Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот tanita68 » Пон Фев 03, 2014 1:13 pm

Точно това рибено масло има 5 звезди от IFOS, вчера се рових в техния сайт да търся рибено масло със сертификат, което може да се поръча от EU, но за съжаление има повече американски и канадски фирми, а тия от Европейския съюз продават много скъпо - попаднах на едно испанско, което струваше 99,98 евро за 132 капсули и при това съдържаше само DHA, отделно имаше за 65 евро и само със съдържание на EPA - 60 капсули.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Ani » Чет Фев 06, 2014 12:13 pm

Намерих от маслото на Гого YES,YES,YEEES!Намерих сайт в Холандия, който ми го достви и с банков превод го платих.Чаках само 3 дни :lol: . Ама многоооо голяма тая опаковкааа и тия капсули ми се виждат малко големи, ама ще трябва да ги преглъщам някак си -няма начин.Дано има ефект. :pray:
Само не ми харесва , че всеки път , когато реша да ги приемам и ръцете ми замирсват такааааааааа приятно на рибено масло...много силна миризма :th:

П.П. еееех, споделих си квото имах :)
Най-често хората се отказват,защото искат всичко да се случи днес,да се случи на момента.Нямат търпението,а за нещата, които си струва,трябва да вложиш много време,затова си струват,защото не са лесни.
Аватар
Ani
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Юли 05, 2013 10:23 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Фев 06, 2014 12:45 pm

Ani написа:Намерих от маслото на Гого YES,YES,YEEES!Намерих сайт в Холандия, който ми го достви и с банков превод го платих.Чаках само 3 дни :lol: . Ама многоооо голяма тая опаковкааа и тия капсули ми се виждат малко големи, ама ще трябва да ги преглъщам някак си -няма начин.Дано има ефект. :pray:
Само не ми харесва , че всеки път , когато реша да ги приемам и ръцете ми замирсват такааааааааа приятно на рибено масло...много силна миризма :th:

П.П. еееех, споделих си квото имах :)

Ани, честито рибено масло. Ако ти е трудно преглъщането има и течни рибени масла.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Чет Фев 06, 2014 12:50 pm

Ani написа:Само не ми харесва , че всеки път , когато реша да ги приемам и ръцете ми замирсват такааааааааа приятно на рибено масло...много силна миризма :th:

:laugh4: Ползвай салфетка или ръкавичка... А течното може още по-силно да ухае на риба и още по-трудно да се преглъща (спомени от детството - чудех се къде да скрия бутилката от мама да не ме тормози с поредната лъжица... :laugh4: :laugh4: ) Тогава бях злояда и почти с вид на анурексичка вероятно. Но след пубертета нещата доста се промениха-
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Ani » Чет Фев 06, 2014 12:54 pm

ООоо Мерси за идейката :)

Значи със салфетка ще е ;)
Най-често хората се отказват,защото искат всичко да се случи днес,да се случи на момента.Нямат търпението,а за нещата, които си струва,трябва да вложиш много време,затова си струват,защото не са лесни.
Аватар
Ani
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Юли 05, 2013 10:23 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Хриси » Чет Фев 06, 2014 2:40 pm

Гого, по погрешка си поръчах рибено масло молекулярно пречистено, но с 180/120 EPA i DHA. Тръгнало е вече с все пак ще го пия. Никъде не открих по колко таблетки да взимам. Като че ли всички коментирате за 6 таблетки. :hm:
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Чет Фев 06, 2014 3:03 pm

Хриси написа:Гого, по погрешка си поръчах рибено масло молекулярно пречистено, но с 180/120 EPA i DHA. Тръгнало е вече с все пак ще го пия. Никъде не открих по колко таблетки да взимам. Като че ли всички коментирате за 6 таблетки. :hm:

Хриси, прочети http://www.vzonata.com/faq/
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Фев 06, 2014 3:40 pm

Хриси написа:Гого, по погрешка си поръчах рибено масло молекулярно пречистено, но с 180/120 EPA i DHA. Тръгнало е вече с все пак ще го пия. Никъде не открих по колко таблетки да взимам. Като че ли всички коментирате за 6 таблетки. :hm:


Хриси - "пени се не пени се ке го пиеш". :laugh4: Ами за 3 гр омега 3 на ден ще трябва да пиеш по 10 капсули.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Хриси » Чет Фев 06, 2014 3:53 pm

Въъъй! Множко ще ми дойдат. Аре ще пия по 6 за начало, ще си разделя тубичката с мъжо, че да ми поръча нови още преди да са дошли тези. :laugh: Зарибила съм всички у нас да пият рибено масло, без значение, че са на светлинни години от Зоната.
Благодаря много, Гого, за съветите! Беше ни много полезно и указанието ти за он-лайн поръчката. Следвахме инструкцията и стана, ама за вида аз подведох поръчващия.
Човек не може да открие нови океани, докато не събере куража да изгуби брега от погледа си.
Хриси
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Яну 03, 2014 4:40 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Чет Фев 06, 2014 8:41 pm

Рибено масло излекува младеж от мозъчна смърт (ВИДЕО) :yess: Само дето не са се изказали правилно тези от Блиц. По-точното заглавие би трябвало да е мозъчно увреждане....ама карай, важни са фактите :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пет Фев 07, 2014 12:40 pm

На iHerb са пуснали ето това рибено масло Madre Labs, Omega-3 Premium Fish Oil, 180 mg EPA/120 mg DHA, 100 Softgels само за 1$. Вярно, не е концентрирано, но е молекулярно пречистено и струва само 1$ за единична бройка.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Пет Фев 07, 2014 12:54 pm

gogo написа:На iHerb са пуснали ето това рибено масло Madre Labs, Omega-3 Premium Fish Oil, 180 mg EPA/120 mg DHA, 100 Softgels само за 1$. Вярно, не е концентрирано, но е молекулярно пречистено и струва само 1$ за единична бройка.

Офертата с тази цена е за 1 опаковка за потребител за определени количествата на "примоция". Ако си поръчате 2, цената скача на 8.95 $ за опаковка.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пет Фев 07, 2014 3:26 pm

Маня, че аз съм го написал, че цената е за единична бройка. Или не е било ясно. :th:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Пет Фев 07, 2014 3:45 pm

gogo написа:Маня, че аз съм го написал, че цената е за единична бройка. Или не е било ясно. :th:


Опитах се да съм полезна с уточняване на офертата. Някой може да реши, че като е 1 $ може да си поръча 10 и ще остане изненадан - особено тези които имат проблеми с поръчването през интернет ;) Извинете ме за намесата в полето за знаещите.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Фев 07, 2014 4:02 pm

Ani написа:......Само не ми харесва , че всеки път , когато реша да ги приемам и ръцете ми замирсват такааааааааа приятно на рибено масло...много силна миризма :th:

П.П. еееех, споделих си квото имах :)

Това никак не звучи добре.. :notagree: маслото от риба не трябва да иам силна миризма...пробвай като го пиеш после дали ще се оригваш на риба....миризливите масла са съмнително нещо...и направи теста с фризера, въпреки че това нее голям индикатор за качество де :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Фев 07, 2014 4:56 pm

Ами, то оригването на риба е неизбежно. Едва ли някой не се оригва на риба после ...
Пипи, ти?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта