Дневникът на _belladonna_

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот GODzillata » Вто Ное 18, 2014 12:49 pm

_belladonna_ написа:Може да пробваш колко ти дава калкулатора ако вдигнеш физическата активност според натоварването- тренираш три пъти в седмицата все пак.


Пробвах.
Очаквах да ми отпусне някой-друг блок в повече.
Уви - пак 11.
К'во да правиш? :doNotKnow: Съдба! :lol:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на _belladonna_

Зоната
 

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Сря Ное 19, 2014 9:15 am

Странно, преди 2 години мъжа ми беше на 14 блока, тренираше 2 пъти в седмицата. Еми щом и в двата случая показва едни и същи блокове тренирай повече :)
Днес съм 59.5 кг. :smdance:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот GODzillata » Сря Ное 19, 2014 11:42 am

_belladonna_ написа:...Еми щом и в двата случая показва едни и същи блокове тренирай повече :)
...


Ами тренирам, блъскам яко като животно, ама... :hm: ...все едно стопената мазнина се компенсира от набъбналите мускули... :mrgreen:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Чет Ное 20, 2014 9:18 am

Аз не издържам да се похваля днес кантара показа 59 кг. За месец и 20 дни 7 кг надолу и не мога да се нарадвам. И се чувствам слаба, слабаа :smdance: Започва да ми личи. Просто не мога да повярвам, пак започнах да фантазирам едни 10 кг за 3 месеца :)
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Чет Ное 20, 2014 9:28 am

GODzillata написа:Ами тренирам, блъскам яко като животно, ама... :hm: ...все едно стопената мазнина се компенсира от набъбналите мускули... :mrgreen:

А сигурен ли си, че слагаш правилния коефициент физическа активност на калкулатора? Натоварването ти хич не е малко. Като ядеш по малко няма да отслабнеш по-бързо.
Хахаха, това незнам как го направих, но обърках цитата и излезе все едно твоите думи аз съм ги казала :laugh1: . Извинявай!
Главозамаях се от свалените килограми и правя глупости. :laugh1: Ако иска Ити да изтрие предния ми пост. Съжалявам че му създадох работа. :shy:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Пон Дек 01, 2014 9:33 am

Днес стават 2 месеца в Зоната-време за равносметка. :) В момента 58.4 кг, което прави общо 7.6 свалени килограма. Лошото е че декември доста мероприятия на маса се очертават, та този месец ще считам за успех ако задържа постигнатото. Мааалко ми понамаля ентусиазма за готвене, най много едни мъфини да направя за следоледните закуски през седмицата. Подкарах на сухоежбина, но и този период ще мине.
Сиренето Хелиос ми излиза 77 грама за блок протеин...дали етикета е верен...? :о
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Маня » Пон Дек 01, 2014 10:42 am

_belladonna_ написа:Сиренето Хелиос ми излиза 77 грама за блок протеин...дали етикета е верен...? :о

Дали е верен е отделен въпрос :lol: :lol: , а иначе по етикет излиза толкова. Така го е дал производителя.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Italiano » Пон Дек 01, 2014 1:00 pm

Така е - декември ще е тегаво.
Не че през януари няма 100 именни дни ...
Дръжте се - колелото се засилва и паданията са по-вероятни!
:lol:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Melkat » Пон Дек 01, 2014 4:04 pm

Когато съм на извънзонова трапеза действам на принципа по-малко ядене, отколкото преяждане.
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Пет Дек 12, 2014 1:11 pm

Струва ми се, активността във форума намаля, което ме навежда на мисълта, че сме много изпопадалите от колелото. :lol: Аз имам много поводи през декември, включително две фирмени партита, които няма как да пропусна. През другото време съм зонова, но излизанията са по два-три пъти на седмица. Решила съм да не се тегля този месец и доколкото е възможно да се храня по правилата. При вас как е?
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Tonkata » Пет Дек 12, 2014 7:40 pm

_belladonna_ написа:Струва ми се, активността във форума намаля, което ме навежда на мисълта, че сме много изпопадалите от колелото. :lol: Аз имам много поводи през декември, включително две фирмени партита, които няма как да пропусна. През другото време съм зонова, но излизанията са по два-три пъти на седмица. Решила съм да не се тегля този месец и доколкото е възможно да се храня по правилата. При вас как е?

Бел,
май при всички е така ! :notagree:
Ама по-добре на парти и с настроение :bigsm40: :bigsm39:, отколкото твърдо зонов и ....... :( ....... - поне за мен е така !
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Melkat » Пет Дек 12, 2014 7:47 pm

Аз съм по склонна да мисля, че всички са яхнали колелата и яко въртят педалите, поради което нямат време за писане. :msmile13:
Дотук аз съм с един Никулденски обяд леко небалансиран откъм мазнини и едно служебно парти. След 20 може да си дам малко почивка, я за празничен обяд, я за празнична вечеря :)
Тъй като любовта и страхът не могат да живеят съвместно, когато трябва да избираме между тях е много по-вероятно да останем изплашени, отколкото обичани.
Николо Макиавели
Аватар
Melkat
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 230
Регистриран на: Нед Юли 20, 2014 8:41 am
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Нед Яну 04, 2015 6:06 pm

Честита нова година на всички, желая ви здраве и зонови резултати!
Аз мисля да се завръщам от утре. Поотпуснах се доста, което предполагам ми е изяло половината резултат. Предполагам че съм 61-62 кг. а бях стигнала 58 ееех...Както каза Годзи за да сваляме килограми пълво трябва да ги качим :laugh1: гениално !!! :lol: Утре ще се изтегля. Нищо, пак ще вляза в релси.
Отивам да си подготвям кутиите. Омлет с домати за обяд, закуската портокал с прошуто и маслини, а следобедната мляко. Преди малко гледах Мъйнов по БТВ Комеди и просто не мога да откъсна очи. Изглежда просто блестящо и подмладен. Тъкмо навреме да ме вдъхнови ;)
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Съб Яну 10, 2015 9:13 am

Бях решила да се тегля веднъж в месеца, но се почувствах поолекнала и не издържах. Започнах отново на 05.01 с тегло 62.600 кг. днес 10.01 съм 60.700кг т.е. 1.900кг по малко :yess:
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот Самми » Съб Яну 10, 2015 4:39 pm

Браво _belladonna_ ! :bouquet: Вдъхновяващ резултат предвид, че килограмите ти за сваляне вероятно не са много. Надявам се и аз да успявам да се хваля по-редовно с такива резултати :). Продължавай в същия дух, действа много стимулиращо на всички като мен :sneaky3:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Дневникът на _belladonna_

Мнениеот _belladonna_ » Съб Яну 10, 2015 8:56 pm

Нямам много за сваляне-едни 10 кг само :lol: . Но нали е режим за цял живот имам време :lol: Когато започнах режима преди около 4 години, най много се вдъхновявах от менютата, в които има продукти от трите групи-зелени, оранжеви и червени. Казах си -можело значи да ям всичко :smdance: . Какво да се прави, не обичам ограничения :notagree: Супер е режима. Аз съвсем не съм от най-стриктните и пак свалям килограми.
Друг е въпроса, че идеята на Зоната не е просто да отслабнем, но това всички го знаем.
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron