Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Дек 03, 2013 2:29 pm

Пипи, вярвам, че говоря от името на всички - ОБИЧАМЕ ТЕ! И то не заради чашките.
Без теб сега ... не ми се мисли как щяхме да сме.
:hug: :love:
Последна промяна Italiano на Вто Дек 03, 2013 4:01 pm, променена общо 1 път
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Дек 03, 2013 3:43 pm

Ех :love: колко сте ми мили :skyle12: Аз трябва да ви благодаря най вече, защото без вас нали се сещате, че този форум нямаше как да просъществува :) И не знам от Зоната ли е, или по щастливо стечение на обстоятелствата, ама такива хора са се събрали тук, от готини по-готини, от весели по-весели, много лъчезарни и земни, и както Гази отбеляза- всички с леко и изящно чувство за хумор. :done:
Е, имаше две-три издънки, които се опитаха да повишат бала на вълните в нашето спокойно зоново море, но както ги усетихме веднага, те просто никога не са били на борда на Зоната :laugh: Това са били само паразити -"външни нашественици" както Барито ги нарича, които нямат никакъв шанс да пиратстват на нашия кораб ;)

А за всички надничаши само тук :sneaky3: които нямат смелост да се покажат- Ако искате да станете като всички в този форум- слабеещо усмихнати, позитивни, със самочувствие и уверени в себе си- заповядайте при нас :hug: Огледайте се наоколо и вижте какви хора се рахождат из страниците- това са зоНбита, които вече гледат с други очи на живота, и на които все повече им се живее- това е Зоната :bouquet:
Ама айде стига сантименталности :laugh3: Вие тук присъстващите опитни о'Зонковци- разберете се на лични, или на фейса, или чрез пощенски гълъби, или тук, или тепелатично или както искате, на кой адреса да изстрелям дядо Коледа :pipilota: Аз чакам... :nervous: :grouphug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Дек 03, 2013 4:06 pm

Ами, както и Гого отбеляза, пловдивско-пазарджишката зонвера е най-голяма и е логично при тях да бъдат изпратени. А пък ние вече ще си мислим как да ги получим. Може някой да ми дойде на гости ... примерно. :laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Дек 03, 2013 5:43 pm

А на мен що ми се струва че ние тук - няколко човека много лошо ни прецакаха... :oh: Разказахме си биографиите, прочетоха ни и ни захвърлиха като смачкан вестник... :notagree: А ние кво... :think2: нищо не прочетохме...алооо, айде бе, какво се скатавате вие там зад диваните :sneaky3: и пердетата :mix4: и се криете по дупките :sneaky1: .....веднага и вие да се показвате и да се разголите тук, за да изпълните на Карита желанието да разкажете за себе си :bow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Дек 03, 2013 6:03 pm

А, де! Може да се притесняват хората ... може да има тайни агенти и да не искат да се разкрият, а и от друга страна пък и да не искат да ни лъжат.
Айде, кой е 007 да си каже!
:laugh4:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Вто Дек 03, 2013 6:11 pm

pipilota написа:Искаше ми се да зарадвам и Хипчо, но предполагам, че извън България е много лесно да се намери такава чашка. Попи, Лилит, Райнов, и всички други- моля да не ми се сърдите, нищо лично :roll: ...просто бройката става много голяма...и няма как, но следващата година няма да ви пропусна :hug: :hug:

Хич не се притеснявай, Пипи, аз си имам няколко. Само меракът за готвене нещо ми липсва напоследък :laugh4: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот rainov » Вто Дек 03, 2013 9:33 pm

И аз да напиша за себе си... ами значи на 24 години съм с дълги руси къдрави крака :laugh4: Живея в Слънев бряг много близо до батко ви Газилот, така че ще съм мн радостен ако ни дойдете на гости на морето (Някой да не хукне сега... голяма трагедия е в момента, заповядайте лятото ;) ). Лятото се занимавах с продажба на детски играчки на окаяните ни туристи, а в момента съм безработен. Завършил съм във Варна специалност финанси и имам хубава диплома в шкафчето до леглото ми :done: Нямам много за разказване, но пък имам за наваксване :applaus:
Весели празници на всички, за коледа Ви пожелавам да измислят зоново балансирани пържоли, баници, шоколади и квото се сетите :angel:
Ако не изградиш мечтите си, някой ще те наеме да изградиш неговите!
Аватар
rainov
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юли 29, 2013 11:49 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Дек 03, 2013 9:51 pm

Айде още един осмелил се! :bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Вто Дек 03, 2013 10:05 pm

pipilota написа:Искаше ми се да зарадвам и Хипчо, но предполагам, че извън България е много лесно да се намери такава чашка. Попи, Лилит, Райнов, и всички други- моля да не ми се сърдите, нищо лично :roll: ...просто бройката става много голяма...и няма как, но следващата година няма да ви пропусна :hug: :hug:


Pipi,
Толкова си мила, сигурна съм, че ти се иска да си истинският дядо Коледа за да можеш да подариш чашки на всички ЗоНбита и оЗонки, но на всички ни е ясно, че това няма как да стане. И дума не може да става за сърдене и такива глупости, така че не го мисли. Този сайт е незаменим подарък, за всички нас и е напълно достатъчен за да сме ти благодарни. :bigsm21:
И не се притеснявай, ние пак ще си те обичкаме, :skyle12: даже и без чашки. ;) Хи-хи. :laugh4:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Сря Дек 04, 2013 6:17 am

A,a,a,a....,така май няма да стане :bigsm36: Дядо Коледа :pipilota: иска да ни прати подаръци, а ние се дърпаме като магаре на мост.То така ще пристигнат не за Коледа а за Великден. Затова предлагам Пипи да ги прати до мен, а аз се наемам да ги разпратя по пощата. Ако няма възражения довечера ще си пусна адреса на Пипи, а пък всеки от печелившите :wave: ще ми напише на лични неговия адрес. :hug:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Дек 04, 2013 7:56 am

Еее, тва е Гого :hug: Знаех си, че ти си човекът- отговорен, отзивчив, мноооого зонов и винаги готов да помогне с каквото може :love: :rheart: :love: Адмирации Гого :applaus:, бързо ми пращай адреса си на лични, а за саможертвата ще бъдеш награден, и за теб ще има екстра зоново барче, с екстра мини зонова чашка -само една четвърт :laugh: , която е супер удобна за овесена каша- събира точно 3 блока суров овес :hug: :hugs1:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Сря Дек 04, 2013 9:14 am

gogo написа:A,a,a,a....,така май няма да стане :bigsm36: Дядо Коледа :pipilota: иска да ни прати подаръци, а ние се дърпаме като магаре на мост.То така ще пристигнат не за Коледа а за Великден. Затова предлагам Пипи да ги прати до мен, а аз се наемам да ги разпратя по пощата. Ако няма възражения довечера ще си пусна адреса на Пипи, а пък всеки от печелившите :wave: ще ми напише на лични неговия адрес. :hug:

Гого отново не изневери на себе си :hug:
Много отзивчив и раздаващ се .....много ценно зоНби...
Гого,( вярвам, че е от името на всички) приеми нашите благодарности за всичката помощ, която си дал, за всичкото внимание, което си указал, за всичката енергия, която си вложил, за всичките надежди, които си вдъхнал, за всичко...за всичко...за всичко...Без теб, този форум и нашата група нямаше да бъдат същите!
Поклон! :applaus: :skyle12:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Сря Дек 04, 2013 9:18 am

Добре де, ние ще получим подаръци от Дядо Коледа, айде сега да се организираме и да измислим НИЕ с какво ще поздравим и благодарим на ПипиКоледка....Пишете предложения моля.... Аз лично, ще я помоля да ни подскаже малко :laugh:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Сря Дек 04, 2013 10:36 am

Момичета, благодаря Ви :bigsm22: Карате ме да се :shy:
Кари, съгласен съм, че трябва да изненадаме нашата ПипиКоледка :hug: ама как :think2:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Дек 04, 2013 3:15 pm

Ааа не- :but: Кари, Гого, да се разберем от сега- при такива опити на заменки ще ме хванете за подметките :laugh1: Абсолютно не го приемам, и този въпрос не искам да подлежи на каквото и да е обсъждане. Вашето присъствие тук е най-най голямата награда за мен. Точка по въпроса, и повече :text-nocomment: :but:

Гогич, ще докладвам веднага тук, когато пратката литне в облаците..., и много ви обичам :hug: Надявам се до събота най-късно да успея :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Дек 04, 2013 7:10 pm

gogo написа: ... Затова предлагам Пипи да ги прати до мен, а аз се наемам да ги разпратя по пощата. Ако няма възражения довечера ще си пусна адреса на Пипи, а пък всеки от печелившите :wave: ще ми напише на лични неговия адрес. :hug:

Гого, ти си човекът! :bigsm18:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта