Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Юни 25, 2013 2:37 pm

Нещо ми е много сложно ...
А и чакам Пипи да каже - на нея и имам най-голямо доверие.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Юни 25, 2013 5:25 pm

Ъъъъъ, Italiano :laugh: заради теб не смея да се покажа тук :laugh3: Чета тайно, и се правя че ме няма :laugh1: , щото не ти бях сварила пустите спагети да ги претегля, ама и се забавих най-вече защото нямах спагети в нас, и вчера най-накрая купих едно пакетче. По моята чашка ги изкарах 45-50 грама - 1/4 чаша. И все пак може да има разлика + - няколко грама, защото зависи какви са спагетите, колко са дебели, до колко са сварени, и колко добре са изцедени от водата. Но определено бих ги смятала за 50 грама един блок :hug:

:hug: nympheacea, и аз благодаря за съветите :love: определено ще се възползвам от тях :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Юни 26, 2013 9:12 am

Пипиииии, супер сиииии!!! :hug:
Значи и моите пресметнати 50 гр. са близо до истината.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Юни 28, 2013 3:59 am

Дааам Italiano :done: близко си с грамажа. Но и да ти кажа, като се има предвид, че барито дава границите на зоната да са в съотношение от 0,5 до 1,00. А самия център да е 0.75, означава, че можем да си играем с един блок от трите вида храни да е в повече или по-малко. За това и тези точни прецизни мерки до милиграм за напълно излишни според мен. Голяма част от Зонуващите са започнали сртиктно с кантарче и чашка, и след няколко месеца вече преминават на метода на око, като се задържат в зоната :hug: Но за начинаещите според мен е задължително да започнат с кантарче, за да свикнат с количествата, и да придобият навиците на харанене по 5 пъти на ден ;)

А ти кога ще се разходиш из галерията, да си сложиш едно аватарче :) Да си ни по-атрактивен, че тук с Гого сте ни само две ценни мъжки слънчица, и трябва да се грижим да изглеждате добре :bigsm44:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Юни 28, 2013 12:26 pm

Аз пък без кантарче немога :angel: дори всяка седмица ходим при майка ми,кантарчето е първото нещо,което слагам в сака :laugh:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот zepi » Пет Юни 28, 2013 3:49 pm

Скраб с кафе
Оказва положително въздействие на няколко фронта:
- Подобрява изгарянето на мазнините (кофеинът е част от състава на почти всички средства за отслабване),
- Има изглаждащ и изправящ ефект върху повърхността (т.е., помага да се отървете от целулита и помага за намаляване на стрии)
- Ексфолира най-горния слой на кожата, т.е. прави я по-мека и копринена
Купете или си направете достатъчно големи зрънца мляно кафе (приблизително толкова голям захар). Кафето трябва да е неразтворимо! Не варено!
Насапунисайте проблемните области с любимия си душ гел, а след това изсипете в ръцете си малко кафе (повече кафе- по-силен ефект, но не бъдете крайни) и трийте душ гела и кафето в кожата с движение, което се използва за масаж. Гърдата е по-добре да не се търка. Не е нужно да престоявате с кафето по тялото. Време на процедурата - отново - по Ваша лична преценка, средно по 10 минути. Вие не се нуждаете от първия ден да започне с 20 минути до следващия ден да проклинате тази процедура:) Без да се фанатизъм !!!:)
Тази процедура - това е вариант на масаж който с нищо не ви обременява, нищо лошо с кожата ви не се случва!
Процедура с мумио-след банята със скраб от кафе!
Има лечебен ефект, ускорява регенерацията на кожата. С негова помощ ще се отървем от стрии. Мумиото се продава в аптеките.
Не се купува готов крем с мумио-ние сами си го приготвяме вкъщи. Преди да вземете душ, сложете една или две таблетки (капсули, без черупки) мумио в съд с малко количество от обичайния си лосион за тяло(така докато се изкъпете мумиото ще се е разтворило). Може и любимия крем за тяло. В различни кремове мумиото се разтваря за различно време, може да се разтвори в рамките на 15 минути, може и за 2 часа. Преди да се намажете -разбъркайте докато се разтвори напълно мумиото в лосиона(крема) и се намажете както обикновено. Можете да използвате масажни движения за засилване на ефекта. Мумиото не е необходимо да се отмива!
Консистенцията на крема може да е различна, кремът може да бъде по-рядък или може да остане по-гъст. Мумиото не се разтваря в масло. Можете да разтворите мумиото в малко вода и да се намажете с него и след това да се намажете отгоре с крема. Приготвя се крем за един ден, максимум 2. Крема с мумио може да се прилага както на цялото тяло, така и единственото на мястата, където има стрии.
zepi
 
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:24 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Юни 28, 2013 8:17 pm

Ааайцц, Italianoооо, с каква премяна само ни се показваш :laugh: Поздравления :) Сега е ред на Гого, и него да го облечем с някое аватарче :laugh4:

zepi къде се изгуби ти :) Мислех че тотално си зарязала зоната, и не ни посещаваш вече :) Благодарим за инфото, интересно е :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Юни 29, 2013 10:16 am

Това е световноизвестният Ерик Картман от Саут парк. (брутално филмче - не е за хора със слаби нерви)
Някой да не си помисли, че съм си правил автопортрет?! :laugh1:
Та, който познава Ерик Картман, знае, че яде от всичко по много в неограничени количества и иска да управлява света.
И това е един вид противовес на Ерик - да не ям всичко (особено червените) и да не е в неограничени количества. Само че и аз да управлявам света. :laugh4:
Това като шегичка.

И малко по темата:
Няколко дни бях все едни и същи килограми (прословутото задържане) и тази сутрин ... 400 гр. надолу.
Затова не забравяйте - търпение и резултатите ще дойдат!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пон Юли 01, 2013 12:40 pm

Време за отчет :laugh4:

начални данни............01.05....................01.06...................01.07
Килограми.....................68.....................63.5 (-4.5)...........62 (-1.5)
талия............................92.....................90 (-2) ................84 (-6)
ханш...........................103....................101 (-2)...............100 (-1)

Успех на всичкиииииииииии :hug:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Юли 01, 2013 4:06 pm

Хехе, Италиано, първо ако мога да ти викам Ити за по кратко :laugh: и второ-едва ли има човек в Америка който да не е гледал Саут Парк. Авсолютно правилно го наричаш "Брутално филмче" :laugh4: Храненето сме го открили вече, сега въпроса е как да управляваме света :о :laugh3:

Нимфичкееееее :hug: Страхотни резултати :) И много добър начин на докладване, така може да се сравнява, и да се вижда по нагледно как върви процена на стопяване на мазнини :) Като дойде следващия ред на докладване, копирай тези цифри и само добави новите, Много нагледно и зарибително си представила нещата :) :bigsm22: Поздравления
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пон Юли 01, 2013 8:07 pm

pipilota написа:Нимфичкееееее :hug: Страхотни резултати :) И много добър начин на докладване, така може да се сравнява, и да се вижда по нагледно как върви процена на стопяване на мазнини :) Като дойде следващия ред на докладване, копирай тези цифри и само добави новите, Много нагледно и зарибително си представила нещата :) :bigsm22: Поздравления


Съжалявам за спама ама, не мога да не кажа БЛАГОДАРЯ! Всичко това е благодарение само и единствено на теб Пипи. Колкото и да е добър Барито, надали щях да го открия ако те нямаше теб. :multicolor:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Юли 01, 2013 9:09 pm

:bigsm28: Truth, truth.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Юли 02, 2013 3:31 am

Ееее, ама засрамих се :shy: Много много мило, ама нали се сещате, че ако ви няма вас, аз пък няма да има с кого да си говоря. Така че, аз изцяло и от сърце ви благодаря за вашето незаменимо присъствие :bigsm22: Т.е искам да кажа, че вие без мен можете, ама аз без вас не мога ;)
Тази тема тук ми е най-сладката :) Да чета неуморно споделените с радост резултати :hug: Така че продължавайте в същия дух :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Юли 03, 2013 12:28 pm

И аз да се присъединя. Пипи :bigsm22:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Съб Юли 06, 2013 8:07 am

Момичета и момчета помощ! Малко пред история в началото на седммицата килограмите ми вървяха добре бях 92.8,обаче от вчера съм 93.5 не ми предстои цикъл,нямам прегрешения,дори и хляб не ям,основно се храня с домати,краставици,телешко месо,по 1Б сирене,шунка,маслини. Само че пропускам хапването преди лягане и не изпивам 3л вода. Какво се случва,дори и талията ми е с 3см нагоре ще се побъркам. Снощи леко чувствах корема си ниско долу надут,днес по горе към стомаха.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Съб Юли 06, 2013 7:04 pm

Мариана, ти май си написала проблемите - пропуснати късни хапвания и по-малко вода ...
Обаче, като ти гледам въглехидратите, се чудя как можеш да караш само на домати и краставици и какви огромни количества от тях изяждаш.
Пробвай да ги замениш малко с плодове - те нали са фруктоза, а тя по-бавно навлиза ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron