Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот lorelai » Чет Дек 12, 2013 11:40 am

Zdraveite!
Az sam nov potrbitel. Cheteiki postovete na uchastnicite vav foruma, se obnadezhdavam vse poveche. Porednada indikaciia za Zonata poluchih ot poznata, chiito rezultati sa dosta vpechatliavashti. I predvid fakta, che naposledak imah niakoi zdravoslovni problemi, koito dovedoha do povishavane na telesno teglo, reshih, che e doshlo vremeto za promiana, radikalna pri tova. Mozhe bi niama da uspeia da dostigna parvonachalno rezultatite, pokazani ot drugi forumci, poradi nablizhavashtite praznici, no se nadiavam da postigna redukciia na telesno teglo, kato tova ne me dovede do iztoshtenie i losho nastroenie. Razgledah puplikuvanite recepti i sashtite mi se storiha dosta interesni. Mislia da verbuvam sapruga si i da vaveda tezi recepti v sedmicnoto meniu.
Pozhelaite mi uspeh!!!
Molia da me izvinite za latinicata, no za izvestno vreme ne sam na svoia kompiutar.
lorelai
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 9:53 am

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Дек 12, 2013 12:57 pm

Ами, хайде, Лоре, почни да "опипваш почвата", направи пробно влизане в Зоната и от януари вече те искаме стриктна и постоянна!
:wave:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот lorelai » Пон Дек 16, 2013 1:19 pm

Zdraveite!
Dnes opitah edna ot predstavenite recepti- solenia keks. Poluchi se dosta dobre. Triabva da priznaia, che se samniavah v ovesenite produkti! Sega ostava i saprugat mi da go opita...
;)
lorelai
 
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Дек 12, 2013 9:53 am

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Дек 16, 2013 3:02 pm

Аааа, овесът е супер. Да не съм чул лоша дума или съмнения за него! :laugh:

Лоре, на какъв Уиндоус си? Все трябва да има кирилица на него ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Пон Дек 16, 2013 4:08 pm

Italiano написа:Аааа, овесът е супер. Да не съм чул лоша дума или съмнения за него! :laugh:

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ели » Пон Яну 06, 2014 1:50 pm

Зравейте и от мен от 20 дни съм в зоната в началото малко на око от близо 2 сед стриктно що годе кога мога да очаквам намаляване в сантиметри,имам чуство че вместо да отслабвам корема ми расте що така и ходенето до вц не е както преди има нещо май застой дали корема ми от това не намалява
ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ ПОСТИГА С ЖЕЛАНИЕ И ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА ЦЕЛ
Аватар
ели
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 5:44 pm
Козлодуй

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Пон Яну 06, 2014 3:31 pm

ели написа:Зравейте и от мен от 20 дни съм в зоната в началото малко на око от близо 2 сед стриктно що годе кога мога да очаквам намаляване в сантиметри,имам чуство че вместо да отслабвам корема ми расте що така и ходенето до вц не е както преди има нещо май застой дали корема ми от това не намалява


Ели,
Виж какво пише във Въпроси и отговори - http://www.vzonata.com/faq/

"26. От както съм в Зоната, често получавам запек. Какво трябва да направя ?

Първата стъпка е да увеличите дневния прием на вода с 50%. Ако това обаче не е достатъчно, за да се преборите със запека, то тогава най вероятно отделяте складираната в мастните клетки арахидонова киселина(градивния материал на лошите айказаноиди). Това е преходен период, който се проявява около 25% от населението. Всички те ще преминат през период на отделяне на натрупаната в мастните им клетки Арахидонова киселина. Отлагането на излишната Арахидонова киселина в натрупаните мазнини е резултат от досегашните ви хранителни навици. Това временно увеличение на Арахидоновата киселина може да предизвика засилване на запека, като намалява притока на вода в дебелото черво. Добавянето към диетата на Айказапетанова киселина(EPA англ.) , която се намира в рибеното масло, ще сведе до минимум този неприятен преходен ефект. Бари Сиърс препоръчва също и приемането на кристалинен витамин С при всяко хранене, което също може да е от полза."

Прочети и другите въпроси - ще са ти от голяма полза. За рибеното масло има отделна тема, на сайта има много информация, а също така и в моя дневник. :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ели » Пон Яну 06, 2014 5:41 pm

Гого ми аз пия около 4л дневно колко повече?
ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ ПОСТИГА С ЖЕЛАНИЕ И ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА ЦЕЛ
Аватар
ели
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 5:44 pm
Козлодуй

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Яну 06, 2014 11:26 pm

4 литра вода дневно?!
Къде я побираш?!
:о
Да не би пък да си разреждаш стомашните сокове с толкова вода и да не се смила правилно храната ... :think:
Важно е кога я пиеш. Не трябва да е по-малко от 30 минути преди хранене и по-малко час след.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ели » Вто Яну 07, 2014 7:17 am

Italiano,ми още с ставането почвам просто ми се пие незнаех че след храна не трябва веднага
ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ ПОСТИГА С ЖЕЛАНИЕ И ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА ЦЕЛ
Аватар
ели
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 5:44 pm
Козлодуй

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот vlaivsto » Вто Яну 07, 2014 11:18 am

Здравейте и от мен! Бихте ли казали какъв зехтин ползвате, тъй като той заедно с маслините и ядките е най-често полваният подукт за мазнинните блокове. Питам за марка екстра върджин зехтин, който е изпитан като качество и е сравнително изгоден като цена.
Аватар
vlaivsto
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 25, 2013 11:22 am

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ели » Вто Яну 07, 2014 11:25 am

Аз ползвам елиа традициония и е екстра вижън 250 мл 5,50 лв е при нас аз съм от Козлодуй
ВСИЧКО В ЖИВОТА СЕ ПОСТИГА С ЖЕЛАНИЕ И ТОЧНО ОПРЕДЕЛЕНА ЦЕЛ
Аватар
ели
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 5:44 pm
Козлодуй

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот vlaivsto » Вто Яну 07, 2014 11:43 am

Според мен това е доста висока цена -22лв/литър. Чувал съм,че истинският студено пресован зехтин може да се тества в хладилника /подобно на омега 3/ - след 8 часов престой става бял и кашав. Аз веднъж преди година случих на такъв /съжелявам,че не помня марката/ и си мислех,че е нещо нередовен /менте/, затова и не съм запомнил производителят.
Аватар
vlaivsto
 
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 25, 2013 11:22 am

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Crunk » Сря Яну 08, 2014 9:45 pm

Хубаво е на етикета да пише Екстра върджин получен чрез студено пресоване. Да не е миксиран и смесен. На промоция вървят около 7-8 лв за литър иначе за 12-15 лв има свестни. Аз преди държах зехтина в хладилник лятото и ми се получи така и си помислих, че е пумия. Оставих го извън хладилника и се оправи. Не го хвърлих :), че пара е все пак :laugh4:
Аватар
Crunk
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 9:55 am

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот elana2008 » Нед Яну 12, 2014 3:52 pm

Здравейте,
Аз нещо се обърквам от тези грамажи, наистина ли марулите за 1 блок за 500 гр, в такъв случай ако искам да обядвам примерно на заведение марули с риба тон и имам 3 блока, трябва да изям 1.5 кг марули и съответния грамаж риба тон и мазнините. Много материал ми се струва. Дори 500 гр. ми идва много, след като допълня другите 2 блока с други зеленчуци. Дали правилно ги изчислявам? :think2:
elana2008
 
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Яну 06, 2014 11:32 pm
София

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Gazilot » Нед Яну 12, 2014 4:03 pm

Марулята в заведение никога няма да е 500 грама, щото не сервират в легени. Преди да поръчаш гледаш или питаш колко грама е, примерно 250. Опаааа, 0.5 блока един път. Ха чашка винце от 200 грама, опаааа още 2 блока. Боцваш 2-3 пръчки от пържените картофи на гадже, съпруг, съученик ет цетера и хоп имаш останалия половин блок.
Често срещана грешка е, особено в началото, начинаещите да се объркват с грамажите. Затова в таблицата са разделени на четвъртинки, осминки и така нататък, за да може да ги комбинирате.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron