Зоново състезание - 2ри тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Вто Фев 14, 2017 8:46 pm

1.Състезател №3 Изи 14.02.2017г. за днес 10 Б
Заклевам се да кажа истината,цялата истина и само истината!


6,30 ч Закуска 3 Б:
кисело мляко 400 гр. 2% - 2 БВ + 2 БП
желатин 10 гр. - 1 БП
ябълка 100 гр. - 1 БВ
ленено семе 2 1/2 сл. - 5 БМ


11,30 ч. Обяд 3 Б:
домати 240 гр. - 1 БВ
краставица 240 гр. - 1/2 БВ
печени чушки 70 гр. - 1/2 БВ
ябълка 100 гр. - 1 БВ
извара/по етикет/ 150 гр. - 3 БП
маслини 9 бр. - 3 БМ


16,00 ч. Междинна закуска 1 Б
кисело мляко 200 гр. - 1БПВ
ленено семе 1/2 с.л - 1 БМ


19,00 ч. Вечеря 2 Б
домати 240 гр. - 1 БВ
краставица 240 гр. - 1/2 БВ
лук 65 гр. - 1/2 БВ
извара/по етикет/ 100 гр. - 2 БП
маслини 6 бр. - 2 БМ



21,30 ч.Вечерна закуска 1 Б:/след малко/
ябълка 100 гр. - 1 БВ
извара 56 гр. - 1 БП
тахан 1/2 сл. - 1 БМ

2.Храненето е 5 пъти през деня - стриктна пчеличка . :bigsm16:
в закуската съм увеличила мазнините , защото използвам желатин/чист протеин / , така прочетох като напътствие при използването му

3.Много инатеста пчеличка съм аз устоях на изкушението да си хапна от превъзходната баница на мама със спанак ,само я подуших хихи. :bigsm47: :msmile15:

4.Днес си хапнах само зеленички храни и зелената пчеличка искам аз. :mrgreen:

5.Всичко е стриктно премерено - мерителна пчеличка. :bigsm5:

6.Вода е около 3 л. :msmile11: :msmile11: :swimm:

7.Подредена съм в отчета- пчеличка поет . :msmile2:

8.Спортната пчеличка
5-тимата тибетци :medi:
Разходките с домашните любимци са 2 по 20-тина минути /рано сутрин и късно вечер / и следобедна от 40 минути
:msmile13: ми се зарадва цели 50 минути е после ми притрепериха панталоните , но общото усещане е страхотно.

9.Планковата пчеличка ще си я гепна и днес 2 пъти по 1,30 мин. :dance:


10. Мисля за днес със сигурност 8 пчелички да имам.:bee:

Заслужено се класирам и за гигантската пчела :herobee:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Перла » Вто Фев 14, 2017 8:58 pm

:arrow: 1.Състезател N 4 Перла 14.02.2017г. ден четиринадесет 7 Блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

Ставане 5,00ч.

вода 600мл

6,00 закуска 2 Блока
1БПВ – кисело мляко 0,1%
1БПВМ сладкиш с боровинки от сайта
1БМ – 3бр. лешници

10,00 закуска 1 Блок
1БПВМ – сладкиш с боровинки рецепта сайта

11,00 обяд 1000 Блока

А сега да си дойдем на думата. До сега примерна та примерна- днес ходих на Празника на Добруджанското вино и като жител и гост на празника дегустирах домашно приготвени вина и мезета – месни, млечни и безмесни, които бяха подредени и естетично оформени на щандове.
И аз като една гостенка се наложи да опитам и баницата на една близка и тя като ми сложи една лъжичка хайвер и едни сушени мезенца отгоре и беше мммм.... много вкусна и турска добруджанска баклава правена от една възрастна жена от едно с. Божан общ.Тервел обл. Добрич /невероятна/и домашен шоколад и различни вина и мезета и отиде коня у рякъта. Определено си заслужавам 2-3 мазнички ,тлъсти и мноооого :grfly: :grfly: :grfly: големи търтея. Пък да не кажа,че ми звъни телефона и ММ ме пита " Пиле ти къде си" и аз "Ами на празника" и той зад мен ме потупва и ме вижда с баничката и с ужас казва- А състезанието? Недей да казваш, а после като те знам че не можеш да лъжеш и всичко ще си кажеш. И да ви кажа ММ нищо не опита/ и той Зонува с мен/ .Та казах си, признах си. В интерес на истината не съм яла толкова много, а кусвах по хапка от хиляда неща и искам обаче да ви кажа че не съжалих за момент.


18,30 вечеря 3Блока
3БП – 126гр. печена риба
1БВ – 240гр.домати
½ БВ – 240гр. краставица
1 ½ БВ – 150гр. ябълка
2БМ – 2/3ч.л. зехтин
1БМ – 3 бр. маслини


21,30 закуска 1Блок
1БПВ – 200гр. кисело мляко
1БМ – 3бр. лешника

:arrow: 2. 4 хранения за деня – отбелязани по горе по часове – не съм заслужиха стриктна пчеличка? :bigsm12:

:arrow: 3. Днес изкушенията бяха много :bigsm40: :icecream: :bigsm41: , и не заслужавам инатестата пчеличка.

:arrow: 4. Целия ден мина „мани” „мани” и не заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките хранения за деня не са премерени с кантарче – не заслужих мерителна пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода :msmile11: :msmile11: над 3,5л. искам си водната пчеличка.

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню и признание :writing1: от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Днес имам извървяни 4 км 972м. Искам си спортната пчеличка .

:arrow: 9. Днес издържах 1 мин. и 42сек. с великото упражнение ПЛАНК , искам си и планковата пчеличка. :bellysport:

:arrow: 10. Днес май пак си хванах ? колко пчелички за деня и не зная колко търтея тлъсти.

Изи, без значение дали си мелиш нахута у дома или си купуваш нахутено брашно, то вече си е червен продукт. Но ти нали ще го използваш в някоя рецепта?
Пипи, да кажа за аронията. Това е нашето "годжи бери", пълно с полифеноли. Имам го в двора в изобилие и замръзено във фризера и на сладко и сушено за чай и за консумация. Разкошно е.
Да ви кажа беше ми тежко и некомфортно, приспа ми се и стомаха ми взема да се бунтува и посетих няколко пъти :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: и сега продължавам по план. Следващия път ще бъде може би с козунак топличък по Великден.
Последна промяна Перла на Вто Фев 14, 2017 9:16 pm, променена общо 1 път
Бъди това, което си! Ти си уникален, имаш уникална енергия, излъчване, присъствие. Не се опитвай да го скриеш от другите. Бъди себе си. Следвай интуицията си!
Изображение
Аватар
Перла
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Мар 31, 2015 8:24 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот kitty-71 » Вто Фев 14, 2017 9:11 pm

Здравейте и честит празник на всички!
1.Състезател kitty-71.14.02.2017г.Ден тренадесети.Консумирани блокове 10БПВМ.
Обещавам да казвам истината и само истината!
2.Хранения за деня - 5 задължителни
Закуска - 7.30
Обяд - 11.30
Следобедна закуска - 15.30
Вечеря 19.30
Късна закуска - 22.30
Спечелих си стриктната пчеличка. :)
3.Снощи като бях на работа, едно дете имаше роджден ден.И като ми донесоха едно голямо ти парче торта и ми го тупнаха на бюрото, направо се изплаших. :lol: Но устоях на изкушението и го оставих на колегите от първата смяна. :) Така, че си спечелих инатестата пчеличка. :)
4.Цял ден бях на благоприятни храни - спечелих си зелената пчеличка. :) Само да добавя, че си запазвам правото да прегреша в петък, когато съм на рожден ден на най-добрата ми приятелка.Честно казано от десетина дена го обмислям - да бъде или да не бъде....От една страна не ми е проблем да мина с едно кафе/тъй като е следобед/, но от друга ме е страх да не започна да се вманиачавам....Още не съм го решила.Дайте и вие по едно мнение....
5.Всички хранения бяха претеглени - дайте ми мерителната пчеличка. :)
6.Изпита вода - 2литре - искам си водната пчеличка. :)
7-Менюто за деня беше следното:

Закуска - 2БПВМ
Палачинка от овесени трици - 1БПВ
кис.мляко 200гр. - 1БПВ
Сусамов тахан 1сл - 2БМ

Обяд - 3БПВМ
Миш маш:чушки 240гр.-1БВ
4 белтъка -2БП
Сирене"Маджаров"Light 42гр.-1БП
зехтин 1чл - 3БМ
Ябълка 200гр. - 2БВ

Следобедна закуска - 2БПВМ
Солен кекс - 2БПВМ

Вечеря - 2БПВМ
Ягоди 210гр. - 1 1/2БВ
Кис.мляко 110гр. - 1БПВ
Цедено мляко - 150гр.-1 1/2БП
2 ореха - 2БМ

Късна закуска - 1БПВМ
200гр.кис.мляко
1чл фъстъчено масло
За прилежно написаното и споделено меню ми се полага пчеличката поет. :)
8. Днес тренировката ми беше много приятна. Тъй като и двете с приятелката ми почивахме, а половинките бяха на работа, веднага след нощното дежурство отпраших за гр.Хисаря, СПА хотел Аугуста, където си изкарахме деня отлично в плуване и ползване на парната баня.Единственото неудобство беше, че хората в съблекалнята ме гледаха малко странно, когато на обяд и на закуска си изкарах кутиите и започнах да се храня. :laugh1: Това, обаче не ми развали настроението.Заслужено си спечелих спортната пчеличка. :)
9.Тъй като не бях спала цял ден, направо се скапах и днес планка ми е на минимума - 1мин., колкото да не си загубя планковата пчеличка. :)
Според мен и днес успях да хвана 8 пчелички. :)
Пипи, благодаря ти за пчелата - майка.Ти ще кажеш, че съм си я заслужила сама, но ако не си ти да ни мотивираш толкова много съм убедена, че постиженията ни щяха да бъдат доста по-малки.Смятам, че това е общото мнение, затова още веднъж ти благодаря!
Тъй като приятелят ми е извън града, нямах проблем с празника.Ще празнуваме в четвъртък с някое зоново кюфтенце със салатка. :)
Лека нощ на всички!
Аватар
kitty-71
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Яну 10, 2017 8:41 pm
Пловдив
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Вто Фев 14, 2017 9:47 pm

Честит празник момичета , свети Валентин Зарезан или Трифон Нарезан :peace1:

1. Състезател- ТониЕлис - 14.02.2017 , 10 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


2. Хранения на ден - задължителни 5 , малко в объркан ред , но все пак гепих си стриктна пчеличка

8.20 ам Закуска - 2БПВМ

2БП извара -112 гр
2БВ овесени ядки -28 гр
2БМ бадеми -12 бр

12 рм Снак - 1БПВМ
1БП извара -60 гр
1БВ леща - 40 гр
1БМ фъстъци -6 бр


3 рм Обяд - 3БПВМ - Беше празнично банкетен обяд в кръчмата и беше ЧЕРВЕН
3БП кебапче -2 бр
1БВ ракия -30 гр
1БВ трушия -една шепа
1БВ баница -малко
3БМ ядки -много

9.30 рм - 1 БПВМ

1БП кисело мляко -220 гр
1БМ бадеми =3 бр


3.НЕ Удържах на изкушенията,не си заслужих инатеста пчеличка :refuse:


4. Целия ден НЕ е минал само на благоприятни храни - Заслужих аи търтея :herobee:


5.Не Всичките хранения за деня са претеглени с кантарче , и мисля ,че не - заслужих си мерителна пчеличка


6. Изпита вода - 1,8 литра литра :о - почнах вече да се давя :help1:

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow


8. Днес на кростренажора навъртях 3 км :applaus: Разходка с домашните любимци 20 мин и Обичайната ми Тибетска Йога 20 минути , мисля , че си заслужих спортната пчеличка. :smdance:


9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се,вече не треперя и се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance


Ами днес беше голямо изкушение и направо си прегреших , оут съм от Зоната , но утре съм пак в джаза.
Май 5 ли 6 ли пчелички си гепих , че и търтейчета .....
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Вто Фев 14, 2017 10:13 pm

Състезател №9 Засменка 14.02.2017г.11 блока
Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината.

8,30 закуска 3 Блока
Палачинка от 2 белтъка,42 г сирене,19г трици
9 маслини и 200г ябълка

13,00 обяд 3 Блока
480г домати,480г краставица,9 маслини
90г сирене

16,40 закуска 1Блок
28 г сирене,3 маслини
100г ябълка

И дойде ред на вечерята :bigsm7: :bigsm50: :choco: :sneaky:
яко чийт,направо ме е срам да кажа
Бонбони Рафаело,уиски.... и абсолютно вън от Зоната,но само за едно хранене.Много блокове,много нещо .

Късна закуска няма да има,след толкова незонова храна и пиене :) не мисля,че е нужна,а и вече отивам да спя


:arrow: 2. 4 хранения за деня – 3 Зонови няма пчела

:arrow: 3. Изкушението победи – определено не си заслужих инатестата пчеличка

:arrow: 4. Целия ден мина не само с благоприятни храни ,не си заслужих зелената пчеличка.

:arrow: 5. Всичките Зонови хранения за деня премерени с кантарче – но ,ъъъ май няма и тук пчеличка.

:arrow: 6. Изпита вода над 2 л. мисля ,че заслужавам водната пчеличка. :msmile11:

:arrow: 7.Споделено и надлежно написано меню от мен - дайте си ми пчеличката поет.

:arrow: 8. Няма спортна пчеличка днес за мен.

:arrow: 9. 3 Планка от по 30 секунди всеки.Май ще имам Планкова пчеличка :bellysport:

10. сдобих се със не знам колко точно пчелички за деня.

Честит празник на всички!И лека нощ! :msmile9:
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Силвия » Вто Фев 14, 2017 10:24 pm

:arrow: 1. Състезател- Силвия , 14.02, 9 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 9,30 - 2б, обяд 14.00 - 3б, следобедна закуска в 18.00- 1б, вечеря в 20.00 - 2б и последния блок - 22.00 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 2б
белтък - 2 бр.
извара - 50 гр.
киви - 120 гр.
тахан - 1с.л.
Скрит текст:
Изображение


обяд 3Б
пилешки гърди - 84 гр.
леща - 100 гр.
мандарина - 1 бр.
фъстък - 18 бр.

следобедна закуска 1Б
Кисело мляко Верея 0,1 % - 200 гр.
фъстък - 6 бр.

вечеря - 2Б
пилешки гърди - 56 гр.
червен боб - 2/4
фъстък - 12 бр.

Преди лягане - 1Б
Прясно мляко 1% - 220 гр.
фъстък - 6 бр.

:arrow: 8Днес тренирах, 7 упражнения по 15,20,25 повторения .Първото за горни коремни мускулли 2.за цялата коремна мускулатура 3. за горните и средните коремни мускули 4. за коремни и седалищни мускули 5. лицеви опори 6. за стегнати бедра 7.за бедрени и седалищни мускули. Днес добавих и други упражнения
Скрит текст:
https://fitnesinstruktor.com/nachinaesti-20-min/
и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:

Тези упражнения ги правя 5 пъти в седмицата другите 2 дни съм на танци и не ги правя. Сега мисля да редувам с тези новите за разнообразие.На мен най-големия ми проблем е корема.Има доста мазнинка там.

:arrow: 9.Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport:разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой :dull2:

:arrow: 10. Според мен днес улових 9 пчелички

Това ми е подаръка
Скрит текст:
Изображение
и честит празник на всички :hug:
Аватар
Силвия
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Яну 29, 2015 11:25 pm
Балчик
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот chern0koska » Вто Фев 14, 2017 10:39 pm

Сега ще видите вие отчет и чудо! Денят беше мноооого червен, но не само защото е св. Валентин :laugh1:

:arrow: 1. Състезател- chern0koska , 14.02.2017г., вторник, по план 12 блок, план - неизпълнен. Всичко ще си кажа! :stupid: :laugh3: :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5-
сутрин - 07:25,
обед - 12:00,
следобед - 16:10,
вечер - 18:00,продължила до 21:00
преди лягане - 23:30
Заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- ядох пържен ориз с бамбук и гъби, оризови спагети с черни гъби и зеленчуци, пържени зеленчуци и огромния лаком търтей ме наобикаля и жужи около мен от обяд и не мога да го разкарам :angel: :laugh1: :bambam:

:arrow: 4. Целия ден НЕ Е минал само на благоприятни храни - в мен се блъсна червен търтей :eek:


:arrow: 5. Само 3 от 5те хранения са премерени с кантарче, това означава ли,че заслужавам 3/5 мерителна пчеличка :laugh1: или 2/5 мързелив търтей :laugh1: :scare:


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка.


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow: А Пипи, даваш ли пчеличка за честност? :think2: :laugh1:
Закуска - 3 блока ябълков сладкиш от сайта
Обяд - по около 200 гр. от следното:
Пържен ориз с бамбук и гъби
Оризови спагети с черни гъби и зеленчуци
Пържени зеленчуци - дотук саааамо въглехидрати
+ чаша бяло вино, за да довърша серията = пълен провал.
Колежките решиха да ходим на китайски ресторант в обедната почивка,за да почетем празника, и бях ТВЪРДО убедена да си пия водичката и да си хапна от зоновата мусака след като се върнем офиса, ОБАЧЕЕЕЕЕЕЕ хорааа, така ми падна пердето като видях тоя ориз.... Откакто съм в Зоната ми става гадно само като си помисля за сладко, шоколад, парфе, конфитюр, компот и т.н. Обаче за ориз, картофи и тесто са ми много слаби нервите. Даже от известно време ми се яде мазна баничка и си бях решила да си 'апна след изследванията, обаче днес си спомних какво е чувството да съм извън Зоната и май ще я пропусна тая мазнотия, дето ми потичат лигите от нея само като си помисля. :stupid: Та резултата от днешното китайско на корем е следното:
1. Подух се зверски - така както ми бяха широки дънките изведнъж ми отесняха :lol:
2. Приспа ми се
3. От обяд насам се разцентровах - едвам се движа, стана ми мързеливо.
Следобедна закуска - продължих по график и си хапнах 400 гр. кисело мляко с 6 бр. ядки
Вечеря -
чаша бяло вино - 1В
около 150 гр. сирене - 5123969852 блока Протеин :stupid: :lol:
полято с мааалко зехтинче - пак не го мерих, ама общо взето стана манджа с грозде с блоковете днес :doNotKnow:
Късна вечеря - чаша прясно мляко и 3 ядки. Дай Боже! :bored1:


:arrow: 8. Днес вървях пеша около 2 часа (12 000 крачки) си гепнах спортната пчеличка. :smdance:


:arrow: 9. Днес издържах една минута с великото упражнение "ПЛАНК" :bellysport: , изпотих се, задъхах се, разтреперих се, но се задържах без да мръдна цяла една минута - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка. :smdance: Щях да заспа, докато лежах на пода, ама вече ще си знам да ям по-малко ориз :laugh1:


:arrow: 10. Според мен днес улових 5 пчелички, и не един, не два, а цели 3 търтея по погрешка разбира се :angel:
Аватар
chern0koska
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Яну 31, 2017 7:46 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот лилит » Вто Фев 14, 2017 11:20 pm

Pipilota написа:лилит, не знам как удържаш на състезанието с тези зъбоболни проблеми, много ти се радвам. Невероятна си...7 бройки в кошера за днес :smdance:

Пипи, аз съм стар зонковец, ние сме корави :mrgreen:
и така:
:arrow: 1. Състезател- Лилит, 14.02, вторник, 11блока.

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- закуска в 8.30 - 3б, обяд 12.30 - 3б, следобедна закуска в 17.30 - 1б, вечеря в 20.30 - 3б и последния блок - 23.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .
:arrow: 3. Днес край мен ядоха организирано пици, но те са ми свикнали вече и вече никой не спори като се отцепя от колектива и си надробя салатката, така че - заслужих си инатеста пчеличка :keff:
:arrow: 4. Целия ден мина само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка.
:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка.
:arrow: 6. Водата е ясна - и си искам водната пчеличка.
:arrow: 7. Менюто за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

закуска 3б
извара + яйце -2п+1п
маслини -3м
домат -1в
ябълка -2 в

обяд 3б
извара+ варени белтъци - 3п
домат+краставица+ябълка (обичам ябълка в салатата:)) +авокадо -3 вм

следобедна закуска - 1б
извара (с много подправки) -1п
маслини -1м
домат -1в

вечеря -3б
извара -3п
пюре от карфиол и авокадо -1/3в+3м
домат -2/3в
ябълка -2в

последният блок 1б
извара -1п
ябълка -1в
маслини -1м

:arrow: 8. Днес ходих, но телефонът не беше с мен и нямам идея колко км са били, беше повече от половин час,но не знам дали съм хванала спортната пчеличка.

:arrow: 9. Без планк, обещала съм си от утре да съм редовна.

:arrow: 10. Успях да уловя може би 7 пчелички за този ден.
:arrow: 10. Според мен днес улових 7 пчелички, и нито един търтей.
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Suzi » Вто Фев 14, 2017 11:29 pm

Здравейте, момичета :) и честит празник! Много забавни отчети тази вечер :laugh4:

:arrow: 1. Състезател - Suzi, 14.02, 11 блока. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:

:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5 - 08:00, 12:00, 15:00, 20:00, 00:00 - стриктна пчеличка :smdance:

:arrow: 3. Нямах изкушения - заслужих инатеста пчеличка :keff:

:arrow: 4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче - заслужих си мерителна пчеличка

:arrow: 6. Изпита вода - 1,8 л. Заслужих си водната пчеличка

:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

:arrow: 8. Днес пътувахме до Потсдам за въпросния тест по немски (450 км) и не ми остана време за тренировка. Затова пък се разходихме в парка Сансуси (градините ги беше хванала липсата :bored1: - да си ходи тази зима) - 5797 крачки, 7, 13 км. Надявам се, че си гепнах спортната пчеличка :smdance:
Скрит текст:
Изображение
Изображение
Изображение


:arrow: 9. Днес издържах 1 минута с великото у-е Планк - е няма как да изтърва тази планкована пчеличка :smdance:

:arrow: 10. Успях да уловя цели 8 пчелички за този ден, само и само да взема наградата - пчеличка-герой :dull2:

Меню:

08:00 - 220 мл прясно мляко + 1 Зонов мъфин - 1БПВМ
12:00 - Зонова пица - 2БПВМ
15:00 - Зонова пица - 2БПВМ
20:00 - 240 гр. домати + 230 мл. вино + 35 гр. шунка + 70 гр. сирене + 3 маслини + 6 бадема/ Пиеше ми се още вино и въпреки че не бях гладна, го балансирах с месце и ядки, та станаха 4 блока на вечеря + 28 гр. пуешка пържола + 115 мл. вино + 3 бадема
00:00 - 130 гр. кисело мляко

Пипи, съжалявам за сухия доклад вчера, ама ми беше напрегнато преди изпита и пътуването и бързах само да се отчета, че трябваше още неща да организирам ;) Гледам обаче, че тази вечер конкуренцията се е погрижила да не скучаеш :lol:
Когато си в дупка, спри да копаеш!

Изображение
Аватар
Suzi
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 179
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:32 am
България/Германия
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Сря Фев 15, 2017 1:08 am

Поправка.Късна закуска все пак имаше.Вече минава 1.00 ч. ,а още не спя
Та хапнах 100г ябълка, 28 г сирене и 3 маслини.
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Фев 15, 2017 7:49 am

[i][i]Изи, без значение дали си мелиш нахута у дома или си купуваш нахутено брашно, то вече си е червен продукт. Но ти нали ще го използваш в някоя рецепта?[/i][/i]
Перличке,благодаря за отговора :bouquet: :hooo: .Все още не смея да консумирам готвени храни - е имам и някои опити,но пък е едно мерене , разделяне и притеснение дали всичко е по равно - та затова питах за нахута-исках да си правя мусака от спанак и в заливката вместо бяло брашно , да сложа такова от нахут , освен това видях и една рецепта за палачинки с нахутено брашно / нали има ограничение на овесените продукти до 4 блока /, та мислех да сменя овесените трици с нахутено брашно , но ще се въздържа за момента. :think2:
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Pipilota » Сря Фев 15, 2017 9:32 am

Брейййй, :bigsm8: Чакай да се ощипя, да видя дали не сънувам...какво е това говорене, какви са тези допълнителни изречения в докалдите ви..определено яки светкавици са ви прали днес за да проговорите толкова много.....т.е аз не се оплаквам де, мечтата ми се сбъдна, да чуя пчелен говор...но искрено се бях притеснила, че се страхувате да не би да си изтриете епидермиса от клавиатурата...

И така, по бързия преглед...превъртях до края да видя какво става, и гледам, че здраво сте се омазали :bigsm26: А по план утре трябваше да докладвте килограми...пълно о*иране с две думи..ама поне ви се развързаха езиците, и толкова съм доволна от този факт, че чак сърце не ми дава да ви се скарам :grouphug: Пък и веднъж в годината е Свети Трифон Валентин, за това ви е простено ;) Обаче ако днес беше края на състезанието, утре щеяе да ви е много трудно да влезете в режим след подобни пиршества така да се каже, и за това смятам, че решението за удължаването на срока беше абсолютно правилно :bow:

Изи, ти определено не си у ред :)) на този ден да изкараш един перфектен ден с 8+1... :stupid:

Перла , браво ...кава искреност лъха от поста ти :angel: Случва се, хич не съжалявай, всеки има ден за "чийт", и веднъж в месеца няма да се усети ;) И много ме кефят разговорите с твойто Мъж как си говорите за състезанието, което всъщност въпреки че е виртуално, е много реално ;) А за тази Арон ми стана много интересно, и ще се разровя из нета за повечко инфо :applaus: Завършваш деня с 4 пчелички и 3 търтея- един лаком, един червен и един мързелив :о

kitty-71, и ти днес си в списъка на съмнителните нормални...които не са съгрешили в този така влюбен пиянски ден ...поздравления за което. А пък за отказаната торта..шампионка просто, нямам думи :hug: А относно дилемата ти за петък...не го мисли, няма опастност от вманиачаване, това са глупости, просто в самия ден ще си преценш как се чувстваш, заслужава ли си, кои са ти приоритетите, и т.н. А ако все още и тогава се колебаеш, замисли се, че каквото изядеш в този момент, ще е временно удоволствие, за час-два, и ще бъде забравено..но угризенията ще останат с дни в душата ти, и ще видиш кое ще надделее и така ще вземеш решение какво да правиш...изядената тогава торта ще бъде забравена,и никой няма да е забелязал твоето удоволствие, но тъжния поглед по тесните дънки ще бръчка настоението ти и лицето ти , което всички ще виждат... :applaus: И да не забравя- благодаря за милите думи :hug: Аз също се радвам, че вие сте щастливи от това състезание. 8+1

ТониЕлис, и ти си омазала пейзажа здраво :)) Имаш 4 пчелички и всичките 3 мъжкарчета - 1 червен, 1 лаком, и 1 мързлив търтей :laugh4: Ааа, пълнч пчелна анархия, но благодаря от сърце за разнообразните докади, че вкарвате по някой друг ред и усмихвате душата ми с това внимание...благодаря ви :Hello:

Zasmenka, днес умирам от смях като чета изречения от рода на "сдобих се с не знам колко точно пчелички за деня." :laugh1: Ама така сте се омазали, че думи нямам...то не че аз стоях примерна де :) Ама аз не съм на състезание :angel: (сега видях и поправката ти за късната закуска, и и следователно Имаш за днес 4 пчелички + 3те възможни вида мъжки търтеи :laugh1: Ама айде карай, един ден е позволено на няколко месеца...поне в този период от живота ти :)

Силвия, желязна си просто, нямам думи, и благодаря за прилежния филмиран доклад, много ми стопли сърцето като ми напомняш, че не си робот :)Наистина благодаря много за вниманието и за времето което си положила за снимките и за безгрешния доклад :hugs1: Само снимката за спортната пчеличка не ми се отваря, иначе всичко друго е повечеот перфектно, поздравения за волята и за ината. Утре е ред за поредния голям улов на майката Пчела ;) 8+1 А и да, подаръка ти е невероятно красив, благородно ти завидях ;)

chern0koska , айде сега да видим отчета Чудо :laugh1: Брех мамка им и търтеи, няма отърване, като напаст са днес, не можете да си опазите женските....дано поне да са в цикъл, че да могат да им отказват всякакъв вид съвокупление :laugh:
И само да отговоря- НЕ, нямам пчелички за честност :laugh1: но и да имах, нямаше да ви дам, защото не знам сега как ще мърсувате с тези търтеи и ще развалите морала в този наш смирен зонов храм :oh: 5+3
Ох, чета ви всички излияния, и искам много да коментирам, но очите ми се затварят, тук е вече 1:20, а имам още доклади, и утре като ми звънне алармата в 6 и ще искам да извърша някое брутално убийство :oh: Имаш си 5 бройки с 3 мъжкарчета за разплод :)

лилит, за днес 7 бройки в кошера :)

Suzi, мила Сузи, не е нужно да съжаляваш за предния сух доклад, :hug: аз така говоря в кръга на шегата, но наистина много ми се иска да споделяте по някое друго изречение между редовете, някак си е много по-разведряващо, става по-забавно и всички които четат, дори и ония клюкарчета от балкона се забавляват :yess: И то обаче какво стана.. :think2: един ден всички ще решат да пишат, и аз ще се прибера посред нощите след романтична вечеря и толкова много ще ми се спи, че няма как да изкоментирам написаното, което много ме развълнува :oh: Снимките са страхотни, много се радвам на такива доклади, толкова са разтоварващи..благодаря от сърце, А ако изкараш и утре така, ще си хванеш голямата пчела :hug: 8+1

Това е за сега момичета, съжалявам, че бях малко кратка, но утре не знам как ще си отворя окото....лека нощ за мен, лек и усмихнат ден за вас :bouquet:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Изи » Сря Фев 15, 2017 9:59 am

Хихи,права си Пипи.Просто в къщи не стигаме до консенсус кой празник да празнуваме- аз искам Валентин , мъжо пък Зарезан , та накрая нито един от двата и затова строго зоново меню, с две думи зубърка.
Няма нищо по-хубаво от това деня ти да започне с щастлив край.


Изображение
Аватар
Изи
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Юни 13, 2016 9:44 am
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот ТониЕлис » Сря Фев 15, 2017 11:15 am

Здравейте след-празнично пчелички , как се чувствате след ''изкушенията '' и ''прегрешенията '' :angel:

Аз искам да споделя тук едни мисли , преди да са излетели от главата ми :think2:

След вчерашното '' прегрешение '' и резултатите на кантара :( се замислих и се запитах - достави ли ми удоволствие вчерашната баница , и ракия , и кебапчета :hm: липсвали ли са ми изобщо / Ами НЕ , за мен е по-голямо удоволствието като се кача на кантара да видя как е мръднал надолу. Нищо не може да се сравни с удоволствието да се чувстваш с доволно пълно , но не подуто ''коремче'' :smdance: , пълен с енергия , а не уморен и сънлив след изобилно ''прегрешение'' .За мен вчерашния ден беше един личен малък урок за ''лишенията'' , на които се подлагаме - лишения ли са всъщност :th: Е , не искам да кажа , че от време на време няма да хапвам домашна шоколадова торта или сладолед , пица или топъл изпечен хляб . :chef1: Празник е не когато се натъпчеш с вредна храна , празник е когато се чувстваш щастлив и успял в нещо :bouquet:
Аз съм на този свят , но не съм от него
Аватар
ТониЕлис
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 87
Регистриран на: Съб Яну 28, 2017 11:01 am
село Табашка , област Габрово
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Сря Фев 15, 2017 4:34 pm

Точно си мислех за същото днес,какво ми даде и какво ми взе вчерашното прегрешение.
Да изкарах си приятно в компанията на мъжа ми и сина ми,хапнахме пийнахме,повеселихме се,но същото щях да постигна и с 3 блока вино(че и повече да бяха)качествено мезе и ядки.
След вечеря ми беше ужасно тежко на стомаха, имах и много неприятни газове,коремът ми се поду...
Честно казано ме беше яд после.Та от яд чак не можах да заспя да 1.30 ,но поне си хапнах късната закуска и направих още един Планк от 38 секунди на пълен стомах и без много да се затормозя,сигурно от уискито ще да е :laugh1: То добре,че беше хубаво,та да не ме боли главата днес.
Но пък от днес пак съм на зеленото колело и ми е супер. :smdance:
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

Re: Зоново състезание - 2ри тур

Мнениеот Zasmenka » Сря Фев 15, 2017 4:38 pm

Празник е не когато се натъпчеш с вредна храна , празник е когато се чувстваш щастлив и успял в нещо :bouquet:


И така ,напълно съм съгласна с ТониЕлис.
Подковата никога няма да ти донесе успех и щастие,докато не я „заковеш” в копитото си и не започнеш да „ореш,като кон”!
Аватар
Zasmenka
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Ное 20, 2016 1:00 pm
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron