Дневникът на mahona

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот vanja » Вто Сеп 16, 2014 5:56 pm

Много ти се радвам и аз като гледам какви резултати имаш, убедена съм, че на следващото тримесечие ще ни зарадваш с още минус 10 кг само продължавай упорито :yess:
Аватар
vanja
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 1:35 pm
Бургас

Re: Дневникът на mahona

Зоната
 

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот gogo » Пет Сеп 19, 2014 2:33 pm

Прекрасни резултати и още по-прекрасно настроение се чувства от постовете ти. :yess:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Стеф » Пет Сеп 19, 2014 3:22 pm

Браво на теб! Най важното е, че продължаваме не се отказваме въпреки подигравките на околните - ама като станем фиданки....само със завист ще ни гледат :laugh:
Когато печелиш - не знаеш какво губиш, а когато губиш - не знаеш какво печелиш.
Аватар
Стеф
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 661
Регистриран на: Вто Яну 21, 2014 2:03 pm
Горна Оряховица

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пет Сеп 19, 2014 3:35 pm

Въобще не мисля за мнението на хората за моите странности с храната.Просто си меря,тегля,бъркам моите неща и се кефя на вида си и настроението си . Останалото са емоции извън мен и понеже винаги съм се грижила основно за останалите,а сега се грижа и за себе си се чувствам безкрайно удовлетворена и в безкраен мир със себе си .
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Пет Сеп 19, 2014 3:51 pm

mahona написа:Въобще не мисля за мнението на хората за моите странности с храната.Просто си меря,тегля,бъркам моите неща и се кефя на вида си и настроението си . Останалото са емоции извън мен и понеже винаги съм се грижила основно за останалите,а сега се грижа и за себе си се чувствам безкрайно удовлетворена и в безкраен мир със себе си .

:bigsm47: :ok: :bigsm20: :bigsm18:
Защо ли ми звучи познато :laugh4:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Сеп 30, 2014 11:55 am

Продължавам смело напред в зоната с още 2 кг назад...общо станаха 14 кг за 3,5 месеца.Вече добавям и по нещо оранжево в менюто си ,но гледам да не прекалявам.А при готвене добавям и по малко от червените,но несъществено количество(брашно,мед).Открих сезона на печената тиква ,която много обичам и с нея и грозде и ябълки допълвам успешно и вкусно БВ за деня.В Лидъл открих тикви-цигулки,които са доста сладки и пека без подсладител.Малко намалих суровите зеленчуци ,но поне веднъж на ден ям салата .Забърквам адски смеси в чинията си ,но вече никой не ме гледа с учудване. :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот _belladonna_ » Вто Сеп 30, 2014 12:01 pm

Впечатляващи резултати браво :) Ще прочета целия ти дневник. Идеята за печена тиква е много добра, не се бях сещала, че вече им е сезона. Все още дините гледам :)
Аватар
_belladonna_
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 277
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 2:08 pm
Варна
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Сеп 30, 2014 12:06 pm

В зоната може да се приготвя изключително приятна и вкусна храна - въпрос на желание, фантазия и не на последно място кулинарен усет. А възможностите за съчетание и овкусяване са безкрайни. :)
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот gogo » Вто Сеп 30, 2014 3:19 pm

И аз много си падам по печена тиква. Ям я без никакви подсладители - натюр. ;)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот ginette » Вто Сеп 30, 2014 8:02 pm

И аз открих сезона на тиквите . :lol: Два дена вече закусвам с варена тиква натюр на парченца,извара ,орехи и канела .Всичко го смесвам и ми е много вкусно :laugh:
Аватар
ginette
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 259
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 1:34 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Сеп 30, 2014 8:45 pm

О, печена тиква с тахан и бадеми, с всички коледни подправки към нея...джинджифил, карамфил, кардамон, канела, чили (аз нали съм си по подправките, мога само с тях да се храня :laugh1: ), че по грешка сложих и малко кимион и стана невероятна вкуснотия. Липсва ми маскарпонето в цялата бърканица - ама Зона, нема маскарпоне :laugh1: :laugh1: Забъркала съм една кофа - зонирана естествено и вече трети ден е част от дневното меню... ама като гледам младежът доста е напреднал с намаляването на количеството и май пак ще ходя да купувам печена тиква...
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Tonkata » Вто Сеп 30, 2014 8:46 pm

mahona написа:Продължавам смело напред в зоната с още 2 кг назад...общо станаха 14 кг за 3,5 месеца ...................... :laugh1:

У-а-у ! Това се казва резултат та дрънка. Поздраления !!! :yess:
Ако караш с тия темпове скоро ще те търсим с лупа. :laugh:
Внимавай какво си пожелаваш !
Аватар
Tonkata
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 403
Регистриран на: Пет Мар 14, 2014 3:53 pm
София
Жена

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Сеп 30, 2014 9:33 pm

Догодина по това време ще ме търсите с лупа...дотогава ще съм от тия дето се виждат отдалече и трудно ги прескачаш :laugh1:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Вто Сеп 30, 2014 9:36 pm

Леле Маня толкова подправки не се ли бият помежду си? Не мога да си представя аромата на този букет метнат в тиква :th:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот Маня » Вто Сеп 30, 2014 10:21 pm

Аз обичам тази комбинация и в тиква, и в смути, и в сладки. Имам си приготвена смес в определени пропорции и изобщо не се замислям от кое колко да сложа. А няма да казвам каква супер марината е за пилешко филе :) :) Но аз съм си с изчанчен вкус по отношение на подправките така че... Понякога комбинирам неща, които друг не би се и сетил да смеси. Но почти винаги се получават повече от добри резултати... поне за моя вкус. В новия шкаф едното чекмедже едва събра бурканчетата с разните подправки от всички краища на света... Някои си останаха на старите места, че се ползват по-рядко...
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на mahona

Мнениеот mahona » Пет Окт 03, 2014 2:31 pm

Днес се убедих още веднъж,че добрите хора никога не свършват! :smdance: Дъщеря ми си загуби преди 2 дни портмонето в такси вечерта на връщане от работа.Попита в централата им на другия ден и днес се появи в тях шофьора на таксито,който се оказа ,че намерил портмонето и и го върна..вътре бяха всички документи,карти и 300 лв.Жив и здрав да е човека и само хубави неща да му се случват!Тя вече беше подала сигнал в полицията,че е без документи т.н и днес щеше да се прибира да си вади нови.Случката се случи в София и това още повече ме радва,защото в този огромен град шанса да свърши всичко точно по този начин за мен беше точно нула!Прекрасно е ,че има добри хора! :bigsm22:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта

cron