Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Окт 13, 2013 2:40 pm

Марианче, ти от кога си в Зоната? Аз мисля, че в началото се сваля по-лесно и с времето все по-бавно. Важното е, че се чувстваш добре, а бавното отслабване е по-сигурно и по-полезно. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 13, 2013 3:19 pm

Хипо в зоната съм от ноември 2012г и започнах с 125кг и аз знам,че по-бавното сваляне е по добрия вариант за организма. Да чувствам се прекрасно жива :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Нед Окт 13, 2013 5:23 pm

Ухаааа, -38 кила за почти година..Марианкаааа, за сега ти си шампионката тук във форума с най-много свалени кила...представяш ли си 38 килограма сланини колко е много... :bigsm8: И вече ги няма...и за още една година още толкова да свалиш, и тогава ще си ми жива конкуренция :hug: :hug: Давай марианка, смело напред, и да си пазиш старите дрехи за сравнение после :done:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Окт 13, 2013 7:19 pm

Марианка, :о верно ли 38 килца си свалила? :wow:
Ти си шампион! Браво, свалям ти шапка! :applaus:
Успех, щом си сигнала до тук, ти си много напред с матеряла. Браво, Браво! :bigsm47: :bigsm20: Ти си нашата гордост! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Нед Окт 13, 2013 11:34 pm

Благодаря ви Хипо,Пипи без всички вас това нямаше да се случи! :bouquet:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Окт 16, 2013 12:31 pm

Марианче,

Адмирации и от мен :bigsm18:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Окт 16, 2013 12:40 pm

Благодаря Гого :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 18, 2013 2:15 pm

Олеле Марианка
БРАВО, ти си супермоделът на зоната. Невероятен успех. Наистина , загубих ума и дума, не знам какво да кажа.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 18, 2013 7:13 pm

Нимфи благодаря :hug: когато човек го прави за здравето си е така,защото аз просто бях огромна меко казано,едва ли не се оприличават на хората от Америка,който дават по TLC незнам дали си ги гледала и се стреснах малко и така. Но без всички вас нямаше да ми е толкова лесно. :love:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Окт 18, 2013 7:18 pm

И другото което е най-прекрасното не хъркам :laugh: :laugh:
А сега се прибирам от работа и ще хапна зоново зеленце.
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот many » Съб Окт 19, 2013 2:07 pm

Здравейте,
на всички в този прекрасен форум. Аз съм в зоната от началото на месец септември и съм много доволна от начина, по който се чуствам и изглеждам. За месец и половина успях да свля 6,5 килограма и всички болежки, които ме тормозеха отдавна са в миналото. Виждам, че тук има хора, които са от много време на този хранителен режим и искам да питам нещо. Майка ми също е в зоната от 3 месеца, тя започна най-вече заради здравословни проблеми, които много добре се повлияха, на тегло отслабна около 12- 13 кг. Проблемът е,че тя иска да спре да слабее, но да продължава със зоната. Прочетох, че трябва да се увеличи количеството на мазнините, но никъде не срещнах подробна информация, с колко блока, на всяко хранене ли? Ако някой знае как точно става задържането на килограмите моля да ми даде по-подробна информация. Предварително благодаря!
Успех на всички в ЗОНАТА ;)
many
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 19, 2013 1:54 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Съб Окт 19, 2013 2:33 pm

Относно задържането на килограми при престой в зоната най-добре ще ти отговори Пипилота.
От личен опит мога да кажа, че приемането на млечни протеини (сирене, кисело мляко и т.н.) при мен значително намали загубата на телесно тегло, но все още свалях. Предполагам, че майка ти не трябва да прави това като мен, от гледна точка на това, че се храни зоново изключително заради здравословни проблеми, това което мога да препоръчам е да увеличи драстично блоковете на мазнините (ядки и зехтин), например, ако за конкретно ядене трябва да приеме по 3 блока протеини и въглехидрати, то нека да пробва да увдои или даже утрои блоковете на мазнините. Да се самонаблюдава и да открие при кой точно вариант спира да губи килограми. Тук ще препоръчам блоковете които са в повече да не са маслини (колкото и да са безсолни се натрупва едно сериосно количество) да хрупка повече орехи, мисля, че това е най-доброто.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Съб Окт 19, 2013 6:16 pm

many Добре дошла :hug: Аз няколко пъти съм отговаряла на този въпрос, но не знам къде се намира из темите на зад. И сега ще се повторя, но няма как- Относно слабеенето- Да, много често се случва в зоната за стигнеш до момент в който да не можеш да спреш да слабееш. За съжаление обаче, малко хора се задържат толкова дълго в зоната, за да стигнат до този момент. Аз лично бях леко протеснена от външиня ми вид, който започна да се проближава на този на анорексичките :laugh1: Не точно, но стигнах го 47 килограма, а нормалното за мен е 50. И съответно звънях в зоната, говорих с личните Зонови инструктори, и съвета беше на всяко хранене да си велича мазнините с по един блок. Но при мен това не се отрази кой знае колко, и увеличих мазнините с по два блока отгоре на всяко ядене. Например на вечеря ям 3 блока - т.е 3 блока протеини, 3 блока въглехидрати и 5 блока мазнини - бадеми или друг вид ядки.

Аз лично не бих препоръчала да се набляга на орехите. В никакъв случай не казвам да не ги консумирате, просто недейте да си хапвате само орехи за мазнини, защото и те спомагат за натрупването на Арахидонова киселина. Просто по веднъж на ден мисля че е ок. Аз ако бях на майка ти на мястото, щях да наблегна на лененото семе за източник на мазнина.

И да си довърша мислълта, че малко се отнесох :) При мен се оказа, че мазнините не можаха да ме спрат от слабеене, и се наложи да увелича блоковете на 11-12 блока на ден. Но си мисля, че аз съм от редките случаи, все пак всеки организъм е различен.
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот many » Нед Окт 20, 2013 2:24 pm

Благодаря много за бързия отговор и за полезната информация.
many
 
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 19, 2013 1:54 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Anna221 » Чет Окт 24, 2013 3:21 pm

Хапчета за отслабване - http://buythermacuts.bg Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Последна промяна Anna221 на Сря Ное 13, 2013 12:41 pm, променена общо 1 път
Anna221
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 3:20 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Чет Окт 24, 2013 3:25 pm

Anna221 написа:Хапчета за отслабване -"www. **********. com" Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Изтрит линк от Модератора

:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh4: :laugh4: :laugh4: :laugh4:
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron