Дневникът на Татяна

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Стеф » Пон Мар 31, 2014 12:36 pm

Italiano написа:Ето момент, в който липсата на отслабване е хубаво нещо! :laugh4:


:laugh4: За някои да, ама за мен - не :laugh4:
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на Татяна

Зоната
 

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Мар 31, 2014 9:16 pm

Italiano написа:
Tatyana написа:... За голямо мое съжаление и някои женски красоти намаляха, но ще го преживея ;).

Ти ли беше с мъжа, дето не искал да отслабваш там?
Гледайте да не се скарате сега!
:laugh:


Не съм аз Ити, но и моя мъж каза, че ако сваля още 5-6 кг и щял да ме сменя, защото нищо нямало да остане там :glaugh: Е да, ама няма две хубави - малко дупе и големи красоти горе...иначе и аз искам така :)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Мар 31, 2014 9:21 pm

Hippo написа:
Tatyana написа: Вече видях и 5-цата на кантара :bigsm15: , но за това повече на 08.04.

Ха, честито! :bouquet:
Ох, аз от кога чакам да видя шестицата... :sad: Така ми се иска да е другият месец - а дано, ама надали. :bored1:

Хипо, ще я видиш и ти 6-цата и изобщо не се съмнявай в това :yess1: Ти си толкова упорита от това дето изчетох, че няма начин да не стане :yess:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Пон Мар 31, 2014 10:20 pm

Ама много ли липсвахте цяла седмица и сега ще ми трябват ден-два да ви изчета, че много сте изписали.
От една седмица съм във Варна и се опитвам да вкарам и моето слънце в зоната, а той има наистина спешна нужда да посвали доста килограми. Моите 5-6-7 кг са по-скоро естетичен проблем, но при него е наложително, за да оправи здравето доколкото може на 52 г. Кръвното му стигна 210/110 последните седмици и се наложи да предприема спешни мерки и да взема нещата в мои ръце. За съжаление в момента аз съм повече в София, той във Варна, но засега няма друг начин. Та от седмица смятам, меря и готвя за двама, а това се оказа малко трудна задача, като се има предвид, че съм си още новак в зоната. Направо не знам как се справяте да готвите за 3-4 души… :think2: Първите 2-3 дни се чувствах така :scare:, но после взех да свиквам.
Така, че за мен по-голямото предизвикателство е той да се справи и да го науча да смята сам, когато не съм при него. А аз почти се бях примирила, че ще съм си леееко закръглена с моите 6-7 кг отгоре, затова преди да попадна тук си оставах само с четенето на книгите. Но сега вече съм амбицирана за двама
И да се похваля с неговите резултати за седмица. Старт 105 кг, вчера вече е 101,5 кг :bigsm16:
А той е изненадан как може толкова да яде и да отслабва, като преди това се мъчеше на някакви зелево-лучени супи с краткотраен ефект. Дано това да го амбицира и да не се откаже, а аз за себе си нямам и капка съмнение, че ще продължа :)
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот marianapanova » Вто Апр 01, 2014 7:13 am

Татяна,добре ди решила да вземеш нещата в свой ръце,но нали знаеш че първо изхвърляме водата от организма и след месец започва самото топене на мазнини.
Много добър резултат е постигнал мъжа ти, ти само го амбицирай,докато той сам не усети ефекта от зоната,енергията и лекотата, която върви ръка за ръка със този режим!
Успех!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Вто Апр 01, 2014 8:54 am

Благодаря, Марианка. Ти си ми един от примерите в зоната, че с упоритост се постига много :yess: . Знам, че се свалят първо задържаните течности и има още много път да извърви. Той и водата трудно изхвърляше, въпреки че яде без почти никаква сол. Аз от година ползвам само хималайска сол, която няма този ефект на задържане на вода, но той дори от нея се пази. Днес тръгваме за София и поне седмица-две ще е плътно с мен. Дано за това време усети и другите ефекти от зоната и да не се откаже. От утре мисля да започне да мери и смята сам някои неща, за да свикне постепенно. По-добре да го науча да лови риба :zonefish: , отколкото да го нахраня веднъж два пъти с нея.
И поздравления за хубавата новина с бебчето :bouquet: . Ха дано да повлечеш крак и да има повече малки човечета в зоната :birhtbird: .
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот marianapanova » Вто Апр 01, 2014 9:53 am

Татяна сигура съм че той ще се справи!
Благодаря за поздравите и а дано скоро да имаме повече зонови бебенца! :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Вто Апр 08, 2014 1:05 pm

Тук съм, жива съм и съм си зонова (с още няколко слизания от колелото де). Нямам време да седна зад компа в последно време, защото доста попътувах. След малко пак тръгвам, но от утре поне 2 седмици мисля да съм в София. Това, което ме изненада е как може да ми липсва един сайт (първия в който пиша) и абсолютно непознати хора в него? Но е факт, че ми липсвахте :).
Време е за двумесечен отчет в Зоната:
08.02.2014 – 62,1 кг, талия 77, корем 88, ханш 99, ръст 165.
08.03.2014 – 60,0 кг, талия 74, корем 86, ханш 98.
08.04.2014 – 59,4 кг, талия 73, корем 84, ханш 98.

Резултатите не са зашеметяващи – само по 4 см от талия и корем и 1 см от ханша, но колана ми вече е на 4-та дупка от 2-ра в началото и съм доволна. Можеше и по-добре, но да си призная не бях съвсем стриктна. Иначе един ден дори видях 58,9….надявам се другия месец да ги постигна трайно.
Много се радвам, че виждам доста нови попълнения и вече не съм съвсем новобранец – добре дошли на всички :hug: и успех в това невероятно пътуване, наречено с мистичното име „Зона”.
Поне на мен ми звучеше мистично, преди да прочета книгата – нещо като „Зона 51”... :bigsm1: :bigsm5:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот silvy_ba » Вто Апр 08, 2014 1:33 pm

:hug: Добре сме те заварили Татяна! Чудесни резултати бих казала аз....За тези никакви кг,които имаш излишни с добро темпо се отърваваш от тах :bigsm20:
-Как говориш след като нямаш мозък?-Попита Дороти.
-Не знам-каза Плашилото-но тези,които нямат мозък,много обичат да говорят.
Магьосникът от Оз
Аватар
silvy_ba
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 118
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 8:56 pm
Пафос,Cyprus

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот HippoDel » Вто Апр 08, 2014 1:35 pm

Татяна, резултатите ти са чудесни, като се има предвид, че ти нямаш много за сваляне. :yess:
Браво! :bouquet:
И те чакаме, като се върнеш, по-често да се появяваш във форума. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Съб Апр 12, 2014 12:10 pm

Скоро написах месечия отчет, но не мога да не ви се похваля днес. Няколко дни след него задържах 59,0, а днес сутринта бях 58,3 :bigsm16:
Не можах да повярвам на очите си и три пъти се качих на кантара, като го преместих на различни места, за да съм сигурна :laugh:
Знам, че някои от вас свалят по 3-4 кг за седмица, но за мен това си е направо рекорд, макар и за 2 месеца. Значи вярно било това, че се задържат килцата и тъкмо почнах леко да се отчайвам, че не мърдам...и хоп 700 г за един ден. Направо ми идва днес да танцувам :bigsm15:
Не, че бързам за някъде де, но е много стимулиращо. Иначе и на 1 кг на месец ще съм много доволна - тъкмо във форма лятото за морето :msmile8:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Karrita » Съб Апр 12, 2014 12:15 pm

Точно така Татяна, бавно, но славно....бих допълнила и здравословно! :yess:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Gazilot » Съб Апр 12, 2014 12:25 pm

Еххх, това море, какъв стимул е за женската фигура, да ни е живо и здраво.
В тоя ред на мисли, радвам се, че живея в държава с излаз на море, а не в някоя без такъв :lol:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Karrita » Съб Апр 12, 2014 3:03 pm

Gazilot написа:Еххх, това море, какъв стимул е за женската фигура, да ни е живо и здраво.
В тоя ред на мисли, радвам се, че живея в държава с излаз на море, а не в някоя без такъв :lol:

И то в град на морето ;). Като ще е България, поне да е на моренцето....
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот vanja » Съб Апр 12, 2014 10:32 pm

Браво Татянче, поздравления за добрите резултати :yess: . И при мен излишните кг са малко за сваляне и става много бавно, но с постоянство всичко се постига ;)
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на Татяна

Мнениеот Tatyana » Сря Апр 16, 2014 9:41 pm

Ваня, наистина много бавно става като са малко за сваляне, но хич не се съмнявам вече, че и тях ще ги стопим, а пък когато - тогава :yess:
Karrita написа:
Gazilot написа:Еххх, това море, какъв стимул е за женската фигура, да ни е живо и здраво.
В тоя ред на мисли, радвам се, че живея в държава с излаз на море, а не в някоя без такъв :lol:

И то в град на морето ;). Като ще е България, поне да е на моренцето....

И то какъв град Кари...направо ви завиждам малко на вас двамата с Гази :). Като дете родителите ми всяка година ме водеха там на море. Станаха приятелски семейства с хазяйте и още няколко семейства заедно ходеха по едно и също време и колкото и да съм била малка, това са ми най-хубавите спомени от морето. Рождения ми ден (септември) винаги се празнуваше там. Хазяйна беше капитан на корабче доколкото си спомням и тогава за пръв път ядох калкан - "риба с копчета" й казвах по онова време :laugh1: Много хубави години бяха....
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron