Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gstoicheva » Сря Дек 04, 2013 7:28 pm

Аааааааааа, моля ви! И аз не искам вече да съм "под прикритие"! Веднага се разкривам–хич не ме е страх.
Както вече знаете казвам се Гери, на 38 години съм. Живея в малко градче близо до Пловдив, така че спокойно смятайте Пловдивско-Пазарджишката група за увеличена с една бройка.Работя като учител и съм адски щастлива, защото тази работа ми доставя истинско удоволствие. От около 20 години водя борба с тези пусти килограми, като кантара постоянно танцува ту надолу/за крааатко/, и ту нагоре/за по-дълго/. Всичко каквото съм чула съм пробвала. Хапчета,диети, чай и плодове на Емилова - ефект - краткотраен. :stupid: Добре, че беше този Руслан Мъйнов/ да е жив и здрав/, та се поинтересувах и узнах за Зоната.Отначало ми се стори адски сложно, но като започнах след
две седмици вече знаех, че ТОВА Е МОЕТО ХРАНЕНЕ!!!!!!!! Четях форума и като се престраших да пиша ме приехте радушно във вашето "Зонейство". :hug: :hug: :hug: Благодаря на всички :applaus: :applaus: :applaus:
П.С. След почти 5 месеца в зоната съм 82 килограма, а до бленуваните 75 остават само 7 за сваляне :laugh3:
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Дек 04, 2013 8:21 pm

Aaaa, Стойчеваааа, аз мислех че си ни зарязала, и си хукнала към някой друг режим. Много се радвам да знам, че все още се подвизаваш тук :hug: Обаждай се по-често де, не ни лишавай от присъствието си :bigsm22: И позабърсвай праха от дневника ти по-често ;)
Последна промяна Pipilota на Сря Дек 04, 2013 8:35 pm, променена общо 1 път
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gstoicheva » Сря Дек 04, 2013 8:28 pm

Пипи,
Може да не съм редовна в писането, но съм сериозна в спазването на зоната. Повярвай ми! :bigsm4:
Не съм чула някой да бяга от хубаво... така, че и аз съм си тукаааааааа!
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Чет Дек 05, 2013 8:43 am

gstoicheva написа:Пипи,
Може да не съм редовна в писането, но съм сериозна в спазването на зоната. Повярвай ми! :bigsm4:
Не съм чула някой да бяга от хубаво... така, че и аз съм си тукаааааааа!

Като зоНбирана учителка трябва да си редовна и в двете - и писането и храненето :lol: ( майтапя се)
Много съм щастлива като виждам умни и упорити хора... :bigsm20:
По какво преподаваш?
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gstoicheva » Чет Дек 05, 2013 9:25 am

Каритке,
Благодаря ти за зонбираната учителка! :laugh:
Иначе съм начален учител, т.е. преподавам на деца от първи до четвърти клас
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Дек 05, 2013 3:26 pm

Ааа, на мен ли само така ми се струва, или Хипчо и Попи се скатават, и си мислят че ще минат между капките, и няма да се налага да разкажат за себе си :laugh: Айде бързо в изповедалнятаааа :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Чет Дек 05, 2013 3:31 pm

pipilota написа:Ааа, на мен ли само така ми се струва, или Хипчо и Попи се скатават, и си мислят че ще минат между капките, и няма да се налага да разкажат за себе си :laugh: Айде бързо в изповедалнятаааа :laugh4:


Бай Зонър чака... :laugh4: :laugh3: :laugh1:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Пет Дек 06, 2013 9:30 am

Ако има хора, които празнуват днес, да им е честито! :bouquet:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Дек 06, 2013 1:03 pm

Някой? Някой?
Само за Гого съм сигурен, че не е! :mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Дек 06, 2013 3:02 pm

Аз съм една от дъщерите на Св. София, така че и аз не съм от празнуващите днес :laugh: Но няма да откажа, ако някой почерпи :laugh3:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Дек 06, 2013 4:00 pm

Аз тебе си те знам. Ама все пак си скрита под псевдоним.
А наш Гого е директен.
Е, сега като се замисля и Лили и Таня ... и Пламчето ... и Марианка ...
:mrgreen:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пет Дек 06, 2013 5:24 pm

Бе на Гергьовден ще имате двама засега да поздравявате. Ако не се нароят дотогава Георгита и Герганки де :lol:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Дек 13, 2013 3:17 pm

Аз забравих да кажа -
Mission completed
относно пакета на дядо Коледа. Сега остава само да стискаме палци и да се надяваме, че пакета ще попадне в честни ръце, и ще бъде доставенна правилния адрес (че имам НЕдобри спомени с БГпощи :( )
Гого, по погрешка метнах вътре и едно рибено масло на Бари Сиърс.... :laugh: Все пак ти си гуруто тук с рибените масла, и трябва да опиташ от всички :)
До колкото разбрах, пакета ще е в БГ другаа година, ама кога точно....никой не знае :think2: :think2: Както и да е, сега остава да се молим на пощите да си свършат работата, че тия адреси в БГ, вх, бл, ап....на латиница се пише, и дали е вх Б или В....дано да не стане боза с разчитането... :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Дек 13, 2013 3:40 pm

Аууу, Пипи, ами ако маслото на Барито му хареса повече на Гого, отколкото маслото на Нау Фуудс ... какво правим тогава?!
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пет Дек 13, 2013 11:26 pm

Italiano написа:Аууу, Пипи, ами ако маслото на Барито му хареса повече на Гого, отколкото маслото на Нау Фуудс ... какво правим тогава?!
:laugh:


Как ко праим? Отварям си една сметка за помощи за да смогна на ценовия шок :bigsm38: :bigsm36: :bigsm35: :bigsm45:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пет Дек 13, 2013 11:30 pm

pipilota написа:Аз забравих да кажа -
Mission completed
относно пакета на дядо Коледа. Сега остава само да стискаме палци и да се надяваме, че пакета ще попадне в честни ръце, и ще бъде доставенна правилния адрес (че имам НЕдобри спомени с БГпощи :( )
Гого, по погрешка метнах вътре и едно рибено масло на Бари Сиърс.... :laugh: Все пак ти си гуруто тук с рибените масла, и трябва да опиташ от всички :)
До колкото разбрах, пакета ще е в БГ другаа година, ама кога точно....никой не знае :think2: :think2: Както и да е, сега остава да се молим на пощите да си свършат работата, че тия адреси в БГ, вх, бл, ап....на латиница се пише, и дали е вх Б или В....дано да не стане боза с разчитането... :hug:

Пипи, по често да правиш такива грешки :bigsm22: :hooo: :bigsm21: Апропо, пакета на дядо Коледа има ли си трекинг номер :think2:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта