Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Нед Май 11, 2014 7:16 am

Italiano написа:Мечта, заинтригува ме с това масло.
Колко е доставката?


Ити, аз не бих рискувал с това рибено масло. Не е молекулярно пречистено и не е отбелязано от какви риби е произведено. Когато липсва информация нещо не е наред. :hm: Направи сверка и с д-р Сиърс.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Май 11, 2014 10:55 am

Italiano написа:Мечта, заинтригува ме с това масло.
Колко е доставката?


И мен ме заинтригува. :) До колкото видях на сайта пишеше, че над 30 лв. доставката е безплатна.
Според мен е молекулярно пречистено. :think2:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Нед Май 11, 2014 12:01 pm

Hippo написа:
Italiano написа:Мечта, заинтригува ме с това масло.
Колко е доставката?


И мен ме заинтригува. :) До колкото видях на сайта пишеше, че над 30 лв. доставката е безплатна.
Според мен е молекулярно пречистено. :think2:


Хипо, къде видя на опаковката, че пише, че е молекулярно пречистено? :hm:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Нед Май 11, 2014 12:13 pm

Не на етикета, а долу в характеристиките пише: Purified EPA/DHA*, според мен се има това предвид. Вярно, че не пише молекулярно, но...
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 11, 2014 4:26 pm

Да, "Purified" означава пречистено.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот tanita68 » Нед Май 11, 2014 4:42 pm

Освен това съдържанието на омега 3 е като в маслото на NOW - 1200мг в две капсули. Това означава, че е и концентрирано. А и Мечта каза, че е издържало теста с фризера. Сега както е на промоция за 33лв. горе-долу се ядва цената.
Аватар
tanita68
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 701
Регистриран на: Пет Яну 24, 2014 11:16 am
Уусикаупунки, Финландия/ Свищов, България
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Нед Май 11, 2014 6:06 pm

Hippo написа:Не на етикета, а долу в характеристиките пише: Purified EPA/DHA*, според мен се има това предвид. Вярно, че не пише молекулярно, но...


Хипо, Ити " Purified EPA/DHA" си го превеждам като "пречистена EPA/DHA", каквото и да значи това, но в никой случай не и че е молекулярно пречистено. Да не заблуждаваме хората във форума. Освен това е прекалено оскъдна информацията за това от колко и какви риби е направено това рибено масло - буквално липсва такава информация. Върнете се при д-р Сиърс и вижте какво казва той за избора на рибено масло.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот amaZONka » Вто Май 20, 2014 10:43 pm

Най - сетне и аз да се включа в тази тема. Вече се снабдих с рибено масло, но не мога да разбера по колко трябва да вземам на ден. Моля по опитните да ми дадат съвет. Това е моето - http://www.bodybuilding.com/store/now/epa.html :think2:
Аватар
amaZONka
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 9:58 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Вто Май 20, 2014 11:47 pm

amaZONka написа:Най - сетне и аз да се включа в тази тема. Вече се снабдих с рибено масло, но не мога да разбера по колко трябва да вземам на ден. Моля по опитните да ми дадат съвет. Това е моето - http://www.bodybuilding.com/store/now/epa.html :think2:


Амазонке, в 2 капсули има 1,2 гр EPA+DHA. A тук въпрос 55 можеш да прочетеш за препоръчителните дози.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Май 20, 2014 11:53 pm

Поддържащата доза е 2,5-3г EPA и DHA. Значи минимум по 5 капсули от това, което си си взела, които са 2,5г EPA и DHA. :)
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот moni03 » Пет Юни 06, 2014 11:34 pm

Имам огромна молба към някой от вас. Не,знам защо но от моят компютър не мога да поръчам в iherb :doNotKnow: Нямам представа защо е така, изписва ми не криптирана връзка и това е-за справка, пазарувам като са световно от китайските сайтове и плащам с картата. Освен това,компа е оправен супер некадърно и ще го връщаме при майстора.Отново ще остана за бог знае колко време без комп.

Та молбата ми е, АКО е възможно някой от вас,който има възможност като поръчва рибено масло за себе си, да ми поръча и на мен. Аз веднага ще изпратя пари по ЕКОНТ.
Аватар
moni03
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 11:04 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Юни 07, 2014 4:44 am

Мони, няма проблем да ти поръчам рибено масло, че аз кажи-речи на 2 седмици поръчвам. Ти къде живееш? По добрия вариант обаче е да се отстрани проблема при теб. Вероятно се касае до някакви настройки. Кои експлорер използваш - Мозила, Хром, на Майкрософт? Ако можеш направи снимки на екрана със съобщението. А въобще направи ли регистрация в хърба?
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот moni03 » Съб Юни 07, 2014 6:19 am

Направих регистрация Гого,всичко както трябва. Като сложа нещата в кошницата и вече искам да платя, ми излиза следното "не защитена връзка,препоръчва се да не продължавате" и направо затваря страницата. Аз много плащам с картата и ме хвана шубе.
Във Варна живея :captain:
Аватар
moni03
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 11:04 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Съб Юни 07, 2014 8:13 am

Е, аз съм в София. Ще пробваш ли с друг експлорер. Почти съм убеден, че е до настройки. Никой до сега не се е оплаквал от подобен проблем. Ако имаш познат, който разбира от компютри помоли го да погледне.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Kristal » Съб Юни 07, 2014 12:08 pm

moni03 написа:Направих регистрация Гого,всичко както трябва. Като сложа нещата в кошницата и вече искам да платя, ми излиза следното "не защитена връзка,препоръчва се да не продължавате" и направо затваря страницата. Аз много плащам с картата и ме хвана шубе.
Във Варна живея :captain:

Виж си датата на компютъра, при мен често се получават токови удари и компа се връща на дата от 2004-та година и тогава показва, че всички сертификати са изтегли - гугъл, банки, институции, на всичко пише изтекъл сертификат и като се опитам да платя даже и с пейпал не дава. Докато не оправя датата нищо не става.
Аватар
Kristal
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Чет Юни 12, 2014 6:44 pm

Някой опитвал ли е от това рибено масло? Изглежда ми добро.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта