Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юли 17, 2013 7:01 am

Здравейте милички искам да споделя радостта :techie-typing: си този месец смъкнах 2,400кг талия= 97.5, ханш=107.5 вече съм 91.3 :hug:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Сря Юли 17, 2013 8:16 am

Марианкааааааааааа, браво!!!!!!!!!!!!
Бавно но славно, това е най добрия вариянт. Само не прави грешка като мен, да излизаш за повече от 1 хранене извън зоната. Имам чувството, че се върнах 1 месец назад за тези 3 дни. и което е най-лошото, че не изпитвах никакво удоволствие от храната с която прегрешавах..... да ме пита човек...
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юли 17, 2013 9:10 am

Нимфи мила благодаря! :bouquet: Немисля да изоставам зоната,това е моето хранене и желая всички да получат резултатите,който искат!
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Сря Юли 17, 2013 12:10 pm

Браво, Мариана, 2,4 кг. е супер!
:bigsm20:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Сря Юли 17, 2013 6:08 pm

Благодаря Ити
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ninel » Чет Юли 25, 2013 5:04 pm

Здравейте.Надявам се да ме приемете сред вас.И аз се храня по Зоната вече 3 месеца и половина.Много съм доволна от резултата,отслабнах с 13 кг. и си нормализирах кръвното налягане.Дъщеря ми също се храни така,но при нея няма резултат. Ядем една и съща храна ,като тя има повече блокове от мен,защото има минимум 1 час на ден физическа активност(фитнес,бягане и т.н.).Тя отслабна с около 2-3 кг.,които варират нагоре-надолу.На 17 години е.Пез последните 2 год.прави много диети,но без резултат.Кръвната и захар е в гранични нива и аз се надявах да има подобрение,защото се придъжаме стриктно към зеления списък от храни.Моля ако някой е имал подобни проблеми да сподели.
ninel
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 25, 2013 3:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Пет Юли 26, 2013 9:31 am

Привет! :wave:
Аз ще се изкажа като пълен аматьор, съвсем любителски. Просто следвам моя си логика.
Та:
1. Сигурно ли е, че дъщеря ти спазва Зоната? Не че хвърлям обвинение, а просто обръщам внимание, че тинейджърите са малко "разюздани" на тема дисциплина и не се знае какво хапва и пийва, като се събира с приятели или когато ти не си вкъщи. Не познавам ситуацията - просто давам отпратки за размишления;

2. На тази възраст хормоните бушуват и не е изключено (макар да не е голяма вероятността) да има някакъв дисбаланс поради тази причина. Нещо, с което Зоната не може да се справи, ако не се следва напълно стриктно;

3. Това сваляне и качване много ми прилича на мен, когато през уикенда го удрям на живот, а после се стягам и до петък се връщам на теглото от предишния петък. И после пак следва уикенд с приятели ... :laugh:

За тези неща се сетих. Помисли върху тях!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот ninel » Пет Юли 26, 2013 6:24 pm

Благодаря Italiano.
ninel
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 25, 2013 3:38 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Вто Авг 06, 2013 1:31 pm

Време за отчет :dum:

начални данни............01.05....................01.06...................01.07.................05.08
Килограми.....................68.....................63.5 (-4.5)...........62 (-1.5).............61 (-1)
талия............................92.....................90 (-2) ................84 (-6).................82 (-2)
ханш...........................103....................101 (-2)...............100 (-1).................99 (-1)

Това от последния месец е при 2 серии от по 3-4 дни съгрешаване. не съм и предполагала, че ще "мръдна" този месец.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот georgia » Нед Авг 11, 2013 8:44 pm

Привет на всички,аз съм нова и съм в зоната от три дни.Засега се чувствам много добре,дано да почна да свалям,имам около 20 килограма за сваляне.Смятам да си купя рибено масло,но от години не живея в БГ,и не съм запозната с марките.Бихте ли ми препоръчали някои видове :think2:
Аватар
georgia
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Авг 11, 2013 8:33 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот zara65 » Нед Авг 11, 2013 9:12 pm

Здравейте и от мен!Аз съм в Зоната от 9-ти юни.Резултатите са страхотни-не пия лекарство за кръвно от 10-ина дни,намалих тези за диабета и поддържам стойностите на кр.захар абсолютно в норма,а килограмите.............68.200,на първия месец-64,на втория-60.700 талия-88-85-85/тукне е мръднала за 1 месец/,ханш110-106-101см.Чувствам се страхотно!Успех на всички!
zara65
 
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 12:32 pm
Варна

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Самми » Нед Авг 11, 2013 9:40 pm

georgia, ще ти е полезно да прегледаш темата от форума за рибеното масло, но ако не ти се занимава ето ти няколко варианта, а ти си избери:
1) http://www.iherb.com/Renew-Life-Ultimat ... Gels/10672
2) http://www.iherb.com/Now-Foods-Ultra-Om ... tgels/8341
3) http://www.iherb.com/Life-Extension-Sup ... gels/23722

За първите три можеш да ползваш отстъпка при първа поръчка с някой от кодовете на колегите, посочени в темата с рибеното масло или да ползваш моя KFN233.
Ползвала съм и №1 и №2, за мен №2 е по-изгодния вариант с добро качество.

Можеш също и да си купиш от сайта на Д-р Бари :), като тук изгодното е да си пазаруваш регулярно през определен от теб интервал и така ще получаваш продуктите на по-добра цена:

4) http://www.zonediet.com/omega

Не пропускай да прочетеш статията Рибено масло в зоната.
Аватар
Самми
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Апр 08, 2013 9:43 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот gogo » Пон Авг 12, 2013 8:23 pm

georgia написа:Привет на всички,аз съм нова и съм в зоната от три дни.Засега се чувствам много добре,дано да почна да свалям,имам около 20 килограма за сваляне.Смятам да си купя рибено масло,но от години не живея в БГ,и не съм запозната с марките.Бихте ли ми препоръчали някои видове :think2:


Здравей,
Аз ползвам това Now Foods, Super EPA, Molecularly Distilled, 120 Softgels. Молекулярно пречистено е, концентрирано е и премина теста с фризера на д-р Сиърс и освен това е на добра цена и идва директно в пощата, а не на митницата. При теб вероятно няма проблема с митниците(понеже не живееш в БГ), така че можеш да поръчаш и по-голямата и съответно по-изгодна опаковка - Now Foods, Super EPA, Double Strength, 240 Softgels. В темата за рибеното масло можеш да прочетеш скромния ми опит с изследването на няколко рибени масла - viewtopic.php?f=7&p=442#p442. А тук - viewtopic.php?f=7&t=23&start=80 съм приложил едно доста добро описание за регистриране и пазаруване в iHerb.com. Ако решиш да пазаруваш рибеното масло от там имай в предвид, че за първа поръчка може да се ползва отстъпка от 5$(ако поръчката ти е до 40$) и 10$(за поръчка над 40$) при въвеждане на промоционален код. Моят код е GBS139. Успех в избора рибено масло.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот georgia » Пон Авг 12, 2013 10:14 pm

:hug:Здравейте на всички.
Благодаря за отговорите относно рибеното масло.Но аз се позаинтересувах дали не може да се купи някъкво от аптеките,предстои ми връщане в БГ другата седмица,ако няма подходящо смятам да си потърся тук във Франция,все ще има поне така мисля.И ако може още един въпрос-тук има обезмаслено кисело мляко с плодове то подходящо ли е и как да го смятам :think2: Една опаковка е 125 грама.
Желая на всички лека и хубава вечер
Аватар
georgia
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Авг 11, 2013 8:33 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Вто Авг 13, 2013 6:20 am

Добро утро днес и аз да се запиша днес на 13.08
Килограми 89.3
Талия 96
Ханш 106
Свалени килограми 2 :love: :pray:
Прекрасен зоново ден! :bouquet:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Вто Авг 13, 2013 8:10 am

Марианка, супер си. Това са си минус 2 килограма :bouquet:
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron