Зонуването на Тонkата

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Pipilota » Пон Фев 16, 2015 6:02 pm

Аууу Роксиии, как ти завиждам...даже не знам дали е благородно :laugh1: Супер много се радвам, и да направиш малко снимков материал, ок? :yess:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Зоната
 

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот roksi » Пон Фев 16, 2015 7:13 pm

Айцццц ,Пипи , :hug: завиждай ,завиждай :smdance: , и вас след някоя година ,ще ви затресе същата треска (приятна)така,че и вие ........... Като нас ............ :lol: мила моя ........а ,снимки Ок :laugh3:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пон Фев 16, 2015 9:12 pm

pipilota написа:Аууу Роксиии, как ти завиждам...даже не знам дали е благородно :laugh1: Супер много се радвам, и да направиш малко снимков материал, ок? :yess:

Eх, зонови другарчета, :grouphug:
наистина мястото е прекрасно и особено като го съобразиш с факта, че е в пустиня и всичко е построено върху пясък и за по-малко от 50-тина години! Ама с акъл, визия и цел се постигат такива чудеса - о-о-о да не забравя и милиарди "зелени гущерчета - :skyle7: " !!!
На мен Дубай страшно ми прилича на Лас Вегас - красиви и лъскави сгради, скъпарски и атрактивни места за забавления и мно-о-о-го усмихнати хора - готови да се забавляват по всяко време на денонощието !
Ех, спомени !!!
Рокси,
от сега се приготви за забавление и "голямо изваждане" - ама последното си го знаеш.
Ще се радвам, като се върнеш да споделиш и ни покажеш това което теб те е впечатлило и местата които най-много си ги почувствала като свои - или по друг начин казано:
Дубай - втора серия :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:
режисьор, продуцент и главен герой - "Рокси и сие "
:fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:

П.П. От сега почвам да ти завиждам, че забавлението ти предстои - ама и аз като Пипи май съм си загубила "благородното" ! :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пет Фев 20, 2015 5:49 pm

От известно време не мога да си намеря овес в магазина Берьозка от който обикновено пазарувам и си купих ечемик. На вкус ми допада и го приготвям като овеса, но като че ли не ме засища така като овеса. Молбата ми ако някой от вас го ползва да сподели впечатление. :)
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Маня » Пет Фев 20, 2015 5:58 pm

Аз много отдавна съм на смес 1:1 овес и ечемик - киснат, варен, на домашно смляно брашно - напълно задоволява глада ми.
А овес се предлага и в магазини за здравословни храни, както и в онлайн магазини за здравословни храни. Произходът му е обикновено германски, но опакован в БГ.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Пет Фев 20, 2015 6:09 pm

Маня, купих си овес веднъж от един магазин до Халите беше насипен и да си призная въобще не ми хареса. :refuse: Беше дребен и с много примеси - камъчета, пръст и др. семена. Ще потърся пакетиран от магазин за здравословни храни. Благодаря ! :)
Ти колко грама ползваш от ечемика за 1 БВ ?
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Melkat » Пет Фев 20, 2015 6:47 pm

Аз също не мога да намеря овес и си купих ечемик. Сега погледнах в BB team, излиза по 11- 12 грама блока
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Маня » Пет Фев 20, 2015 7:27 pm

Tonkata написа:Маня, купих си овес веднъж от един магазин до Халите беше насипен и да си призная въобще не ми хареса. :refuse: Беше дребен и с много примеси - камъчета, пръст и др. семена. Ще потърся пакетиран от магазин за здравословни храни. Благодаря ! :)
Ти колко грама ползваш от ечемика за 1 БВ ?

Овес - 14 г, емечик - 12 г и после тегля 13 г за блок
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Чет Мар 12, 2015 8:18 pm

Отдавна не съм писала, но за сметка на това съм се опитвала максимално да съм в Зоната.
Явно вече и Зоната е в мен, защото когато "кривна от пътя" съвсем съзнателно и максимално бързо искам да си се върна при балансираното хранене - усещам липсата му. Наблюдавам и още една закономерност след почти година зонуване - когато съм "кривнала" вода не ми се пие и обратно - когато съм стриктно в Зоната водата не ми стига :msmile11: :notagree:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот roksi » Чет Мар 12, 2015 9:39 pm

Тонка,в понеделник си купих овес от Берьозка ,на Дондуков,а днес си взех от пазара Кирков ,от едно магазинче за всякъкви зърна,ядки,тахан и др.подобни , ечемика и овеса са чистички, без примеси.преди време си бях взела ечемик от маг. Зоя и имаше камъчета ,ами така ми се е паднало, но не съм спряла да пазарувам от там, така че прецени..........
И аз като Маня, смесвам овес и ечемик ,не забелязвам по бързо да огладнявам ,но пък аз ям по рядко от тях защото взимам голямо количество рибено масло, но пък на дъщеря ми почти всяка сутрин и приготвям от тях. като основа за сандвич ,и казва че дори след 5ч. не чувства глад.
Опитвай ,смесваи и така....... :laugh4:
пп. с водата съм в голяма чуденка, аз и в Зоната плътно и при забешки никога не изпитвам жажда за вода, винаги я пия защото трябва, може би съм се повредила :о щом започнах и корите на портокалите да меря .. Всичко механично първо на кантара........ясно...... Толкова съм се зонирала че направо съм се крейзнала :laugh1:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Чет Мар 12, 2015 11:34 pm

roksi написа:Тонка,в понеделник си купих овес от Берьозка ,на Дондуков,а днес си взех от пазара Кирков ,от едно магазинче за всякъкви зърна,ядки,тахан и др.подобни , ечемика и овеса са чистички, без примеси.преди време си бях взела ечемик от маг. Зоя и имаше камъчета ,ами така ми се е паднало, но не съм спряла да пазарувам от там, така че прецени..........

Благодаря ти ! Още утре ще отида и ако има ще си купя. Ще пробвам и аз смесени ечемик и овес, ама да си призная ечемика много ми хареса и си го "рупам" много честичко.
roksi написа:...................
пп. с водата съм в голяма чуденка, аз и в Зоната плътно и при забешки никога не изпитвам жажда за вода, винаги я пия защото трябва, може би съм се повредила :о щом започнах и корите на портокалите да меря .. Всичко механично първо на кантара........ясно...... Толкова съм се зонирала че направо съм се крейзнала :laugh1:

Аз съм си жаба по природа и преди пиех по много и знаех всички WC-тa в центъра , а пък сега ситуацията е направо отчайваща :refuse:
А това с кантара май не е само при теб. Бая зонковци са се чалдисли на тема кантар ! И аз се улавям, че често като вадя нещо от хладилника и веднага посягам към везната. Ама по-добре така отколкото механично да го слагам в устата :but: .
Рокси, не мога да не те попитам - приготви ли куфарите ? Да не забравиш бански, че там вече си е за плаж. Подсещам те, че си обещала и фотосесия - ох, колко ми се ходи пак !
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот roksi » Пет Мар 13, 2015 12:03 am

Оооо Тонка,в куфарите се спъваме от няколко дни в коридора, :laugh4: ама още не съм го подредила,утре започвам ,банския е първи :laugh4:
Ако си хвърлила паричка във фонтаните, пак скоро ще отидеш, ние така вече пет пъти ходим в Египет заради паричката ..... :laugh1:
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Pipilota » Пет Мар 13, 2015 5:43 am

Онзи ден попаднах на тази статия Истината за Дубай и вече ми се отщя да посетя това място....( вече не в листа ми за дестинации) жалко, и четох после още различни подобни истини и коментари на хора, които живеят там...определено ми се промени гледната точка....чак ме е яд че попаднах на тази информация :bored1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Съб Мар 14, 2015 3:20 pm

pipilota написа:Онзи ден попаднах на тази статия Истината за Дубай и вече ми се отщя да посетя това място....( вече не в листа ми за дестинации) жалко, и четох после още различни подобни истини и коментари на хора, които живеят там...определено ми се промени гледната точка....чак ме е яд че попаднах на тази информация :bored1:

E-е-е, Пипи, защо разби всичко детско в мен ???!!! :noo:
Още едно доказателство на народната мъдрост: Монетата има две страни - едната лъскава и красива, а другата ръждива ! :bigsm10:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tonkata » Нед Мар 15, 2015 12:20 pm

Мили Зонковци, много държа да ви се похваля с моята първа диплома от школата по танци ! Завърших успешно "детската градина" т.е. нулево ниво и вече съм в първи клас !!! :akordeo: :dance:
Снощи ни беше "дипломирането" и връчване на документа - естествено на купон. За първи път присъствам на място на което толкова много хора с различна възраст и националност умеят да се забавляват истински. Настроението беше на MAХ !
А фактът че холандци, индийци и поляци са припознали нашите народни хора за свои и ги играят със същата лекота и усет като нас, ме изуми !
Хареса ми и че много млади хора са се запалили по тези ритми и ги танцуват с невероятно настроение и хъс!
Беше страхотно :yess:!!!
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на Тонkата

Мнениеот Tatyana » Нед Мар 15, 2015 9:33 pm

Браво на отличничката ни, коята е вече първокласничка :bigsm20: :bigsm22:
Не, че някога съм се съмнявала в теб де - каквото и да започнеш. Та предлагам тази седмица да полеем дипломата :bigsm40: :bigsm1:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron