Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Сря Фев 11, 2015 9:50 pm

Тони, 11.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 8:00 ч – 2 Б
- обяд – 12:30 ч – 3 Б
- следобед – 17 ч. - 1 Б
- вечеря – 19:30 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 22:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес :) – много съм важна - мъж ми си позволява да яде шоколад пред мен, защото е пристрастен, ама хич и не ми пука. :) заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – днес съм отличник – изпих 2 л и към 400 мл. Та, имам си водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 64 гр котидж /по етикет/ – 1 П+ 1 М, срам не срам, ама го ядох с карфиол :) ама страшно крехък и вкусен карфиол си купих вчера и днес цял ден от него ям :) 110 гр карфиол – ¼ В, 60 грябълка – ¾ В, 3 бадема – 1 М, 180 мл мляко – 1 П+ 1В, кафе и стевия.
Обяд: Пиле фрикасе с киноа – 1 ПВМБ, 112 гр извара – 2 П, 110 гр карфиол – ¼ В, бадеми 6 – 2 М. Въглехидратите са ми с ¾ по-малко умишлено.
Следобедна закуска: 33 гр пилешко филе – 1 П, 110 гр карфиол – 1/4 В, грозде 50 гр - 3/4 В и 3 бадема.
Вечеря: баница от рецептите в сайта 1 ПВМБ, спанак с извара и белтъци от рецептите в сайта – 2 П, 2 М 1 В – умишлено В са по-малко.
Късно хапване: ще изям 135 гр кисело мляко и 3 бадема.

8. Днес 20 мин степер, 50 клека и скачах малко с децата - имам спортна пчеличка.

9. Успях да уловя цели май са 7 пчелички за този ден.

10. Според мен днес улових 7 пчелички без търтеи, надявам се.
Последна промяна Tony на Чет Фев 12, 2015 8:04 am, променена общо 1 път
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Сря Фев 11, 2015 9:53 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Сряда 11,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 6,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 16,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,00 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 06,30 – 2блока
112гр.извара + 200гр.портокал+2 ореха
Обяд 12,00 – 2блока
60гр пушена сьомга + 2*14гр. овес + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 1блок
Сирене котидж 56гр.обезмаслено+100гр. Ябълка + 1 орех
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пушко месо +450гр.домат+100гр.зелена салата+100гр.ябълка+9маслини
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта не остана време .За съжаление,
9.Имам шест пчелички и не се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Сря Фев 11, 2015 10:04 pm

.Състезател- Анесс,11.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-12.30,
Следобед-16.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -440гр кисело мляко 2 %

Обяд- 2БПМВ - кисело зеле на фурна с пиле ( 200гр- след топлинна обработка - 134гр, 56 гр пилешко) зехтин 2бм

Следобед- 112 гр котидж обезмаслен 1 ябълка и 2 ореха
Вечеря-2БПМВ -220 г китайско зеле ,20 гр лютеница ,34 гр сварен овес ,28 гр риба тон, 56 гр котидж сирене и 2/3 ч.л. зехтин

Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Упражнения за крака, клякания 20 бр , коремни преси 3х 20 -Спортна пчеличка

9.Мисля,че събрах отново и 7те пчелички :angel: :smdance:


ПС: Пипииии, много съм скучна отново ....просто времето ми е дефицит напоследък. В най- скоро време се надявам да имам по- голяма възможност да описвам кое как ми се случва и как се чувствам :)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Сря Фев 11, 2015 11:01 pm

1. Състезател- Самми, 11-02-2015, сряда, 11 блока. Истината значи!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих стриктна пчеличка не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения;

3. Вече съм настроена на вибрацията "няма какво да ме изкуши" .Нямах преки изкушения днес, на които да устоявам, но си отбелязвам инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка;

6. Изпита вода- над литър и половина- ама не обичайните 3 литра водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 7ч: - 1 блок:
220 гр прясно мляко Верея 0,1% + 3 бадема ;
Закуска 2 в 9ч: - 2 блока:
28гр овес, претеглен в сурово състояние
+ 128 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 6 грама по етикет суров сусамов тахан;
Обяд в 12,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 120 гр краставица, тук имам непълни 3 блока въглехидрати умишлено - опит за хормонална настройка
+ 200 грама ябълка
+ 9 бадема ;
Закуска 3 в 17,00ч - 1блок:
220 гр кисело мляко 0,1% Рафтис + 3 бадема;
Вечеря в 20,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 90 гр вино
+ 140 гр печени чушки
+ 100 гр ябълка
+ 9 бадема ;
Закуска 4 23,30ч - 1блок:
220 гр прясно мляко Верея 0,1% + 3 бадема;

Пипи, :laugh1: тук неуморно обяснявам за инката и канелата, защото мързеливо си копирам най-близкия до поведението ми през деня доклад и коригирам само промените. :bouquet: Много си деликатна, сигурна съм, че си ме разконспирирала, ама така нежно го каза :laugh: .

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих 290 калории на велоергометър в рамките на 32 минути.

Ще кажа също следното: явно някои състезателки, въпреки че нямаме физически контакт, сме свързани на квантово ниво (ма съм умнааааааа), защото и аз се разболявам..... едва извъртях тези 32 минути и то с не особено добро темпо.

Според мен имам 7 усърдни пчелички,

9. Успях да уловя цели 7 пчелички заслужих си пчеличка-герой .

В интерес на истината се поколебах дали да въртя :msmile13: , но се сетих за всички онези търтеи, които имам да избивам........
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Сря Фев 11, 2015 11:27 pm

Момичета, привет!

Аз днес съм пълен провал. Много емоции, много чудо, които доведоха до качване на блокове, не на прегрешения (абе, не съвсем...). Все едно написаното от Пипи вчера ми се залепи като пощенска марка в съзнанието ;) Давай да грешим ;)
Поводът - Една от най-добрите ми приятелки от дете, заминава завинаги за чужбина и емоцията много надделя.

1. Състезател - Гуги, 11.02 (сряда), ден 6-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 09.30, 13.00, 17.30 ч., 20.30, 00.30 ч. - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не знам, дали е победило. На закуска вместо 2 хапнах 3 блока. Защо? Ами правих сандвич на половинката и си гризнах едно крайче от хляба с малко шунка и веднага лапнах 1.5 лешника Заслужих ли си инатестата пчеличка????

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - дали? заслужих ли си зелена пчеличка??
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - абе хлебчето и шунката от закуската бяха на око заслужих ли си мерителна пчеличка???
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
закуска (3 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
1.5 мъфин (ябълков кейк от сайта) - ½ БПВМ
1.5 бадема - ½ БМ
крайче хляб
шунка
1.5 лешника

обяд (3 блока)
риба треска с бадеми по рецепта от форума без спанака
250 гр. ябълка и круша за липсващите въглехидрати - 2.5 БВ

следобяд (1 блок)
руло с круши и малини по рецепта от форума - 1 БПВМ

вечеря (3 блока)
телешки суджук - 42 гр. - 1БП
cottage cheese - 112 гр. - 2БП
3 чаши вино - 3 БВ
9 бадема - 3БМ
тук ударих и още една чаша вино, която не е балансирана

преди лягане (1 блок)
42 гр. телешки суджук - 1БП
1 чаша вино - 1БВ
3 бадема - 1БМ

дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес тренирах - 43 мин. на пътеката (ходене и бягане) и ходене по магазини, готвене на риба и руло (не, че това е спорт ама си е движение) спортната пчеличка.
9. Успях да уловя не знам колко пчелички за този ден, тъй като имах милион прегрешения...
10. Според мен днес улових 4-5? пчелички с един търтей заради превишените блокове?? Тук Пипи и другите ментори да се изкажат ;)

Надявам се да не ме заклеймите като пияница, но просто емоциите водят да чашки, а пък те са по 115 мл. като станат четири са малко по една малка каничка ;)

Наказвайте ме, днес си го заслужавам :pray:
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Дарина » Сря Фев 11, 2015 11:34 pm

:arrow: 1. Дарина - 11 февруари, сряда 6-ти ден - 9 блока
:arrow: 2. Хранения на ден -
9:30 - 12:30 - 16:30 - 23:30 - пропуснах хранене, - не спечелих никаква пчеличка :sad:
:arrow: 3. Изкушението победи- удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
:arrow: 5. Не ми се занимаваше, и в мен се размаза- мързелив търтей :scare:
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка
:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
Закуска - 110 гр кисело мляко, 60 гр извара Маджаров, 50 гр ябълки и 80 черни боровинки, 10 гр орехи
Обяд - 84 гр сьомга, отново праз лук 200 гр, 6 маслини
Сл.Закуска - 2 блока - "хлебче" от 28 гр овесени ядки, 1 яйце, намазано със 50 гр извара, 6 бр маслини
Вечеря - от 3 блока - 150 гр котидж, 140 гр печени чушки, 100 гр краставица и 2 сл домашна лютеница, 3 сл авокадо, 100 гр ябълки
:arrow: 8. Днес НЕ тренирах а само походих 30 минути, затова нищо не печеля
:arrow: 9. ---
:arrow: 10. Според мен днес улових ..4 пчелички, и един търтей по погрешка :angel:
Аватар
Дарина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 7:51 am
София

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 12, 2015 4:47 am

Бруки, поздравления, че си удържала на големите изкушения..така се калява психиката :yess: И днес си с геройче, трети пореден ден. ЗНачи още 2 такива дена, и ще хванеш голямата плячка :peace1:

Кики ок си, нищо че си разменила блоковете, важното е бройката да е спазена, а и много ми харесва това, че в различни ситуации започвате на намирате решение, било с разбъркани блокове, било с допълнително блокче (изкушение) но веднага балансирано..това е знак, че задобрявате много, и започвате да си играете със зоната както си искате...мисленето ви става хормонално както се казва - т.е зоново :applaus: Иначе и ти си скучна днес :bored1: няма за какво да ти се скарам.... пак си хвана герой.

А и между другото, ще ми интересно да видя крайните резултати, кой с колко кила е по-надолу. До колкото съм забелязала, при хора, които готвят редовно, като че ли темпото е леко по забавено от колкото при тези, които карат на по-НЕ топлинно преработени храни...но ще чакаме да видим края :th:

Хипчо , браво мила, не се предваш и това е. Завършваш със 6 пчелички. Между другото, искам да ви кажа, че сега като сте болни, не знам до колко зоната работи ефективно, и това може да се отрази на крайния резултат, но най-важното е промяната в главите ви, и навиците, така че смело напред. :hug:

Тиначка, перфектна за втори пореден ден..давай още 3 дена за да можеш да хванеш голямата майка.. :yess: Иначе за физическата ти активност...много много добре, и мноогoo ми хареса как ни разказа подробно..така ми се иска всички да добавяха по нещо цветно към сухите доклади..ама на. явно зоната ви действа обратно пропорционално на клавиатурите :laugh1:

Тони, да ти кажа, аз обожавам да ръфам суров карфиол. С малко сол, и имам чувството, че ще мога да изям цял блок, че и повече :skyle5: Така че, без срам си го хрупай. Иначе и ти си с максималния брой пчелички за днес. И предай на мъжа ти, да продължава да те дразни с още повече изкушения, за да гледам как ти удържаш смело, и колко си силна, и инатеста :yess: ;)

Анджи супер си, само дето ти се размина спортната, но не е болка за умиране, утре ако можеш, ще си я наваксаш :yess: Имаш си 6 бройки в кошера

Анес Тенк ю, че ми обръщаш внимание...че тук от роботите-зубърки никой не ми говори :laugh1: само ЗОната, Зоната, пък аз горката..никой не ме забелязва :sad: ;) Иначе си страшна днес, още два дена те делят от голямата пчела-майка :bouquet:

Сами, мноого ми допадна вибрационната ти настройка относно изкушенията :laugh: И един съвет, ако може избягвай закуската ти да е чаша прясно мляко, по-добре си направи айрян с кисело мляко :yess: И за разнообразие, ако искаш пробвай в овеса вместо котидж, да сложиш пуешкото месо и сирене, става Муци..много вкусно Аз овес само така го ям, с пуешкото месо 2 блока, и сирене 1 блок, поръсвам го със шарена сол, и понякога слагам за мазнини една лъжица ленено семе вътре...вкусотийка от всякъде :chef1:
Иначе и на тебе тенкю за допълнителните редове, които разчупват така скучния ти стриктен доклад :hugs1: А за разконспирирането...(пак ми се оплетоха пръстите...каква дума само) :laugh1: Нищо подобно :) аз си знам, че копирате от една форма, но си мислех, защо ли всеки път го оставяш :laugh: Но иначе нямам против да си мислиш, и да пишеш на всеослушание, че съм деликатна..говори ми, говори ми бейби :pipilota: И така, за деня в кошера ти влязоха 7 +1..още 2 такива стриктни доклада, и си в джаза с майката пчела.
А и това което си написала
В интерес на истината се поколебах дали да въртя :msmile13: , но се сетих за всички онези търтеи, които имам да избивам........
:peace1: Много мнооого ме докосна, това значи, че има файда от това състезание, което изключително много ме радва :smdance:

Гуги днес ще ти дам инатеста пчеличка, за това, че си обърнала мисленето в хормонално, и веднага си балансирала, но ще ти взема зелената пчеличка....този път без търтей, но само този път, да знаеш :but:

Иначе, много ми харесва как съм се залепила като пощенска марка в съзнанието ти :bigsm26: Обичам да съм пощенска марка :laugh1:
И другото, не ти ли омръзна да закусваш по бадем и половина всеки ден :laugh1: Къде складираш другите половинки...ама всеки път се смея като го прочета този бадем и половина :bigsm5:
И къде е тази рецепта за руло с круши и малини из форума..пуснете ми я на мейла да я сложим в сайта, ако има снимки разбира се :yess:
Завършваш със 6 пчели този ден.. ;)

Дарина , вече трети пореден ден пропускаш стриктната пчеличка, което не е за хвалене.... Ако си ходила 30 минути, това се води спортна пчеличка. Иначе ти май за сега си първата с Мързелив търтей, който не си е мерил с кантарче и не ти се е занимавало, което ме кара да попитам - как доклдва всичките 5 хранения с грамажи, при положение, че не си ги теглила...нещо пак не ми е ясно в доклада ти, и сори за въпростите, ама.. ми трябват орговори ;) Завършваш с 5 пчелички и 1 мързелив търтей, което е много неуважително към състезанието :refuse: Но знам, че утре ще си стриктна, така че не се притеснявам ;)

Еми това е момиченца-кокиченца, още малко, и ще преполовим състезанието..не знам дали ви е писнало, ама ще устискате до края :lol:

Мислете си, че с всеки изминал ден, и нощ (докато спите) мазнините ви се топят, бавно, славно, и с кеф.... сега ще сте 2-3 килограма по-малко, след седмица с още толкова, и после още толкова и хоп..фиданки, ще ви подминават по улицата, щото не могат да ви познаят....така че, кое е по хубаво- търтея, или това което току що прочетохте? И утре ако има търтей, значи е ясно колко ви пука за прекрасната гледка пред огледалото, в която ще сте влюбени...да се огледате с усмивка, да се покълчите секси и тайно, и да не можете да се нарадвате на новата си фигура...а на вън така случайно да усещате, че тайно ви заглеждат...ма какви търтеи, какви 5 лева, мачкай наред мазнините, обрасли по кокалите ми и до там...един живот живея, трябва да се насладя на всичко което мога... и с кеф ще си купувам малък размер дрехи и т.н.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 12, 2015 5:03 am

И другото което ми се иска да направите- идете до някой магазин за джунджуруйки, и си купете лимки (така им викаме по нашия край) това са онези малките шарени стъклените топчета, с които на времето момчетата играеха по улиците. Например ако имате да сваляте 20 килограма, купете си 20 лимки. Вземете си две еднакви стъклени чашки, и сложете всичките топчета в едната чаша. После на всеки стопен килограм измествайте по една лимка в другата чашка, и така, докато пълната чашка стане празна, а празната се напълни :bigsm4: Сложете си ги някъде, където да сте сигурни, че никой няма да ви ги пипа :lol: Така на всяка изместена лимка ще сте все по и по-горди от себе си. Всякакви такива шантави малки неща ще ви дават стимул за великолепната гледка пред огледалото, която не е толкова далече, колкото всъщност ви се струва :bigsm18:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Чет Фев 12, 2015 7:47 pm

1.Състезател-Кики, 12.02,блокове 9

2.Хранения за деня-5: 8.30,12.30.16.15,20,23ч-Стриктна пчеличка

3.Изкушението не победи-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

-Закуска,1Б-1Б солен кекс от сайта(Направен във форми за мъфини :chef1:

-Обяд-3 Б-3Б Солен кекс

-Следобед-1Б Добруджанки

-Вечеря-3Б,126г сьомга,240г домати,2чаши бяло вино

-Преди лягане-220г Кисело мляко Ел Би,2%

8.Спорт-6км пеша-Имам си и Спортна пчеличка
Събрах ги 7те,но друго искам да кажа.
Пипи,права си ,че дневника ми е тотална скука и грам няма лично отношение и емоция,ама нали карам по точките и по 3 пъти чета да няма грешки.
Страшно съм ти благодарна,че ме включи в състезанието и отделяш време на мен и на всички да ни контролираш и поправяш :lol:
И нещо забавно-За соления кекс,Браво на Дани ,че е измислила тази рецепта,невероятен е ,вчера правих за 1 път,днес още една доза,че домашните много го харесаха и бързо ометоха,въпреки виковете ми да ми оставят и на мен :lol:
Та забавното е ,че следобед нося на мъжа ми кафенце и мъфин от соления кекс,докато си чете интернет вестника ,той прилежно си го оставя на недостъпно от кучето място и отива до WC-то.Връща се -да ама не,Солен кекс няма,кучето се облизва :stupid: Е вече се търси друго недостъпно място за вкусотийките.
Това е от мен,поздрави и успех нататък до края на състезанието! :bouquet:
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Чет Фев 12, 2015 9:12 pm

САМО ИСТИНАТА!
1. Състезателка- Bruki, 11.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 7.00, обед - 12, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- вече пия над 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко -220г = 1П + 1В
Тутманик на Стеф = 1БП + 1БВ + 1БМ
Фастъци – 3 бр. = 1БМ
Обяд / 3Б/ :
Тутманик на Стеф = 3БП + 3БВ + 3БМ
Първа закуска / 1Б/ :
Кисело мляко – 220г = 1БП + 1БВ
Тахан – ½ ч.л. = 1БМ
Вечеря/ 2Б/:
Котдж – 56г = 1БП
Извара – 40г = 1БП
Сварен на пара овес – 21г = 1БВ
Ябълка – 100г = 1БВ
Бадеми – 6бр = 2БМ
Втора закуска / 1Б/ :
Прясно мляко – 1ч.ч. = 1БП + 1БВ
Бадеми – 3 бр. = 1БМ
Изварата е „Мероне“ и е изчислена по етикет
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес бях по скромна, извървях поне 3 км Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Чет Фев 12, 2015 9:15 pm

Състезател- Анесс,12.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-12.00,
Следобед-16.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка


7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв - 112гр. извара, 1 киви , 34 гр овес, 2 ореха, стевия и канела

Обяд- 3БПМВ - кисело зеле на фурна с пиле (300гр- след топлинна обработка - 201гр, 84гр пилешко) зехтин 3бм

Следобед- 220 гр кисело мляко - 2 %
Вечеря-2БПМВ -220 г китайско зеле(1/2 -бв) ,20 гр лютеница( 1/2 бв) ,17гр сварен овес( 1/ 2 - бв) ,120 гр кис, мляко 1/2 в+ 1/2п , 28 гр сирене котидж -1/2 бп , 72, 5 гр сирене( по рецепта от групата)-1бп и 2/3 ч.л. зехтин- 2 бм

Преди лягане-220 мл кис .мляко

8. Клякания 50 бр , коремни преси 3х 20 и упражнения за ръце с гирички -Спортна пчеличка

9.Мисля,че събрах отново и 7те пчелички :angel: :smdance:

Хубава вечер на всички:)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Дарина » Чет Фев 12, 2015 9:25 pm

Пипи, вчера лютеницата ми беше непремерена, и затова не си взех ЗЕЛЕНА пчеличка... НЕ мисля, че я заслужавам... ИНаче на мен ми е мн лесно да си ги тегля храните... Това даже ме забавлява...

1. Състезателка- Дарина, 12.02.2015 година-четвъртък, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 9:30, обед - 13, следобед - 17, вечер - 21 - Не Заслужих пчеличка. МНого съм уморена и си лягам.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко -110 гр и 60 гр Извара Маджаров и 10 гр орехи
Обяд / 2Б/ :
82 гр сьомга и 200 гр праз лук и 2 сл авокадо
следобедна закуска - 2 бл - "хлебче" от 28 гр трици на брашно направени и 1 яйце, намазано с 40 гр извара и 10 гр орехи. ТАЗИ СЛЕДОБЕДНА ЗАКУСКА МЕ ДЪРЖИ ДОСТАТЪЧНО СИТА.... ЯВНО ТРИЦТЕ ДОБРЕ МИ ВЛИЯЯТ... И ВЧЕРА И ДНЕС КАТО Я ЯДОХ, ДАЖЕ МОГА ДА СИ ЛЕГНА БЕЗ ДА УСЕЩАМ ГЛАД... нО ВСЕ ПАК ВЕЧЕРЯМ... :skyle5:
Вечеря - Кисело мляко – 220г = 1БП + 1БВ и 1 сл авокадо
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес бях по скромна, извървях поне 30 минути ходене съм минала .... по магазините, но си беше бързане... спортната пчеличка.
9. ---
10. Според мен днес улових 6 пчелички. ...супер... Пипи,ето НАМАМ търтей .... ;)
Аватар
Дарина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 7:51 am
София

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Чет Фев 12, 2015 9:35 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Четвъртък 12,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 8,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 15,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 08,30 – 2блока
112гр.извара + 200гр.портокал+2 ореха
Обяд 12,00 – 2блока
60гр нискомаслено сирене Добрев + 2*14гр. овес + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 1блок
Прясно мляко с малко какао
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.телешко кебапче +340гр.домат+100гр.чушки+шепа .зелена салата+100гр.ябълка+9маслини
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта време - 30мин усилено кростренажор – спортна пчеличка завоявана.
9.Имам седем пчелички и се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 12, 2015 9:51 pm

andjelina написа:...И така да не ставам досадна сега 1год и 4мес.след раждане, все още кърмеща една прекрасна маймунка копнея отново да се чувствам така както преди и да съм така уверена в себе си и да имам сила.Лутам се около зоната , просто ми трябва
малко стимул и последователност поне за известно време и подкрепа от всички вас за което предварително благодаря.
Дано не съм прекалила с дългите си размисли......


Анджи, ти след като все още кърмиш, не мислиш ли, че 9 блока са ти твърде малко. :doNotKnow:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Чет Фев 12, 2015 10:21 pm

:arrow: 1. Хипо :hippo: , 12.02.2015(четвъртък), ден 7, 10 блока.

Ох, емоциите нямат край! От няколко дни ползваме нова марка тоалетна хартия, която е доста плътна и нещо ни се задръсти тоалетната. Снощи сипах един препарат за отпушване, но рано сутринта ми се наложи да я посетя, (нормално, след толкова литри, които изпивам през деня :msmile11: )но трябваше да налея вряла вода преди това. Та, хайде топли вода, после сипвай, после пикай и то човек се разсънва... По някое време заспах и съм откъртила до... :о почти 11. Благодарение на борбите с тоалетната :obscene-tolietclaw: , половината ми ден отиде. И това не е всичко, препаратът не помогна, та ходих да купувам от ония джаджи дето правят вакум и тази вечер вече си имаме... отпушена тоалетна. Какво ли не му идва на човек до главата... :bored1: Вместо да си правя шунка, с тоалетни се занимавам цял ден! :bigsm36:

:arrow: 2. Хранения за деня 5 - сутрин, обед , следобед, вечер и преди лягане - заслужих си стриктна пчеличка. :smdance:

10.50 - ставане от сън
11.15 – 3 блока
15.00 – 3 блока
18.45 – 1 блок
20.00 – 2 блока
23.00 – 1 блок

:arrow: 3. Току що се опитаха да ме изкушат с любимия ми сладолед :icecream: , но... аз съм бетон! Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка. :keff:

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка. :mrgreen:

:arrow: 5. Всички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка. :)

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет. :bow:

закуска 3 блока
3П-котиидж чииз 150г(по етикет)
3В-ябълка 300г
3М-9 бадема

обяд 3 блока
3П-пилешко бон филе 84г
шепа спанак(не го броя)
2В-овес
1В-грозде 80г
3М-9 бадема

междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%
една скилидка чесън, с лечебна цел

вечеря 2 блока
2П-пилешко бон филе 56г
горски гъби, мариновани във вода със сол 100г(не ги броя, защото по етикт съдържат 0.5г въглехидрати на 100г)
2В-круша 200г
2М-6 бадема

нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

:arrow: 8. Днес ходих един час в студ и мраз, но си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички и нито един търтей. :bigsm16:

Днес вече нямам температура, но още ми се стичат разни секрети от носа към гърлото. Надявам се, скоро и това да отмине.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Чет Фев 12, 2015 10:49 pm

    1.Тина-ден7-12.02.2015г. 11бл.
    2.Пет хранения на ден:закуска 08.30 ч,обяд-13.30ч. сл.зак.-17.30.вечеря-21.30,късна закуска-23ч
Заслужих си стриктна пчеличка
    3.Не се поддадох на изкушение-Спечелих инатеста пчеличка
    4.Всички храни от благоприятните-зелена пчеличка
    5.Всички храни премерени с кантарче- мерителна пчеличка
    6.Изпита вода над два литра-водна пчеличка
    7.споделено и прилежно меню за целия ден: Закуска:45гр.овес-3ВБ,извара126гр.-3ПБ,9 лешника-3МБ.Обяд-84гр.св.месо от бут-без мазнини-3ПБ,карамелизиран лук-рецепта от сайта-2ВБ,1/2портокал-1ВБ,3лешника-1Мб.Сл.закуска-кюфтета от тиквички-2ВПМБ-рецепта от сайта.вечеря същото 2ВПМБ кюфтета от тиквички.Късната ще е 220гр.к.мляко0,1%
Малко поразместих вечерните блокове,защото съм на работа и не ми се ще да огладнея по никое време!-дайте си ми пчеличката поет
      8.Днес тренирах-ходене днес 2часа ,а сега продължавам с трикилометровите кръгчета в бачкането!Искам си спортната пчеличка!
      9.Мисля,че си имам пак 7 пчелички,но все пак ще кажат съдиите
Желая ви приятна вечери и много минуси на кантаря :yess: :bouquet: А някои отиваме да си доработваме :mrgreen: :bow:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron