Рибено масло в Зоната - Част 2

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Нед Дек 20, 2015 6:32 pm

И така Life Extension, Super Omega-3, EPA/DHA with Sesame Lignans & Olive Fruit Extract, 120 Softgels са едни черни капсули, за моя изненада. :о След цяла нощ във фризера рибеното масло бе почти течно. Забелязах някакви частички като снежинки, но определено маслото не бе замръзнало или станало на нещо подобно на свинска мас. Тия частички едва ли са свидетелство за некачествен продукт. Все пак маслото има 5 звезди по IFOS. Най-вероятно частичките се дължат на наличието на лигнани и/или на екстракта от маслини. Мой фаворит обаче засега остава Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels с високата си концентрация, фармацевтичния си клас, 5-те звезди по IFOS. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот GODzillata » Пон Дек 21, 2015 10:47 pm

Гого, това добро ли е и колко трябва да пия на ден, че си взех 2 шишета, нали пак ще почвам Зоната от новата година... :)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пон Дек 21, 2015 10:59 pm

Аз го ползвам от доста време, че предпочитам течната форма. По препоръките на Бари за този тип масло (молекулярно пречистено, но не фармацевтичен клас) - 1 с.л. Вкусът му е напълно поносим, поне при мен няма оригване на риба или усещане за рибен вкус след употребата му. При тест във фризера леко помътнява, но не се превръща в мас. Вероятно е от добавката на овкусителя, като част от включените масла ги има и в маслото на Бари. Не забравяй да го разклащаш добре преди употреба.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Вто Дек 22, 2015 6:49 am

Годзи, Маня отново компетентно ме е изпреварила. ;) :applaus: . Мога само да добавя, че още 13 часа и нещо, до към 20.00 часа днес 22.12.2015 това масло е на промоция само за 6$.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот GODzillata » Вто Дек 22, 2015 8:13 am

10x, Маня! :yess:

gogo написа:...днес 22.12.2015 това масло е на промоция само за 6$.


Супер!

Взех си Madre Labs, Omega-3 Premium Fish Oil, 100 Fish Gelatin Softgels за €6.40 и Nature's Answer, Liquid Omega-3, Deep Sea Fish Oil EPA/DHA , Natural Orange Flavor, 16 fl oz (480 ml) за €5.48 плюс Shipping за €3.68 ---> Order Total
€14.68 :smdance:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Katerinka » Вто Дек 29, 2015 2:48 pm

Днес ми пристигна пратка от херба с 6 бр рибени масла от фармацевтичния клас, по пощата :smdance: сега чакам пратка с 8 бр, която поръчах когато бранда беше с 20% отстъпка, и понеже транспорта при по големи суми е безплатен до 22 януари, и ако не ида на митница, а много се надявам че така и ще стане, та ако не ида, шишенцето ще ми излезе около 9,50лв което прави мецечна поддържаща доза на цена от 30 лева :pray: което никак не е много :yess:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Вто Дек 29, 2015 8:07 pm

Здравейте!
Има ли някой ,който си е купувал качествено рибено масло(по стандартите на д-р Сиърс) в Англия и от къде?
Благодаря! :)
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Сря Дек 30, 2015 10:07 am

newwoman777 написа:Здравейте!
Има ли някой ,който си е купувал качествено рибено масло(по стандартите на д-р Сиърс) в Англия и от къде?
Благодаря! :)

Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels е много качествено и по стандартите на д-р Сиърс рибено масло. Какво точно те притеснява? :think2:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Сря Дек 30, 2015 10:15 am

Благодаря,Гого,аз докато си бях в БГ си поръчвах с И-херб,но сега тук(в Англия съм) е по-трудно и ми се искаше направо от магазините да си взема! :yess:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Сря Дек 30, 2015 2:01 pm

newwoman777 написа:Благодаря,Гого,аз докато си бях в БГ си поръчвах с И-херб,но сега тук(в Англия съм) е по-трудно и ми се искаше направо от магазините да си взема! :yess:

Да не излиза доставката до Англия по-неизгодно отколкото до БГ? :th:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Сря Дек 30, 2015 9:08 pm

Ами не знам дали е по-неизгодно,просто за 2 месеца чак сега успях да си извадя банкова сметка и трябва още един да чакам поръчката , и с адресите е сложно и не знам къде ще ми ги пратят ,ако не съм в момента на адреса и т.н.,т.н. препятствия...
та затова питам дали има някой тука(в Англия),който си е купувал добро Рибено масло! :hm:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Katerinka » Чет Дек 31, 2015 8:57 am

Искам да споделя малко опит :yess: имах отворено шишенце с една подправка от iherb , по съвета на Гого направих снимка и им написах много кратко писмо, на руски, щото английския ми е зле, и на следващия ден получих отговор, че ми връщат парите!!! :smdance:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Чет Дек 31, 2015 11:41 am

newwoman777 написа:Ами не знам дали е по-неизгодно,просто за 2 месеца чак сега успях да си извадя банкова сметка и трябва още един да чакам поръчката , и с адресите е сложно и не знам къде ще ми ги пратят ,ако не съм в момента на адреса и т.н.,т.н. препятствия...
та затова питам дали има някой тука(в Англия),който си е купувал добро Рибено масло! :hm:


Не знам каква е аптечната система във Великобритания, но би могла, като знаеш какви показатели рибено масло търсиш, да провериш дали предлагат pharmaceutical-grade fish oil и дали може да се закупи без рецепта. Другият вариант е да направиш поръчка за доставка от iHerb като ползваш адрес на доставка на познат, който вече е с постоянен адрес. Чакането няма да е месец. Пратките пристигат в рамките на 10-15 дни.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот newwoman777 » Чет Дек 31, 2015 9:08 pm

Ами аз си поръчвах това рибено,препоръчано от Гого от И-Херб и си бях доволна,че си е качествено.....тук нямам познати засега,затова ще си поръчам пак от И-херб на тоя адрес,където съм,пък каквото стане-не вярвам да не дойде,макар,че за доста неща съм разочарована от англичаните,противно на очакванията ми ;)
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Katerinka » Пон Яну 04, 2016 3:28 pm

Пиленца, днес ми дойде пратката от херба с рибеното масълце, 8 шишенца фармацевтично, по пощата :lol: с един куп отстъпки, включително безплатен транспорт :smdance:
Вече ще поръчвам по девет, щото в кутията има място за още едно, да не се лангъркат :laugh3:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот groz » Вто Яну 05, 2016 11:13 am

Здравейте!Искам да попитам, дали някой е купувал от норвежкото рибено масло -капсули от Homeostaza.bg i dali e хубаво. :hm:
groz
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Дек 02, 2015 5:23 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта