Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот TheCatCharli » Пет Юли 25, 2014 2:33 pm

at_m написа:......
Вижте какво открихме с една приятелка (ако вече не е поствано):
http://www.iherb.com/Now-Foods-Ultra-Om ... =null&ic=1

..............


То е добро, но рискуваш да платиш ДДС и такси ако го спрат на митницата (излиза над 30 лв).
Аватар
TheCatCharli
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 14, 2014 9:54 am

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Petya » Вто Юли 29, 2014 10:23 am

Здравейте

Какво мислите за това рибено масло:
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Liquid-Omega-3-Deep-Sea-Fish-Oil-EPA-DHA-Natural-Orange-Flavor-16-fl-oz-480-ml/7908
Аватар
Petya
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Юли 04, 2014 1:25 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Вто Юли 29, 2014 11:37 am

Аз лично си го поръчвам вече 3 пъти, като го редувам с препоръчаното от Гого. Много лесно се приема, защото не мирише на рибено масло. Мина и през теста с фризера още при първата доставка. С едно уточнение - помътня, но за минута-две след извашдане от фризера възстанови оригиналния си вид. Обсъждахме, че вероятно се дължи на добавките. Аз лично бих ти го препоръчала, ако можеш да приемаш течно рибено масло.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Petya » Вто Юли 29, 2014 1:50 pm

Manya благодаря за отговора :)
Аз не съм пробвала до сега дали ми е приятно да приемам течно рибено масло, но определено ще пробвам! Сега си чакам една поръчка от Гоговото, но следващия път ще взема това и ще опитам, ако ми хареса ще си взимам само него, защото не обичам да пия хапчета.

Хубав ден :)
Аватар
Petya
 
Мнения: 24
Регистриран на: Пет Юли 04, 2014 1:25 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo68 » Сря Юли 30, 2014 6:28 pm

Привет на всички! Пия редовно повече от година по 6 капсули на ден /сутрин 3 и вечер 3/от ето това:
http://www.iherb.com/p/8305
Днес ми пристигна за първи път ето това:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Silymari ... =null&ic=1
Някой има ли наблюдения върху него, дали са съвместими двете заедно и по колко капсули да пия на ден? В упътването пише да се пият от 1 до 3 капсули на ден - колко по-точно?! Въобще ще съм благодарен на всякакви съвети!
Хубав ден!
gogo68
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 12:07 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Kristal » Сря Юли 30, 2014 7:45 pm

А моето още го няма, мина цял месец :(
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo68 » Сря Юли 30, 2014 11:43 pm

Пиши им и ги питай какво става! Винаги до сега, за толкова много поръчки, са пристигали максимум до 12-14 дена!
Нещо по моя въпрос?!
gogo68
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 12:07 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo68 » Чет Юли 31, 2014 4:55 pm

Никой ли не знае???
gogo68
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 12:07 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Чет Юли 31, 2014 5:10 pm

gogo68 написа:Днес ми пристигна за първи път ето това:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Silymari ... =null&ic=1

Това, доколкото разбирам, е някаква форма на магарешки бодил/трън. Това е доста специфичен продукт и не съм убедена, че някой от зонковците го ползва. Предназначен е за поддържане на черния дроб. Растението се ползва в народната медицина. И доколкото е билка едва ли се "блъска" с рибеното масло. Може би ти е нужне съвет от лекар.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Юли 31, 2014 9:07 pm

Manya написа:
Първото, което би изтъкнал Гого е разликата в цената - тук за 20 лв получаваш 60 капсули. Ако пиеш по 6 като мен, ще имаш за 10 дни. На Now Foods срещу около 27 лв (с доставката) получаваш 120 капсули - за 20 дни.


:bigsm18:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Юли 31, 2014 9:20 pm

Kristal написа:А моето още го няма, мина цял месец :(


Провери в пощенския си клон да не са ти забутали пратката или митническото известие. За цялото време откакто пазарувам в iHerb нямам досега загубена пратка. Веднъж само една я нямаше около месец. Ходих да си я търся в пощата - нямало нищо. След 10-на дена дойде червено известие от пощата да си взема пратката иначе я връщали. Било се получило някакво объркване с адреса и първото известие не съм го получил. В краен случай пиши на сайта и вярвам, че ще те възмездят по някакъв начин, но първо провери в пощата. А сега ми хрумна да не си си объркала нещо адреса, който си дала за доставка :think2: .
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Tatyana » Чет Авг 07, 2014 11:09 am

Тъкмо днес мислех да направя поредната поръчка на рибеното масло и гледам, че върви на добра цена в комплект с тази омега - общо за двете 16,95 $. Какво ви е мнението за второто рибено масло? Виждам, че не е особено концентрирано и има само 600 мг EPA и DHA на 2000 мг. Но иначе добро ли е и по колко трябва да се взима? Самостоятелно едва ли бих го поръчала, но като се има предвид промоцията, струва ли си да се възползвам от нея :th: ?
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Маня » Чет Авг 07, 2014 11:28 am

Ако трябва да приемаш 3 г омега-3 на ден, от това чудо ще трябва да поглъщаш по 10 капсули. Ще ти стигне за 10 дни. И на тая цена изобщо не ми изглежда да е качествено. Аз лично не бих експериментирала с него.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Авг 07, 2014 1:42 pm

Татянче, второто рибено масло(на МадреЛабс) е молекулярно пречистено, но не е концентрирано. Произведено е само от 2 риби - сардина и аншоа, което също е плюс според Барито. Има обаче соеви деривати, което малко ме смущава. Едно време беше на някаква промоция за 1$ и бях си го взел. Не помня правих ли му теста с фризера. Използвах го като пиех по 1-2 капсули към основното ми рибено масло на НАУ. Все пак бях дал 1 $ и трябваше да влезе някак в употреба. :laugh4: Така че си го изпих лека полека като добавка към основните ми омеги на НАУ.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Tatyana » Чет Авг 07, 2014 5:20 pm

Благодаря. Значи, щом е молекулярно пречистено - не е толкова зле, колкото си мислех :). Ще го пробвам тогава, като добавям 1-2 към другото основно масло, че за тази цена си е подарък. Тъкмо ще му направя теста с фризера.
Аватар
Tatyana
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 485
Регистриран на: Пон Фев 10, 2014 5:39 pm
София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Kristal » Съб Авг 09, 2014 11:14 am

Моето рибено масло дойде пет седмици след поръчката. Доволна съм, за по-малко от 30 лв. получих 120 капсули рибено масло, крем за ръце, малко шампоанче и химикалче за подарък :)
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта