Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Kote_to » Сря Ное 13, 2013 11:37 pm

Колко често ядете яйца?

Аз напоследък се отворих на яйца на очи и салата, та се чудих дали не прекалявам?

Иначе за протокола, за една седмица -2.0 , все още с неточности и лутане,
Зная, че не са мазнини, ама някакси ми действа еуфорично ;)))
Чувствам се по-енергична определено, но нещо глава ме боли отвреме-навреме.

Айде лека нощ, бъдете здрави :hug:
Аватар
Kote_to
 
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Ное 06, 2013 12:52 am
Стара Загора

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Чет Ное 14, 2013 5:43 am

Коте, пробелма с яйцата са жълтъците, които за източник на Арахидонова киселина. А основната цел на Зоната е именно намаляването на нивата на тази киселина в кръвния поток. Бих ти препоръчала да прочетеш статията за Арахидоновата киселина и от там ще си прецениш дали да използваш жълтъците за маска за лице и коса, или за доставчик на арахидонова киселина в тялото ти :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Чет Ное 14, 2013 10:40 am

Жълтъците са идеална маска за коса! :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Ное 14, 2013 1:16 pm

Karrita написа:Овеса води до пристрастяване :lol: , за справка Ити... :laugh1:

И в тази връзка да споделя - вареният/на пара овес ми е по-вкусен от накиснатия.
Сори, Марианка, аз минавам в другата група.
:laugh:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nunty » Пет Ное 15, 2013 1:30 pm

Здравейте,
Много ми е натоварено в работата и затова не можах на време да ви благодаря за съветите.
Кари, Хипо ще се постарая скоро да си направя дневник, отчета в него може би няма да успявам да е всекидневен, но поне всичко ще е на едно място :hug:
Гого, знам аз за препоръчвания интервал, но ето вчера бях на едно фирмено обучение, следобедния блок ми увисна и ядох чак на вечеря. Честно казано въобще не изпитвах глад и спокойно си приготвих вечерята и т.н., а преди все бях много гладна.

Много се радвам, че ви намерих, чета всичко с интерес и се превъзпитавам (относно храненето за друго е вече късно :laugh4: ).

Чао и приятни почивни дни.
nunty
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Ное 08, 2013 12:48 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ralica » Пон Ное 18, 2013 2:55 pm

Привет на всички
къде мога да намеря как де определя по колко блока се ми необходими дневно? благодаря на всички предварително
ralica
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 2:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Ное 18, 2013 3:17 pm

Здравей Рали. Като за начало е добре да започнеш от Сайта на Зоната, за малко повечко подробности, и после да погледнеш калкулатора, който ще ти покаже по колко блока да консумираш :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ralica » Пон Ное 18, 2013 3:19 pm

Здравейте, как се определя дневната доза на блоковете? :?:
ralica
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 2:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Ное 18, 2013 3:25 pm

ralica написа:Здравейте, как се определя дневната доза на блоковете? :?:


Рали,
Пипи ти е отговорила. Кликни на "калкулатор", после на "жени", напиши си данните, после "изчисли" и готово. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ralica » Пон Ное 18, 2013 3:29 pm

Искрено благодаря. Днес се регистрирах и смятам че съм попаднала на точното място :wave:
ralica
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 2:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Пон Ное 18, 2013 6:52 pm

ralica написа:Искрено благодаря. Днес се регистрирах и смятам че съм попаднала на точното място :wave:

Здравей Рали, Със сигурност си попаднала на най-здравословното място, с най-позитивните и отзивчиви хора :text-welcomeconfetti:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ralica » Вто Ное 19, 2013 2:08 pm

Привет на всички и отново благодарности за топлото посрещане в Зоната :wave:
Да си призная не съм знаела за него... но се радвам, че случайно попаднах на него.
ralica
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 2:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ralica » Вто Ное 19, 2013 2:19 pm

Действително тук "срещам" доста позитивни и добронамерени хора, но и доста упорити, което не мога да кажа за себе си, но се налага и аз да се храня по този режим. Макар, че преди две години опитах за около месец и се чувствах доста добре. Не зная после как се отказах, може би заради работата, минах на нова длъжност, свързана с огромно напрежение и все не оставаше време за храненията, особено основните...В начолото ми беше много трудно и с дозирането на блоковете, и сега мисля, че ще е така. Мисля да си купя ел. везна, за да съм максимално точна
ralica
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 18, 2013 2:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Вто Ное 19, 2013 3:08 pm

Със сигурност ще ти рябва везна. Без везна нямам как да влезеш в зоната, пък дори и д а имаш някакъв малък опит от миналото. За нас напредналите е трудно на око, пък какво остава за новите :)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот TanyaS » Вто Ное 19, 2013 5:06 pm

Здравейте!
10 дни от както се стремя да се храня зоново.
Резултат по отношение на т. тегло минус 4 кг :lol: . Не съм гладувала, имаше дни изпълнени с много енергични дейности, но днес и вчера съм някак отпаднала. Не съм изследвала кр. захар и триглицериди още. Искам да сваля още някое и друго кило от тялото си и тогава .
Тази сутрин , веднада след ставане ме затресе едно сърцебиене 100/мин и високо кр. налягане. Но от вчера съм малко вирозна, та може и от това да е! В неделя и понеделник съм яла по 6 и 7 блока съответно, та отпадналостта може да е и от това :think: Пия почти по 5 гр рибено масло. Ами това е! :bouquet: :hug:
"Избягвайте тези, които се опитват да подтиснат вярата във вас самите. Това е черта свойствена на малките хора по душа. Великият човек ще ви даде чувството, че и вие може да станете велик."
Марк Твен
Аватар
TanyaS
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 235
Регистриран на: Чет Ное 07, 2013 7:35 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Вто Ное 19, 2013 6:11 pm

tshivacheva написа:В неделя и понеделник съм яла по 6 и 7 блока съответно, та отпадналостта може да е и от това :think: Пия почти по 5 гр рибено масло. Ами това е! :bouquet: :hug:

Недей да падаш под 8 блока, яж си поне 9-10. :lol:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron