Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Вто Окт 08, 2013 6:22 pm

От кога и аз се каня да си направя меню. Дано това да ме амбицира, по-скоро да го направя и ще го изпратя. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Окт 09, 2013 12:16 pm

Признавам си - мен ме мързи да го правя това нещо. А и не им правим услуга по този начин, ама ...
Човек, който иска всичко да му е наготово, колко време ще изкара в Зоната според вас? То си иска и мотивация, и усилия.

При готовите менюта може да се включа с помощ при разглеждането им ... ако се налагат някъде корекции ...
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Сря Окт 09, 2013 2:57 pm

Ауууу :bigsm8: да вкарам малко подправки в нашия зонов коктейл тук :laugh: - Какво писане, какво чудо.... :stupid: този Иванов нещо май не му върви в любовта, и си го изкарва на Зоната. Без да исках погледнах в бившия блог, и гледам някакъв коментар на Иванов :scared-eek: :scared-eek:
За миг си помислих да му отговоря, после си викам- не ми се занимава с простотии. После си мислех, че ако този припари тук в нашия форум, ще бъде линчуван и разпънат на кръст :laugh3: И най накрая тайно ми се прииска да го пусна на един словесен двубой с нашия велик Гази :laugh1:
То пък може ли да има толкова негативни хора...Черупката им позитивна, а от вътре черно, черно недоволно и негативно съществуване....и все някакви конспирации в главите им, че все някой иска да ги измами, да им вземе парите ит.н. Ми то няма нищо безплатно на тоя свят бе г-нчо Иванов :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот лилит » Сря Окт 09, 2013 3:23 pm

pipilota написа:Ауууу :bigsm8: да вкарам малко подправки в нашия зонов коктейл тук :laugh: - Какво писане, какво чудо.... :stupid: този Иванов нещо май не му върви в любовта, и си го изкарва на Зоната. Без да исках погледнах в бившия блог, и гледам някакъв коментар на Иванов :scared-eek: :scared-eek:


Ето до какво води хрупането на моркови. Стойте си в зоната, че... :laugh:
Последна промяна лилит на Сря Окт 09, 2013 3:24 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Сря Окт 09, 2013 3:24 pm

Това според мен е някой прикрит "диетолог", който губи клиенти заради Зоната. И сега се е заел да я плюе, за да откаже хората от нея и евентуално да се върнат едни пари към джобчето му.
Просто няма начин някой наистина да е бил (както твърди той/тя) 6 месеца в Зоната, да е отслабнал, да е прочел всички книги за Зоната и да твърди, че е измишльотина.
Всъщност самото твърдение, че Зоната му е ограничила зеленчуците и плодовете, показва, че този човек никога не е бил в Зоната. Иначе нямаше да пише такива глупости. Ние се чудим как да си изядем зеленчуците, а той/тя ... :laugh2:

Това е същото като онази, която разпитваше защо в Зоната плодовете и зеленчуците не се ядат 1 час преди другата храна, все едно досега винаги така са се яли.

Пипи, по-добре, че не си му отговорила, защото той/тя това цели - да има дебат, да се навъдят мнения, да видят другите, че се води дискусия и някой да се каже "А, тия щом недоволстват, значи има нещо вярно".
Нека си тъне в забвение тази простотия.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Сря Окт 09, 2013 4:25 pm

Пипи,
Добре, че не си му отговорила, не си заслужава, да хабиш нито време, нито сили, за такива негативно настроени хора. Да си хрупа морковите и да си троши главата. Всеки си носи глава на раменете и си решава, какво да прави. И аз дълбоко се съмняван, че той някога е бил в Зоната, след като твърди, че Зоната му е ограничила зеленчуците и плодовете. :msmile1:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Сря Окт 09, 2013 7:17 pm

Този е готин, разсмя ме, благодаря му.
Винаги ще има опозиция, просто така е устроен човека. "В триумвирата винаги има предател"
А че каротиновото говедо не е било в Зоната, се разбира и с невъоръжено око. Но ме изкефи, блажно пиле. То ясно че домашното е блажно, а понятие блажен бройлер няма. И ме кефят изказвания от типа " Аз съм пътя, истина и живота - как така неговите изчисления са също до грам, като преди това е отричал точността на този вид измерване. Киселата ябълка била толкоз блажното пиле толкоз ахахахах. Не, не - този ме накефи.
Целувам те, Иванов по тежките обриви по лицето и ти благодаря.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 10, 2013 4:21 am

OOOOхххх ГАзииииии :laugh1: :laugh1: :laugh1: ще ме умориш в истинския смисъл на думата. Като прочетох последното ти изречение "Целувам те, Иванов по тежките обриви по лицето и ти благодаря"с такъв гръмогласен смях се разтресох, че мъжо ме погледна от съседния диван у холу, и ми направи знак с ръка че съм изкукала :bigsm8: Само си представих картинката на живо, и ми стана лошо от смях :laugh1:

Ама голям кеф, така да си клюкаме свободно зад гърба на каротиновия зономразец Иванов :crazy1: и да си правим дъвка с него :skyle10: гОркия, само ако знаеше...щеше да си тегли куршума :sad-roulette:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Чет Окт 10, 2013 11:41 am

Pipi :)
Once bitten, twice shy

Не си пропушила, нали? Щото днес правя 15-ти ден и съм дзверски горд :ok:
Ти трябва да си към 24-ти някъде. :о
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 10, 2013 2:19 pm

Gazi, значи аз ги спрях на първия учебен ден за БГ- 15 септември, и така лесно запомних датата. Демек около 26 дена май вече ;) И Да, още не съм пропушила...свърши вече, край, отказах ги :bigsm16: Като се има предвид, че аз БЯХ (минало време вече) заклет сериозен пушач около 20 години, и сега съм изключително горада, ама и да ти кажа като разбрах, че има и друг да страда с мен в отказването (т.е Ти) и ми стана още по кеф да не се отказвам :love:
И като се има предвид, че след 2 години тялото ми ще стане на 40 г :laugh: , смятам, че трябва да започна да обръщам по сериозно внимание на здравето си, и цигарите са една от важните стъпки.
Обаче все още има дни, вкоито ми се иска да захапя лайното с извинение, ама се сдържам :)и между другото често се сещам за теб, дали и ти си удържал фронта :hug:
И не знам при теб как е, ама сега какво обоняние имам...като планинска хрътка съм :laugh: Усещам всички подправки в храната, миризмите на всичко са ми по силни, и пушачите сега ги надушвам от другия край на магистралата :laugh4: Но.... :but: храненето ми много се обърка, т.е не че се обърка, но опрределено хормоните се вълнуват явно, защото 11 блока не ми стигат на моменти, яде ми се по никое време, след 1-2 часа след хранене, изобщо пълна боза, ама както се казва Това не плаши душите наши и смело на пред.
И най важното- вече като ставам посред нощите, да чуруликам в тоалетната, не си мисля в просъница " Ауу, :bigsm8: аз още не пуша" :laugh4:
Последна промяна Pipilota на Чет Окт 10, 2013 2:24 pm, променена общо 2 пъти
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 10, 2013 2:21 pm

Пипи,Гази завиждам ви благородно за цигарите и аз съм се заканила да ги отказвам,но целия свят около мен пуши дизелов автомобил. Ще се гръмна направо
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пет Окт 11, 2013 1:54 am

Мариана,
моето канене отне четвърт век :о , така че се накани по-бързо :but:


Пипи, за глада ясно, едното ми спиране, преди да знам за Зоната ми костваше 15кг +. Със Зоната е къде къде по-лесно. Така че си winner.
А за обонянието, едно на ръка че си имам обострен нюх по дефоулт, а след спиране на цигари мога да помириша цикъл при разминаване, стига дамата да е с пола. С дънки не мога, засега.
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Окт 11, 2013 6:01 am

:laugh1: eeee ама прекаляваш вече, съжали ме бе Гази, корема ме заболява от смях с твоите бисери...значи сега се упражняваеш да се научиш да разпознаваш цикъла и в дънки :)))

И от няколко дена се чудя на подписа ти..можеш ли да поясниш малко какво значи "Cause - 5 souls, 1 more in progress..." Кои да 5те душички и кой е в прогрес.. :hug:
Последна промяна Pipilota на Пет Окт 11, 2013 7:08 pm, променена общо 1 път
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пет Окт 11, 2013 4:09 pm

pipilota написа:И от няколко дена се чудя на подписа ти..можеш ли да поясниш малко какво значи "Cause - 5 souls, 1 more in progress..." Кои да 5те душички и кой е в прогрес..

Ами по принцип подписа ще се обновява, когато прикоткам повече followers в Зоната. В случая " Привлечени към каузата Щастливо ЗоНби (Zonbie happiens) 5 човека ( Василев е единия от тях ) и един го чакам да вземе решение, но не е почнал още. Другите 4 не ги познавате, така че няма смисъл да ги споменавам.
Cause като кауза, не като съкратено от because...
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Окт 18, 2013 2:24 am

Газиии, къде се покри...така като ми изчезнеш от полезрението, започвам леко да се чувствам притеснена ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Пет Окт 18, 2013 3:38 pm

pipilota написа:Газиии, къде се покри...така като ми изчезнеш от полезрението, започвам леко да се чувствам притеснена ;)

Тук съм, тук съм, просто не пиша, щото само аз да го правя излиза като тайна приватизация на форума. Чаках раздвижване за да се включвам и аз. Нимфата и Пламчето изчезнаха, Гого и Италиано спорадично се обаждат. И така.

И само воайори, вечер има по 10 госта и 0 регистрирани :think2:
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron