Извън-Зонов клюкарник - Част 1

За различните неща от живота, които ни вълнуват, и са ни интересни, но нямат пряка връзка с темата за Зоната. Теми от всякакъв характер, за всичко и за всеки.

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Karrita » Вто Апр 22, 2014 8:13 am

Italiano написа:И докато си лафим, станах ПРОФЕСОР.
:Hello:

Олеле, сега няма да се траеш..... :lol:
Честито и да почерпиш! :laugh1:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Зоната
 

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот gogo » Вто Апр 22, 2014 10:51 am

Italiano написа:И докато си лафим, станах ПРОФЕСОР.
:Hello:

Ити станал професор, а регистрираните зоНбита сме вече 600. :party: :bigsm40: :bigsm18:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот roksi » Вто Апр 22, 2014 11:08 am

Gazilot написа:Е, то текучество има много, ама доста стари кучета, които съм сигурен, че са си в Зоната, не се обаждат - Mariana The Champ, Nympha-ta, Poppy, Roksi. A последните дни и Пипетката зачезна нещо.

Газилотчо , :laugh4: зарадва ме ,че си се сетил И за мен ,да...... аз изобщо не пиша , кротувам си ... , зонувам си..... , не мога да се откажа и да захвърля с лека ръка, толкова труд на Пипито ,аз сам от начало с нея , то не бяха състезания то не бяха, преследвания и наказания...... :l :laugh3: голяма веселба падаше , едно броене на пчеличкииииииииии , докато ме вкара в правия път,за което безкрайнооооооооооо и БЛАГОДАРЯ !
за нищо не се отказвам от Зоната сега,всеки които я следва знае какво е да :smdance:
понякога имам прегрешения , но кой ли няма,
следя с интерес,забавлавам се на" интересните"питания на новодошлите ,но добре ,че ги има за да е толковааааааааа приятно да сме тук макар и така като мен.
Аватар
roksi
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Фев 06, 2013 8:48 pm

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Вто Апр 22, 2014 12:00 pm

Karrita написа:
Italiano написа:И докато си лафим, станах ПРОФЕСОР.
:Hello:

Олеле, сега няма да се траеш..... :lol:

Не можеш да си представиш колко си права. Чак сам над себе си наглея и се държа едно такова надменно.
:laugh1:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Вто Апр 22, 2014 2:21 pm

Gazilot написа:Е, то текучество има много, ама доста стари кучета, които съм сигурен, че са си в Зоната, не се обаждат - Mariana The Champ, Nympha-ta, Poppy, Roksi. A последните дни и Пипетката зачезна нещо.

Ааа, Сър Гази, тук съм аз тук съм, ама по-за малко, Всяка сутрин закусвам с вас за по 10-15 минутио, но сега просто ми е натоварено доста...предполагам до месец ще се успокоят нещата и пак ще дремуцам тук ;)

Роксииии ;) върна ме в старите времена с тези състезания...верно беше голям смях ама и много полезно да всички. Може и тук да направим такова състезание за по-новичките, ама по-нататък, че сега малко съм в период на лудване ;)
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Чет Апр 24, 2014 10:21 am

Жвъц, 4 кликвания с мишката и готово - дневник капут!
Пипи, благодаря ти, че остави за мен удоволствието да ликвидирам Жоренцето!
:smdance:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Чет Апр 24, 2014 10:38 am

Имам една питанка към живеещите в Бургас.
Мама ми е на гости в Дания, но тъй като няма преки полети от София, тя пътува от Бургас, защото се притеснява да пътува с прехвърляне сама. Та в събота късно вечерта в 22.40 каца в Бургас, но автобуси и влакове за София има най-рано сутринта в 5ч., затова тя иска да преспи в хотел. На идване е питала и цената за вечер била 50лв., което ми се струва страшно скъпо, особено в нейния случай, да плаща толкова пари за няколко часа. Сигурно има и по-евтини места, но тя не познава града. Та, затова исках да попитам, дали някой може да ми препоръча по-евтин хотел или хостел, или пък квартира, където да може да преспи за няколко часа до сутринта. Най-добре е да е в близост до гарата или летището, или някъде по пътя между двете. Благодаря предварително. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Чет Апр 24, 2014 2:18 pm

ЕЕее, Хипчо, нямаше ли директни полети до Варна? ако има, следващия път ще я пратим при майка ми да си почине за няколко часа, и от там айде на летището.
Иначе за Бургас не знам :doNotKnow:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Чет Апр 24, 2014 3:34 pm

Eeee, Пипи, вече сме взели билет до Бургас, за другия път ще знам да взема до Варна. ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Gazilot » Чет Апр 24, 2014 7:11 pm

Hippo написа:Имам една питанка към живеещите в Бургас.
Мама ми е на гости в Дания, но тъй като няма преки полети от София, тя пътува от Бургас, защото се притеснява да пътува с прехвърляне сама. Та в събота късно вечерта в 22.40 каца в Бургас, но автобуси и влакове за София има най-рано сутринта в 5ч., затова тя иска да преспи в хотел. На идване е питала и цената за вечер била 50лв., което ми се струва страшно скъпо, особено в нейния случай, да плаща толкова пари за няколко часа. Сигурно има и по-евтини места, но тя не познава града. Та, затова исках да попитам, дали някой може да ми препоръча по-евтин хотел или хостел, или пък квартира, където да може да преспи за няколко часа до сутринта. Най-добре е да е в близост до гарата или летището, или някъде по пътя между двете. Благодаря предварително. :)


Хипар, оня ден бях на автогарата, качих жена ми на рейс за Сф на Юниън Ивкони, който тръгна в 00:00. Билетите се продават там, а доколкото си спомням имаше и късен рейс на ЕТАР. Звънни и питай.
Мисля, че Юниъните имаха и рейс в 01:00, ама питай.
http://www.union-ivkoni.com/razbg_v-13-1
Газилот,
член на политбюро на СОЗ
Аватар
Gazilot
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 436
Регистриран на: Вто Сеп 24, 2013 3:18 pm
Несебър

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот HippoDel » Чет Апр 24, 2014 8:05 pm

Gazi, много ти благодаря! Тя беше питала в София, но са и казали, че няма толкова късно, но явно информацията не е вярна. Мерси, още веднъж! :love:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tony » Чет Апр 24, 2014 10:40 pm

pipilota написа: Роксииии ;) върна ме в старите времена с тези състезания...верно беше голям смях ама и много полезно да всички. Може и тук да направим такова състезание за по-новичките, ама по-нататък, че сега малко съм в период на лудване ;)


Четох ги аз и се надъхвам от там.... ама нямаше желаещи да си спретнем едно такова мотивиращо нещо.... жалко.

Ама ако има "навити" - когато и да го спретнем - съм записана от сега :)

Хипо, сега влиза сезона на нощните линии - вече може и да има по-късни автобуси за София. Прати запитване, вярно, или звънни по телефона.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Pipilota » Пет Апр 25, 2014 2:25 pm

Tony написа:...Четох ги аз и се надъхвам от там.... ама нямаше желаещи да си спретнем едно такова мотивиращо нещо.... жалко.

Ама ако има "навити" - когато и да го спретнем - съм записана от сега :)


Тони, то кандидати винаги има. Сега да се покажа в БГмама и да дам дата за състезание, и ще наизскочат като гъби. Проблема им сега е, че няма кой да им води състезанието. Кой да брой пчеличките навсеки еидн, кой да им гледа нарушенията и да записва всеки божи ден на всеки резултата. Това си взема време и е отговорност. Аз емигрирах в този форум, и там запустя :laugh1:

След време тук определено ще спретнем едно състезнаие, мисля го от много време, още докато правихме този форум. Обаче времето не ми стига в момента за да водя състезание :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Tony » Пет Апр 25, 2014 4:52 pm

Мисля си, че това е само за мен...че иначе все си намирам повод да кръшна по малко... :) А така 2 седмици плътно и после ти става навик. Тъй че се записвам от сега. :lol: Давам си сметка, че е трудоемко и дано се случи.
Аватар
Tony
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Ное 22, 2013 8:56 pm
Mol, Belgium

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот tanita68 » Пет Апр 25, 2014 8:06 pm

Не съм чела форума в бгмама и нямам представа за какво състезание става въпрос, но ако е свързано със стриктно спазване на зоната и аз съм за. Че да не си позволявам да кръшкам като ме ядосат мъжете в къщи. :bigsm4:
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Извън-Зонов клюкарник

Мнениеот Italiano » Съб Апр 26, 2014 12:15 am

Ама то как се доказват резултатите ... :th:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към За всичко извън Зоната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron