Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Darina » Съб Яну 11, 2014 6:42 am

Здравейте! Който като мен чака пристигането на рибеното масло, но иска да приема такова и търси на нашия пазар искам да ви осведомя, че ето това http://www.naturesway-bg.com/index.php?go=15682&full=1 издържа теста с фризера, но не пише от какви рибки е и е по-скъпичко.
Всяко отделно действие и животът като цяло (ако не се превърне в природна случка, а се води съзнателно) означава поредица от най-дълбоки решения, чрез които душата избира своята съдба, смисъла на своята дейност и съществуване. Макс Вебер
Аватар
Darina
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 9:54 pm
Варна

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Яну 11, 2014 7:47 am

Darina написа:Здравейте! Който като мен чака пристигането на рибеното масло, но иска да приема такова и търси на нашия пазар искам да ви осведомя, че ето това http://www.naturesway-bg.com/index.php?go=15682&full=1 издържа теста с фризера, но не пише от какви рибки е и е по-скъпичко.


Дари, бая е скъпичко - цели 49 лв. Същото в iHerb Nature's Way, EfaGold, Mega-DHA, 1000 mg, 60 Softgels е само 14$, но и със доставката пак идва 2 пъти по-евтино. До сега поне аз не съм намерил по-изгодно, отговарящо на изискаванията на д-р Сиърс рибено масло от това-Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Rapunzel » Нед Яну 12, 2014 10:18 pm

gogo написа:
Darina написа:Здравейте! Който като мен чака пристигането на рибеното масло, но иска да приема такова и търси на нашия пазар искам да ви осведомя, че ето това http://www.naturesway-bg.com/index.php?go=15682&full=1 издържа теста с фризера, но не пише от какви рибки е и е по-скъпичко.


Дари, бая е скъпичко - цели 49 лв. Същото в iHerb Nature's Way, EfaGold, Mega-DHA, 1000 mg, 60 Softgels е само 14$, но и със доставката пак идва 2 пъти по-евтино. До сега поне аз не съм намерил по-изгодно, отговарящо на изискаванията на д-р Сиърс рибено масло от това-Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. :wave:


Здравейте,

Нова съм тук, изчетох доста от нещата и смятам, че са изключително полезни. Адмирации за създателите!
Относно рибеното масло, има една фирма, която внася продуките на Now Foods. В сайта им има няколко вида и разфасовки:

http://healthstore.bg/omega-3-1000-mg-200-drazheta.html
Rapunzel
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Яну 12, 2014 10:11 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пон Яну 13, 2014 7:05 am

Rapunzel написа:
Здравейте,

Нова съм тук, изчетох доста от нещата и смятам, че са изключително полезни. Адмирации за създателите!
Относно рибеното масло, има една фирма, която внася продуките на Now Foods. В сайта им има няколко вида и разфасовки:

http://healthstore.bg/omega-3-1000-mg-200-drazheta.html


Рапунцел,

Продуктите на Now ги предлагат доста фирми в БГ. Въпросът е, че ги предлагат на двойна и повече цена, отколкото да ти дойде от iHerb. Това, което ти си посочила струва 36 лв., а в iHerb - 9, 55$. Разликата ще ти извади очите.
Надявам се, че не искаш да правиш реклама на посочения от теб сайт. Иначе - не си попаднала на правилното място.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Rapunzel » Пон Яну 13, 2014 11:04 am

gogo написа:
Rapunzel написа:
Здравейте,

Нова съм тук, изчетох доста от нещата и смятам, че са изключително полезни. Адмирации за създателите!
Относно рибеното масло, има една фирма, която внася продуките на Now Foods. В сайта им има няколко вида и разфасовки:

http://healthstore.bg/omega-3-1000-mg-200-drazheta.html


Рапунцел,

Продуктите на Now ги предлагат доста фирми в БГ. Въпросът е, че ги предлагат на двойна и повече цена, отколкото да ти дойде от iHerb. Това, което ти си посочила струва 36 лв., а в iHerb - 9, 55$. Разликата ще ти извади очите.
Надявам се, че не искаш да правиш реклама на посочения от теб сайт. Иначе - не си попаднала на правилното място.


Здарвей,

Ако исках да правя реклама, щях просто да копирам линк-а без да се хабя да давам обяснения и т.н.
Но все едно,сметнах, че имам информация и мога да я споделя.
Rapunzel
 
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Яну 12, 2014 10:11 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Яну 13, 2014 5:37 pm

Мисля, че е полезно да се знаят и БГ сайтовете, ако някой не иска да чака и парите не са му проблем. Хора всякакви. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Пон Яну 13, 2014 5:44 pm

HippoDel написа:Мисля, че е полезно да се знаят и БГ сайтовете, ако някой не иска да чака и парите не са му проблем. Хора всякакви. :)

Така е, съгласна съм с Хипо! И Рапунцел, сигурна съм, че Гого не е искал да те засегне по някакъв начин.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Яну 14, 2014 5:01 am

Karrita написа:... И Рапунцел, сигурна съм, че Гого не е искал да те засегне по някакъв начин.

Оооо, разбира се че е така. Гого е такава добра душа, че и да иска, не може да нарани никой. Просто тук имаше два-три безполезни опита за спам и реклами на разни сайтове, и за това всички сме леко нащрек при подобни изказвания.
Въпреки че не е кой знае какво...голяма работа някой като си сложи някой сайт тук...да не е бомба я :laugh: Админчо минава ведна с метлата :swipping: измита всичко и готово. А пък ако е някой полезен и интересн сайт, защо да не му ударим едно рамо, нали така :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Вто Яну 14, 2014 7:19 am

Пипи права си. Ставам по емоционален, когато някой се опитва да ме прави на луд. И не става въпрос само за рибеното масло. Жената облича малкия, мен и себе си основно по Интернет, на цени понякога 2 и повече пъти по евтино. Е, потребителите в БГ ли са с най-висок стандарт или търгашите тук са най-алчни? :think2: Понякога се налага да се купи нещо спешно и като тръгнем по магазините свят да ти се извие. :bigsm36: :bigsm35: :bigsm32:
А ако някой не си знае парите има далеч по-благородни каузи отколкото да прави някой милионер за 1 ден. Така че админа наистина може да се развърти с метлата. :laugh4:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pontifex » Сря Яну 15, 2014 9:06 am

Здравейте,за първи път пускам коментар ,тъй като съм нов във форума.Искам да споделя мястото от където си купувам рибеното масло.Цената е фантастична,а доставката е бърза и струва мисля около 5 паунда.http://www.idealvitamins.co.uk/product/life-extension-super-omega-3-epadha-with-sesame-lignans-and-olive-fruit-extract-240-softgels/.Успех на всички!
Pontifex
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Яну 15, 2014 9:00 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Яну 15, 2014 11:29 am

Pontifex написа:Здравейте,за първи път пускам коментар ,тъй като съм нов във форума.Искам да споделя мястото от където си купувам рибеното масло.Цената е фантастична,а доставката е бърза и струва мисля около 5 паунда.http://www.idealvitamins.co.uk/product/life-extension-super-omega-3-epadha-with-sesame-lignans-and-olive-fruit-extract-240-softgels/.Успех на всички!


Здравей Понти,

Ако искаш фантастична цена - купи си го от iHerb. Там същото рибено масло - Life Extension, Super Omega-3, EPA/DHA With Sesame Lignans & Olive Fruit Extract, 240 Softgels е на цена 24$, а твоето струва £24.99. Освен това доставката от iHerb е само за 4$. Така че и дума не може да става за сравнение. Твоето излиза почти 2 пъти по-скъпо.:done:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Diva69 » Чет Яну 16, 2014 11:28 pm

Здравейте на всички и за много години! Аз сам нова във форума. Поздравления за страхотната работа ! Прочетох и научих много за рибеното масло от този сайт. Искам да попитам специално Пипи, тъй като разбрах, че живее в Чикаго, какво рибено масло взима. Прегледах сайта на ИФОС и там наистина има голям избор. В търсене на добро рибено масло( доколкото мога да разбера :think2: ) попаднах на това : http://www.gnc.com/TRIPLE-STRENGTH-FISH ... d=12643679 . Моля те, ако имаш възможност би ли погледнала и да си кажеш мнението. Благодаря ти предварително!
Аватар
Diva69
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Яну 16, 2014 8:55 pm
Michigan/Пловдив

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Яну 17, 2014 6:44 am

Diva69, Добре дошла на нашия кораб :)
Не можах да разбера от поста ти...и ти ли живееш в САЩ ? И искаш да ти кажа добро масло, което да си поръчаш ли?
Това масло което си дала не е лошо по съдържание, но пък не го намерих в Ифос. А основно, идеята е да си спокойна, че приемаш масло без токсини, минало строгите проверки на Ифос :)

Маслата които аз приемам са няколко, редувам си ги, понеже само на Сиърс ми идва много през кръста с тези количества които се изпиват в къщи :)
Трите марки които ползвам са : Renew Life, , See Yourself Well/Nutratec Life Sciences, и Omapure. Като първите две имат много много тествани партиди, което значи много за името на производителя. Хвърли един поглед на останалите марки в ифос, и виж как имат само по 3-5 тествани партиди и до там, колкото да си пишат актив, че са влезли в ифос, и до там...и за това не съм им фен. Аз лично, държа всяка партида която получавам, да си я проверявам на момента дали е в ифос или не :) За мен лично е много важно да знам какви токсинчета могат да нахълтат в тялото ми :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Diva69 » Пет Яну 17, 2014 7:49 pm

Пипи, Благодаря ти за бързия отговор. Аз съм от Пловдив, но живея в Мичиган и затова се обърнах към теб, защото ти знаеш, че тук има много магазини от кадето можеш да си купиш, а също и в онлайн изборът и достъпа е по-голям. Преди да се обърна към теб, прегледах листа на производителите в ИФОС, тъй като бях изчела всички коментари, мнения и съвети във форума по тази тема. Май и аз ще се спра на тези продукти, за които ми писа, но ще продължа да разлеждам и търся, пък ако излезе нещо добро и тествано, няма да е лошо. Този продукт" see yourself well omega 3" ми се стори малко скъпичък, ако трябва да го взимат повече от един член на семейството, или на мен така ми се струва? Вече започнах да се омайвам от толкова много търсения, сравнения, марки, цени, показатели и т.н. :laugh3: Та за тази марка, за която те питах, ще излезеш много права,че е добре преди да си купиш даден продукт, да се провери. Снощи в търсене дали тази марка е тествана от друга организациа, попаднах случайно на едни данни за нея които направо ме шокираха- пълен боклук!
Последна промяна Diva69 на Съб Яну 18, 2014 3:55 am, променена общо 1 път
Аватар
Diva69
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Яну 16, 2014 8:55 pm
Michigan/Пловдив

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Diva69 » Пет Яну 17, 2014 8:27 pm

Пипи,да те питам още нещо : как изчисляваш когато е в течно състояние рибеното масло, колко EPA/DHA има в 5ml (или даденото количество на ЕПА/DHA е дадено в тези 5 ml/ 1 tsp) . Хварли един поглед на това: http://www.sfh.com/products/omega_3-oil ... oil_-_10oz. Интересуваме показателите. :shy:
Аватар
Diva69
 
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Яну 16, 2014 8:55 pm
Michigan/Пловдив

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Яну 20, 2014 4:59 pm

Една интересна статия ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron