Протеини в Зоната

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот GODzillata » Нед Май 18, 2014 9:24 am

ТОВА е протеина:
Изображение

:but: Иначе Pharma First WHEY BEST може да се намери на много по-добра цена от предишния линк + безплатна доставка, ето тук: http://www.krasivitela.com/pharma-first-whey-best-1000-grama.html :idea:
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Протеини в Зоната

Зоната
 

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот venci68 » Нед Май 18, 2014 11:04 am

Italiano написа:
venci68 написа:Поръчката е приета, остава да пристигне. И аз си избрах за подарък шейкър. Не разбрах обаче за колко дни е доставката, ама когато дойде. :)

По принцип е на следващия ден, но тъй като утре е неделя, може би в понеделник ще дойде.
Какъв вкус поръча?


Ягодов мус, две кутии. Ще почна да приготвям на сина си зонова закуска. Той е фен на овесените ядки и мисля да му слагам от протеина. Пък и за мен ще е по удобно, че изварата нещо вече ми омръзна. :)
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Plam4e22 » Нед Май 18, 2014 12:48 pm

GODzillata написа:ТОВА е протеина:
Изображение

:but: Иначе Pharma First WHEY BEST може да се намери на много по-добра цена от предишния линк + безплатна доставка, ето тук: http://www.krasivitela.com/pharma-first-whey-best-1000-grama.html :idea:

GODzilla , страшно много ти се кефя на nickname-а - има нещо много респектиращо в конпилацията между главните букви на GOD и смисъла на цялата дума :Hello: ( просто отдавна искаха да ти го кажа :hug: )

Та за твоя протеин- марката е най- реномирана в световен мащаб, затова вече с се доказали. Честно казано, твоят повече ми харесва от моя, защото има повече протеин на една доза.

Днес стигнах до заключението, че това ми е първият и последният протеин със суклароза в него :sad: първо- не мога да понасям тази неестествено завишена сладост, а второ- много ми стана съвестно, че пия нещо със суклароза... Все пак това е нещото, което бях решила, че никога няма да пипна :notagree: ...хубаво е казал народът: Парен каша духа
Това, което трябва да се случи, то се случва!
Аватар
Plam4e22
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 328
Регистриран на: Пон Мар 18, 2013 3:44 pm
Пловдив

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот GODzillata » Нед Май 18, 2014 6:09 pm

Или пък - когато човек се опари, после и на сладолед духа! ;)

Радвам се, че те кефи ника ми......иди и гледай премиерата на новата Годзила, чувам, че филмът бил много як. :yess:
Иначе да, компилация е от ГОД и ЗИЛ. :mrgreen:
Изображение
When the going gets tough - the tough gets going
Аватар
GODzillata
Магистър в Зоната
Магистър в Зоната
 
Мнения: 817
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 4:39 pm
In da Zoun ;)

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Нед Май 18, 2014 9:58 pm

Plam4e22 написа:Днес стигнах до заключението, че това ми е първият и последният протеин със суклароза в него :sad: първо- не мога да понасям тази неестествено завишена сладост, а второ- много ми стана съвестно, че пия нещо със суклароза... Все пак това е нещото, което бях решила, че никога няма да пипна :notagree: ...хубаво е казал народът: Парен каша духа

Е, браво, Пламче - тъкмо ни беше успокоила, че няма страшно, че е в миниатюрни количества, а сега биеш отбой.
:noo:
Иначе конкретно със сладкото аз нямам проблем.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Май 19, 2014 10:28 am

Пламче,
Тъй като моите 2 протеина са неовкусени, реших да си взема един подсладен за лятото да си го пия на шейкче, че на жегите мръвките много не вървят, освен вечер. ;) Сега в "моята фирма" са пуснали един нов със стевия, но е комбинация от концентрат на суроватъчен протеин и суроватъчен протеин изолат. Това не е нов продукт на фирмата, в смисъл, че единствената разлика е, че му е сменен подсладителя от суклароза на стевия, но за сега има само един вкус - на ябълка.
Скрит текст:
И цената му е добра 44 лв. за килограм. Излиза по 44 ст. за 1 ПБ.
http://www.bodylab.dk/shop/bodylab-whey-100-570p.html

Пламче, какво ще кажеш да си го взема ли? Аз държа да ми е подсладен със стевия. Това, за сега е единственият им протеин със стевия. Ако от БГ мога да си взема нещо по-добро със стевия, кажи моля те. :)
Последна промяна HippoDel на Пон Май 19, 2014 11:12 am, променена общо 1 път
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Май 19, 2014 10:37 am

Хипо, а твоите неовкусени колко излизат за блок?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Май 19, 2014 11:12 am

Млечният протеин изолат е 52лв за 1кг, в 100г има 81г протеини. 1ПБ=9г=0,47лв.
Другият - суроватъчен протеин изолат е 65лв за 1 кг, в 100г има 90г протеини. 1ПБ=8г=0,52лв.
Този горе, със стевията е комбинация от концентрат на суроватъчен протеин и суроватъчен протеин изолат. Той е 44лв за 1 кг, в 100г има 74г протеини. Има и такъв неовкусен, той е с 79г протеини на 100г, на същата цена.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Май 19, 2014 11:42 am

Я какви добри цени!
Жалко, че в БГ няма неовкусен изолат за 47 ст. блока.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот HippoDel » Пон Май 19, 2014 12:00 pm

Да и аз се учудих, че намерих тук протеини на толкова добри цени, като се има предвид, е тук цените на всичко са доста по-високи от колкото в БГ. Но си мисля, че в БГ всички протеини са внос и търговците много завишават цените, а това си е датска марка.
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Пон Май 19, 2014 12:07 pm

Ами, нали видя примерите на Пламчето - 27 лв. доставна цена, а те го продават за 49 лв.
Надценка ли е, чудо ли е?!
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Маня » Пон Май 19, 2014 12:40 pm

Ето ви едно сравнение на Now Foods, Sports, Whey Protein Isolate, Powder, Natural Unflavored, 1.2 lbs (544 g)
В сайта на производителя е 32,99$
В iHerb струва - 25,23$ + 4$ транспорт за 20-тина дни.
Българския вносител го предлага за 51.30 лв.

Който обича да смята, може да прецени кое му е изгодно.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот venci68 » Вто Май 20, 2014 12:20 pm

Протеина пристигна :smdance: . Като видях колко са големи кутиите си викам, че май не трябваше да поръчвам две. Дано да има дълъг срок на годност, че да не го хвърлям :) .
Аватар
venci68
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 244
Регистриран на: Пон Апр 28, 2014 12:44 pm

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот HippoDel » Вто Май 20, 2014 12:45 pm

Няма страшно, те обикновено са с дълъг срок на годност. Опита ли го? Сподели, какви са ти впечатленията. :) Ти два различни вкуса ли си взе?
"Човек, който наистина иска да постигне нещо, намира начин; останалите намират оправдание." :hooo:
Аватар
HippoDel
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1686
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:08 pm
København/София
Жена

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот eldass » Вто Май 20, 2014 12:51 pm

Кутиите са големи, но съдържанието е малко - наполовина. :lol: Дори се чудя защо са такива големи кутиите/бидоните :laugh3: ?! :th:
Аватар
eldass
Студент в Зоната
Студент в Зоната
 
Мнения: 384
Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 2:05 pm
София

Re: Протеини в Зоната

Мнениеот Italiano » Вто Май 20, 2014 3:49 pm

За да има къде да сложат лъжичката. :laugh4:

Ти май взе от един вкус.
При мен практиката показа, че с 2 вкуса е по-добре, защото си ги редуваш, а и според другата храна си определяш, та така не ти омръзва един и същ вкус.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта