Зонуването на АняТ

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Вто Юли 29, 2014 7:41 pm

Аз съм "за" щом отпускаш бонус от 18 г за праскова и цели 28 г за нектарина :laugh:

На това му казвам аз учен! Професор! Едно време , като негодувах от някой доцент или професор , майка ми Бог да я прости казваше: стани и ти професор , пък тогава казвай кой крив, кой прав!
18 гр, но щом професора ги дава , ще си ги ползвам аз ежедневно :)
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Зоната
 

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Чет Юли 31, 2014 6:06 am

Добро утро!
В края на юли кг = 71.1 ако трябва да съм съвсем точна!
За щастие още четирима са убедени , че трябва да започнат Зоната. От 1 - 2 дни четат. Много ми е приятно, че хората започват да разбират истината.Днес имам среща, за да обясня , откъде да се започне.
А, и да не забравя да се похваля. Купих си кафе машина " Долче Густо " Отивамм да си правя кафе!
Усмихвайте и днешния ден! :ariel: :potfl:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Диабет и зонуване .....

Мнениеот ginette » Чет Юли 31, 2014 8:49 am

TanyaS написа:
Действително моите кг. са много и тези 5 свалени са нищо с това , което имам да свалям. И ако постигна заветните 75 кг ( минус 20кг ) всичко с мен и кр. захар ще бъде нормално.
Таня,нали си спомняш....Поздравявам те за отличните резултати .Само за осем месеца :о :о :о
Прекрасно е ,че си убедила още четерима ,дано да имат твоята воля :applaus: :applaus:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Диабет и зонуване .....

Мнениеот TanyaS » Чет Юли 31, 2014 2:19 pm

ginette написа:
TanyaS написа:
Действително моите кг. са много и тези 5 свалени са нищо с това , което имам да свалям. И ако постигна заветните 75 кг ( минус 20кг ) всичко с мен и кр. захар ще бъде нормално.
Таня,нали си спомняш....Поздравявам те за отличните резултати .Само за осем месеца :о :о :о
Прекрасно е ,че си убедила още четерима ,дано да имат твоята воля :applaus: :applaus:

Ехей, това от къде го изрови? Бях почти забравила от къде тръгнах! Хора, повярвайте ми, това е фантастично.
Чувствам се лека , като перце , върнах си живота, такъв какъвто го помня, усмихвам се и съм щастлива и уверена. Това е моят път, това е моят живот! Няма депресия, няма липса на енергия. Няма патологичен страх! Хубав е живота!
Не иска никога да се връщам назад!
Пипи, ХИпо, Ити и Гого БЛАГОДАРЯ ВИ !
:bigsm20: :bigsm22: :bigsm47: :4smile:

Д-р Бари Сиърс е открил зоната, но вие бяхте с мен в най - трудния момент , от самото начало ми държахте ръчичката , вие сте моя барометър и днес .
Сега ще бъда още по - щастлива и аз да мога да помагам на други! Виждам ,,че във форума всичко е наред и избирам да се трудя ежедневно в реални контакти.
Дано този начин на хранене бъде разбран от повече хора, за да нямат работа лекарите и лекарствата да стоят в аптеките.
:auto-car:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот mahona » Чет Юли 31, 2014 2:33 pm

Поздравления Танче!Но не бързай да изоставяш форума,защото кой ще насърчава новаци като нас на които всичко тепърва предстои?За къде сме без вашите съвети,разговори,усмивки и поплясквания ако се наложи?Хеееей...не бягайте...имаме нужда от вас! :msmile7: :msmile2: :cooking1: :bigsm16:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Чет Юли 31, 2014 2:43 pm

mahona написа:Поздравления Танче!Но не бързай да изоставяш форума,защото кой ще насърчава новаци като нас на които всичко тепърва предстои?За къде сме без вашите съвети,разговори,усмивки и поплясквания ако се наложи?Хеееей...не бягайте...имаме нужда от вас! :msmile7: :msmile2: :cooking1: :bigsm16:

Няма да изоставя форума, разбира се ! Но както се вижда аз не съм от хората , които ежедневно дават съвети и напътствия тук. Има вече достатъчно написано .....само трябва някой да го чете и спазва. По скоро бих вдъхновявала с постигнати резултати.
Успехи !
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Диабет и зонуване .....

Мнениеот Tonkata » Чет Юли 31, 2014 2:43 pm

Таня,
постоянството ти е достойно за уважение - Поздравления ! :bigsm22:
Резултатите ти говорят за това, но другото е по-важно и по-ценно
TanyaS написа:....................., това е фантастично.
Чувствам се лека , като перце , върнах си живота, такъв какъвто го помня, усмихвам се и съм щастлива и уверена. Това е моят път, това е моят живот! Няма депресия, няма липса на енергия. Няма патологичен страх! Хубав е живота!
Не иска никога да се връщам назад!

Поздравления и за желанието ти да помагаш и върнеш "живота" и на други - УСПЕХ ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Чет Юли 31, 2014 3:13 pm

Благодаря! :bouquet: :bouquet: :bouquet:

Това е верния път!
Убедена съм! След като Зоната мен успя да измъкне от голямата дупка в която бях потънала. И не говоря само за теглото. По скоро значителната промяна , която ме радва най - много е в начина по който се чувствам, по който сега гледам на света! С хубавите очи ;)
Така добре в собствената си кожа не съм че чувствала от 18 години. Толкова време се мъчех да съществувам и не успях да се зарадвам на нищо . :(
Ако това не е успех, какво е ? :hug:
Може би това има предвид Бари Сиърс , като казва, че чрез Зоната се увеличава продължителността и качеството на живот.
И не на последно място аз смятам, че голяма част от тези постижения се дължат на Омега 3. Ей, да ви кажа, като наближи да ми свърши опаковката, започвам да изпадам в абстиненция :lol: :lol: :lol:
Това е наркотик, да знаете! Имам пред вид доброто настроение и самочувствие! :bow:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот Tatyana » Чет Юли 31, 2014 6:35 pm

TanyaS написа:Ехей, това от къде го изрови? Бях почти забравила от къде тръгнах! Хора, повярвайте ми, това е фантастично.
Чувствам се лека , като перце , върнах си живота, такъв какъвто го помня, усмихвам се и съм щастлива и уверена. Това е моят път, това е моят живот! Няма депресия, няма липса на енергия. Няма патологичен страх! Хубав е живота!
Не иска никога да се връщам назад!

Винаги съм те поздравявала предимно за това и ти доказа, че си боец, защото спечели най-трудната битка - тази със себе си :bigsm18: :bigsm47:
Пожелавам ти никога да не се връщаш назад, но не забравяй откъде си тръгнала. Хубаво е да помним винаги откъде тръгваме и каква огромна промяна можем да извършим със себе си, стига да го искаме. А колкото повече ставаме :family: с малки крачки променяме и света около нас.
Прекрасно е, че вече гледаш на света с други очи и още повече, че вече си се включила в "Предай нататък" :bigsm22:. Ти и сега помагаш на много други хора без да знаеш, защото твоя дневник е един от тези, в които пращам кандидат-зоНбитата, които са решили да променят нещо в живота си :bigsm1:
Благодаря за всичко споделено :hooo: и винаги да гледаш света през слънчевите очила, с които го гледаш сега :bigsm3:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Чет Юли 31, 2014 8:06 pm

Ти и сега помагаш на много други хора без да знаеш, защото твоя дневник е един от тези, в които пращам кандидат-зоНбитата, които са решили да променят нещо в живота си

Така ли? Не съм предполагала. :bow: :bow: :bow:
Има къде по интересни дневници , с менюта и рецепти. Мислех че едва ли някой с е интересува от моята персона........
:think2:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот eldass » Чет Юли 31, 2014 8:57 pm

И тук поздравления! :hug:
Аз редовно чета твоя дневник, защото ми действаш много стимулиращо. ;) А мериш ли от време на време кръвна захар след хранене? До колкото съм запозната само ние двете се оплакваме от високи нива на кръвна захар...
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Пет Авг 01, 2014 6:54 am

Не, скъпа! Никога не съм я мерила след нахранване! Последното измерване беше с глюкомер, сутрин на гладно . Стойността беше 4.9 и от тогава си живея щастливо , без да я меря. Пък и през март гликирания ми Хб беше 4.9 %
Не искам да се стресирам допълнително.
Честит 1 август :love:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот HippoDel » Пет Авг 01, 2014 8:57 am

Танче, аз редовно чета дневника ти и се радвам с теб, а понякога се просълзявам от радост(сериозно). И аз мисля, че твоят дневник е най-вдъхновяващия, защото е много искрен, емоцоинален и зареждащ, поне на мен така ми въздейства. Струва ми се, че от всички зоНбита при теб има най-цялостна и осезаема промяна към по-добро, да не кажа от едната към другата крайност.
Танче, ти си нашето вдъхновение и гордост и аз искрено се радвам на твоето великолепно настроение, радостта ти от живота и това, че му се наслаждаваш пълноценно. Макар и да не те познавам лично, ти си специална за мен по своему. :hugs1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот TanyaS » Пет Авг 01, 2014 10:02 am

Хипо, сега пък аз се просълзих :skyle8:
Толкова хубави думи....толкова позитивна енергия.... само че това с крайностите ми звучи, като една лудост? :think2:
Да съм мръднала аз? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, не съм! :Hello:
Това , което съм сега е онази Таня , която аз познавам , да, да много добре познавам, но бях загубила някъде. :Hello:
Това съм си аз ! Малко луда, понякога тъжна, понякога весела....но съм си аз.,
Днес е последния ми ден от лятната отпуска. Прекарах я различно! Старах се да не се ядосвам , че парите ми са в КТБ! Лежах си с книжка на плажа. Не отказах почти никоя покана за излизане, дори бях инициатор на такива .....
Не беше кой знае какво, но съм доволна от себе си!
Ще отида на работа в понеделник с радост! Всеки ден, всеки сезон е хубав.....стига да го гледаме с " хубавите " очи.
А, и вече си менкаме дрехи с моята дъщеря. Толкова е хубаво да си облечен според вкусът ти, да можеш да си позволиш такива дрехи, които ти харесват и
да не се ограничаваш само с тези, които ти стават! О, ужас, само като си спомня!
Облечена , както се харесвам, аз летя, летя...имаше такава песен!
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот HippoDel » Пет Авг 01, 2014 10:27 am

TanyaS написа:Хипо, сега пък аз се просълзих :skyle8:
Толкова хубави думи....толкова позитивна енергия.... само че това с крайностите ми звучи, като една лудост? :think2:
Да съм мръднала аз? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, не съм! :Hello:


Танче, не си мръднала, :laugh1: аз не се изразих правилно... просто не можах да намеря подходящите думи, иска ми се да кажа, че сега се чувстваш и мислиш по противоположния начин, на начина по който се чувстваше и мислеше когато започна, толкова е осезаема промяната в теб. Разбира се, че тази промяна дойде постепено, но е толкова голяма, че ако човек чете първите ти постове и последните независимо едни от други, ще си помисли, че са ги писали различни хора . Разбираш какво има предвид, нали? :)
А това е толкова хубаво, :hippo: да "виждаш", че човек е щастлив, особено, когато преди 8 месеца не е бил... и тази промяна да става пред "очите ти"! :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зонуването на АняТ

Мнениеот eldass » Пет Авг 01, 2014 11:45 am

Е, ти си отличник по всички показатели, за това и не ти трябва боцкане и мерене. :lol: Бъде все така позитивна и щастлива! ;)
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта