Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Съб Фев 14, 2015 10:53 pm

1.Състезател,Кики,14.02 9Блока-Честит св.Валентин и Трифон Зарезан!

2.Хранения за деня-5: 8.30,12.30-16ч,20.15-23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушения имаше,но не се поддадох,заради вчерашната грешка с ракията-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка-Вече свикнах да пия над 2 л на ден,преди ми се струваше невъзможно :Hello:

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
-Закуска-1 мъфин солен кекс -1 Б

-Обяд-3 мъфина солен кекс-3Б

-Следобед-Айрян от 220г 2% кисело мляко-1 Б

-Вечеря-84г пилешко филе на тиган,21г овес,2 чаши червено вино за отбелязване на празниците :smdance: 1 ч.л. зехтин: Общо 3 Б

-Преди лягане-Айрян от 220 г 2% кисело мляко

8.Спорт-9 км заслужих си спортна пчеличка,слизам 1-2 спирки преди работа и вървя,стана ми навик

Пипи да каже колко пчеличко събрах!Лека нощ на всички и весел празник ! :bouquet:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Съб Фев 14, 2015 11:37 pm

Aness, честито! :pillow2:
Каква по-хубава изненада, за празника. Браво, много се радвам за вас. Бъдете винаги щастливи заедно и все така влюбени. Горчиво, горчиво...
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Съб Фев 14, 2015 11:40 pm

:arrow: 1. Хипо :hippo:, 14.02.2015(събота), ден 9, 10 блока.

Пипи, благодаря, че този път не си ме прекръстила. ;)
А това е за теб, по случай врата празника. :bigsm22: :bigsm40:

:arrow: 2. Хранения за деня 5 - сутрин, обед , следобед, вечер и преди лягане - заслужих си стриктна пчеличка. :smdance:

09.15 - ставане от сън
10.00 – 3 блока
14.15 – 3 блока
18.00 – 1 блок
20.00 – 2 блока
23.00 – 1 блок

:arrow: 3. Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка. :keff:

Тъй като нямах сили да пиша на дълго и широко вчера, ще напиша подробности и за двата дни.
Нали, Пипи, искаш пикантерии…
Снощи, мъжа ми донесе разни вкуснотий, пакистанска храна от ресторант и да ви призная, ако не си бях приготвила предварително вечерята(от вчерашната снимка) щях да се изкуша. Истината е, че не го направих, не заради друго, а защото не исках труда ми, т.е. меренето да отиде на вятъра. :laugh1:
После се опита да ме изкуши с шоколад линд, но… аз съм бетон, както знаете. :applaus:

А днес, днес най-после направих гофрети за закуска, защото по принцип правя всяка събота палачинки. Но не опитах дори и троха. :refuse:
Мъжът ми, пък ми подари, по случай празника, малка кутиийка с 9 шоколадови бонбона, някакви специални, от шокладница, а аз не мога да ги опитам… мъка, мъка… :sad:

При мен, по принцип проблемът е, че без едно мога, но с едно не мога… затова ми е по-лесно да не хапна въобще, отколкото да хапна малко, нямам мярка. :bored1:

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка. :mrgreen:

:arrow: 5. Всички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка. :)

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет. :bow:

закуска 3 блока
3П+3М-телешко печено(готово от ресторант, затова го смятам и за мазнини)
3В-ябълка 300г

обяд 3 блока
3П-пилешка пържолка филе 84г
1и1/2В-нахут 70г (по етикет)
1и1/2В-портокал 150г
3М-9 бадема

междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

вечеря 2 блока
2П-котиидж чииз 100г(по етикет)
2В-овес
2М-2 ореха

нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

:arrow: 8. Днес, по скромничко, но все пак ходих за около 50 минути. Май си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички и нито един търтей. :bigsm16:

Днес, след 8 дни в Зоната, бих казала, че най-после усетих благоприятното и влияние. Свежа съм, в добро настроение, имам енергия, нямам тежест в стомаха и т.н. За разлика от първите дни, когато бях супер изнервена от това постоянно мерене, все ми беше тежко на корема, бях сърдита и подтисната и все изморена, то се съчета и с болестта, та беше още по-зле на моменти. Също така, тази нощ спах много добре, вече почти не ми се стича секрет към гърлото и не съм се будила въобще, дори и да пишкам. :skyle5:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Нед Фев 15, 2015 12:30 am

Честит празник на всички Флюбени, загубени и опиянени! Щастие и лИбоФ! :love: И аз много си вЪ обичЪм, да си знаИте! :yess:

Анес, прекрасна изненада ти е направил любимия! Браво на него. Все така щастливи заедно да сте! :hug:

Ай и аз на отчет, че какви ги свърших днес... Бяхме с приятели на заведение по случай "Трифон зарезан" и онзи Вальо, дето покровителствува влюбените, та... :)

Тони, 14.02.2014 – 10 блока
Пипи, жива и здрава да си – баш за Трифон Зарезан да ми „отпуснеш“ още 1 блок за вечеря – изпих го, да знаеш! :)

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:30 ч – 2 Б
- обяд – 13:00 ч – 3 Б
- следобед – 17 ч. - 1 Б
- вечеря – 19:00 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес :) – заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – ммм...не – имам 5 пържени картофа, които си смятам за 1 ВБ... не знам това за търтей ли е, или не? Пипи? :think2:

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша – мммм...пак не – бях на фритюр и нямаше как да си измеря вечерята. Май нямам мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – имам водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 80 гр каас /по етикет/ – 1 П, 80 гр круша – 1 В, 6 ядки от микса – 2 М, 180 мл прясно мляко – 1 П+1 В.
Обяд: чистих цял ден и ядох на крак – 96 гр пуешко филе – 3 П /по етикет/, 2 мандарини – 2 В, 9 бадема – 3М. В умишлено са по-малко.
Следобедна закуска: 180 мл мляко – 1 П+1В, кафе и стевия....ужасно ми се спеше нещо и си направих едно слабо кафе, 3 лешника – 1 М.
Вечеря: ходихме с приятели на фритюр – случва ни се веднъж на няколко месеца, ама днес нямаше как... и ядох пържени пилешки месца с няколко пържени картофа. Не съм си мерила вечерята, но я карах на око. Имам и 2 чаши вино, та вярвам, че съм успяла да я балансирам.
Късно хапване: 135 гр мляко - 1П+1В, 3 бадема – 1 М

8. Днес чистих цял ден, че утре пък ще имам гости и нищо не спортувах специално, но пък мих прозорци, под, баня и к'вот се сетиш още.... и толкова съм изморена и смазана, че не знам... имам ли някое краче от спортна пчеличка, или не? :think2:

9. Успях да уловя цели май са 5, или 6 пчелички за този ден. :doNotKnow:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Нед Фев 15, 2015 4:46 am

Гуги...нещо стана голяма боза...какво пишеш, кога пишеш, кога попълваш, къде е края...нищо не знам, да не надявам, че всичко ще е както си го написала и взимаш 7+1... :doNotKnow:

Бруки, и ти си 7+1..браво :yess:

ААААНЕСсс :bigsm22: Честито ти чисто ново предложение за брак :bigsm15: :bigsm16: Нямам думи, за да ти кажа колко много се зарадвах, и колко много се учудвам на това, че си в зоната и на този ден...това вече е лудост..аз ако бях....охоооо, щяха да са едни алкохоли и прегрешения...не ми се мисли :))) Много мого се радвам, и кажи на бъдещия ти съпруг, че все пак можеше да дойде и да ни попита дали ще ти дадем ръката....ама айде от нас да мине, кажи му , че има нашата благословия :monk: :laugh4: Той просто не знае какво слънце е уловил :hug:
Размина ти се спортната пчеличка, и завърчваш деня със 6 бройки в кошера....
Олеее, :marriage: ще имаме зонова булкааааа :keff: :dull2:

Тина и ти си отличничка- 7+1

Сами поздравления за ината, и язък за сърмичките..кой знае какви вкусни са били....голяма воля показахте, изумена съм...до сега не съм виждала такива състезателки :Hello:
Иначе за водата, аз съм казвала много пъти, не се напъвайте да пиете вода, ако не ви се пие...когато сте в зоната сами ще ожаднявате. АКо не ви се пие, не се насилвайте. Но минимума е литър на ден, не може и без никакви течности.

АНджи завършваш със 6 бройки. Иначе , относно промяната на блоковете, няма как да усетиш разлика още на първия ден...имай малко търпение ;) Обаче какво се натръшкахте всички с тия настинки и грипове.... :doNotKnow: Дано да не ви се отрази на крайните резултати...

Кики, резултата за деня е 7+1....с удоволствие ти давам спортната пчеличка :hug: Много ми се иска да вярвам, че благодарение на това състезание си решила да слизаш една-две спирки по рано, за да вървиш повече...какъв по-голям стимул за физическа активност...значи всичко може, и всичко друго е само оправдания..ето, че дори и да не ви остава време за спорт, пак се намира начин.... :hug: Имаче само още един търтей да убиваш, за да си с чисто досие в края :)))

Водопроводчика..Опссс :bigsm8: обърках се. Хипчо, Първо благодаря от сърце за чашката винце и цветенцето...хубаво ми е като знам, че някой ме забелязва :laugh: И моля да ме извиниш за грешката ми в предния доклад.. минути преди това четох едни мнения на Дани и рецептите й, и тъкмо беше твоя ред да ти казвм колко пчелички имаш, и по погрешка съм написала Дани..ако не ми беше казала, дори и нямаше да зебележа :stupid: Почва да ме гони склерито май :oh: :laugh4:
И какво да ти кажа за изкушенията...перфектна си....и аз бях така в началото, първата година, по точно първите месеци, не поглеждах никакво изкушение, докато не си постигнах целта, обаче сега не съм толкова стриктна, и събота и неделя си позволявам да не съм на колелото...Иначе пакистнаската кухня си е вкусно нещо...

И другото..мъжо ти като знае, че си на състезание, какво те изкушава там.ааааа, :bgargue: ....кажи му да внимава, че ще го гледаме под лупа :laugh1:
И хипчо, точно това е зоната, по принцип, след седмица до 10 дена вече започва да се усеща ефекта с наспиването, с енергията, с настроението и т.н...много се радвам, че споделяш всички тези неща, така ми се иска всички други пчелички да си споделяха...ама не им се говори нещо, ама и аз пък няма да им говоря, да видят хубаво ли е.... :laugh4: Завършваш със 7+1

Тони да ти казвам, и аз започвам да сЪ Флюбвам в теб, и мнооо тъ Обичам....съФсем сИриозно :love: Но това не значи, че ще ми замажеш очите за твоите пържени картофиииии :laugh4: И послучай празника, ти подарявам един Червен мъжкар в кошера :laugh4: Няма да ти дам лаком търтей, защото си направила усилия да ги балансираш тия пусти картофи ;) И да, ще ти дам спортна пчеличка...днес се хванах да чистя в къщи, и такова потене падна, само с прахосмукачката, докато обиколя двата етажа общо 2800 sq.Ft, или около 260 квадратни метра, и ми се взе акъла, после отново обиколка, само че с мапата да измия пода, и докато се потях си мислих за Ити, дето казваше, че това май не е много за спортна пчеличка....баш си е голямо физическо натоварване...
Завършваш с 5 пчелички и един червен търтей за Св. Валентин ;)

Това е за днес...липсва ми само Дарито ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Нед Фев 15, 2015 10:52 am

Пипи ,да благодарение на състезанието започнах да обръщам внимание на спорта и също така, че може да се оцелее и без хляб :bored1: И пак да се оправдая за ракията на 13.02,Пипи, беше балансирана с протеини :applaus:
Последна промяна kiki на Нед Фев 15, 2015 1:57 pm, променена общо 1 път
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Нед Фев 15, 2015 11:14 am

Привет и от мен пак със закъснение. Вчера вечерта съм отнесла плувката супер рано, заради ранното ми ставане.
Честито на Aness за прекрасната новина :) Семейно щастие и благополучие ви пожелавам от все сърце :)

Отчитам се за събота, пък днес по-късно ще въведа и неделята (какъвто беше планът и за съботата, ама оиде ;))

Благодаря ти, Пипи, че още ме траеш ;)

Събота (14.02)
1. Състезател - Гуги, 14.02 (събота), ден 9-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 04.10, 11.45 14.30, 17.30 и 20.30 - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не знам, дали победи, защото хапнах свинско, но не беше изкушение ами просто наложително поради факта, че нямаше, друго, та не знам, дали си инатестата пчеличка?

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - смятам, че не мина, тъй като на вечеря хапнах крехко свинско месо на скара, така че не знам дали си заслужих пчеличката...
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - вечерята ми беше премерена на око, затова не мисля, че си заслужавам пчеличката.
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
закуска (1 блок)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
круша - 50 гр. - 1/2БВ
извара с лъжичка кисело мляко - 28 гр. - 1/2 БП
кашу - 3 бр. - 1БМ

закуска 2 (3 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
пиле - 56 гр. - 2 БП
хранителна добавка Хуск - 1/2БП (тук съм се изложила в сметките, не съм взела предвид, че това са фибри и общо взето съм оплескала блоковете)
круша и ябълка - 250 гр. - 2 1/2 БВ
бадем - 9 бр. - 3БМ

обяд (3 блока)
cottage cheese - 112 гр - 2БП
шунка - 30 гр. (измерена по етикет) - 1БП
300 гр. - круша и ябълка - 3БВ
9 бадема - 3БМ

следобяд (1 блок)
1 яйце по панагюрски - 1БПВМ

вечеря (3 блока)
крехко свинско - на око - 3БП
салата зеле и моркови (измерена на око) - 1БВ
2 чаши вино - 2БП
зехтин - 3БМ (за салатата)

преди лягане (0.5 блок)
не съм хапнала нищо, защото веднага след вечерята заспах.

дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес тренирах - 30 мин. на пътеката и ходене из Декатлон за файн тюнинг на екипировката за скимай, май си заслужих спортната пчеличка.
9. Успях да уловя 4 пчелички за този ден :)
10. Според мен днес улових 4 пчелички и може би 1 търтей заради свинското и вечерята премерена на око :)

Неделя (15.02)
1. Състезател - Гуги, 15.02 (неделя), ден 10-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 10.00, 17.30, 19.00, 21.00 и 23.30 - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не победи и си заслужавам инатестата пчеличка.

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - смятам, че си заслужих пчеличката...
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужавам си пчеличката.
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -

закуска (2 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
cottage - 56 гр. - 1 БП
хранителна добавка Хуск - 1/2БП (тук съм се изложила в сметките, не съм взела предвид, че това са фибри и общо взето съм оплескала блоковете)
1.5 мандаринка - 1 1/2 БВ
бадем - 6 бр. - 2БМ

обяд (3 блока)
пилешка супа - 3 БПМ + 2БВ
мандаринка - 1БВ

следобяд (1 блок)
cottagе cheese - 56 гр. - 1БП
мандаринка - 1БВ
3 бадема - 1БМ

вечеря (3 блока)
112 гр. cottage cheese - 2БП
28 гр. пуешки гърди - 1БП
2 чаши вино - 2БП
1 мандаринка - 1БВ
9 бадема - 3БМ

преди лягане (0.5 блок)
cottagе cheese - 56 гр. - 1БП
мандаринка - 1БВ
3 бадема - 1БМ

дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес ходих на ски и мисля, че не само си заслужих спортната пчеличка ами и компенсирах някой търтей, ако случайно имам такъв ;) май, май си заслужих спортната пчеличка.
9. Успях да уловя 7 пчелички за този ден :)
10. Според мен днес улових 7 пчелички без нито един търтей :)

Пипи искам да ти кажа, че от вчера сме при на половинката родителите и тук има толкова много вкусотии и аз си казвам ще си взема съвсем дребничко нещо, ей така само да си наквася устните, да си подсладя живота, да гризна малко сладост, но като се сетя за форума и назидателната ти методика си казвам - НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА! :lol:

Е, дами аз си лягам. До утре и успех на всички през новата седмица :)
Последна промяна Gugi на Нед Фев 15, 2015 11:58 pm, променена общо 1 път
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот mahona » Нед Фев 15, 2015 2:32 pm

Ани...слънчице мило,дяволичката ми ..поздравления за теб и любимия !Прегръщам ви много и съм адски щастлива за вас :hooo: !И...да не си мръднала от Зоната ей - цел имаме да гоним и..рокля :bigsm24: :love2love:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Нед Фев 15, 2015 4:22 pm

Благодаря на всички за милите думи:*
Mahona, скъпа, няма мърдане. ...нали ме знаеш какъв съм инат и как гоня целите си на макс:) Имам 4-5 месеца да влезна във форма и няма къде да ходя.Пък и зоната ми харесва :) и се чувствам супер в нея :)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Дарина » Нед Фев 15, 2015 7:56 pm

Пипи, няма да мога да се отчитам всеки ден, но ще гледам през ден да пиша

:arrow: 1. Дарина, 14.02.2015(събота), ден 8, 9 блока.
:arrow: 2. Хранения за деня 5 - 7.00--12.30---16.30---21.00---22.00 стриктна пчеличка. :smdance:
:arrow: 3. удържах на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка. :keff:
:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка. :mrgreen:
:arrow: 5. Не съм теглила с кантарче - НЕзаслужих пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода - ПОД литър и половина - пътувах и като пътувам не пия вода...Получавам ТЪРТЕЙ
:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет.
закуска 2 блока - 1 варено яйце, 50 гр извара Олимпус, 10 гр орехи, 200 гр ябълки
обяд 2 блока - шопска салата с маслини.... "на око"
междинна закуска 2 блок - агнешко месо и ориз... малко -няколко "лъжици" - смятам си ги На ОКО
вечеря 2 блока - 220 гр кисело мляко, 10 гр орехи, 5 гр какао, 50 гр извара
преди лягане - кисело мляко 220 гр и 5 гр орех
:arrow: 8. Днес половин ден пътуване и половин ден ходене пеша - спортната пчеличка. :smdance:
:arrow: 9.Не заслужавам пчеличка-герой
:arrow: 10. Според мен днес улових 5 пчелички и един търтей. Но не е от мързел, въпреки, че носи такова име ...

...................................................................
:arrow: 1. Дарина, 15.02.2015(неделя), ден 9, 9 блока.
:arrow: 2. Хранения за деня 5 - 9.00--14.30---18.00---21.00---Не заслужавам стриктна пчеличка. :smdance:
:arrow: 3.НЕ удържах на изкушенията и си заслужих ТЪРТЕЙ :keff:
:arrow: 4. Целият ден мина с НЕблагоприятни храни - НЕ заслужих си зелена пчеличка. :mrgreen:
:arrow: 5. НЕВсички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си ТЪРТЕЙ. :) - не е защото ме мързи, а защото нямах кантарче, и нямам възможност да меря
:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - водната пчеличка. (Винаги когато имма на разположение ВЦ, нямам проблем с пиенето на вода и гледам да пия по 2 литра задължително!)
:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет. :bow:
закуска 2 блока - Извара, ябълка и орехи - НА ОКО
обяд 2 блока - Сирене необезмаслено - колкото дланта ми, и домати, и пържени картофи 4-5 бр.резенчета
междинна закуска 2 блок - карфиол-сварен на пара, с около 100 гр кисело мляко, и около 100 гр извара 3 маслини и 1 орех
вечеря и преди лягане ... тук се поолях с изкушението... но ще си го спестя...
:arrow: 8. Днес заслужавам спортната пчеличка. :smdance: В момента работя като кухненски работник и от 8 до 17 часа, почти не сядам...
:arrow: 9.---
:arrow: 10. Според мен днес улових 4 пчелички и 2 търтей.
Аватар
Дарина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 7:51 am
София

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Нед Фев 15, 2015 8:25 pm

САМО ИСТИНАТА!
1. Състезателка- Bruki, 15.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 8.00, обед – 12.30, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- вече пия над 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ - 2 броя = 2БПВМ
Обяд / 3Б/ :
Запеканка с тиквички / по рецепта от сайта/ = 3БП+2БВ
Червено вино – 115г = 1БВ
Маслини – 9 броя = 3БМ
Първа закуска / 1Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ = 1БПВМ
Вечеря/ 2Б/:
Кюфте от телешка кайма = 2БП/ направено по рецептата на gogoh от сайта/
Червено вино – 115г = 1БВ
Портокал – ½ = 1БВ
Маслини – 6 броя = 2БМ
Втора закуска / 1Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ = 1БПВМ
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес дълга разходка, извървях 5 км Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.
:bigsm1:
Успешна и спокойна седмица ви желая! :bigsm1:
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Нед Фев 15, 2015 9:14 pm

Здравейте и от мен ,Честито на младата булка - желая много любов и много прекрасни моменти.


Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Неделя Фев 15, 2015 11:51 pm
1.Andjelina – отчет за днешния ден Неделя 15,02,2015.Пет хранения на ден и десет блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 9,300часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 16,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 09,30 – 2блока
2*14гр овес+56гр.сирени нискомаслено Добрев
Обяд 12,00 – 2блока
60гр пуешко месо + 2*140 гр.задушена тиква + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 2блок
извара 112гр.+2 орех+200гр.ябълка
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.сьомга+28гр.пуешко+200гр.домат+200гр.краставици+100гр.чушки+9маслини+100гр.мандарини
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта не остана време .За съжаление,Само кратка разходка около половин киломтър , но това не се брой.
9.Имам шест пчелички и не се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.

Желая на всички ВИ една спокойна нощ и утре пожелавам лек и спорен зонков ден !


Мнения: 16
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Нед Фев 15, 2015 9:38 pm

Състезател- Анесс,15.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-12.30,
Следобед-16.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка-

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -112 gr извара, 1 киви, 34 гр овес, 2 ореха, канела

Обяд- 2БПМВ - -306 гр леща , 112гр котидж

Следобед- 2БПМВ112 гр котидж ,240 гр домат , 34 гр овес и 2/3 зехтин
Вечеря-2БПМВ -28 гр риба тон , 28 гр пилешко месо
, 220 китайско зеле, 240 гр домат , 140 гр краставица , 2/3 ч.л зехтин
Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Коремни преси 3х 20, упражнения за крака, ходене 3 км -Състезател- Анесс,13.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-12.30,
Следобед-16.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка- въпреки многото поводи днес :)

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -112 gr извара, 1 киви, 34 гр овес, 2 ореха, канела

Обяд- 2БПМВ - -130 гр стар лук , 50 гр дом.пюре , 84 гр кюфтета от телешка кайма, 2/3 ч.л. зехтин

Следобед- 112 гр извара ,1 киви, 34 гр овес и 2 ореха
Вечеря-2БПМВ -306 гр леща - по рецепта от групата , 84 гр кюфтета от телешка кайма,

Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Коремни преси 3х 20, упражения за крака, 3 км ходене - спортната пчела май я гепих днес

Хубава вечер на всички ви :)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Нед Фев 15, 2015 9:50 pm

1.Състезател Кики,15.02-Рожден ден на майчето ми ,да е жива и здрава!
9 Блока

2.Хранения за деня-5-8.30-13-16.45-20-23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушения-нямаше-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

-Закуска-1Б,56г Котидж,1 мандарина

-Обяд-3 Б: 126 г сьомга,100г ябълка ,2 мандарини,1 ч.л зехтин

-Следобед-1 Б: 56г котидж,1 мандарина
-Вечеря-3 Б: 84 г пилешко филе,30г овес,2 чаши вино,1 ч.л. зехтин

-Преди лягане -1 Б,Айрян от 220г кисело мляко 2 %

8.Спорт-Вървене пеша-5км,мъжа ми вика,дай да вземем автобуса за 1 спирка,че носеше багаж,аз-не та не!И той с рейса ,аз пеша :lol:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Нед Фев 15, 2015 10:25 pm

1. Състезател- Тина-ден 10-15.02.2015г. бл-11 Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 8.30ч., обед13.00ч , следобед16.00ч, вечер21ч, и преди лягане22;30 - - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението не победи-инатеста пчелличка


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- вечерята се оказа на око :refuse:


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-Закуска-45гр.овес изчислено по етикет :think2: 112гр.извара-3ПБ,9лешника-3МБ. Обяд 84гр.пилешко филе-3ПБ.240гр.чушка с 80гр.морков и 1/2портокал-3ВБ-1ч.л.ГХИ-3МБ.Следобедна закуска-42гр.шунка-1ПМ,1/2портокал 1ВБ,и 3 лешника-1МБ.,Вечеря-Салата с риба тон на око, щото бях на ресторант-имаше домат,краставица,зелена салата,9маслини и 2бл.червено вино!Късната ще е к.мляко 220мл.-0.1% :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:


:arrow: 8. Днес тренирах :bellysport: -ходене около 20мин.упражнения за крака,клякане 50пъти и подскоци-30бр.: - и може би си гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 6 пчелички за този ден





:arrow: 10. Според мен днес улових ...6.. пчелички,а :angel:
Днес ми беше по-добре от вчера :) Дано се размина само с това :pray: kiki да ти е жива и здрава майчицата :bouquet: Приятна и успешна нова седмица ви желая :bouquet: :bouquet: :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Нед Фев 15, 2015 10:28 pm

1. Състезател- Самми, 15-02-2015, неделя, 11 блока. Пак ще кажа истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих  стриктна пчеличка , тъй като не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения ;

3. Изкушенията вече дори не ме впечатляват, не ми коства особени усилия да бъда зелена, стриктна и ината. По-скоро се притеснявам да не посегна към нещо по навик, но за сега удържам. Отбелязвам си инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка; Аз дори избягвам да си готвя зоновите рецепти в стремежа си да избегна възможностите за грешки и за вмъкване на оранжеви и червени храни;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка;

6. Изпита вода- над литър и половина- около 3 литра - водна пчеличка. Пипи, аз никога не съм се насилвала да пия вода, аз направо я "дишам", до толкова не мога без вода. По-скоро исках да кажа, че наблюдавам как по време на настинката сякаш задържах течности в тялото си :th: ;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 9,00ч: - 2 блока:
+ 128 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 200 гр круша
+ 6 бадема;
Обяд в 12,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг
+ 240 гр ябълка - това са 3 непълни блока въглехидрати съвсем умишлено - опит за хормонална настройка
+ 9 бадема ;
Закуска 2 в 16,30ч - 2блок:
+ 128 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 200 гр круша
+ 6 бадема;
Вечеря в 20,00ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 90 гр вино
+ 200 гр портокал
+ 9 бадема ;
Закуска 3 в 23,00ч - 1блок:
64 гр котидж
+ 100 гр портокал
+ 3 бадема;

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих 360 калории на велоергометър за 40 мин (веднага си проличава, че настинката си заминава - предните дни за 38-40 минути едва докарвах до 300 и малко калории на екранчето на :msmile13: ). За изминалата седмица от петък до събота съм изгорила почти 2000 кал. на велоергометъра, а това би трябвало да са стопени 221 гр мазнини, ако всичко друго ми е било баласирано и под контрол.

Според мен имам 7 усърдни пчелички,

9. Надявам се успях да уловя цели 7 пчелички и да заслужа пчеличка-герой .

Пипи, за събота не си ми написала колко пчелички имам, трябва ли да се притеснявам? :pray:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта