Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Ное 26, 2013 2:31 pm

Plam4e22 написа: искрено се учудвам и визхищавам колко си посветен на Зонби-групировката :bigsm47:

И в тази връзка: вербувах един мой много добър приятел, пък да видим какво ще стане.
По принцип се бях поотказал да им обяснявам на хората, но той го заслужава.
Дано се ЗОНбира като нас!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Вто Ное 26, 2013 2:51 pm

Italiano написа:
Plam4e22 написа: искрено се учудвам и визхищавам колко си посветен на Зонби-групировката :bigsm47:

И в тази връзка: вербувах един мой много добър приятел, пък да видим какво ще стане.
По принцип се бях поотказал да им обяснявам на хората, но той го заслужава.
Дано се ЗОНбира като нас!

И аз се пробвам тук-там да обясня на някой, но не срещам разбиране и май вече тотално ще се откажа да обяснявам! :bigsm6: . Не ми се иска да обиждам никой, но според мен има адски много заблудени "всичкознаещи и всичкоразбиращи" хора, с някакви изкривени представи за себе си и за живота като цяло, и на всичкото отгоре се стремят да те убедят в правотата си, отхвърляйки чуждите теории без дори да ги чуят. На такива хора им казвам " Балкански примитиви"!!! Много съм разочарована.....
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Ное 26, 2013 3:28 pm

Karrita написа:И аз се пробвам тук-там да обясня на някой, но не срещам разбиране и май вече тотално ще се откажа да обяснявам! :bigsm6: . Не ми се иска да обиждам никой, но според мен има адски много заблудени "всичкознаещи и всичкоразбиращи" хора, с някакви изкривени представи за себе си и за живота като цяло, и на всичкото отгоре се стремят да те убедят в правотата си, отхвърляйки чуждите теории без дори да ги чуят. На такива хора им казвам " Балкански примитиви"!!! Много съм разочарована.....

Кари, абсолютно те подкрепям :done: . Аз отдавна съм се отказала да опитвам да вкарам който и да е в зоната. Ако стане нещо дума за хранене, само споменавам, че съм в Зоната. После ако ме попитат нещо повече, отговарям кратко и съм до там. Омръзнало ми е да да ме гледат със странен поглед и неразбиране, да си мислят че съм луда и най-вече да ми показват те колко са "всичкознаещи и всичкоразбиращи" хора. И още по-лошото- да ме нападат че съм се вманиачавала, и сляпо съм робувала на някакво си докторче...да, ама аз докато бягам на пътеката щото се чудя къде да си излея ненужната енергия, те дремят пред лекарските кабинети... ;) Ми да ме извинят, ама много ми харесва такова робство :laugh:

И това са хора със здравословни проблеми и много наднормено тегло,които се задъхват още докато говорят. Гъчат хапчетата, гладуват щото са на диета и кво говорим...и за съжаление тези хора са булшинството, а ние "откачените" май се броим на пръсти. И всеки път се сещам за това което Барито казва, и съм го повтаряла многократно- "Хората са склонни по скоро да си сменят религията, не не и начинът на хранене".... в едно изречение казва всичко :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Сря Ное 27, 2013 12:57 am

Кари, абсолютно те подкрепям :done: . Аз отдавна съм се отказала да опитвам да вкарам който и да е в зоната. Ако стане нещо дума за хранене, само споменавам, че съм в Зоната. После ако ме попитат нещо повече, отговарям кратко и съм до там. Омръзнало ми е да да ме гледат със странен поглед и неразбиране, да си мислят че съм луда и най-вече да ми показват те колко са "всичкознаещи и всичкоразбиращи" хора.

Пипи, подкрепям те с 2 ръце, но само ако става дума за хора, които не познавам и едва ли ще ме разчувстват някакси.
НО :but: ако стане дума най- вече за моето най-обично гардже :love: , искам да му подаря най- най страхотно здраве. Борбата да го вкарам в моя ритъм е жестока, а той като магаре на мост ми се дърпа :notagree: мен ме мъчат терзания, когато го гледам да боледува... Не е" всичкознаещ", а и не само той- приятелите ми са като стена :dum: Убиват ме с обяснението- ама това е много сложно???!!! КАКВО??? :angry: Сложно е да учиш висша математика, :bow: да си ядрен физик,доктор :msmile6: или дори да избереш тоалет за вечерта, ама да ядешш :msmile5: и да броиш до 9 (блока примерно) си е направо детска игра :msmile1: . Какво ми е толкова неразбираемото :think2: дано ако имам деца, поне тях навреме да изуча...
Карита, беше казала наскоро, че когато ученикът е готов, учителят сам се появява, но явно трябва повече търпение да изчакам тези хора да се поосъзнаят или по-скоро "узреят" :bored1: :bored1:
П.С. Марианка беше ми казала, че направила едно примерно меню за нейна позната и тя й е била страашшноо благодарна, защото мигновено е почувствала облекчение. Ето това им трябва- веднъж в Зоната--> завинаги зонбирани :bigsm27: :bigsm27: :hooo:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Plam4e22 » Сря Ное 27, 2013 1:09 am

Пламъче в неделя съм в Цалапица,заповядай може да спретнем нещичко :love:

Марианка, в събота съм на сватба, а в неделя ще ходим към Сф. Дано остане малко време, за да пътекнем към Цалапица :auto-car:
П.С. като гледам как се сипе дъжд, а и се мъчи да обърне на сняг- може и да не мръднем никъде :refuse:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Чет Ное 28, 2013 9:07 pm

pipilota написа:И всеки път се сещам за това което Барито казва, и съм го повтаряла многократно- "Хората са склонни по скоро да си сменят религията, не не и начинът на хранене".... в едно изречение казва всичко :laugh4:


Баси кефа, не съм религиозен. :bow:

А иначе, както и по подписа ми си личи, хора всякакви. Не се умарям да обяснявам. Ето докарал съм Ви Карито, виждате колко е безценна (знаеш ко пия :) ).Който иска да разбира, който иска да ме счита за хахо ( то това не ми е пречело цял живот :) ). НО!!! Всички ще си спомнят какво съм им говорил един ден. За съжаление, той не е от най-приятните.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Ное 29, 2013 3:33 am

Айдеее, Честит Ден на Благодарността :bigsm16: Демек всички магазини благодарят на клиентите сиии :bigsm4: и сутринта в 6:00 ще се бяга :runfun: здраво по магазините :dgabana: Голям кеф е .... не толкоз заради самите неща, ами от любов към спорта :laugh3: И като си купиш нещо за 25 $, което струва 125 $....и кефа е още по-голям кеффффф.

Ама тия американци тотално са изкукали :oh: Тръгват от 12:00 вечерта и се прибират на другия ден в 18:00 смазани :laugh1:
Аз по скромно- чак сутринта към 6 смятам да запаля моторетката :auto-car: и както изглежда, ще се яде на око ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Пет Ное 29, 2013 6:03 am

Пипииии :pipilota: ,
Фърли нещо и насам - към БГ :bigsm38: . Нема значение какво - ако е такава далавера :laugh4: А бе може и от онези, зоновите мерителни купички - ако ги подаряват. Пък ти беше и обещала :bigsm27:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Пет Ное 29, 2013 2:11 pm

Дааа, и ние тук се "американизираме". Тия смешници от "емаг" се опитаха да правят нещо като черен петък, но се оказа голяма пародия.
Уж в 8:00 часа пускат разпродажбата, а в 8:05 хубавите неща с прилична отстъпка бяха свършили.
Извод: или е имало по 1-2 бройки, или е било проформа, та покрай "уж намалените" стоки, хората да се подлъжат и да си купят нещо.
По-вероятно е второто.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 29, 2013 3:52 pm

Plam4e22 написа:
Пламъче в неделя съм в Цалапица,заповядай може да спретнем нещичко :love:

Марианка, в събота съм на сватба, а в неделя ще ходим към Сф. Дано остане малко време, за да пътекнем към Цалапица :auto-car:
П.С. като гледам как се сипе дъжд, а и се мъчи да обърне на сняг- може и да не мръднем никъде :refuse:

Пламче сзбота и неделя няма да ходим в Цалапица при мама на работа съм :(
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Съб Ное 30, 2013 10:54 am

Вече се познаваме откъм килограми, мерки и теглилки :lol: , дайте сега да се поопознаем и откъм семейство и работа ( който иска де). Така и така сме си една зоНбанда, лошо няма да се познаваме по-добре, пък някой ден и да се видим :bigsm3:
Аз съм семейна от 100 години, с една дъщеря на 13 г., живея в Несебър. Работя като управител на ваканционен комплекс на Елените, имам частен бизнес, но е само летен - хотел в Равда. Ми май това е около мен... :hug:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Съб Ное 30, 2013 7:38 pm

Аз съм семеен от повече от 10 години и половина, официално - от 3 години.
И си имаме един малък фърфалак на 3 месеца и половина.
От 13 години живея в Благоевград, иначе съм родом от Берковица. Може би затова харесвам повече балкана, но няма да откажа и едно организирано Зоново море на Елените или Равда, ако Кари обещае да ни направи Зоново меню. :mrgreen:
Държавен служител съм и работя в ........., като в нашата дирекция се занимаваме с мониторинг, контрол и верификация на средства от структурните фондове на ЕС.
'ют ЦСКА-р съм.
Ехааа, как хубаво се самобиографирах! :applaus:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Съб Ное 30, 2013 8:29 pm

Karrita написа:Работя като управител на ваканционен комплекс на Елените

Роял Бей - 2?
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Нед Дек 01, 2013 4:14 am

gogo написа:Пипииии :pipilota: ,
Фърли нещо и насам - към БГ :bigsm38: . Нема значение какво - ако е такава далавера :laugh4: А бе може и от онези, зоновите мерителни купички - ако ги подаряват. Пък ти беше и обещала :bigsm27:

Гогич, чашките са 6 на брой, въпросът е кои да са щастливците. Мисля още... :laugh: Ще дам имената, а после вие трябва да се разберете на кого да ги пусна и от там на татък как ще си ги вземте :hug: За мен е голямо удоволствие, когато имам възможността да ви зарадвам с каквото и да е. Със сигурност Кари ще получи мерителна чашка, заради тортата която измайстори :)
Кари, ако имаш меритела чашка кажи, а ако нямаш, да знаеш че скоро ще имаш :moreflow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Нед Дек 01, 2013 9:28 am

pipilota написа:Със сигурност Кари ще получи мерителна чашка, заради тортата която измайстори :)
Кари, ако имаш меритела чашка кажи, а ако нямаш, да знаеш че скоро ще имаш :moreflow:


О, много благодаря за уважението и признанието :hug: :applaus:
Нямам такава чашка.
Btw, подготвила съм Ви нови нещица, сега правя последни проби и ще ги споделя с Вас.
Пипи, тортата за рождения ден е готова, но когато му дойде времето :but:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Нед Дек 01, 2013 9:28 am

лилит написа:
Karrita написа:Работя като управител на ваканционен комплекс на Елените

Роял Бей - 2?

Астория 1
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта