Рибено масло в Зоната - Част 1

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Ное 12, 2013 12:36 pm

Приятно съм изненадана! :bigsm29:

Днес получих имейл от IHerb,
Ето, какво ми пишат:
Svitlana B (iHerb.com Customer Service)
Nov 11 16:56 (PST)
Hello!
We apologize for inconvenience.
Unfortunately, we are unable to reship items internationally, so we have issued a refund - $20.49 refunded back to rewards
Thank you!
Sincerely,
Svitlana

Доколкото разбирам ми връщат парите във вид на отстъпка, която ще мога да ползвам при нова поръчка. Погледнах, имам $20.49 на rewards . :bigsm18:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Вто Ное 12, 2013 12:44 pm

Пак е нещо :lol: , знаех си, че ще вземат отношение. Че и доста бързо реагираха.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Ное 12, 2013 12:47 pm

Karrita написа:Пак е нещо :lol: , знаех си, че ще вземат отношение. Че и доста бързо реагираха.


Да, приятно ме изненадаха. ;) След неприятната изненада... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Но и доста хитро от тяхна страна, не ми връщат парите по сметка, а във вид на бонус, за да си поръчам пак нещо. :mrgreen:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Вто Ное 12, 2013 1:26 pm

HippoDel написа:
Karrita написа:Пак е нещо :lol: , знаех си, че ще вземат отношение. Че и доста бързо реагираха.


Да, приятно ме изненадаха. ;) След неприятната изненада... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Но и доста хитро от тяхна страна, не ми връщат парите по сметка, а във вид на бонус, за да си поръчам пак нещо. :mrgreen:

Търговски трикове :lol:
Поръчай си другото рибено масло и овес, току що Гого намери овес там и то на много тънка цена, аз вече си поръчах ;)
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Ное 12, 2013 3:48 pm

Karrita написа:Търговски трикове :lol:
Поръчай си другото рибено масло и овес, току що Гого намери овес там и то на много тънка цена, аз вече си поръчах ;)


Аз овес за сега си имам. Майка ми го купува по 2 и нещо лв. за килограм и ми го изпрати с колет, защото тук не можах да намеря в магазините. А по интернет цените бяха ужасяващи. После едни приятели идваха и по тях ми прати едно килце, та си имам до февруари, когато ще си ходя до БГ.
За съжаление аз чакам до ден, два да дойде поръчка със същото рибено масло и то 2 опаковки. Поръчах го преди да отворя това. :stupid:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gstoicheva » Вто Ное 12, 2013 7:51 pm

Хипо ,радвам се много за теб, а аз съм в чуденка :think2: :think2: :think2:
Дали да правя и аз рекламация за моето масло? Ти какво ще ме посъветваш? Как ти се струва моето на снимката?
Аватар
gstoicheva
Новак в Зоната
Новак в Зоната
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 2:18 pm

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Ное 12, 2013 8:26 pm

gstoicheva написа:Хипо ,радвам се много за теб, а аз съм в чуденка :think2: :think2: :think2:
Дали да правя и аз рекламация за моето масло? Ти какво ще ме посъветваш? Как ти се струва моето на снимката?


Чесно казано, силно се съмнявам капсулите да са матови, но не мога да бъда сигурна. От снимката не мога да разбера дали твоите са сухи, като моите. Ти, ако ги стиснеш, малко по-силно пукат ли се "по шевовете"? Ако е така, значи не са читави. Качествената капсула е еластична и не може да се спука с ръка, поне аз не мога, мога само, ако я настъпя с крак или използвам нож. :hug:

ПП Ровейки се из нета за рибено масло, отново, открих едно, на което капсулите са матови, така че може и на това да са матови. Просто, до сега, не бях срещала матови. Но явно има.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Сря Ное 13, 2013 12:55 pm

Хипо, камък ми падна от сърцето :laugh: Браво на iHerb, че са отреагирали и то толкова бързо. Хората знаят как се изгражда име и колко бързо се губи :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот strelica » Чет Ное 14, 2013 7:46 pm

Ихааа, бях си наложила да забравя, че чакам и одеве много се зарадвах, когато дойдох в офиса ха-ха :mrgreen:
Пристигнаха златните капсулки : ) за две седмици
И подаръче имам, правят ми намек да си търкам петите явно :laugh1:

много доволна, като за начало мисля да пия по 5г. на ден поради някои фактори и положения, които ме мъчат Видях, че Бари препоръчва 2.5 - 3г., вие какво ще ме посъветвате ?

ПС: Хипо, хитряги са, но браво хе-хе :Р
"Аз съм мракът, който е светлината
и неподвижността, която е танцът."
Т.С.Елиът
Аватар
strelica
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 7:41 pm
Белово/София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Пет Ное 15, 2013 12:40 pm

Стреличке,
Ето какво пише във Въпроси и отговори: - http://www.vzonata.com/faq/

"55. Какво количество рибено масло трябва да се приема на ден?

Препоръчваното количество от Бари Сиърс е 2.5 до 3 грама Омега-3 мазнини на ден. Това е за хора в нормално здравословно състояние.

Ако се стремите към оптимално здраве на сърдечносъдовата система, ще ви трябва около 5 грама на ден. Ако искате да лекувате възпалителни болки, тогава ще се нуждаете от близо 10 грама на ден.

За лечение на съществуващо неврологично състояние (като множествена склероза, дефицит на вниманието,психическо разстройство, депресия и деменция), ще са необходими 15 грама на ден.

Това очевидно са много по-високи дози, отколкото повечето хора консумират. В същото време обаче трябва да се контролират нивата на инсулин за максималното на въздействието на рибеното масло."

Ти самата трябва да прецениш каква цел преследваш. :wave:
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo68 » Чет Ное 21, 2013 12:14 am

Здравейте на всички в Зоната! Нов съм и да попитам...на 4.11.2013г. от сайта на http://www.iherb.com, си поръчах ето това рибено масло: http://www.iherb.com/p/8305. Минаха почти 20 дена и започнах да се притеснявам - какво да правя?! Да ходя ли да го търся и къде - в пощата или в митницата? :think2:
gogo68
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 12:07 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот HippoDel » Чет Ное 21, 2013 12:39 am

gogo68 написа:Здравейте на всички в Зоната! Нов съм и да попитам...на 4.11.2013г. от сайта на http://www.iherb.com, си поръчах ето това рибено масло: http://www.iherb.com/p/8305. Минаха почти 20 дена и започнах да се притеснявам - какво да правя?! Да ходя ли да го търся и къде - в пощата или в митницата? :think2:


Не се притеснявай, сезонът е такъв и малко повече се бавят поръчките. Предишната ми поръчка дойде за 10 дни, а тази от 3 ноември още не е пристигнала. Може да се забави и до 25-30 дни. Търпение! Ако ти се разкарва ходи питай в пощата. :done:
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo » Чет Ное 21, 2013 4:42 am

gogo68 написа:Здравейте на всички в Зоната! Нов съм и да попитам...на 4.11.2013г. от сайта на http://www.iherb.com, си поръчах ето това рибено масло: http://www.iherb.com/p/8305. Минаха почти 20 дена и започнах да се притеснявам - какво да правя?! Да ходя ли да го търся и къде - в пощата или в митницата? :think2:


Адаш,
:text-welcomewave:
Ако това ти е било първа поръчка и си ползвал код за намаление при първа поръчка за 5 или 10$, то е голяма вероятността поръчката да ти дойде в пощата директно. Иначе - на митницата. Ако до 25.11 не получиш някакво известие провери в пощенския си клон за пратката или за митническо известие. Последните ми 2 пратки с рибено масло дойдоха за 20 дена.
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот strelica » Чет Ное 21, 2013 12:32 pm

Благодаря, Гого, за отговора.
Определих си дозата и само след няколко дни почувствах ефекта, чудесно е. :>
"Аз съм мракът, който е светлината
и неподвижността, която е танцът."
Т.С.Елиът
Аватар
strelica
 
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Сеп 29, 2013 7:41 pm
Белово/София

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот gogo68 » Чет Ное 21, 2013 1:26 pm

gogo написа:
gogo68 написа:Здравейте на всички в Зоната! Нов съм и да попитам...на 4.11.2013г. от сайта на http://www.iherb.com, си поръчах ето това рибено масло: http://www.iherb.com/p/8305. Минаха почти 20 дена и започнах да се притеснявам - какво да правя?! Да ходя ли да го търся и къде - в пощата или в митницата? :think2:


Адаш,
:text-welcomewave:
Ако това ти е било първа поръчка и си ползвал код за намаление при първа поръчка за 5 или 10$, то е голяма вероятността поръчката да ти дойде в пощата директно. Иначе - на митницата. Ако до 25.11 не получиш някакво известие провери в пощенския си клон за пратката или за митническо известие. Последните ми 2 пратки с рибено масло дойдоха за 20 дена.

Привет адаш!
Днес получих известие от пощата и вече си го взех! Всичко е ОК! :bigsm18: Сега се чудя по колко да ги пия...имам доста килограми да свалям. Мисля да пия по 6 капсули на ден - сутрин 3 и вечер 3, което прави 3,6 гр. рибено масло - нали? Малко ли е това? Най-добре е да се приема по време на ядене - нали така? Какво ще ме посъветваш - да не объркам нещо? :roll: Ето това рибено масло е: http://www.iherb.com/p/8305
gogo68
 
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Ное 21, 2013 12:07 am

Re: Рибено масло в Зоната

Мнениеот Karrita » Чет Ное 21, 2013 4:21 pm

gogo68 написа:Привет адаш!
Днес получих известие от пощата и вече си го взех! Всичко е ОК! :bigsm18: Сега се чудя по колко да ги пия...имам доста килограми да свалям. Мисля да пия по 6 капсули на ден - сутрин 3 и вечер 3, което прави 3,6 гр. рибено масло - нали? Малко ли е това? Най-добре е да се приема по време на ядене - нали така? Какво ще ме посъветваш - да не объркам нещо? :roll: Ето това рибено масло е: http://www.iherb.com/p/8305

Здравей,
Ето какво пише Барито по въпроса:
Препоръчваното количество от Бари Сиърс е 2.5 до 3 грама Омега-3 мазнини на ден. Това е за хора в нормално здравословно състояние.

Ако се стремите към оптимално здраве на сърдечносъдовата система, ще ви трябва около 5 грама на ден. Ако искате да лекувате възпалителни болки, тогава ще се нуждаете от близо 10 грама на ден.

За лечение на съществуващо неврологично състояние (като множествена склероза, дефицит на вниманието,психическо разстройство, депресия и деменция), ще са необходими 15 грама на ден.
Ask for more!
Аватар
Karrita
Доцент в Зоната
Доцент в Зоната
 
Мнения: 984
Регистриран на: Чет Окт 24, 2013 11:20 am
Несебър

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron