Дневникът на Маня

Тема с онлайн дневници на хората, спазващи Зоната

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот marianapanova » Съб Юли 05, 2014 10:03 am

Знаеш ли Маня по-важното е как се чувстваш ти,един ден кг ше тръгнат надолу. Сега когато съм бременна лекарката ме подложи на диета,понеже качих 17кг и реших преди да родя да си св върна в зоната и доказателството за това че не само кг са важни е че изследванията ми са добри! Аз за сега с това се задоволяваме също така и с нуждата да се движа повече.
Цял роман написах,дано е без грешки,защото пиша през телефона,а той не ме слуша много :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Маня

Зоната
 

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Kristal » Съб Юли 05, 2014 10:55 am

Пробвай моя експеримент с един ден само на кисело мляко, при мен подейства. Сега се опитвам всеки понеделник да съм така, но последния понеделник се провалих..
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Пет Юли 11, 2014 10:37 pm

Ех, днес си доставих една "супер зонова вечер" - два и половина часа с Хю Лори и ... блуууууус! Страхотен, вечен блууус! :rheart: Какво зареждане! Тялото остана малко назад, но душата, душата влезе в Зоната - Let Them Talk
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот mahona » Пет Юли 11, 2014 10:49 pm

Маня ,Маняяяя :lol: .... няма да се спи май тази нощ с линка ,който пусна!Страхотно удоволствие е да го слушам :smdance:
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Пет Юли 11, 2014 11:04 pm

А аз изживях удоволствието и от живия контакт и страхотното шоу, което поднесе в НДК тази вечер, заедно с The Copper Bottom Band и Гари Морено
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот mahona » Пет Юли 11, 2014 11:40 pm

Трудно ще заспиш и ти след толкова емоции,но важното е че са приятни...Аз в подобни случаи,когато съм много въодушевена и щастлива се улавям,че заспивам с усмивка на лицето..пожелавам ти го и на теб ... и не само тази нощ :msmile9:
Последна промяна mahona на Съб Юли 12, 2014 1:12 pm, променена общо 1 път
Аватар
mahona
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 486
Регистриран на: Пон Юни 16, 2014 9:28 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Tatyana » Съб Юли 12, 2014 12:27 pm

Manya написа:Ех, днес си доставих една "супер зонова вечер" - два и половина часа с Хю Лори и ... блуууууус! Страхотен, вечен блууус! :rheart: Какво зареждане! Тялото остана малко назад, но душата, душата влезе в Зоната - Let Them Talk

Благодаря за линка - направи вечерта ми прекрасна :bouquet:
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Пет Юли 25, 2014 8:13 pm

Ама че организъм! Много упорит! При цялото мерене до грам, спазване на часове, носене на кутийки за три хранения докато съм на работа! Не ще и не ще! Забил е на 83 и не ще да мръдне!

А се чувствам великолепно. Наспивам се бързо. Качвам стълбите все по-леко. Задъхването почти го няма. При всяка възможност се старая да ходя пеша. Е, това е май най-голямото физическо усилие, което полагам - стълби и ходене. Но засега само за това ми остава време. А и след пубертета съм скарана със спорта изобщо :lol: . Но затова е виновна мама, Бог да я прости. Тя няма да ми се сърди, че го казвам. Въпреки огромното й желание да спортувам, аз просто винаги намирах начин да изклинча... и така си остана.

Та, чувствам се отлично. И самочувствието ми е друго. Походката по улицата ми е друга. Дрешките ми са широки, но този сезон няма да ги пращам на ремонт. Така ми е свободно и прохладно, като се вее нещо около мен. :laugh4:

Но тази вечер се ядосах на тялото си, което се е заинатило по свой си начин. Теглих му една тлъста... Купих 3,5 кг резен диня и седнах пред него без да меря. С малко нискомаслено сирене, леко да балансирам прегрешението. И си хапнах на воля диня... сладка свежест... силно охадена... със сирене... прелест... Е, не успях да я погълна цялата, но до времето за лягане и това може да се случи....

А от утре пак на колелото. Пак кантарчето, пак чашките и лъжичките и бройките. Все някога това тяло ще реши, че е време да ми се отблагодари и с още някое килце по-малко.

Но Зоната е велика! Велика! Защото от доста време се чувствам нов човек! И малките "прегрешения" реално ме връщат обратно към нея, защото създават дисконфорт и усещаш, че в Зоната ти е най-добре.

ПП. Час по-късно динята е ометена :laugh1: . Да не ме изкушава утре :laugh4: Малиййй, ще се пръсна :laugh4: , а каква нощ ме чака след 3-те литра вода и 3,5 кг диня :laugh4: Но нали си начесах крастата за диня, вече мога да забравя за нея...
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот marianapanova » Пет Юли 25, 2014 9:31 pm

Маня не мисли много за кг и ще видиш как без да усетиш ще изгубиш някой кг. Не теоблазявам тази вечер с тази вода и диня :)
А колко е динята за един блок,ако не се лъжа май беше 130гр или не?
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Пет Юли 25, 2014 9:47 pm

marianapanova написа:Маня не мисли много за кг и ще видиш как без да усетиш ще изгубиш някой кг. Не теоблазявам тази вечер с тази вода и диня :)
А колко е динята за един блок,ако не се лъжа май беше 130гр или не?


Някой го беше изчислил на 126 г. Глътнала съм 27 блока въглехидрати и 3 БПМ под формата на нискомаслено сирене :laugh1:

Не, не се притеснявам за килограмите... те все някога ще си отидат... в най-лошия случай, когато няма да ме има :laugh1: (това все пак някога се случва, а аз съм доста по-близо до подобно развитие на събитията от теб, Мариянка, която ще ставаш мама :laugh4: ) Та все някога ще се стопят, мама им стара тия проклети мазнини на кравайчета и самунчета... Просто реших да се наситя на диня, че просто е ужасно да хапнеш само 126 г - те на кътника ми не се събират.

Така направих и с черешите - просто си купих едно кило и ги ошмулих. А след това си купувам по 8 или 16 - като десерт от 1 БВ към другите манджи.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот marianapanova » Пет Юли 25, 2014 9:51 pm

О, не ти ме убиваш, но важното е че ти е било вкусно :angel:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот marianapanova » Пет Юли 25, 2014 9:57 pm

Оле и черепно ми така де то не е много фатално ;)
Маня само не разбрах до кое нещо си много близо :)
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Пет Юли 25, 2014 10:09 pm

marianapanova написа:Оле и черепно ми така де то не е много фатално ;)
Маня само не разбрах до кое нещо си много близо :)


До естествения край на живота... :laugh1: дай Боже, да не е много скоро и да е естествен, но все пак на моите години и такива мисли минават на човек.... Важното е да приема това естествено и спокойно, и ако може на шега :laugh1: Поне аз така чувствам нещата и не ме е страх от края... :laugh1: Ако не от Зоната ще ги стопи крематориума :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот marianapanova » Пет Юли 25, 2014 10:36 pm

Разсмя ме, аз исках да пиша че черешките не са фатални,но глупавия ми телефон си нагажда думички каквито той си иска :ang:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот eldass » Нед Юли 27, 2014 12:27 pm

Маня, според мен трябва да увеличиш малко физическото натоварване, освен разходките. Избери си нещо любимо, което не те натоварва и дори ти е приятно. Можеш да си купиш степер /не заема място/ или велоергометър /малко по-обемен е/ и всеки ден да правиш кардио, което е по-интензивно от ходенето и можеш да го правиш в удобно за теб време /примерно преди или след работа/. Започваш с колкото издържиш и увеличаваш с 5 минути. Стигаш до 30 минути дневно, като вече пулсът е по-нисък, а изминаваш повече разстояние за по-малко време. Малки гирички /или бутилки с вода/ също ще ти помогнат, за да движиш и ръцете.
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Дневникът на Маня

Мнениеот Маня » Нед Юли 27, 2014 12:41 pm

О, eldass, това е невъзможно :laugh1: Мразя движението :laugh1: Знам много добре, че движението е живот, но ... Поне засега нямам ищах и не знам какво трябва да се случи, за да се променя... :laugh4: :laugh4: Предпочитам си стола пред комютъра :laugh1: :laugh1:
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Дневници в Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron