото въобще не се промени. И сега си пукам капсулите и изсипвам маслото, така го пия, докато ми дойде другата пратка. Ама, ако е пак такова... :bigsm10:
Чудя се някакво оплакване ли да напиша, как, къде? Аз не съм много добре с английския, та не знам, според вас какво да направя? :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 6:50 pm

Хипо,

Много съжалявам. Не знам какво да ти кажа. До сега такова чудо не ми се е случвало, а имам сигурно над 20 изпити Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Доколкото разбирам проблема ти е другото рибено масло. Да не би опаковката да му е била нещо нарушена или недай боже да е с изтекъл срок на годност :think2: Моите капсули винаги са били с бистър цвят. Даже сега ще взема да ти щракна няколко от моите капсули и да ти ги пратя за да сравниш с твоите.
Гледам на iHerb има форма за контакти - http://www.iherb.com/info/Contact . И аз не съм с много добър английски, но с помощта на чичко Гугъл горе долу можем да скалъпим някакво съобщение до iHerb. Чакам да кажеш какво правим.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 09, 2013 8:13 pm

gogo написа:Хипо,

Много съжалявам. Не знам какво да ти кажа. До сега такова чудо не ми се е случвало, а имам сигурно над 20 изпити Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Доколкото разбирам проблема ти е другото рибено масло. Да не би опаковката да му е била нещо нарушена или недай боже да е с изтекъл срок на годност :think2: Моите капсули винаги са били с бистър цвят. Даже сега ще взема да ти щракна няколко от моите капсули и да ти ги пратя за да сравниш с твоите.
Гледам на iHerb има форма за контакти - http://www.iherb.com/info/Contact . И аз не съм с много добър английски, но с помощта на чичко Гугъл горе долу можем да скалъпим някакво съобщение до iHerb. Чакам да кажеш какво правим.

Gogo,
Благодаря ти за съчуствието, но ти нямаш вина. Да, Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 240 Softgels си е идеално с лъскави капсули с бистър цвят. В другото е проблема. И аз същото си помислих, че може опаковката му да е била нещо нарушена, ама нищо не съм забелязала преди да го разпечатам. Аз направих снимка, но не знам как да я пусна във форума, на две капсули от едното и другото рибено масло. Разликата е ОЧЕВАДНА. Да не говорим за еластичността.
Ако имаш време и ти се занимава, може да скалъпим едно съобщение. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 09, 2013 8:27 pm

Май успях. Вижте разликата тук
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 8:49 pm

Хипо,

Виж на поръчката ти в iHerb ако още не е изпратена ще можеш да я модифицираш - махни тия рибени масла и сложи от първите.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 09, 2013 9:14 pm

gogo написа:Хипо,

Виж на поръчката ти в iHerb ако още не е изпратена ще можеш да я модифицираш - махни тия рибени масла и сложи от първите.

Изпратено е вече, още на 4 ноември. Аз нали съм си оптимист, все си мисля, че този път всичко ще е ОК. :wink1:
А дано...
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 9:17 pm

Дано :pray:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 09, 2013 9:45 pm

gogo написа:Дано :pray:

:pray: Изпратих оплакването, пък да видим дали ще ме компенсират. :think:
Гого, мерси за помощта. :4smile:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Ное 09, 2013 11:51 pm

Хипо,
Стискам палци. Дръж ни в течение. Никой не е застрахован от такава случка. :done:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Ное 10, 2013 3:44 am

Малииии, ама това едното верно много мътно!
:о
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron