Зоново състезание - 1ви тур

Раздел за виртуални зонови състезания, създадени с цел придобиване на правилни хранителни навици.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tonkata » Пет Фев 13, 2015 10:23 pm

Здравейте, зонови пчелички !
Снощи се прибрах от странство и "хоп" в сайта, и - изненада-а-а :shock: ! Тече зоново състезание - печелят се "пчелички", наказват се с "търтейчета" - абе купонът е пълен ! Ще ми трябва време да влезна в час- както с правилата, така и със Зоновите си навици - щото признавам си без бой - Зоната ......... :notagree: не ми беше приоритет !
Успех на всички ви ! :yess:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Зоната
 

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот tanita68 » Пет Фев 13, 2015 11:41 pm

Дарина написа:закуска 2 блока - 50 гр кисело мляко, 75 гр извара Олимпус, 10 гр орехи, 150 гр ябълки

Дари, само за информация - минала си се с 1/4БПВ - киселото мляко е 220гр за 1БПВ, така че 1/2БПВ е 110гр. Иначе всичко е точно! :)
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Пет Фев 13, 2015 11:51 pm

1.Andjelina – отчет за днешния ден Петък 13,02,2015.Пет хранения на ден и девт блока.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 9,300часа
Обяд 12,00часа
Сл.закуска 16,30 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 09,00 – 2блока
112гр.извара + 200гр.портокал+2 ореха
Обяд 12,00 – 2блока
60гр тебешко кебапче + 2*14гр. овес + 6 маслини.
Сл.закуска 16,30часа – 1блок
1/2 к,кисело мляко 0,1%+1 орех
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.телешко месо задушено+450гр.домат+200гр.краставици+100гр.чушки+9маслини
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта не остана време .За съжаление,
9.Имам шест пчелички и не се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Tony » Пет Фев 13, 2015 11:53 pm

Тони, 13.02.2014 – 10 блока

2. Хранения на ден - задължителни 5:
- сутрин – 7:30 ч – 2 Б
- обяд – 13:00 ч – 3 Б
- следобед – 17 ч. - 1 Б
- вечеря – 19:00 ч – 3 Б
- преди лягане ще да е към 23:30 ч. - 1 Б
Заслужих си стриктна пчеличка.

3. Изкушението победих и днес :) – заслужих си инатеста пчеличка.

4. Целия ден минал само на благоприятни храни – заслужих си зелена пчеличка.

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче и мерителна чаша ;)- заслужих си мерителна пчеличка.

6. Изпита вода - над литър и половина – имам водната пчеличка. :)

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден - дайте си ми пчеличката-поет:
Закуска: 160 гр каас /по етикет/ – 2 П, 80 гр круша – 1 В, 6 ядки от микса, че не помня какви бяха – 2 М.
Обяд: познайте! Яйца по Панагюрски :) Ама ги ядох с карфиол 110 гр – 1 В, 1 яйце и 2 белтъка – 2 П и 135 гр мляко – 1П+1В, 1 ч.л зехтин, че ми свърши гхи-то 3 М. Общо 3 П, 3М и 2 В – умишлено са по-малко.
Следобедна закуска: 180 мл мляко – 1 П+1В, кафе и стевия....ужасно ми се спеше нещо и си направих едно слабо кафе 3 лешника – 1 М.
Вечеря: 96 гр пуешко филе – 3 П /по етикет/, 2 мандарини – 2 В, 9 бадема -- 3М - В пак са ми по-малко умишлено.
Късно хапване: 32 гр пуешко филе – 1 П /по етикет/, 1 мандарина – 1 В, 3 бадема -- 1М

8. Днес имам дамо 20 мин. степер и 50 клека...но май пак си имам спортна пчеличка, а?

9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден.

10. Според мен днес улових 7 пчелички. :bow:
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 14, 2015 12:03 am

1. Състезател- Самми, 13-02-2015, петък, 11 блока. Пак ще кажа истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих  стриктна пчеличка , тъй като не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения ;

3. Оставам на вибрацията "няма какво да ме изкуши", вече дори не ми коства особени усилия. Не ми се яде всъщност на тялото, а винаги когато се изкушавам, то е заради лакомата ми уста. Сега обаче си отбелязвам инатеста пчеличка ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка; Имам едно помело, ама не смея да го ям.... зелена храна ли е?

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка, колегите ме юркат доста за това кантарче и че си тегля храната, но това не ме притеснява;

6. Изпита вода- над литър и половина- около 3 литра - водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 7,30ч: - 2 блок (Пипи, всъщност моного ми хареса, различно е от само с котидж и стевия):
28гр овес, претеглен в сурово състояние
+ 64 гр. котидж нискомаслен, по етикет
+ 39 гр пуешко месо от консерва
+ 6 грама по етикет суров сусамов тахан;
Закуска 2 в 11 ч: - 1 блок:
220 гр кисело мляко 0,1% + 3 бадема;
Обяд в 12,30ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 1/4 айсберг + 180 гр домат
+ 2 малки мандаринки, предполагам, че това са 2 непълни блока въглехидрати съвсем умишлено - опит за хормонална настройка
+ 9 бадема ;
Закуска 3 в 17,00ч - 1блок:
220 гр кисело мляко 0,1% Рафтис + 3 бадема;
Вечеря в 20,00ч: - 3 блока:
118 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 240 гр домат + 90 гр вино , умишлено непълен блок въглехидрат
+140 гр печени чушки
+ 9 бадема ;
Закуска 4 в 23,30ч - 1блок:
64 гр котидж
+ 100 гр портокал
+ 3 бадема;

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих 313 калории на велоергометър. Някъде около 22,00 часа, честно да си призная почти заспивах на велоергометъра.

Според мен имам 7 усърдни пчелички,

9. Надявам се успях да уловя цели 7 пчелички и да заслужа пчеличка-герой .

Ем....подаръкът - нов телефон, аз не съм голям фен на смартфоните по принцип, ама то сигурно защото съм нямала досега :laugh1:

Скрит текст:
Бе то хич не е офтопик ама...... не може ли по половин спортна пчеличка за секс да се отсъжда, ама в този случай половинките ни трябва да докладват :th: разсъждавам си просто....


Пипи, :hug: :bouquet: :rose4: (тези либовни жестове към Пипи да не се четат в светлината на съдъжарнието на скрития текст :laugh4: )
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Съб Фев 14, 2015 12:07 am

Здравейте на всички,
Искам да Ви благодаря за съветите които получих .
Да наистина кърмя и наистина сте прави относно броя на блоковете въпреки ,че знаех това но може би постъпих малко необмислено.
От известно време кърмя само вечер преди лягане и нощно време при поискване.
Може би трябва да опитам 11блока и да преценя как ще се чувствам но не съм сигурна как ще ги разпределя,може би в междинните хапвания.Надявам се , че не нарушавам реда на състезанието.Но нали точно това е целта - да видим пропуските си и да си помагаме и насърчаваме.
От утре ще опитам новото количество на храната.Ще Ви споделя непременно как се чувствам и ще очаквам допълнителни напътствия .
Сега ви оставям и ви жела лека нощ!
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Pipilota » Съб Фев 14, 2015 5:25 am

Хипо страшна си, най най най-перфектния доклад със снимков материал..как да не те обожава човек, не знам просто :hugs1: И както обикновено....7+1 :yess:

Дари днес Петък 13 направо ги изтрепа, за първи път спечели пчеличка-Герой :hug: Заслужаваш една голяма и силна прегръдка..браво :hug: За жертвената пчеличка не знам....при положение, че нон стоп си в грехове с търтей :laugh1: ще трябва да се жертваш много такива пъти за да си наваксаш :lol:

Брукиииии, най-накрая и днес пчела геройче, което ти вкара в кошера и голямата пчела Майка :herobee: Мнооого голямо браво от мен :hug:

Анес Първо мерси за букетчето :hug: Стопли ми сърчицето, че забелязваш че съществувам :skyle5: И ти хвана голямата пчела майка :herobee: ...да не видиш нещо от Бруки :laugh:

Кикито днес пак е фантом.... как го прави тоя фокус да си крие аватара.... :laugh1: Кики, според мен имаш два профила, и нещо се омазваш май с тия логвания... :laugh4:
И като си хвана лакомия търтей аджеба, не можа ли да си балансираш тия 30 грама ракия с някакво мезе и да си в зоната....къде ти отлетя хормоналното мислене??? Питам аз :but: Че сега освен лаком търтей, си хвана и червен такъв, да ти е цветна колекцииката от мъжкарчета. Завършваш с 5 пчелички и 2 търтея... Ти имаш една пчела майка, така че тя автоматично ти изяжда единия търтей, и значи оставаш само с едно мъжко :laugh:

Тинааааа, :bigsm36: защо бе джанъм питам аз така се поддаваш на мъжките търтеииии....Ще ти дам един :turtei: лаком търтей, но няма да ти дам червен търтей нито пък зелена пчеличка, само защото си се сетила, че трябва да го балансираш, и сигурно си успяла...за което поздравления..но друг път като се сблъсквате с такива търтеи искам да ми докладвате подробно какво количество сте изяли, срам не срам, ще пишете тук...това е заповед :but: :laugh4: Завършваш с 5 пчелички и 1 лаком търтей... :)

Анджи, утре ще е добре да започнеш 10 блока :hug: Не ги увеличчвай изведнъж на 11, защото може да ти дойде много изведнъж...и от сега съм леко скиптично настроена за крайния резултата..дано да е имало ефект все пак.... :bored1: Иначче си свърши деня със 6 бройки в кошера :bow:

Тони, Пробвай за сега да намаляваш въглехидратите само на обяд. Остави вечерята да е 1:1:1. За днес резултата е 3ти пореден ден 7+1 :yess:

Сами, днес си хвана пчелата майка :yess: най-накрая :herobee: И пак завършваш със 7 + 1..перфектна просто.. И понеже имаш 6 търтея, майката ти изяжда един лаком от колекцията :yess: СЕга ти трябват още 5 такива стриктни дни,за още една пчела майка.

Иначе, относно "офтопика" за половин пчелички....с удоволствие ще давам, само че по един скакалец :grfly: , вие само докладвайте..това все пак си е спорт....който докладва от утре, ще печели зелен скакалец :laugh1: :laugh1: Шантава работа...усещам как ще се хиля пред компа ако има кандидати за скакалци :laugh1:

Днес само Гуги липсва, но утре предполагам ще докладва със закъснение, дано само да не се омазала с търтеи...че такива липси по принцип са свързани с големи прегрешения :oh: ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот kiki » Съб Фев 14, 2015 8:32 am

Пипи,балансирала съм ракията естествено,на вечеря имам 4 БП-пиле и риба
Аватар
kiki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Фев 02, 2015 11:21 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Gugi » Съб Фев 14, 2015 12:28 pm

Пипи и дами състезателки, привет и честит празник! Който каквото празнува да му е честито! : :laugh4:

Много съжалявам, че вчера не се отчетох, но имах ужасно натоварена програма и се прибрах безобразно късно и веднага трябваше да лягам, защото ставах в 4 сутринта да се мъкна по летища и т.н.
Не съм прегрешила с нищо, просто нямах да пиша :) Отчитам се сега за петък, а пък малко по-късно ще добавя и съботата в същи този пост, за да е по-лесно на Пипи да ни отчита.

Петък (13.02)
1. Състезател - Гуги, 13.02 (петък), ден 8-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 5 на ден - 10.20, 13.00, 18.00 ч., 19.30, 23.30 ч. - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не победи - искам си инатестата пчеличка :)

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче -заслужих си мерителна пчеличка
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
закуска (2 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
1 парче от рулото с круши и малини -1 БПВМ
хранителна добавка Хуск (http://apteka.framar.bg/22002200/%D1%85 ... %B3%D1%80-) - 1/2БП (приемам тази хранителна добавка, защото имам много лениви черва и дори зелев сок не помага).
круша - 50 гр. - 1/2БВ
1.5 лешника - ½ БМ

обяд (3 блока)
чили кон карне - 3БПВМ

следобяд (1 блок)
1 парче от рулото с круши и малини -1 БПВМ

вечеря (3 блока)
112 гр. cottage cheese - 2БП
30 гр. шунка (мерена по етикет) - 1БП
2 чаши вино - 2 БВ
круша - 100 гр. - 1БВ
9 лешника - 3БМ

преди лягане (1 блок)
парче руло с круши и малини - 1БПВМ

дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес тренирах - разходка на бавен ход, че бяхме с бременна девойка - 2 часа, чистене на цялата къща - 2 часа. май, май си заслужих спортната пчеличка.
9. Успях да уловя 7 пчелички за този ден :)
10. Според мен днес улових 7 пчелички, без нито един търтей, въпреки че си давам отчета ден назад :)

Хайде и да почна съботата :)

Събота (14.02)
1. Състезател - Гуги, 14.02 (събота), ден 9-и. Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината!
2. Хранения на ден - 6 на ден - 04.10, 11.45,..... - заслужих си стриктна пчеличка
3. Изкушението не победи - искам си инатестата пчеличка :)

4. Целият ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче -заслужих си мерителна пчеличка
6. Изпита вода - над 2 литра - искам водната пчеличка
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден -
закуска (1 блок)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
круша - 50 гр. - 1/2БВ
извара с лъжичка кисело мляко - 28 гр. - 1/2 БП
кашу - 3 бр. - 1БМ

закуска 2 (3 блока)
кафе + прясно мляко (1.5) - 108 гр. изчислено по етикет - ½ БП+БВ
пиле - 56 гр. - 2 БП
хранителна добавка Хуск - 1/2БП
круша и ябълка - 250 гр. - 2 1/2 БВ
бадем - 9 бр. - 3БМ

обяд (2 блока)


следобяд (0.5 блок)


вечеря (3 блока)


преди лягане (0.5 блок)


дайте си ми пчеличката-поет

8. Днес тренирах - май, май си заслужих спортната пчеличка.
9. Успях да уловя пчелички за този ден :)
10. Според мен днес улових пчелички, без нито един търтей, въпреки че си давам отчета ден назад :)
Аватар
Gugi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 81
Регистриран на: Нед Яну 18, 2015 2:41 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот HippoDel » Съб Фев 14, 2015 7:22 pm

Gugi написа:хранителна добавка Хуск (http://apteka.framar.bg/22002200/%D1%85 ... %B3%D1%80-) - 1/2БП (приемам тази хранителна добавка, защото имам много лениви черва и дори зелев сок не помага).


Gugi, как го изчисляваш, че е 1/2БП?

Състав на 4.5 гр доза
Енергийна стойност 2.25 кДж/0.45 ккал
Протеини 0.068 гр
Въглехидрати 0 гр
Захари 0 гр
Мазнини 0.027 гр
Хранителни влакнини 3.83 гр

Според мен, не трябва да се брои за нищо, защото това са фибри и нямат хранителна стойност. :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот bruki » Съб Фев 14, 2015 8:09 pm

ВЪВ ВИНОТО Е ИСТИНАТА!
1. Състезателка- Bruki, 14.02.2015 година, 9 блока
2. Хранения на ден - задължителни 5 - сутрин – 8.00, обед – 12.30, следобед - 16, вечер - 19, и преди лягане – 22 часа Заслужих си стриктна пчеличка.
3. И днес се разминах с изкушенията . Заслужих инатеста пчеличка
4. Целия ден минал само на благоприятни храни – всичко консумирано е от „зелената зона“ Заслужавам зелена пчеличка .
5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- Заслужих си мерителна пчеличка.
6. Изпита вода- над литър и половина- вече пия над 2 литра Искам водната пчеличка.
7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден
Закуска/ 2Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ - 2 броя = 2БПВМ
Обяд / 3Б/ :
Запеканка с тиквички / по рецепта от сайта/ = 3БП+2БВ
Червено вино – 115г = 1БВ
Маслини – 9 броя = 3БМ
Първа закуска / 1Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ = 1БПВМ
Вечеря/ 2Б/:
Сварени белтъци – 2 броя = 1БП
Пуешко филе – 42г = 1БП
Червено вино – 115г = 1БВ
Портокал – ½ = 1БВ
Маслини – 6 броя = 2БМ
Втора закуска / 1Б/ :
Солен мъфин / рецепта от сайта/ = 1БПВМ
Дайте си ми пчеличката-поет.
8. Днес тренирах : Днес извървях 3 км Заслужавам спортната пчеличка.
9. Успях да уловя само май са 7 пчелички за този ден, и искам да взема наградата- пчеличка-герой
10. Според мен днес улових 7 пчелички.

:bigsm40: Независимо кой от двамата светци почитате, ви желая да сте здрави и винаги влюбени. Наздраве!
Аватар
bruki
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 8:37 am
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Aness » Съб Фев 14, 2015 9:32 pm

Добър вечер Зонбита :) Честит празник, които и от двата да празнувате. За мен днес е много специален ден . Имах невероятна изненада поднесена в леглото от моя любим мъж , а именно предложение за брак :) :bedlove: Пожелавам на всички ви да се обичате и да си го показвате всеки ден :)

Състезател- Анесс,13.02, 9 блока

2.Хранения на ден - задължителни 5:
Закуска-8.30,
Обяд-12.30,
Следобед-16.30
вечеря- 20:30 ч
преди лягане-22:30 ч
Стриктна пчеличка

3.Изкушението НЕ победи-Инатеста пчеличка- въпреки многото поводи днес :)

4.Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка

5.Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.

6.Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната

пчеличка


7.Споделено и прилежно написано меню за целия ден- :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:

Закуска- 2 бпмв -112 gr извара, 1 киви, 34 гр овес, 2 ореха, канела

Обяд- 2БПМВ - -130 гр стар лук , 50 гр дом.пюре , 84 гр кюфтета от телешка кайма, 2/3 ч.л. зехтин

Следобед- 112 гр извара ,1 киви, 34 гр овес и 2 ореха
Вечеря-2БПМВ -306 гр леща - по рецепта от групата , 84 гр кюфтета от телешка кайма,

Преди лягане-220 мл прясно мляко 0, 1 % ,1 орех

8. Коремни преси 3х 20 -май отървах спортната пчела днес. Но от вълнение сутринта и после целия ден , имам чувството че съм с 5 кила по-лека :)

Хубава вечер на всички ви :)
Аватар
Aness
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 1:56 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот тина » Съб Фев 14, 2015 10:01 pm

1. Състезател- Тина-9 ден 14.02.2015г.11бл Заклевам се да кажа истината, цялата истина и само истината! :monk:


:arrow: 2. Хранения на ден - задължителни 5- сутрин 8.30.ч, обед13.30 , следобед17, вечер21.00, и преди лягане22.30 - заслужих си стриктна пчеличка :smdance: .


:arrow: 3. Изкушението победи- удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка :keff:


:arrow: 4. Целия ден минал само на благоприятни храни - заслужих си зелена пчеличка


:arrow: 5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка.


:arrow: 6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя :help1: , но си искам водната пчеличка


:arrow: 7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-Закуска-84гр.шунка-2ПБ,200гр.портокал-2ВБ,6 лешника-2Мб и 1бл.тиквени кюфтета.Обяд-84гр.п.филе-3ПБ-240гр.домат и240гр.тиквичка,леко задушена с 1ч.л.ГХИ,1/2портокал-3ВБ .Сл.об.зак.-42гр.шунка-1ПБ,1/2портокал-1ВБ,3лешника-1МБ.Вечеря 440гр.к.мляко 0,1%-2ПВБ,6 лешника-2Мб,късната закуска ще е същото-440гр-к.мляко и6 лешника :writing1: дайте си ми пчеличката-поет :bow:


:arrow: 8. Днес тренирах :bellysport: , Коремни преси 2 по 20 и ходене пеша 2-3км. и си гепнах спортната пчеличка. :smdance:



:arrow: 9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой


:arrow: 10. Според мен днес улових ...7... пчелички, :angel:
От слетобеда нещо не се чуствам добре :( и май ще се разболявам и аз :sad: вечерята я промених с к.мляко,но и това количество с триста зора изядах :oh: Aness поздравления :bouquet: Обичайте се и бъдете много щастливи :love: Желая ви приятна вечер :bouquet:
Аватар
тина
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 67
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 9:01 pm
София
Жена

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 14, 2015 10:05 pm

1. Състезател- Самми, 14-02-2015, събота, 11 блока. Пак ще кажа истината!

2. Хранения на ден - задължителни 5- аз ги правя 6:
сутрин-7ч,
сутрин 9ч,
обед 12ч ,
следобед 16,30ч,
вечер 19,30 ч и
преди лягане 23 ч
Заслужих  стриктна пчеличка , тъй като не пропусках и не надхвърлих 5-те часа между две отделни хранения ;

3. Отбелязвам си инатеста пчеличка, защотооооооо..... ах защото - обичам много зелеви сърмички с кайма, ама много! Днес готвих на момчето такива сърмички и ако не бях в състезание със сигурност щях да си хапна, днес обаче удържах фронта ;

4. Целият ми ден мина само на благоприятни храни - зелена пчеличка;

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- мерителна пчеличка;

6. Изпита вода- над литър и половина- около 2,5 литра - водна пчеличка;

7. Споделено и прилежно написано меню за целия ден-  пчеличка-поет ;
Закуска 1 в 8,50ч: - 1 блок :
220 гр кисело мляко 0,1% + 3 бадема;
Закуска 2 в 10,30 ч: - 1 блок:
220 гр кисело мляко 0,1% + 3 бадема;
Обяд в 12,00ч: - 3 блока:
78 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 64 гр котидж
+ 1/4 айсберг
+ 200 гр помело, това са общо 3 непълни блока въглехидрати съвсем умишлено - опит за хормонална настройка
+ 9 бадема ;
Закуска 3 в 15,30ч - 1блок:
220 гр кисело мляко 0,1% + 3 бадема;
Закуска 4 в 18,00ч - 1блок:
220 гр кисело мляко 0,1% + 3 бадема;
Вечеря в 20,30ч: - 3 блока:
78 гр пуешко в собствен сос консерва - по етикет
+ 64 гр котидж
+ 1/4 блок айсберг
+ 90 гр вино
+180 гр помело
+ 9 бадема ;
Закуска 5 в 23,30ч - 1блок:
64 гр котидж
+ 100 гр портокал
+ 3 бадема;

8. Ще си отбележа спортната пчеличка. Изгорих 360 калории на велоергометър.

Според мен имам 7 усърдни пчелички,

9. Надявам се успях да уловя цели 7 пчелички и да заслужа пчеличка-герой .

Пипи, ще излезеш права за това, че може да нямаме добри резултати, когато сме болни. Себе си наблюдавам - не успявам да изпия обичайните си 3 литра вода, а това което изпивам сякаш го задържамл Изключително стриктна съм, а резултатите за 1 седмица са само 400 гр надолу....тъжното е, че много бързо се разочаровам :bigsm10:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот Самми » Съб Фев 14, 2015 10:19 pm

Aness, :bouquet: честито сладки вълнения! Да сте много щастливи заедно, не спирайте да се обичате, да си го показвате и да се подкрепяте! :bigsm40:
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Зоново състезание - 1ви тур

Мнениеот andjelina » Съб Фев 14, 2015 10:24 pm

Здравейте,
Днес съм на 10блока, но за съжаление не мога да ви кажа точно и ясно как се чувствам.Навести ни някакъв вирус и определено не се чувствам комфортно ,така ,че не мога да преценя каа ми се отразява леката промяна.Пожелавам на всчки една спокойна и приятна нощ, а на празнуващите много емоции........


1.Andjelina – отчет за днешния ден Събота14,02,2015.Пет хранения на ден и десет блока за днес.Няма смисъл от лъжата,
2.Пет хранения на ден –
Закуска 9,300часа
Обяд 13,00часа
Сл.закуска 16,00 часа
Вечеря 19,0 часа
Късна закуска 21,30 часа
Заслужих си стриктна пчеличка
3.Никаква победа за изкушенията.Заслужена инатеста пчеличка
4.Всичко в зелено следователно зелена пчеличка
5.Всичко на кантара – мерителна пчеличка
6.Водичка – не по –малко от 3л. – водна пчеличка
7.Меню
Закуска 09,30 – 2блока
56гр сирене Добрев 2% + 280гр.тиква печена
Обяд 13,00 – 2блока
400гр.кисело мляко 1,5%
Сл.закуска 16,00часа – 2блок
60гр.телешко задушено +червени чушки 280гр.+зехтин
Вечеря 19,00 часа – 3блока
90гр.пилешко филе задушено+450гр.домат+200гр.краставици+100гр.чушки+9маслини
Късна закуска 21,00часа – 1блок
½ коф.кисело мляко 0,1% Верея +1 орех.
Заслужена пчеличка – поет
8.За спорта не остана време .За съжаление,
9.Имам шест пчелички и не се сдобих с пчеличката герой .Ще чакаме съдията да се произнесе.
Аватар
andjelina
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 23, 2015 4:06 pm
София,България
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Състезания в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron