Дневникът на Татяна

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Italiano » Сря Юли 02, 2014 12:51 pm

Демек гола вода.
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на Татяна

Зоната
 

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Юли 07, 2014 9:02 pm

Italiano написа:Знаех си, че е прекалено хубаво, за да е истина с тоя зонов ресторант.
Татянче, ти си го разбила тоя. Защо му задаваш такива сложни въпроси с такива непонятни за него термини като "арахидонова киселина"?!
:laugh1:

Ити, аз още много такива въпроси исках да му задам, ама трябваше да ставам, пък и хич не беше предвидено ходенето тогава в "зоновия" ресторант :laugh:. Направо не можех да повярвам, че съм на същата улица, а то там няма голям избор на заведения, щом не видях друго наоколо. Но вече го знам къде е и другия път ще съм подготвена освен с въпроси и с везна да меря. Засега само успях да направя снимки на "зоновото" меню :glaugh:

Renika написа:едно пакетче един блок протеини,моя е от 10 грама , но сега се чудя така ли е ?

Renika, сигурно вече някой ти е отговорил за желатина, но тези дни не мога да стигна до компютъра. Заслугата за горното кремче е на Тони, но и твоето изглежда много вкусно. При първа възможност ще ги пробвам и двете :bigsm39:. Иначе желатина някой го беше изчислил по 8 г за ПБ и аз смятам едно пакетче от 10 г за блок. Сега премерих едно и се колебаеше между 8 и 9 г, така че си е толкова.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Юли 07, 2014 9:27 pm

И веднага си признавам, че не стига дето кръжа в последно време около зоната, но и последните 4 дни тотално излязох от нея :oh:. Не бяха само 2-3 дни пътуване, а после имаше 4 и по румънско - там опитах всичко, което можеше да се опита :shy:. Даже и някаква торта, дето била любима на една от кралиците им, ама не беше нищо особено :notagree:. Днес обаче бях само на кисело мляко и зонова салата за обяд и най-после се чувствам нормално. Не, че ще компенсирам горното само с един ден. Но и утре, сряда и петък (засега) пак съм на път, така че зоната ми от известно време е пълен провал. Много ме е срам :shy:, ама това е положението. Не мога да се спра в къщи и явно трябва да се науча, че не всичко зависи от мен, колкото и да ми се иска :bigsm36:
Та като се върна най-после до седмица (надявам се) направо си влизам доброволно тук :prison1:. Дано има още някой, макар и леко провинил се, та да ми прави компания :bigsm1: :bigsm5:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот GODzillata » Вто Юли 08, 2014 6:17 am

Tatyana написа:...Дано има още някой, макар и леко провинил се, та да ми прави компания :bigsm1: :bigsm5:


Ооо, винаги можеш да разчиташ на мен! :shy: :laugh:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Маня » Съб Юли 12, 2014 11:53 am

Татяна, открих магазинчето на пазара и вече имам мая за сирене. Благодаря за инфото и точните указания. :applaus:
Сега остава да експериментирам. :laugh1: :laugh1: Но ще трябва да пообиколя бакалиите, че странно защо, нещо се покри Верея 0,1% прясно. До тук само 2 литра. :laugh1: :laugh1: Но и с това ще опитам, то ще стане една шепа, но експеримента си заслужава.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот HippoDel » Пон Юли 14, 2014 2:45 pm

Татянка, страшно съм доволна от тиганите, които препотъча, даже съм си донесла най-малкия на морето и сутринта спретнах едни бързи палачинки. От 28 юли до 10 август ще съм в София и ще ти звънна да се видим преди да си замина. Ако има и други желаещи може да си направим и една зонова софийска среща. :)
Последна промяна HippoDel на Пон Юли 14, 2014 2:51 pm, променена общо 1 път
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Маня » Пон Юли 14, 2014 2:50 pm

Аз съм "за"!
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tonkata » Пон Юли 14, 2014 2:55 pm

Ще приемети ли един "новак" ;) на вашата среща ?
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Юли 14, 2014 7:11 pm

Hippo написа:Татянка, страшно съм доволна от тиганите дето ги препотъча, че даже съм си донесла най-малкия на морето и сутринта спретнах едни бързи палачинки. От 28 юли до 10 август ще съм в София и ще ти звънна да се видим преди да си замина. Ако има и други желаещи може да си направим и една зонова софийска среща. :)

Хипчо, задължително е това със срещата :) - има достатъчно време за 10-ина дни. Засега съм в София, пък и да пътувам някъде е за ден-два. Само звънни и ще се уговорим :yess:

Ама разбира се, че всички са добре дошли на тази зонова среща - всички зоНбита отблизо и от по-далече, които имат възможност да дойдат :hug:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот tanita68 » Чет Юли 17, 2014 4:11 pm

Може да си я спретнете в "зоновия" ресторант и да побъркате "диетолога"! :lol:
За съжаление ние на 29.07 отпътуваме обратно по дългия път през Европата! На 02.08 имаме билети за ферибота от Стокхолм и трябва дотогава да стигнем до там! :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Чет Юли 17, 2014 4:31 pm

Това е страхотна идея :yess:. Само си представям с няколко зоНбита как ще се чувства горкия "диетолог" :glaugh:.
Адаш, много съжалявам, че ще пътувате тогава и няма да можеш и ти да присъстваш на срещата :(, но пък другата година, ако си идвате, може да измислим нещо :hug:
А сега с нетърпение :runfun: чакам Хипо да даде знак, че се е върнала в София и ще организираме нещо. Надявам се Маня, Тони и който друг още може също да дойдат и да си спретнем и тук една хубава ЗоНби-среща :grouphug:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот vanja » Съб Юли 19, 2014 2:20 pm

Татянче, гледам че много пътуваш, няма ли да идваш и към Черноморския регион ;) ако ти изникне път насам, пиши, ще измислим нещо ;)
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Маня » Съб Юли 19, 2014 3:22 pm

Аз съм си в София, така че съм на разположение - в работни дни след 18.30 ч. :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот HippoDel » Съб Юли 19, 2014 4:06 pm

Аз ще съм в София от 28 юли, но Гого, каза че се прибиера, мисля че на 30. Така че мислете за софийска среща след 30 юли, кога и къде? Давайте предложения. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Съб Юли 19, 2014 4:51 pm

vanja написа:Татянче, гледам че много пътуваш, няма ли да идваш и към Черноморския регион ;) ако ти изникне път насам, пиши, ще измислим нещо ;)

Ваня, наистина доста пътувам, но повечето е в Софийска област. Скоро ходих до Ямбол и имах достатъчно време, но не се сетих за зоНби от там :think2:. После ходих и до Варна, но само за един ден и нямаше никакво време.
Ако имам път към южното Черноморие, задължително ще пиша преди това :yess:. Много ще се радвам да се запозная с повече хора от страхотната ни Зонби-общност :family:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Italiano » Съб Юли 19, 2014 4:54 pm

Пътуваш, пътуваш, а до Благоевград не можеш да стигнеш.
Нещо среща със състуденти няма ли да правите?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта