Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Яну 02, 2014 12:52 am

Gazilot написа:Пипи,
Трогнат съм от подаръка и ти благодаря. Понякога малките неща умиляват човек и един жест от сърце е повече от планини подаръци направени без. Поклон в прав ъгъл, вече без корем!
Сега ако не на всяко, то поне през ядене, мерейки в каничката ще си спомням за теб :laugh1:
А туй десертче на Барко ли е? Много вкусно бе, сникърси и мникърси пасти да ядат! Очарован съм.
Весела Нова Зонина!

Кари, Гази, You are welcome :bouquet: Нека тези чашки да ви носят все повече здраве и зоново удовлетворение :hug: За мен е голяма радост, че тук намерих много виртуални приятели, които придадоха особено приятно-завладяващ смисъл на много от нещата които правя.
Гази, относно барчетата- въпреки че се казвт Zone perfect, не са на Барко, но са нещо като свързани бизнеси, и са евтиния вариант за средния американец. Иначе на Барко барчетата са си цена, но и в допълнение, тези са много по- вкусни от оригинала, защото при Барито няма захари-махари и другите му там вредни неща :) Аз си ги хапвам през ден по едно за следобедна закуска, особено като ме хванат трафиците, и колата ми е като мини магазин-имам си отвсичко :) )

:santa1: И сега да кажа и аз на всички тук присъствщи, и само надничащи- :santa1:

ЧЕСТИТА НОВА ВЕСЕЛА 2014 ГОДИНА
И като гледам те всички пожелания са казани вече, ама и аз да си кажа- Бъдете ми здрави, жизнени, през цялата година неуморно да произвеждате хормона на щастието, да се усмихвате без да се притеснявате, че ще ви излязат бръчки, да си зонувате с лекота, и последно- Научете се през тази година да забелязвате всичко което имате, и да не обръщате внимание на това, което нямате :applaus: Целувки на всички вас мои виртуални приятели :hooo: и благодаря че ви има :snowsm: :bigsm22: :pipilota:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Чет Яну 02, 2014 1:01 pm

Честита 2014 и от мен!!!
Фаталната година мина, да видим какво ни чака сега.... :think2:
При всички положения Зоната ще ни донесе здраве и благополучие, самоуважение и красота, усмивки и енергия, които да ни радват и да споделяме с другите!
Бъдете упорити и все така готини мили зонови приятели! :bigsm22:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Чет Яну 02, 2014 6:14 pm

Леле толкова е мило и неповторимо да си имаш подарък, ама не какъв а зонов :bigsm47: ПИПИ, целувам те горещо и нямам думи, за да ти опиша как ми се стопли сърчицето от този твой жест, да одчертая специялното участие на ГОГО :bigsm21: . Няма да ви казвам, как си ококорих очичките като видях зоновия бар, който просто беше унищожен на мига (тъкмо умирах от глад и не знаех какво да хапвам :bigsm39:
И да ви благодаря за страхотно невероятните пожелания за Коледа и Нова Година, които вярвам ще се сбъднат до един :thanкu:
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА

Пожелавам ви да сте винаги така целеустремени и да нажежавате атмосферата тук с положителни емоции и резултати. Много ви се радвам и няма да спирам да подкрепям всеки един бил той нов или стар член :bigsm22:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Чет Яну 02, 2014 8:26 pm

Честита Нова Година :santa1: и от мен.
Върнах се от гръцко и продължавам мисията на :moroz:
До Великден все ще сколасам (специално заради Ити). :laugh:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Яну 02, 2014 11:56 pm

Гого is back! :bigsm16:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Вто Яну 07, 2014 4:21 pm

Ако има хора, които празнуват днес честито! Зонова и успешна година!
Наздраве! :bigsm40:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Вто Яну 07, 2014 4:35 pm

Честит първи рожден ден на нашият втори дом, този чудесен сайт, който ни събра и ни даде нещо много много ценно - Зоната!!!
Да просъществува дълги години, да събере много членове, да се развива и да развива всички нас настоящи и бъдещи зоНбита!!!
На неговите създатели специални благодарности... :applaus:
:pipilota: :hooo: :birthd: :bday1:

P.S. Пипи, обещах торта и се пробвах да я направя, но беше провал.... :( .
Много съжалявам, но ще продължавам опитите...
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Яну 07, 2014 5:37 pm

Днеска ли е? Днеска ли е?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Вто Яну 07, 2014 7:09 pm

Italiano написа:Днеска ли е? Днеска ли е?

:bday1: :party:
Е хайде, да ни е честит на всички! :birthd: :balloons:
И разбира се специални поздварления за създателя на сайта, нашата незаменима Пипи! :rheart: :rose-1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Вто Яну 07, 2014 10:59 pm

ДНЕС Е!!! ДНЕС Е!!!! ХАЙДЕ НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ :bigsm40: Няма как да не го отбележим този ден поне с една страхотно зонова чаша вино, НАЛИ ИТИ :mrgreen:
Да стане вечен сайта ни и дано децата на внуците ни да пишат в него и да се множат зонбитата както на земята , така и на небето :bigsm26:
И искам да поднеса БЕЗКРАЙНИТЕ си благодарности на нашата Пипи и на всички, които са тук. Не очаквах толкова добре да сместя в живота си режима, последователното хранене, а и най-големия бонус е, че всички сме заедно :party:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Яну 07, 2014 11:27 pm

Вие може да сте на зоново вино, ама аз съм на извънзоново, че обещах на 10-на приятели да пия по чаша вино за тяхно здраве. :laugh:

Иначе докато бях в тоалетната (нали знаете, че най-добрите идеи идват там) измислих много готино стихотворение по случай празника на сайта и форума.
Обаче докато седна на компютъра го забравих.
Дадох си петминутка, за да измисля стихче. Написах едно и аха да го публикувам ... ама се отказах, защото не беше готино като първото.
Така че да знаете, че имате едно стихотворение от мен, ама ще го пусна, когато сметна, че е "узряло".
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Вто Яну 07, 2014 11:36 pm

Ити, бягай да се "понапънеш" още малко, може и да изкочи нещо :obscene-tolietpush: че много е важно точно днес да ни грабнеш с зонби-творчески сили и талант :teasing-poke:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Яну 07, 2014 11:41 pm

Не мога вече - гледам Ал Бънди и съм тотално разсеян. :laugh3:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Сря Яну 08, 2014 1:25 pm

Пипи-и-и-и,

Къде се изгуби? :think2: Надявам се, че не сте измръзнали в Чикаго. :laugh4:
:hug:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Сря Яну 08, 2014 1:29 pm

Italiano написа:Така че да знаете, че имате едно стихотворение от мен, ама ще го пусна, когато сметна, че е "узряло".
:laugh4:

Ити, твойто стихче като мойта торта.... :laugh1: :laugh1: :laugh1: . Ще станат, ама по-късно... :laugh1:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Яну 08, 2014 3:57 pm

Karrita написа:
pipilota написа:Абе Карии, какви ги бръщолевя аз... :dum: исках да напиша 9 януари 2013, не 2012 :stupid: Т.е сега януари 2014 ще станем на една годинка, и това ще е първият ни рожден ден :bigsm27: :bouquet:

Знам, знам :laugh4:

Карииии, трябва да пиеш повече рибено масло... :laugh: Не на 7ми, а на 9ти (т.е.утре) ще станем на една годинка :bigsm16: Така че утре- на 9ти пак ще чакаме пожелания, че е много хубаво като те заливат с положителни емоции и сладко-очарователни пожелания. А за тортата.... :but: няма да забравя, и ще те тровя, докато я измайсториш. Аз знам че можеш :hugs1:
Между другото, сайта беше готов преди 9ти, и мислех да го пусна на 7ми, но после реших че трябва да е девятка, понеже мойто тийнче го родих на 9.9.1999, и викам айде и сайта да се роди на 9ти, и така...утре ще имаме официален първи ДЕН ДЕН :birthd:


gogo написа:Пипи-и-и-и,

Къде се изгуби? :think2: Надявам се, че не сте измръзнали в Чикаго. :laugh4:
:hug:

Гогоооо, какво говориш, такъв студ не съм виждала в живота си... -30 С .... :coldweather: и със силния вятър се чувства като минус -40 С. :coldhat: + планини от сняг. Два дена беше смърт, и днес вече е -10, и мога да изляза по къс ръкав, калих се вече :laugh: Нооо :but: , това не плаши душите наши, щом има нет, всичко е наред :laugh1:
И огромно благодаря че питаш за мен :) :love: :skyle12:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron