Отслабване в Зоната - тема 1

Форум за споделяне на опит и съвети за това как най-ефективно и здравословно да отслабваме

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Чет Окт 24, 2013 5:11 pm

:laugh1: Анна не си намерила форума,в който да рекламираш и предлагаш хапчета,хапченца,сиропи,сиропчета.Едва ли някой от нас който сме в Зоната би я оставил заради някакво си хапченце или каквото там е това чудо на химията! ;) нали приятели :love:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Зоната
 

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Чет Окт 24, 2013 7:15 pm

Anna221, Anaaaa.... :stupid: :laugh1: :stupid: :bigsm8: :bigsm25: Останах без думи :)) Това е точно като да нахълташ във форум на заклети вегани, и да им пуснеш линк колко е полезно месото, и видео как колят животните първо :scared-eek: :scared-eek: Или пък да навлезеш в територията на вярващите в талъсъми Дюкянки.... :laugh1: и да им напишеш, че ще си прецакат бъбреците.. :laugh3: И в двата случая промитите мозъци ще те ометат преди да се усетиш :swipping: :laugh:
Добре че тук сме възпитани и интелигнетни :laugh: и най-любезно ще ти благодарим за информацията, но наистина нямаше нужда :laugh4:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Чет Окт 24, 2013 7:34 pm

Anna221 написа:Хапчета за отслабване - Хапчета за отслабване -"www. **********. com" Лично съм го ползвала и много ми помогна.
Изтрит линк от Модератора

Не ви ли се стува, че тези дни, разни странни птици се навъртат наоколо. :fly:
Има много объркани хора, :roll: меко казано. ;)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Italiano » Чет Окт 24, 2013 10:27 pm

Пипи, хич не я бави тази - трий и мнението, както и всички линкове, включително и тези в цитатите!
:huffy:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пет Окт 25, 2013 4:19 am

Итиии :hug: Речено сторено. Админа получи доклада ти за спам, и бяха взети мерки :bigsm1: За което благодарим :bigsm22:
Линкът беше само леко редактиран, но коментарите са запазени с цел ако на някой друг му мине през акъла пак да си рекламира тук, да си знае съдбата на линка :laugh:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Окт 25, 2013 8:40 am

Това си беше чист спам за реклама на тъпа химия, щях да пиша да се изтрие ама бях много заета да отказвам цигарите. Само вижте, Потребителя е създаден 1 мин. преди да направи единствения си пост, сигурна съм и последен, това е като онези платените идиоти дето коментират новините във сайтовете.
Но като цяло, голяма излагация, голямо чудо, аз много се смея и на рекламите тук във форума, ако сте забелязали 80% са за отслабване (разбира се това не зависи от админа на сайта), та вчера си мисля, след като рекламите за отслабване са такъв голям процент, който със сигурност се определя от пазара, то това се явява може би най-големия персонален проблем на поне 70% от населението във възраст от 14 до 50.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот лилит » Пет Окт 25, 2013 9:44 am

nympheacea написа:Това си беше чист спам за реклама на тъпа химия, щях да пиша да се изтрие ама бях много заета да отказвам цигарите. Само вижте, Потребителя е създаден 1 мин. преди да направи единствения си пост, сигурна съм и последен, това е като онези платените идиоти дето коментират новините във сайтовете.

Е, ако й бяхте дали време, можеше да се появи още една и да обясни колко и на нея са й помогнали. Вие много бързо я посякохте :laugh: .
Това ми е любимият трик - една влиза и пита/търси, друга "уж" и отговаря и така се навърта цяла компания много доволни, които освен едни и същи хапченца, имат и едно и също IP. :laugh: .
Изображение
Аватар
лилит
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 10:01 pm
Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Ное 01, 2013 9:52 am

Време за отчет :dum:

начални данни..01.05......01.06...........01.07...........05.08.......03,10............01.11
Килограми........68......63.5 (-4.5)......62 (-1.5)........61 (-1)......59,5 (-1,5).......58 (-1.5)
талия..............92......90 (-2) ..........84 (-6)..........82 (-2).......82 (0).............81 (-1)
ханш..............103.....101 (-2).........100 (-1).........99 (-1)........99 (0)............98(-1)

Нещо ми се тикви историята с талията. Това не е най-тънката част на кръста ми, там просто е нивото на пъпа, който ми е изключително близо до хълбоците. т.е. колкото и да отслабвам там няма накъде да мърда много. Към момента най-тънката част на кръста ми е 72 см
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот marianapanova » Пет Ное 01, 2013 10:45 am

Нимфии :love: браво мила прекрасен е живота в зоната :bouquet:
www.vzonata.com
Всеки изминал ден във всяко едно отношение,положението ставв все по-добро и по-добро.....
Аватар
marianapanova
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 2:02 pm
България,Пловдив

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Пет Ное 01, 2013 10:50 am

Поздравления Нимфи :bigsm21:
Абе и аз си мисля, че талията е най-тънката част, а обиколката около пъпа си е корем :)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот nympheacea » Пет Ное 01, 2013 2:08 pm

и аз така си мисля, ама тук четох, че при изчисляването на блоковете, трябва да премериш точно на пъпа. После като четох в нета за изчисляване на мазнините в тялото, там изрично за жените беше упоменато да се премери най-тънката част на кръста.
И НЕКА ЗОНАТА БЪДЕ С ТЕБ!
Аватар
nympheacea
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 276
Регистриран на: Сря Май 01, 2013 12:50 pm

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 02, 2013 12:39 pm

Нимфи, :bigsm47:
Браво, страхотни резултати!
И на мен ми е много трудно това с меренето на корема, все ми бяга метъра нагоре към талията. Ама ти имаш супер резултат -11см. на корема!
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Съб Ное 02, 2013 1:00 pm

Да ви се похваля, днес стават 2 МЕСЕЦА от както съм в Зоната!
Олекнала съм с 7,9 килца. :bigsm16:
Ханшът ми е намалял с 6,5 см.
Коремът с 3 см.
Чувствам се чудесно! Благодаря на всички за помощта и подкрепата! :hug:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Karrita » Съб Ное 02, 2013 3:45 pm

Hippo :bigsm20:
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот Pipilota » Пон Ное 04, 2013 6:11 am

Hipo, направи си една диаграмка или схемичка де, като Нимфичка....аз много се радвам на неините месечни доклади :) Нагледно и ясно с колко е започнала, с какво темпо върви през месеците и колко е в момента....трябва да измислим някаква такава готова форма която само да се попълва всеки месец, ама не знам как да стане. Някой с повече мозък може да помогне :laugh4: Мисля, че ще е много удобно и стимулиращо за начинаещите :hug:
"Притеснявам се, когато някой ми прави комплимент. Притеснява ме, че не казва достатъчно..." :fly:
Аватар
Pipilota
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1284
Регистриран на: Чет Фев 07, 2013 5:12 pm
Chicago/Varna-Asparuhovo
Жена

Re: Отслабване в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Ное 04, 2013 11:37 am

pipilota написа:Hipo, направи си една диаграмка или схемичка де, като Нимфичка....аз много се радвам на неините месечни доклади :) Нагледно и ясно с колко е започнала, с какво темпо върви през месеците и колко е в момента....трябва да измислим някаква такава готова форма която само да се попълва всеки месец, ама не знам как да стане. Някой с повече мозък може да помогне :laugh4: Мисля, че ще е много удобно и стимулиращо за начинаещите :hug:

Пипи,
Като рапортувам на третия месец, така ще направя. Иначе, аз всяка седмица се отчитам в дневника си. :hug:

ПП За готовата форма е супер идея, ама аз не съм в час с тези неща. :roll: Той Гого, споменаваше за някаква табличка, може да помогне.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Отслабване чрез хормонален контрол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron