Kristal в Зоната на здрача

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Нед Юни 29, 2014 9:20 am

Тези дни все попадам на много гадни на вкус извари. Първата я купих от лидъл, направо се залепва за гърлото, втората мъжа ми я купил вчера и то като гледам има поне килограм. Тази сутрин хапнах от нея с отвращение, вярно беше гадна, обаче много добре се чувствах после - енергична, без глад, въобще изварата като качества явно е добра, обаче вкуса и е гаден. Започвам да търся рецепти с извара, та да мога да я ям.
Явно при мен резултата идва в намаляване на обиколките, килограмите не мърдат, а обиколките се топят бавно и славно, дойде време да си шия нови панталони :) готовите модели все нещо не ми пасват, много плитки ги кроят и ме дразнят.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Зоната
 

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот mahona » Нед Юни 29, 2014 4:17 pm

Криси не знам каква извара ползваш,но да споделя и своя опит с теб.След седмица в която едва преглъщах тричавите извари ,които купувах прочетох във форума за извара в кофички "Олимпус".Видях я в Метро и Кауфланд и си взех за проба 1 кофичка.Няма нищо общо с тези извари с които се мъчех преди това и за мен лично тази на "Олимпус" е най доброто ми попадение.Хареса ми и на "Мероне"- бомбичка. Олимпус консумирам по 50 гр за 1БП, а Мероне - бомбичка по 39 гр за 1БП...Надявам се да съм ти била полезна. :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Пон Юни 30, 2014 1:51 pm

mahona написа:Криси не знам каква извара ползваш,но да споделя и своя опит с теб.След седмица в която едва преглъщах тричавите извари ,които купувах прочетох във форума за извара в кофички "Олимпус".Видях я в Метро и Кауфланд и си взех за проба 1 кофичка.Няма нищо общо с тези извари с които се мъчех преди това и за мен лично тази на "Олимпус" е най доброто ми попадение.Хареса ми и на "Мероне"- бомбичка. Олимпус консумирам по 50 гр за 1БП, а Мероне - бомбичка по 39 гр за 1БП...Надявам се да съм ти била полезна. :smdance:

Не съм ги срещала тези, но ще обиколя из супермаркетите, благодаря. За съжаление, в момента имам една огромна торба с извара, въпреки че на моя мъж 99 пъти му казах да не ми купува извара. Даже си нямам идея каква и е маслеността :hm: въобще не допълвам мазнини когато я ям.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот mahona » Пон Юни 30, 2014 2:03 pm

Остави си малко за хапване и търси по добра,а останалата метни във фризера и ползвай за готвене...супер си е като я извадиш после от там...то и по тричава няма как да стане от студа де.. :lol:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Пон Юни 30, 2014 6:58 pm

mahona написа:Остави си малко за хапване и търси по добра,а останалата метни във фризера и ползвай за готвене...супер си е като я извадиш после от там...то и по тричава няма как да стане от студа де.. :lol:

:) ще я бутна във фризера да и се не види и изварата :laugh: ама ще я направя на малки пакетчета ще я измеря по три блока та да не я размразявам всичката после.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Вто Юли 01, 2014 1:34 pm

Такаа, току що завърших първата си поръчка от iherb специални благодарности на gogo за обстойните обяснения в темата за рибеното масло. Поръчах маслото от 14 долара, избрах си от специалните оферти един шампоан, преди да го поръчам обаче ми излезе отдолу опция да го взема заедно с крем за ръце, който също имаше голяма отстъпка, 5-те долара за първа поръчка ми ги включиха автоматично и накрая платих 18 долара за всичко заедно с доставката. От 30-те лева, които си заредих във виртуалната карта ми останаха 3.40 някъде, след което сметнах с валутния конвертор и той показа, че разликата би трябвало да 4 и нещо си, 80 ст. е разликата, които вероятно са такса за банковата операция. Доволна съм от резултата, сега ще чакам да си получа поръчката :)
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот gogo » Вто Юли 01, 2014 9:34 pm

Кристал, радвам се, че съм помогнал, за да си поръчаш рибеното масло. След около 2 седмици трябва да очакваш известие от пощата. Успех. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Tonkata » Вто Юли 01, 2014 10:08 pm

Kristal написа:Re: Kristal в Зоната на здрача
от Kristal » Нед Юни 29, 2014 9:20 am

Тези дни все попадам на много гадни на вкус извари. ................

Крис, много познат момент !!! :ang: Ама от една седмица нещата се промениха :) .
Открих извара и сирене които са ми много вкусни и на всичкото отгоре са и с масленост 2% - уцелих десетката :gunshot: ! Купувам ги от "Млекарница Добрев" -http://dobrev-cheese.com/bg/stores/. Ако решиш пробвай.
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Сря Юли 02, 2014 6:45 am

Toni написа:
Kristal написа:Re: Kristal в Зоната на здрача
от Kristal » Нед Юни 29, 2014 9:20 am

Тези дни все попадам на много гадни на вкус извари. ................

Крис, много познат момент !!! :ang: Ама от една седмица нещата се промениха :) .
Открих извара и сирене които са ми много вкусни и на всичкото отгоре са и с масленост 2% - уцелих десетката :gunshot: ! Купувам ги от "Млекарница Добрев" -http://dobrev-cheese.com/bg/stores/. Ако решиш пробвай.

Благодаря за линка, само че ще са трудни за откриване, гледам че имат магазини само в София и Бургас. Ей на, сега седя на компа и като се сетя, че трябва да отида да закусвам и че имам една гадна извара в хладилника и направо не ми се отива в кухнята :( Може да си спретна един омлет с белтъци и извара..

Gogo, специално изчетох темата за рибеното масло, поръчах си виртуална карта, чаках я да стане готова и то с всичкия си акъл си мислех, че когато ми дадат вход за ДСК Директ и вече ще имам номерата на картата и си направих поръчка, да ама не - трябвало да се изчака да дойде заедно с реалната карта .. Иначе се работи много лесно, но честно казано много по-удобно се чувствам когато пазарувам с пейпал, но явно с iherb ще става само с банкова карта, то се видя.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Вто Юли 08, 2014 1:58 pm

Много ми е трудно с организиране и ядене, намерих тука един линк с готови менюта, ще видим дали ще ми свърши работа.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот venci68 » Вто Юли 08, 2014 2:43 pm

Ако може да го преведеш, да разберем / дето не разбираме чужди езици/, за какво става реч :)
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Вто Юли 08, 2014 3:21 pm

venci68 написа:Ако може да го преведеш, да разберем / дето не разбираме чужди езици/, за какво става реч :)

Пробвай гугъл транслейт, аз го ползвам редовно :)
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот venci68 » Вто Юли 08, 2014 4:08 pm

Пробвах го, голям смях падна :laugh4:
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Вто Юли 08, 2014 5:02 pm

venci68 написа:Пробвах го, голям смях падна :laugh4:

Абе разбира се, аз там с едни мексикански царевични питки голям зор видях докато разбера какво е това, ама то няма начин да седна да меся царевични питки, имат доста странни неща , които няма откъде да се набавят, така че пак ще е стъкмистика :lol:
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Italiano » Вто Юли 08, 2014 5:08 pm

В тоя сайт има грешки.
Няма никаква логика за късната закуска да препоръчват двойно количество въглехидрати и мазнини спрямо протеините.
:notagree:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Kristal в Зоната на здрача

Мнениеот Kristal » Вто Юли 08, 2014 5:57 pm

Italiano написа:В тоя сайт има грешки.
Няма никаква логика за късната закуска да препоръчват двойно количество въглехидрати и мазнини спрямо протеините.
:notagree:

Има бая грешки, на едно място четох, закуска 1 блок и пише - половин пъпеш - ем то половин пъпеш ама откъде да се знае колко голям е тоя пъпеш.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта