Протеини в Зоната

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 9:35 pm

Хммм, медицински ... :hm:
А и блокът излиза 60 стотинки, така че ми минава горната граница от 50 ст. за блок.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Зоната
 

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Маня » Нед Май 11, 2014 9:40 pm

Тук може да видите картинките от всички страни
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Tatyana » Нед Май 11, 2014 10:06 pm

Мерси Маня, златна си :hug:. Изобщо не се сетих за този сайт. И доста по-евтино излиза от него, както почти всичко в България за съжаление. Но никога не съм пазарувала от амазон и нямам представа колко излиза доставката и какво е ограничението за килограми :hm:. Моля те дай повече инфо, че херба е първия сайт, от който пазарувам по интернет.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 10:09 pm

По съвета на Маня прегледах този, който и преди коментирахме, и на етикета никъде не ги видях тия двете гадните неща.
Та, дали лъжат и крият от етикета, или в онзи сайт не са дали точна информация ...
:th:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Tatyana » Нед Май 11, 2014 10:27 pm

Ити, има си ги на етикета и двете гадни неща :(. Виж там долу дето пише INGREDIENTS: последните две са ацесулфам-К и сукралоза. На неовкусения вариант ги няма.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 10:28 pm

Да, бе, верно. Аз гледах под чертата.
Е, жалко, тъкмо се бях навил за този протеин.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Маня » Нед Май 11, 2014 10:35 pm

Ровейки, ми направи впечатление, че овкусените и подсладени протеини в повечето случаи имат разни гадни добавки. Защо не избирате неовкусени и неподсладени? В по-голямата си част нямат гадинки в себе си.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Нед Май 11, 2014 10:39 pm

Italiano написа:По съвета на Маня прегледах този, който и преди коментирахме, и на етикета никъде не ги видях тия двете гадните неща.
Та, дали лъжат и крият от етикета, или в онзи сайт не са дали точна информация ...
:th:

Има ли вкус, значи е подсладен с нещо..обикновено не е никак хубаво. Мисля в по-предишните ни разизквания с Каритка бяхме стигнали до извода, че тези съвсем малки количества не могат да ни изкарат от зоната, особено при "Нектара", количеството им е просто безобидно. Така или иначе, аз предпочитам обезвкусен ИЗОЛАТ :love:
Таня, много съжалявам, че така са те подвели. Моят прител пие гейнери, за да успее да наддаде. Ако искаш може нещо да се споразумеем на лични. Другият вариант е да си измислиш разни сладоледи за през лятото :chef1:

П.С. пия си протеинче най-много сутрин преди тренировка и вечер преди лягане. Гарнирам с ябълка и малко ядки. Ако е сутрин, за мазнина използвам 95% черен шоколад :bigsm39: не мога да се лиша от това огромно удоволствие :laugh:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Май 11, 2014 10:43 pm

Пламче, млечният протеин става ли за печене?
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 10:54 pm

Plam4e22 написа:Така или иначе, аз предпочитам обезвкусен ИЗОЛАТ :love:

П.С. пия си протеинче най-много сутрин преди тренировка и вечер преди лягане. Гарнирам с ябълка и малко ядки. Ако е сутрин, за мазнина използвам 95% черен шоколад :bigsm39: не мога да се лиша от това огромно удоволствие :laugh:

А, бе, то и ние, ама Нектарът го няма неовкусен. Освен ако не борим медицинския. Ама той пък е по-скъп.
Казваш, незначителни са количествата на ония гадните в Нектара ... това доказано ли е? :hm:

Иначе и на мен идеята ми е сутрин 2-3 блока и преди лягане 1 блок.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 10:56 pm

Manya написа:Ровейки, ми направи впечатление, че овкусените и подсладени протеини в повечето случаи имат разни гадни добавки. Защо не избирате неовкусени и неподсладени? В по-голямата си част нямат гадинки в себе си.

It's all about the money. Изображение
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Tatyana » Нед Май 11, 2014 10:58 pm

Пламче, изобщо не искам да го ползвам това чудо след като прочетох, че било за покачване на тегло :notagree:. Аз още имам кг за сваляне, не тренирам и не ща да го видя и на снимка вече. Само като го гледам и си представям, че ставам двойна, та ми действа зле на психиката :laugh:. Засега имам 2 неовкусени и скоро няма да купя друг, докато не изчета темата поне още веднъж. Ще ти пиша на лични, ако прецениш, че става за твоя приятел :).
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот _belladonna_ » Пон Май 12, 2014 2:31 pm

Влизам набързо само да докладвам, че на посочените телефони ми отговориха следното-Протеина е подсладен със стевия,в което аз лично се съмнявам, защото е много сладък на вкус. Аз ползвам стевия за сладкиши и мога да кажа, че не съм постигала такава сладост. Ако изтърва повече пък нагарча. Това лично мое мнение. Както и да е това ми отговориха. Не е посочено на етикета до момента, което отчитат като пропуск, затова разработват нов етикет, където ще включат и стевията.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот eldass » Пон Май 12, 2014 2:53 pm

Поне се покриват отговорите им. :) Мерси, че сподели _belladonna_.
Скрит текст:
Аз продължавам с тях, нямам причина за сега да ги игнорирам, защото ме устройват и като качество и като цена. А за цената няма как да се съглася, че всичко евтино е боклук и не си струва парите - примери бол.

Скрит текст:
И аз ползвам стевия, но сега не ми се е получавало нагарчане...
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Пон Май 12, 2014 3:16 pm

Hippo написа:Пламче, млечният протеин става ли за печене?


Хипо, убедена съм, че млечният ИЗОЛАТ абсолютно става, но за комбинирания... :hm: нямам категоричен отговор. Четох из форумите, че млечния суроватъчен протеин Концентрат все повече спортисти си го използват за готвене, като смятат, че протеинът все пак си остава протеин (набарах една страхотна рецепта за Корни :chef1: :smdance: ). Друга група културисти/ спортисти пък е строго придържаща се към автентичния му вид, без да го подлагат на обработка :doNotKnow: аз съм от втората групировка. За да започна да готвя с него, първо ще си взема обезвкусен ИЗОЛАТ :chef1: а после, ще изчета всички рецепти за протеинови курабийки, тортички, и там подобни :hug:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Пон Май 12, 2014 3:23 pm

Italiano написа:
Plam4e22 написа:Така или иначе, аз предпочитам обезвкусен ИЗОЛАТ :love:

П.С. пия си протеинче най-много сутрин преди тренировка и вечер преди лягане. Гарнирам с ябълка и малко ядки. Ако е сутрин, за мазнина използвам 95% черен шоколад :bigsm39: не мога да се лиша от това огромно удоволствие :laugh:

А, бе, то и ние, ама Нектарът го няма неовкусен. Освен ако не борим медицинския. Ама той пък е по-скъп.
Казваш, незначителни са количествата на ония гадните в Нектара ... това доказано ли е? :hm:

Иначе и на мен идеята ми е сутрин 2-3 блока и преди лягане 1 блок.

Ити, не е нужно да си ракетен инженер, за да калкулираш, че когато една scoop е 28гр, а протеиновото съдържание е 23гр, то остатъкът си е разни там подобни хубави съставки + гадорийки :laugh4: Да не забравя даотбележа, че колкот едно нещо е по-накрая в листата, толкова в по-малко количество е спрямо другите.

Най-малко такива "допълнителни" работи има в Нектар с вкус на Лимон :yess: . Така че , Ити, ако се пестиш :laugh4: за медицински, вземай свежо Лимонче :laugh:
П.С. Ити, до сега опитвал ли с някое протеинче?
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron