Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопаджия

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Нед Ное 30, 2014 12:20 am

Гого, явно имат промяна в цените за доставка. Можеш да тестваш с различни продукти и бройки, които са в рамките на пощенската доставка и се получават различни цени. Може би защото в момента имат някаква промоция на отстъпки за над 40$ поръчки. И на мен за рибенотко масло ми даде 8.90 за една опаковка от 240 капсули.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Зоната
 

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Ное 30, 2014 8:25 am

И аз сега пробвах с различни продукти. Цената се увеличи до 8.90, после падна до 6,67, после пак отиде на 8,90. Или е бъг или някаква нова политика. Май ще трябва да се отправи запитване до сайта. Но дори и 8,90 това ми се струва, че си остава най-евтината доставка от Щатите. Надявам се да е бъг. :pray:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Нед Ное 30, 2014 11:55 am

gogo написа:И аз сега пробвах с различни продукти. Цената се увеличи до 8.90, после падна до 6,67, после пак отиде на 8,90. Или е бъг или някаква нова политика. Май ще трябва да се отправи запитване до сайта. Но дори и 8,90 това ми се струва, че си остава най-евтината доставка от Щатите. Надявам се да е бъг. :pray:


Аз пък си мислех,да не е предколедна политика това увеличение или такъв ми е късмета-първа поръчка и двойна такса :bigsm4:
иначе поръчката ми е за 73.00$ ,така че не е от това -да е над 40$...
но както и да е,само си чакам Визата и я пускам,пак- за около 10.00лв от Америка си е без пари :yess1:
а другия път ще пробвам голямата опаковка на Протеините,да видим колко ще ми излезе доставката(всъщност ти забелязвал ли си дали ги намалят под 80$)?

п.с. забравих да кажа какво забелязах-че при отстъпката за първа поръчка кодът се е променил на -WMG144 :th:
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Нед Ное 30, 2014 12:21 pm

newwoman777 написа:п.с. забравих да кажа какво забелязах-че при отстъпката за първа поръчка кодът се е променил на -WMG144 :th:

Това е личния ти код, който можеш да подариш на приятел за първа поръчка.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Нед Ное 30, 2014 7:15 pm

Manya написа:
newwoman777 написа:п.с. забравих да кажа какво забелязах-че при отстъпката за първа поръчка кодът се е променил на -WMG144 :th:

Това е личния ти код, който можеш да подариш на приятел за първа поръчка.


Искаш да кажеш,че ако реша аз да не го ползвам аз ли и да го дам на приятел?
Защото като се регистрирах до вчера си изписваше автоматично друг код за първа моя поръчка,абсолютно същ като този,който ти беше публикувал.....
и изведнъж тези дни се смени и кода и цената за доставката(аз си мисля да не е променена отстъпката просто за всички),затова да е сменен и кода автоматично!
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Нед Ное 30, 2014 8:05 pm

Ти втора регистрация ли си правила?
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Нед Ное 30, 2014 8:19 pm

gogo написа:Ти втора регистрация ли си правила?

Не съм правила втора,просто си се промени кода-в началото беше като този,който беше дал Гого,а сега е друг....
изчаквам Виза-картата и затова не съм завършила още поръчката си!
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пон Дек 01, 2014 7:07 pm

newwoman777 написа:
gogo написа:Ти втора регистрация ли си правила?

Не съм правила втора,просто си се промени кода-в началото беше като този,който беше дал Гого,а сега е друг....
изчаквам Виза-картата и затова не съм завършила още поръчката си!

Имам предположение за случая. Виж си на лични. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Вто Дек 09, 2014 7:59 pm

За тези, които ползват услугите на iHerb, за закупуване на рибено масло или други продукти, има промяна в цената за доставката от известно време.

Доставката се определя от теглото на поръчката.
Shipping Weight:..... lbs (..... kg)

Ако поръчката е за сума над 20$ - получавате 50% намаление от цената на доставката или:
тегло - цена - 50% намаление
1lbs (0.454 kg) - $4.45 - $2.25
2lbs (0.907 kg) - $8.90 - $4.45
3lbs (1.361 kg) - $13.35 - $6.67
4lbs (1.814 kg) - $17.80 - $8.90
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Пон Яну 05, 2015 6:48 pm

Здравей,Гого!
Първо Честита Нова Година-много щастие,здраве и късмет пожелавам и на теб и на всички тук -през нея! :)
Искам да те попитам,понеже доставката се забави май вече месец,а от сметката ми парите веднага бяха издърпани,има ли начин да са ми писали на е-мейла,че са ми я доставили,а аз по погрешка да съм изтрила смс,да не съм видяла и да стане фал? :)
Те от митницата ли ще ми звъннат,че е тук? :th:
Поздрави!
Последна промяна newwoman777 на Вто Яну 06, 2015 2:37 pm, променена общо 2 пъти
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот Маня » Пон Яну 05, 2015 7:30 pm

Доставките по празниците се бавят. Ако е на митница чрез пощата ще ти изпратят съобщение за митническо известие, с което ще трябва да отидеш на митницата. Моята последна поръчка беше 30 ноември. Получена е в пощата на 30 декември и си я взех днес. Няма известяване с SMS. Ако е с DHL те ще те известят, че имаш доставка, която трябва да се оформи митнически (ако се налага). Всичко зависи от стойността на поръчката, с каква поща е изпратена и дали ако е с пощенска митницата ще я включи в "анализ на риска" или ще мине метър. Моята последна поръчка беше на стойност 52$ и пак дойде по пощата.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Пон Яну 05, 2015 9:10 pm

newwoman777 написа:Здравей,Гого!
Първо Честита Нова Година-много щастие,здраве и късмет ти пожелавам през нея!
Искам да те попитам,понеже доставката се забави май вече месец,а от сметката ми парите веднага бяха издърпани,има ли начин да са ми писали на е-мейла,че са ми я доставили,а аз по погрешка да съм изтрила смс,да не съм видяла и да стане фал? :)
Те от митницата ли ще ми звъннат,че е тук? :th:
Поздрави!

ЧНГ и на теб - с благопожелания за много любов, здраве и късмет. По време на коледните и новогодишните празници пратките се бавят повече от обичайното. Един месец и повече по това време не е необичайно. Досега нямам неполучена пратка. При всички положения би трябвало да получиш известие от пощенския си клон - да си вземеш пратката, или за митническо известие. Провери в пощата дали има нещо за теб. Ако няма провери след седмица пак. От митницата няма да ти се обадят, просто нямат такова задължение. Успех и сподели като си получиш пратката. :hug:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот vanja » Пон Яну 05, 2015 10:15 pm

Аз предния път като си поръчвах, пратката беше за 46 $, но ми дойде в пощата, а не на митница и не получих бележка в пощата, чаках, чаках, накрая отидох в пощата да проверя все пак какво става и ми казаха, че пратката ми е при тях и чака вече 10 дни, незайно защо не получих бележка, но пък поне не минавах митница :) късмет :smdance:
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот newwoman777 » Вто Яну 06, 2015 2:47 pm

Привет!
Благодаря за пожеланията,Гого! :yess:
Да се похваля!!!Вчера ми дойде по пощата известие,че имам малка пратка при тях!
Днес отидох и си я получих-всичко си е на 6,както го поръчах.....аз стоях и чаках да ми дадат нещо да подписвам и накрая попитах това ли е всичко,а те ми се усмихнаха и казаха-ами да:)......даже лична карта не ми поискаха,хаха...
интересно,май си е късмет,защото поръчката ми беше за почи 60.00$,новогодишен подарък от И-херб :smdance:
Благодаря ти,Гого за стрикнтните указания за всичко-и картата и за начина на поръчка и за това,че винаги имаш търпението да обясниш на човек,едва ли щях да се справя сама..... :bouquet:
Поздрави!
Аватар
newwoman777
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 75
Регистриран на: Нед Ное 09, 2014 4:18 pm
България
Жена

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Сря Яну 07, 2015 11:59 am

newwoman777 написа:Привет!
Благодаря за пожеланията,Гого! :yess:
Да се похваля!!!Вчера ми дойде по пощата известие,че имам малка пратка при тях!
Днес отидох и си я получих-всичко си е на 6,както го поръчах.....аз стоях и чаках да ми дадат нещо да подписвам и накрая попитах това ли е всичко,а те ми се усмихнаха и казаха-ами да:)......даже лична карта не ми поискаха,хаха...
интересно,май си е късмет,защото поръчката ми беше за почи 60.00$,новогодишен подарък от И-херб :smdance:
Благодаря ти,Гого за стрикнтните указания за всичко-и картата и за начина на поръчка и за това,че винаги имаш търпението да обясниш на човек,едва ли щях да се справя сама..... :bouquet:
Поздрави!

Видя ли, че дяволът не е толкова черен. :laugh4: Това, че поръчката ти за 60$ ти е дошла в пощата наистина си е късмет. Дано и занапред е така. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Зоново приключение на gogo-Пътеводител на зоновия стопад

Мнениеот gogo » Сря Яну 14, 2015 3:34 pm

В Лидъл са пуснали Котидж на 30% намаление. Юруш народе зонов. :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron