Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Пон Фев 09, 2015 9:32 pm

Здравейте!!!Тъкмо снощи си мислех,че почват да ми избиват крила и ето днес опааа :angryred: :arrow: 1. Състезател- Тина.Ден 4. 09.02.2015г.11бл. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!

:monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска-9ч.обяд-14ч-Сл.з.17ч.Вечеря-20,30 и късната ще е 22,30 -

заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- Изядох бонбон.Ходих да си купя овес от Берьозка.И там просто се прехласнах по

бонбоните.Намерих от моето детсво Миша и докато се усетя- айдеее замина коня у ряката!Даже и не се усетих,докато

мъж ми не ме попита,а довечера ще докладваш ли!!!! И Пипи не знам дали ми стана гадно инсулиново,но ми беше

гузно-виновно,се едно съм извършила нещо много лошо! :torta: ,- мисля,че халюцинирам, но виждам огромен лаком

търтей :bambam:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - ами пропука се ледът и се подхлъзнах и в мен се блъсна

червен търтей :eek:


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка!


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- Закуска:палачинка от 45гр.овесени трици-1ВБ,1яйце-1ПБ

с малко вода.42гр.шунка и 2белтъка-2ПБ.3с.л.гуакамоле-3МБ

Обяд:-84гр.пушена сьомга-3ПБ,250гр.зелена салата-1/2ВБ.40гр.пресен лук-1/2ВБ и 4 пресни фурми-2ВБ.

Сл.об.з.:-63гр.Котидж2,4%-1ПМБ-2 фурми-1ВБ

Вечеря: 126гр.кюфтета-3ПБ-80гр пресен лук(в нашия род обичаме пресния лук ,зимата нарязан на дребничко,залят със

студена вода,сол и оцет.Така наречения: Жътварски таратор)и нямам мяста за друга та наблягам на 2бл.червено вино!

Късна закуска:63гр.котидж 1ПМБ и 2 фурми1Вб(много са вкусни пресни) :writing1: дайте си ми пчеличката-поет

:bow:


:arrow: 8. Днес тренирах :bellysport: , Не съм много сигурна,но имах доста ходене 40-50мин.отделно висене по

поликлиники,магазини и т.н. и може би гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 5 пчелички за този ден


:arrow: 10. Според мен днес улових 5 пчелички, и 1 или 2 търтея по погрешка :angel:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Пон Фев 09, 2015 9:36 pm

1. Състезател- Самми, 09-02-2015, понеделник, 11 блока. Днес ще докладва :angel: с ясен поглед без грам срам, а не изпод столчето в ъгъла както вчера Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! 

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих стриктна пчеличка, защото хранене не пропускам и никога не надхвърлям 5-те часа между две отделни хранения; По-скоро се притеснявам, че честичко се храня, но се наблюдавам да не изпитвам остро чувство на глад;

3. Изкушението НЕ :smdance: победи - но аз бях сигурна, че ще е така. Отбелязвам си и инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка;

6. Изпита вода- над литър и половина- обичам да се давя с чаша вода, след 3-те литра спирам да ги следя вече -
водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 7ч: - 1 блок:
220 гр прясно мляко Верея 0,1% + 3 бадема ;
Закуска 2 в 9ч: - 2 блока:
28гр овес, претеглен в сурово състояние
+ 128 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 6 грама по етикет суров сусамов тахан;
Обяд в 12ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 3/4 печени пиперки - 105 гр по етикет
+ 2 мандаринки
+ 9 бадема ;
Закуска 3 - 1 блок:
220 гр кисело мляко 0,1% Рафтис + 3 бадема;
Вечеря: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 90 гр вино
+ 200 гр ябълка
+ 9 бадема ;
Закуска 4 - 1блок:
220 гр прясно мляко Верея 0,1% + 3 бадема;
Сутрешното и вечерното мляко си го украсявам с канела, джинджифил на прах и кафе Инка :)

8. Отново с огромно удоволствие ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих 364 калории на велоергометър в рамките на 40 минути и се надявам част от тях да са били унищожено съдържание на мастни клетки в областта на където и да било :laugh1:

Май имам 7....седееееееееем пчелички, Заслужих си гигантската пчела :) Оппаа.... за малко да се изложим пред чужденците...точка №9 липсваше от доклада ми шаблон щях да пропусна цяло звено пчелички - геройчетата. Ма така е - който има търтеи да избива, гледа към гигантите :laugh3:

9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой .


Хипчо :hug: , според мен това е и целта на търтеите по тези три точки - с едно единствено прегрешение на око.... да се сдобиеш с доволно количество търтеи. Следващият път като ти изкуши нещо очите и устата лакома ще си се замислиш сериозно дали да му се поддадеш (за себе си говоря).

Пипи, друго си е да се развиеш от "отрицателен герой" към положителен, филмите само с добряци са скучновати, та така и ние с Дари :bouquet: . Дано не ми се обиди
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Пон Фев 09, 2015 9:38 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Понеделник 09,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 6,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 16,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,00 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 06,30 – 2блока
112гр.извара + 200гр.ябълка+6 лешника
Обяд 12,00 – 2блока
112гр котидж обезмаслен.+ 450гр.задушени тиквички + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 1блок
Сирене котидж обезмаслено 56гр.+100гр.ябълка+1лорех
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пушко месо +28гр.суров овес+6маслини +100гр.ябълка
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +3 лешника.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта остана време – 30мин на крос тренажора.Заслужена спортна пчеличка
9.Имам седем пчелички и се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Пон Фев 09, 2015 9:38 pm

Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
1. Състезателка- Bruki, 9.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 8.00, обед - 12, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 / винаги се старая да спазвам максимално часовете/ Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- всеки ден се увеличава с по чаша, за днес близо 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко -220г = 1П + 1В
1 мъфин с овесени трици по рецепта от сайта = 1ПВМ
Маслини – 3 броя = 1М
Обяд / 3Б/ :
Овес сварен на пара – 40г = 2В
Тофу – 85г = 1П + 1В
Котидж – 56г = 1П
Извара – 40г = 1П
Бадеми накиснати – 9 броя = 3М
Първа закуска / 1Б/ :
Мъфин с овесени трици по рецепта от сайта – 1ПВМ
Вечеря/ 2Б/:
Пуешко филе – 42г- 1П
Тофу – 85г – 1П + 1В
Ябълка – 100г – 1В
Бадеми накиснати – 6 – 2М
Втора закуска / 1Б/ :
Мъфин с овесени трици по рецепта от сайта – 1ПВМ
Изварата е „Мероне“ и е изчислена по етикет
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : до работата и обратно пеш / 2 х 30 мин./ и поне час по магазините Искам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и трябва да взема наградата- :) пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Пон Фев 09, 2015 11:34 pm

:arrow: 1. Хипо, 09.02.2015(понеделник), ден 4, 10 блока.

8.45 ставане от сън

600мл вода

9.45-закуска 3 блока
3П-котиидж чииз 1,5% 150г(по етикет)
3В-овес
3М-3 ореха

900мл чай

14.00-обяд 3 блока
2П-пилешко бон филе 56г
1П+1/2В+1М- рикота 88г(по етикет)
1В-нахут 56г(по етикет)
1и1/2В-портокал 150г
2М-6 бадема

350мл чай

2 скилидки чесън, с лечебна цел(по препоръка на Ити), така щипеше, че за малко да повърна(с извинение) от кашляне.

900мл чай

18.00-междинна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

350мл чай

20.00-вечеря 2 блока
2П-пилешко бон филе 56г
1В+2М-салата:
1/4В-маруля, айсберг 125г
1/4В-краставица 120г
1/8В-репички 50г
3/8В-нахут 28г(по етикет)
шепа спанак(не го броя)
2М-авокадо 2с.л.
сол и оцет на вкус

1В-мандарина 80г

300г чай

преди лягане(около 23.00)-нощна закуска 1 блок
1П+1В+1М-кисело мляко 1,5%

Надявам се, този път да не съм допуснала грешки в изписването на менюто си, все пак тази вечер съм с малко по-ниска температура от снощи. ;)

:arrow: 2. 5 хранения за деня - сутрин, обед , следобед, вечер, и преди лягане - в колко часа са консумирани(по-горе е отбелязано) - заслужих си стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Изкушението не победи - удържах на пук на изкушенията и си заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.

:arrow: 5. Всички хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода - над литър и половина(3,4л) - почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден(по-горе) - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес ходих на почти едночасова разходка, но въпреки прекрасния слънчев ден, не можах да и се насладя, защото цялото тяло ме болеше и се чувствах много отпаднала и все пак с риск за здравето си, си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички и нито един търтей. :angel:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Вто Фев 10, 2015 12:16 am

tanita68 написа:Тони, грешка в обяда! :)
Tony написа:Обяд: 84 гр пушена сьомга – 2 П - това е 3БП, 1БП пушена сьомга е 28гр според таблицата, 250 гр айсберг, 120 гр домати – 1 В общо, 115 мл червено вино - 1 В 33 гр пуешко филе – 1 П и 80 гр круша – 1 П. Сложих и 1 ч.л зехтин в салатата – 3 М – общо 3 блока.


Един блок протеини в повече!


Права си, Танита, наистина - рядко взимаме пушена сьомга, повечето пъти е маринована и съм се объркала. Интересното е, че не съм усетила несъответствието, което в подобни случаи е факт - аз дето от 20 гр круша повече и огладнявам час по-рано. :think2:

Тони, 9.02.2014 – 10 блока - 4-ти ден

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 7:30 ч – 2 Б
- обяд – 12:30 ч – 3 Б
- следобед – 17 ч. - 1 Б
- вечеря – 19:30 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес :) – не съм се изкушавала с нещо...да си призная :) заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – днес съм отличник – изпих 2 л и към 500 мл. Та, имам си водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 190 гр каас /по етикет/ – 2 П+ 1 В, 40 гр ябълка – 1 В, 6 бадема.
Обяд: 168 гр извара – 3 П , 240 гр красавица – ½ В, 300 гр домати – 1 ¼ В, ¾ ябълка – 1 ¼ В – общо 3 ВБ. Сложих и 1 ч.л зехтин в салатата – 3 М – общо 3 блока.
Следобедна закуска: 33 гр пилешко филе – 1 П, 80 гр грозде – 1 В и 3 бадема.
Вечеря: 3ПВМБ – телешки винен кебап – рецептата е в дневника ми, който иска да ме провери, че както е видно и аз съм човек и аз грешки правя.
Късно хапване: сега си ям 135 гр кисело мляко и 3 бадема и отивам да си лягам.

8. Днес съм 6 точки – 7 км с колелото, като 1 км от тях с утежняващите 2 фактора. :) Имам и 50 клека – трябваше да са 60, ама имам мускулна треска и реших да не се претоварвам - имам спортна пчеличка.

9. Успях да уловя цели май са 7 пчелички за този ден.

10. Според мен днес улових 7 пчелички без търтеи, надявам се.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Вто Фев 10, 2015 6:13 am

Кикиии, каква инатеста се оказа...до сега нямаш едно прегрешение. И утре ако си спечелиш геройче, и ще вземеш една пчела гигант :yess: Страшна си, браво, само напред, и не си давай мястото :hug:

Анес, крадеш обедите от групата, а ? :laugh: Голямо браво и на теб. Много добра пчеличка си днес, и заслужаваш цветенце :rose_pink: Ей така те искам до края...да покажеш малко спортна злоба, и да издухаш Кики на зад :)

Гуги, честита ти годишнина първо :rose4: И второ, честито ти още един успешен ден в Зоната, и ти като Кики утре ще се сдобиеш с пчела Гигант, ако разбира се не те хванат талъсъмите в грях :laugh1: Браво....то толкова сте стриктни вече, че чак ми става скучно, няма кого да навиквам и да наказвам....баси и скучния филм...никва интрига :laugh1: Изяш една вафла де....ко толкоз :laugh4:
Иначе шегата на страна, дано бързо да се оправяш, и да се разминеш с тези грипове и настинки :pray:

Хипчо, страшна си, инатеста и упорита, и просто нямам думи какво чудо се извъди...от началото до сега и ти си вече с 4та пчеличка герой...и ти се нареждаш при зубърките :laugh1: Смело на пред и само така, много много се гордея с вас :love: Иначе за търтеите-за правилата....може и да съгрешиш с една ябълка или с една черешка между храненията, която пък няма да ти даде червен тръртей, а само лаком..сещаш ли се ;) Така, че не се тормози с правилата, както се казва Let it go :yess:

Тиначкаа, какво виждат очите ми... :rollingeye: изяла нашата бонбон...от този доклад, не се разбира дали точно е бил само един бонбон, и второ- никаква депресия не лъхаше от докладването на тази точка...ако си пропуснала, да знаеш. че съм вкарала ново правило относно докладването на тази точка, на предната страница. :study1: Утре, ако смяташ пак да те налазват търтей, моля да си подготвиш, една дълга и депресираща пледуария :laugh1: Иначе ще си наказана с 2 х 40 клякания и 40 коремни преси :but:
Относно фурмите..не знам за пресните в какъв свят са, ама ти така и така се омаза с търтеи, така че няма значение :laugh4: Завършваш деня с 5 пчелички и 2 търтея. Обаче не се шашкай, имаш още време да се мобилизираш, и да изфиткаш онези от по-горе :bigsm28: Ти нашата Тина ли си, или на патлаждан дръжката....ааа, я им покажи какво можеш :peace1:

Сами , Ей, страшна си :hugs1: Можело значи, а :hug: Честито ти, първата ти пчеличка герой е в кошера :bigsm15: Сега още 4 дена не трябва да дишаш, да си прилежна и послушна, за да можеш на 5 тия ден да си хванеш гигант. До сега имаш цели 6 търтея....но има време, аз вярвам в теб, и знам, че можеш, и знам, че ще ми покажеш, че не са ти слаби ангелите :rheart: И да ти кажа, верно, че е скучно само с положителни герои, за това се чудя ония от по-горе :bigsm28: зубърките как да ги подхлъзна, белким съгрешат, ама една бонбончица не искат да куснат... :laugh1: Инатести като магарета :laugh4:

Анджи, чудесен Зонов стриктен ден, браво за втори пореден ден, т.е втора поредна пчеличка герой :peace1:

Бруки браво и на теб..само вчера дето се размина с пчеличката герой, и сега днес трябва да започваш да броиш от начало 5 последователни дни за да хванеш пчелата гигант :bouquet:

Тони, ооооще само 2 дена в същото темпо,и си в джаза, и ще хванеш пчелата Гигант, която много много ти трябва да за ти изяде оня тътрей от първия ден ;) Така че умната, че ако трябва да докладваш депресиращ доклад...не ми се мисли какво греховно излияние ще трябва да сътвориш :laugh1:

За сега липсва Дарито, но ще изчакаме до утре да видим дали са я налазили някой насекоми :laugh4:

Еми, това е за днес. Много съм доволна от всички ви, и пак ми се иска да ви благодаря за усилята, за волята, за спортния дух, и изобщо за това, че ви има :hug: От всичките състезания, на които съм присъствала преди, това е най-най стриктното състезание. Учудващо е, че успявате посред зима да се справяте с червените храни. Железни сте, чак не мога да повярвам :applaus: И вече 4ти ден сте великолепни, и много скоро до ден, два, три трябва да забележите онова чувство, което е присъщо само на зоната, чувството на лекота...след седмица ще започнете да забелязвате най-различни дребни симптоми из телата ви, които определено ще ви радват все повече и повече :yess: И със спорта много приятно съм изненадана...почти при всички ви го има спортния дух, и ми се струва, че с всеки изминал ден се засилва все повече и повече и ми супер кеф, и дано да ви стане навик и за в бъдеще. :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Вто Фев 10, 2015 4:16 pm

Честит празник, пчелички! :bouquet:
Днес почитаме Свети Харалампий - празника на пчеларите, а за къде пчелар без кошери с работливи пчелички?! :lol:
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Italiano » Вто Фев 10, 2015 4:28 pm

Значи честит празник на Пипи, че ви "развъжда" тука и се грижи за вас.
:hug:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Вто Фев 10, 2015 8:40 pm

Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
1. Състезателка- Bruki, 10.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 7.00, обед - 12, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- вече пия към 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Кисело мляко -220г = 1П + 1В
1 мъфин с овесени трици по рецепта от сайта = 1ПВМ
Тахан 1/2 ч.л. = 1М
Обяд / 3Б/ :
Омлет: яйце - 1бр =1П, извара – 40г = 1П, пуешко филе – 42г = 1П
1киви = 1В, ябълка – 200г = 2В
Зехтин – 1ч.л. = 3М
Първа закуска / 1Б/ :
Овес – 21г =1В
Котидж – 56г = 1П
3 маслини = 1М
Вечеря/ 2Б/:
Пуешко филе – 42г = 1П
Извара - 40 г = 1П
Портокал – 1 = 2В
Тахан – 1 ч.л. = 2 М
Втора закуска / 1Б/ :
Прясно мляко – 1 ч.ч. = 1П + 1 В
Бадеми – 3 = 1М
Изварата е „Мероне“ и е изчислена по етикет
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес извървях поне 5 км / и аз се чудя на постижението си/ и не се изморих.Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Вто Фев 10, 2015 9:02 pm

Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
1. Състезателка- Aness 10.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5
- сутрин – 9.00, обед - 13:30,
следобед - 16:30, вечер - 20:30,
преди лягане – 23часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- изпита вода 1,800 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 3Б/ :
Кисело мляко -120г = 1/2П + 1/2В
51гр овес - 1 1/2 бв
112 гр извара 2 бп
1 киви- 1бв,
Обяд /2Б/
210 гр печен пипер 1 1/2бв
25 гр дом.пюре - 1/2бв
84 гр кюфтета от телешка кайма 2бп
2бм зехтин

Следобедна закуска / 1Б/ :
кис.мляко 0.1% 1 орех

Вечеря/ 2Б/:
Пъстърва – 84 гр = 2П
Зехтин - 2бм
лютеница -80 гр - 2бв
късна закуска / 1Б/ :
Прясно мляко – 1 ч.ч. = 1П + 1 В
Бадем- 3= 1М
Искам си пчеличката-поет поет.
8. Днес тренирах : Днес 1 час бях на разходка , после готвих , чистих и накрая 3×20 коримни преси.Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя май пак всички пчели, но нека Пипи си каже тежката дума.
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Вто Фев 10, 2015 9:09 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Вторник 10,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 6,30часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 16,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,00 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 06,30 – 2блока
112гр.извара + 200гр.портокал+6 лешника
Обяд 12,00 – 2блока
60гр пуешко филе + 450гр.задушени тиквички + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 1блок
Кисело мляко 1/2коф. 2% без други мазнини
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пушко месо +200гр.домат+200гр.краставици+100гр.пресна чушка+9маслини +100гр.ябълка
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта остана време – 30мин на крос тренажора.Заслужена спортна пчеличка
9.Имам седем пчелички и се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Дарина » Вто Фев 10, 2015 9:16 pm

Пипи, аз се записвам за НЕДЕЛЯ и ПОНЕДЕЛНИК.... Неделята нямаше как да се отчета!
А, лошото е че човек не може да ви изчете.... Но съм ви благодарна, че ме върнахте... и че ме нахокахте :skyle5:
Сега много повече се забавлявам с храната , и размишлявам и наблюдавам навиците си и това което тялото ми иска....Както и да е ... Още време ми трябва за да се контролирам напълно,.....

:arrow: 1. Дарина, 08.02.2015(неделя), 9 блока.
2.
10.05-закуска 2 блока
14.30-обяд 2 блока
18.00-2 блок
20.00-вечеря 2 блока
2300 - преди лягане - ПРопуснато
НЕ печеля нищо....

3.Изкушението победи- Изядох бонбон Моцарт , извън зоновите хранения- мисля,че халюцинирам, но виждам огромен лаком търтей :bambam:
:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка. ОСВЕН БОНБОНА!

:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина-и си искам водната пчеличка,

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:
зАКУСКА - 220 гр кисело мляко - 50 гр извара - 100 гр ябълки - 10 гр орехи
Обяд - миш-маш от 140 гр печени чушки, 2 белтъка, 3 маслини
Сл.закуска - пушена сьомга 28 гр, "хлебче" от овесени трици смелени на брашно и 1 белтък...
Вечеря - 140 гр печени чушки - 240 гр домати, 82 гр сьомга-6 маслиси
Преди лягане - 220 гр кисело мляко 2%

:arrow: 8. Днес НЕ тренирах

:arrow: 9. -----

:arrow: 10. Според мен днес улових ...5 пчелички, и един търтея по погрешка :angel:

ПОНЕДЕЛНИК
1. Дарина, 9 февруари - ден 4 - 9 блока
2. 9:30 - 14:00 - 19:30 - 22:30 - Не спечелих никаква пчеличка
3. Изкушението НЕ победи - ИНАТЕСТА ПЧЕЛИЧКА
4. Денят ми мина само в благоприятни храни - ЗЕЛЕНА ПЧЕЛИЧКА
5. Всички хранения са претеглени с кантарче - МЕРИТЕЛНА ПЧЕЛИЧКА
6. Изпита вода - около 1 литър - пчеличката отплава
7. Споделено меню ПЧЕЛИЧКА ПОЕТ:
Закуска
220кисело мляко - 50 извара Олимпус - 80 гр боровинки черни-10 гр орехи
Обяд - 2 блока
83 гр сьомга изпечена от мен - 160 гр броколи - 50 гр праз лук-100 гр ябълки-6 маслини
Вечеря - 3 блока -
220кисело мляко - 100 гр извара- 10 гр какао - 10 гр орехи
Преди лягане 220 гр кисело мляко и 3 маслини
8. 45 мин.ходене и 60 мин танци - СПОРТНА ПЧЕЛИЧКА
9. - —
10 ИМАМ ОБЩО - 5 ПЧЕЛИЧКИ
Аватар
Дарина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 7:51 am
София

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Вто Фев 10, 2015 9:36 pm

1.Състезател-Кики.10.02, 9 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5,
Сутрин-8.45
Обяд -12 ч
Следобед-16.10ч
Вечеря-20.45, Стриктна пчеличка

3.Изкушения имаше,но не се поддадох-Инатеста пчеличка

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка

6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска-1Б-28г шунка,3 бадема,25г овес
Обяд-3Б-28г шунка,112 г котидж,50г нахуд,1 портокал
Следобед-1Б--220г кисело мляко
Вечеря-3Б- 1Б Добруджанки, 28г риба тон,56г котидж,50г лютеница,чаша червено вино

8 -Спорт-4км ходене пеша-Спортна пчеличка

9.Мисля.че имам 7 пчелички
Дойде ми и рибеното масло от iHerb
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот tanita68 » Вто Фев 10, 2015 9:43 pm

Aness написа:Закуска/ 3Б/ :
Кисело мляко -120г = 1/2П + 1/2В
51гр овес - 1 1/2 бв
112 гр извара 2 бп
1 киви- 1бв,

Анес, тук липсва 1/2БП и мазнините

kiki написа:Закуска-1Б-28г шунка,3 бадема,25г овес
Обяд-3Б-28г шунка,112 г котидж,50г нахуд,1 портокал

Каква е тази шунка? Само ако е чисто месо опечено от теб е 28гр за блок, ако е купена готова от магазина е 42гр за блок, тъй като има и други примеси и не е чисто месо.
Последна промяна tanita68 на Вто Фев 10, 2015 10:28 pm, променена общо 1 път
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Вто Фев 10, 2015 9:55 pm

:arrow: 1. Състезател- Тина-ден5 -10.02.2015г.11бл. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 8.15ч, обед13.30 , следобед17, вечер20.0, и преди лягане 22.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка или в мен се блъсна червен търтей :eek:


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- Закуска-45гр.овес-3ВБ,168гр.извара-3ПБ,9лешника3МБ Обяд-84гр.сьомга-пушена-3ПБ,240тр.домат,80гр-пр.лук1/2портокал-3ВБ1ч.л.зехтин Сл.зк.1мъфин с ов.трици-рецепта от сайта Вечеря-84гр.пилешко филе 3ПБ,зелена салата250гр.40гр.пр.лук1БВ и 2ч.червено вино2БВ.,1с.л.зехтин 3МБ, Късна зак.-к.мляко220гр.01% 3 лешника: дайте си ми пчеличката-поет :bow:


:arrow: 8. Днес тренирах -ходене 20мин.търчане в кухнята,почистване и т.н. и може би си гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:


:arrow: 10. Според мен днес улових .7 пчелички, :angel:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта