Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Окт 05, 2014 7:45 am

Да взема да се прекръстя на .."Таласъмчо-ранобудков " ли? Неделя било..как да я усетя,я? :laugh1: Благодаря за пожеланията Венци.Радвам се ,че ни наглеждаш тук,ама да вземеш и да споделиш какво се случва с теб ли?Аз съм захапала зеленото и с леки отклонения се държа здраво за него.В неделя готвя 2-3 неща и през седмицата ...само отварям хладилника :chef1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пет Окт 10, 2014 2:58 pm

Награаадааа! :smdance: Награаадааа!Днес регистрирах 15- ти кг надолу и реших да се наградя достойно :laugh1: Отидох по магазините и си купих чисто новички дънки,блузон и обувки и чанта! Мисля че си ги заслужих,а дребните ми съмнения се разсеяха за секунди след като се изтупах с новата си визия и отидох на работа."Ефекта УАААУ " изцяло замести ниското ми самочувствие и поне на 5 човека обяснявах за ефекта от Зоната и за прекрасните ми ползи от нея.И така..вече съм с 15 кг назад,с 3 лекарства по малко в употреба и в прелестно настроение!Пипиииииииииии..да си жива и здрава за това ,че ми върна живота!Благодаря и на всички вас за това че ми помагате ежедневно!Продължавам смело напред и знам че с всеки изминал ден ставам все по добре! :smdance: .
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот gogo » Пет Окт 10, 2014 4:19 pm

Махона, чудесна новина. :yess: Желая ти още много(колкото трябва) свалени килограми и прекрасно здраве. :bigsm21:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот _belladonna_ » Пет Окт 10, 2014 4:28 pm

Махона, честито! Много се радвам за теб. И все така :yess: Припомни ми с кои от хапчетата се раздели и какво лекуваше с тях, моля те. :bouquet:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пет Окт 10, 2014 5:36 pm

От шепата ,която пия всеки ден спрях 1 за хормонални проблеми,1 за хипертония и 1 за сърце.Е....не е като да съм си здрава и съвсем да не пия лекарства,ама съм доста по добре и се наложи да намаля от шепичката.Абе чувствам се много по добре и това ми носи безкрайно удовлетворение! :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Съб Окт 11, 2014 2:56 pm

Днес ми се прияде нещо сладичко и тъй като не ми се стоеше много в кухнята реших да си изпека една тавичка с дюли и ябълки...нарязах на едро,добавих стевия,2 пръста вода ,джинджифил,канела и ванилия и стръкче индрише и метнах да се пече,а аз хванах дистанционното на ТВ... И така докато се справя с половин филм сладичкото ми поне за 3-4 дни беше готово.Естествено преди да сложа претеглих ябълките и дюлите и сметнах колко блока съм сложила и в тавата ги разделих в 2-те половини.Като се опекоха ги претеглих поотделно отново и разделих на броя на вкараните блокове.Станаха сладко-кисели и много вкусни..нямам търпение да ги нападна на следващото хранене :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Съб Окт 11, 2014 3:31 pm

mahona написа:...............вече съм с 15 кг назад,с 3 лекарства по малко в употреба и в прелестно настроение!Пипиииииииииии..да си жива и здрава за това ,че ми върна живота!Благодаря и на всички вас за това че ми помагате ежедневно!Продължавам смело напред и знам че с всеки изминал ден ставам все по добре! :smdance: .

Mахома, това е чудесна новина !!! :bigsm20: Поздравления !!! :bigsm22:
Продължавай в същия дух да занулиш "шепичката", а за килограмите до където ти решиш ! :bigsm18:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Italiano » Съб Окт 11, 2014 11:55 pm

Е, не, не, не мога повече! Край, казвам си!
Тони, МахоНа не е МахоМа.
Сори, ама това продължава с месеци! Просто не можах вече да с стърпя.
:lol:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Нед Окт 12, 2014 8:38 am

Italiano написа:Е, не, не, не мога повече! Край, казвам си!
Тони, МахоНа не е МахоМа.
Сори, ама това продължава с месеци! Просто не можах вече да с стърпя.
:lol:

ИЗВИНЯВАМ се първо на МахоНа :pray: и като макар и не толкова добра кръстница и обещавам рокля :dress: . Грешката не е умишлена !
Махона, надявам се да съм те обидила до степен, че да не можеш да ми простиш. :bigsm10: Срамувам се и още веднъж ИЗВИНЯВАЙ !
Ити, надявам се и ти да приемеш извиненията ми! :pray:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Окт 12, 2014 9:51 am

Няма проблем Тони. :bigsm22: Ника е малко странен,а колкото до рокля...ще ме кръщаваш ама на лято ако искаш и не с рокля,а с къси панталонки :lol: .Рокли не съм носила от тинейджърска възраст,но след като изкарам още няколко месеца в зоната ,със сигурност на лято ще се намъкна в къси панталони :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот vanja » Нед Окт 12, 2014 10:19 am

Махонче, поздравления за прекрасните резултати! Пожелавам ти съвсем скоро да нямаш нужда от никакви лекарства, продължавай в същия дух, вярвай че ще стане и наистина ще е така! А килограмчетата те сами ще се стопят неусетно :hug:
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Нед Окт 12, 2014 10:34 am

Благодаря за добрите и нахъсващи думи!Голямо удоволствие е за мен да съм в Зоната.Дребните неудобства,които спират някой начинаещи за мен са дребни радости,защото всяка дреболийка от сорта на кутийки,теглене,хапване на няколко часа ми напомнят ,че се грижа за себе си!А това ми носи огромно удовлетворение.От пренебрегване на тези грижи бях стигнала дъното...сега се рея на повърхноста и се наслаждавам на живота!
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот ginette » Нед Окт 12, 2014 2:05 pm

mahona написа: И така..вече съм с 15 кг назад,с 3 лекарства по малко в употреба и в прелестно настроение!.
Чудесна новина mahona ! :yess: :yess: Поздравявам те и ти желая още кг. да свалиш , лекарарствата да намалиш ,за да си в прелестно настроение .И с право си се наградила ,заслужила си го . :bigsm20:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот ДиДи » Сря Окт 15, 2014 9:01 pm

Italiano написа:Е, не, не, не мога повече! Край, казвам си!
Тони, МахоНа не е МахоМа.
Сори, ама това продължава с месеци! Просто не можах вече да с стърпя.
:lol:


:laugh1: Ахх, забавни сте!
Аватар
ДиДи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Вто Сеп 09, 2014 9:05 am
Пловдив

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Pipilota » Вто Окт 21, 2014 5:31 am

МахоМче :laugh1: , слънце наше, как ни радваш, само ако знаешееее :peace1: Аз дори не обърнах внимание толкова на килограмите, колкото на лекрствата, които вече липсват от колекцията ти :keff: . Продължавай така, да ставаш все по-и по- и попопопооооооо лъчезарна. Просто дневника ти грее. Дано и душата ти така да свети :hugs1: :keff:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот GODzillata » Вто Окт 21, 2014 9:09 am

Браво, МахоМа! :yess: ;)
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта

cron