Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Вто Юли 09, 2013 8:30 am

Italiano написа:Благодаря!
Само че този уикенд ще му отпусна края, че ще ходим на почивка с компания за рождения ден на съпругата. А там има басейн, а пък в басейн много обичам да пия бира.
Така че петък сутринта се меря, а после в понеделник ще оценявам щетите.
:shy:

Значи правилно не си забравил , Ити, че имам Рожден ден на 22 юли :laugh4: Ше чакам Голям подарък и ще те надзиравам да не излизаш от Границите на Зоната :laugh4:
По отношение на килцата- направо си убиец :lol: или както си го казваме на български-ЕВАЛА :laugh4:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Юли 09, 2013 1:47 pm

Хаха, Пламче, знам аз, знам ... :laugh:

Мариана, благодаря за поздравите! :hug:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Юли 09, 2013 5:44 pm

За нищо Италиано. Милички вие какво ще вечеряте?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Юли 09, 2013 7:47 pm

Аз ще съм на 1 яйце + 4 белтъка за 3 ПБ.
Пъпеш за 3 ВБ.
И 9 бр. ядки за 3 МБ.

Иначе тези дни доста често гювечета правя с телешко или пилешко месо + моркови, чушки, лук, домати.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Вто Юли 09, 2013 8:42 pm

един по-голям домат и разликата до 2 ПБ краставица
сирене 2БП
маслини 2 БМ

за закуска по късно - мъфин Пипи а ла Нимфа /с по-малко к. мляко, повече трици и сирене и с маслини/ 1 мъфин - 1 блок от всичко
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Юли 09, 2013 10:05 pm

Вкусно :) аз до сега не съм правила мъфините нямам формички,но утре мисля да ги пробвам в тавичка.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Вто Юли 09, 2013 10:38 pm

Марианка, аз днес те изпреварих и незабавно се сдобих с формичките :laugh4: само че ги забравих някъде и не мога да ги намеря :laugh1: а напоследък по всяко време не мога да спра да ям "плодови извари", като забърквам боровинки,малинки, прасковки или каквото ми попадне като плод с 2 блока извара, а за разнообразие ям "зеленчукова извара " :laugh: най- вече с краставички( и аз като Нимфи :) )
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Юли 10, 2013 12:26 am

Хммм, плодова извара звучи добре.
Ще взема да я пробвам и аз ... :cook:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юли 10, 2013 7:43 am

Плодовата извара изглежда вкусна хах Пламче благодаря за идейката. А да попитам за мъфините кога им се слага изварата.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Сря Юли 10, 2013 1:48 pm

marianapanova написа:Плодовата извара изглежда вкусна хах Пламче благодаря за идейката. А да попитам за мъфините кога им се слага изварата.


в рецептата на Пипи в раздел "рецепти" на сайта, за мъфини е описано много добре, мисля, че изварата се слага след като се сложат триците към яйцата и млякото /пак натъртвам, млякото в рецептата е по американски стандарт, ако сложим от нашето, ще стане много водно, за това компенсирайте блоковете протеин и въглехидрат с повече извара и трици/
Както казах, моите ги правя солени, със сирене вместо извара и вместо орехи, във всяка формичка накълцвам по 3 маслини, след което ги заливам със сместа и пека.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Eskarina » Сря Юли 10, 2013 5:01 pm

По повод българското и чуждестранното мляко искам да споделя моите наблюдения за Гърция. Там 2% мляко наистина е много по-гъсто дори от 3.6% БГ кисело мялко, НО като състав 100г съдържат 3.5г протеин и 5.2г белтъци, т.е. 1 блок ПАК е 200 г., както е при българското мляко.
А е много, ама много по-гъсто от българското мляко. Незнам как става тази работа :think2:
Мисълта ми е, че гъстотата на млякото не е гаранция за количеството протеини и въглехидрати.
Eskarina
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 12:30 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Eskarina » Сря Юли 10, 2013 5:05 pm

Italiano написа:Забравих да се похваля - сутринта се премерих и с голяма радост установих, че съм 77.2 кг., което означава, че за 35 дни съм свалил 4.4 кг.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ, italiano :)
Радвам се за теб, дори ти завиждам благородно за успеха :)
77 кг даже ми се струва малко за мъж. :think2: Ти откога си в Зоната? Общо колко кила си свалил?
Eskarina
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 12:30 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Юли 11, 2013 1:14 am

От 3 юни съм в Зоната.
Почнах с 81.6 кг.
Свалените са ми от началото на Зоната.
Аз не съм много висок - 1.74, та са ми много килограмите. А и ако сега не взема мерки, после ще става по-зле.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Самми » Съб Юли 13, 2013 9:22 am

От 9 февруари съм в зоната и започнах със 78 кг, сега съм 69,1 - бавно, но сигурно. Като ги разделя се получава по 1,8 кг на месец, но пък първите три седмици изчезваха по 1 кг на седмица, сега вече е по-бавно и не мога да преценя по колко грама на седмица се стопяват. Всяка събота е повод за празненство :bow: . Забелязах нещо при мен :msmile12: . Започнах зоново хранене в събота и винаги раздвижването на кантарчето е най-добро в събота сутрин. Някой друг има ли такива наблюдения?
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Eskarina » Нед Юли 14, 2013 8:26 am

Самми, аз не съм си отбелязала точно в кой ден започнах Зоната. И при мен нещата стават много бавно, понякога 2-3 седмици не мърда кантара. Но аз като че ли виждам напредък, когато ям повече месо и риба, вместо млечни продукти. Кашкавалът ми е любима храна, но от известно време не ме привлича толкова силно. За сметка на това започна да ми се услажда рибката, която по принцип недолюбвах много досега.
Eskarina
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Юни 24, 2013 12:30 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Нед Юли 14, 2013 10:36 pm

Eskarina написа:Самми, аз не съм си отбелязала точно в кой ден започнах Зоната. И при мен нещата стават много бавно, понякога 2-3 седмици не мърда кантара. Но аз като че ли виждам напредък, когато ям повече месо и риба, вместо млечни продукти. Кашкавалът ми е любима храна, но от известно време не ме привлича толкова силно. За сметка на това започна да ми се услажда рибката, която по принцип недолюбвах много досега.

Ескарина, освен теглото следи си и талията. Можеш да останеш приятно изненадана, че теглото ти остава горе долу непроменено, но талията ти намалява с ускорени темпове :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron