Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Сря Фев 04, 2015 1:39 pm

Здравейте,
Бихте ли ми отговорили дали мога да взема участие в състезанието ?

Благодаря Ви!
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Сря Фев 04, 2015 1:43 pm

Ако не съм досадна бих могла да ви разкажа за моя експеримент в "зоната"датиращ от есента на 2012г. и какво ми донесе този експеримент.Но сега наистина имам нужда от стимула на това състезание !!!!!
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Сря Фев 04, 2015 2:12 pm

Разкажи, разкажи!
Тъкмо да видим доколко си запозната със Зоната.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Сря Фев 04, 2015 3:17 pm

Здравейте,
Благодаря за проявения интерес.Не претендирам , че съм запозната или голям специалист но съм сигурна за себе си , че усетих промяната която този начин на живот носи.
През есента /Септември 17 /2012 случайно посетих диетолог който ми разясни зоновия начин на хранене.Учудващо и за себе си му се доверих и резултатите не закъсняха и това промени живота ми.В целия си съвестен живот тези гадни 5-10 кг.ми пречеха да се чувствам пълноценен човек , притеснен и ядосан на себе си и постоянно гладен.И така за 3-4 месеца от 69,5 бях вече 57-58кг. и най -важното по- уверен в собствените си възможности и успяваща да контролира апетита си.И така до Февруари 2013 когато разбрах ,че на 40год. съм бременна.Всичко беше безпроблемнно .Ако имах подкрепата която виждам от дневницити Ви щях да премина по - леко, но уви видях ви по - късно.И така да не ставам досадна сега 1год и 4мес.след раждане, все още кърмеща една прекрасна маймунка копнея отново да се чувствам така както преди и да съм така уверена в себе си и да имам сила.Лутам се около зоната , просто ми трябва
малко стимул и последователност поне за известно време и подкрепа от всички вас за което предварително благодаря.
Дано не съм прекалила с дългите си размисли......
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Сря Фев 04, 2015 3:38 pm

Това беше много приятно за четене.
Понякога нещо на пръв поглед незначително, води до коренна промяна в живота.
За теб е била една случайна и, доколкото усетих, първоначално изпълнена със скептицизъм среща с диетолог. При доста от нас - едно интервю на Руслан Мъйнов.
Любопитното при мен е, че книгата Зоната съм я имал на компютъра от 2008. Даже си спомням, че някъде около 2010-2011 зачетох първите няколко абзаца, за да видя за какво става въпрос, ама нещо се разсеях и изобщо не вникнах в нещата.

Успех в състезанието!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 04, 2015 3:46 pm

Анджи, добре си дошла на нашия кораб :bouquet: , и благодаря, че сподели историята си с нас. И какво се скъпиш с буквите и думите, то мастилото няма да свърши. Всички четем с удоволствие, и няма как да станеш досадна. Успех в състезанието, както ми мирише, в Петък или Събота ще бъде старта :peace1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Сря Фев 04, 2015 3:54 pm

Много Ви благодаря!
Ще се постарая да отговоря на оказаното доверие.Мисля, че отново ще се получи .Трябва да намеря сили!!!!!!!
Отдавна се каня да пиша във форума и все не намирам сили и време.Благодаря ,че откликнахте !
Пожелавам на всички приятен ден и добро настроение.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 04, 2015 3:59 pm

И така, до тук имам 9 пчелички:
Така, за сега участниците са:
1.Тина
2. Бруки
3. Кики1
4. Анес
5. Гуги
6.Тони
7.Сами
8. Дарина
9. Анджелина

Кики, защо ми се струва, че при твоя ръст тези 9 са малко :th: Ти като си в зоната, слабееш ли с това количество храна, и не усещаш ли глад ? :think2:

Всички ссъстезатеки в деня преди старта трябва да се претеглят на кантарчето, сутрин на гладно, след като са чуруликали в WC-то, да си измерят ханша, корема и бедрата и да скачат в тигана :yess: ;) Изглежда,че ще стартираме в петък....не ми се чака да понеделник!
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Сря Фев 04, 2015 4:11 pm

Пипи, може ли да попитам защо се мерим в деня преди старта, а не него ден?
Извинявай, ако въпросът ми е тъп... :hm:
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Сря Фев 04, 2015 4:16 pm

Май говорите за един и същ ден.
Мерите се и стартът е с първата закуска сутринта.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 04, 2015 4:52 pm

Не, не говорим за един и същи ден. Аз искам да имам данните на всички в деня преди състезанието, за да имам време да ги запиша, да направя файл на всеки по отеделно и така. + не забравяйте часовата разлика, че аз съм с 8 часа на зад от вас. За това искам един ден по-рано килограмите на всички. Сега разбрахте ли ме ;) ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Melkat » Сря Фев 04, 2015 5:21 pm

Пипи, това с обувките има резон, защото след като свалих 12-13 кг, обувките ми започнаха да хлопат :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 04, 2015 5:26 pm

Пипи и преди един месец и сега са си все 9 блока,свалих 5кг,върнах един заради отклонения :sad: ,но преди старта пак ще ги сметна.
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Сря Фев 04, 2015 5:54 pm

pipilota написа:Не, не говорим за един и същи ден. Аз искам да имам данните на всички в деня преди състезанието, за да имам време да ги запиша, да направя файл на всеки по отеделно и така. + не забравяйте часовата разлика, че аз съм с 8 часа на зад от вас. За това искам един ден по-рано килограмите на всички. Сега разбрахте ли ме ;) ;)


Значи утре заран мерки и теглилки да са на лице, нали? ОК! :)
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Сря Фев 04, 2015 7:19 pm

Мерки и теглилки тук ли ще посочваме при старта на състезанието? От сега да кажа, че тази събота сме фирмено на тийм билдинг и ще мога да докладвам чак в неделя за два дни. Подозирм, че зоно-доклада ще ми е изпъстрен с търтеи :skyle5: и после ще трябва да ги избивам с пчели-майки, голеееееееееми и то :bouquet:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Сря Фев 04, 2015 8:01 pm

Пипи утре в колко часа да пишем мерките?
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта