Рибено масло в Зоната - Част 2

Tеми за рибеното масло, за добавките към диетата ни и приемът на алкална вода

Модератори: Italiano, Pipilota, Маня

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пет Мар 04, 2016 4:53 pm

Italiano написа:Я като един новобранец в поръчките да попитам това:
You've earned a €2.75 Loyalty Credit from this order.

означа, че мога следващата поръчка да я намаля със съответната сума ли?


Нали съм много сръчна, вместу ЦИТИРАЙ, съм натиснала ПОПРАВИ :laugh1: Та:

Това са 10% от стойността на поръчката ти (без транспортните), който е валиден 60 дни. Ще получиш отново 10% отстъпка при следваща поръчка, ако я направиш в рамките на този срок (мисля че е независимо от продукта, който поръчваш, а да е в този срок). Дори последния път ми изпратиха мейл, че е минал месец от последната ми поръчка, за да ми напомнят, че мога да ползвам все още тази отстъпка само още един месец.

Периодично правят промяна в правилата. Сега са такива.

Освен това за 4+ получаваш с поръчката 5% отстъпка от сумата. И ти излиза още по евтино. Следващия път ще е с 15% по евтино от 7,19х4.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Зоната
 

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Italiano » Пон Мар 07, 2016 11:35 am

Супер!
Колко дни чакате да минат, за да направите нова поръчка и тя да не се засече с предишната и да не ги сумират?
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пон Мар 07, 2016 11:41 am

Достатъчно е да получиш потвърждение по мейл, че е пусната пратката по пощата и вече можеш да направиш следваща поръчка (или да провериш, ако не са ти пратили в профила си за поръчките)-
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Italiano » Пон Мар 07, 2016 11:46 am

Ясно.
Аз си мислех, че може да се засекат в БГ едновременно и някой да ги сумира и хоп - на митницата.

Поръчвали ли сте 2 опаковки витамин Е на Solgar накуп?
Предполагам, няма голям риск за минаване през митница ... :th:
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Katerinka » Пон Мар 07, 2016 12:52 pm

Ходила съм на митница за 50 лв, а пратки от 75 лв са минавали гратис :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Пон Мар 07, 2016 9:13 pm

Italiano написа:Супер!
Колко дни чакате да минат, за да направите нова поръчка и тя да не се засече с предишната и да не ги сумират?

Ити, няма как да ти засекат две или повече поръчки за да ти ги сумират, че и да идат на митница. Пускал съм по повече от една поръчки една след друга(зер да не се изтърве прИмоцията) и никога дори не са идвали едновременно .Така че спокойно си пускай поръчките - няма да ги обединят(сумират).
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Katerinka » Вто Мар 08, 2016 8:30 am

Гого аз се стремя да пускам поне на ден по една когато е с големи суми ( коледните промоции :lol: ) щото тогава ми дойдоха три поръчки заедно и ме праснаха и за трите, т.к. е на случайност, поне да е само една :lol:
"Има само едно кътче от вселената, което със сигурност можете да подобрите - себе си"
Аватар
Katerinka
Бакалавър в Зоната
Бакалавър в Зоната
 
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Май 27, 2015 6:10 am
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот elinka_at » Пет Мар 18, 2016 1:38 pm

Здравейте, пия от това http://eu.iherb.com/Madre-Labs-Omega-80 ... gels/65844 рибено масло по 3 капсули, давам от него по една капсула и на дъщеря ми която е на 5 години.
Тя дъвче капсулата и така и е приятно, какво Ви е мнението, т.к. я сдъвква и маслото си го изсмуква, да я карам ли да изплюва желатиновата капсула или да я гълта?
И според Вас по една капсула достатъчно ли е да поема 20 кг е 116 см., спортува три пъти седмично по час и половина не е на зоната но се храни здравословно?
elinka_at
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Май 29, 2013 11:33 am

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пет Мар 18, 2016 1:45 pm

На въпрос към д-р Сиърс преди време какво количество рибено масло е препоръчително за деца, получих следния отговор.

I usually recommend about 1 grams of EPA and DHA to be added to solid food until age 2 and then increase to 2.5 grams of EPA and DHA per day after age 2.


Така че мисля, че можете спокойно да давате на детето 3 капсули дневно. Добре е да се приема с храна. Можете да ги давате три пъти по 1 капсула, или три капсули наведнъж. Не е никакъв проблем, че ги дълче и гълта така. Щом й е вкусно и приятно.

Капсулата е от рибен желатин - така че както му е кеф на лапето.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Italiano » Пон Мар 21, 2016 3:48 pm

Моето рибено масло пристигна на 16-ти, но го взех днес, защото чак на 18-ти следобед получих известието за доставката.
Значи за около 12 дни пристигна. Супер!
Чудя се следващия път да рискувам ли с 8 броя, че сега само 4 поръчах.

Сега си чакам и витамин Е да пристигне.

Понеже ме мързи да чета назад :skyle5: , някой може ли да каже за дете на 2 години и 7 месеца кое рибено масло е подходящо? (знам, че преди време го дискутирахте)
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Пон Мар 21, 2016 5:52 pm

Ити, аз по принцип поръчвам по 8 (просто приемам по-голяма доза). Щом ми дойде пратката най-късно до седмица правя нова поръчка. Така ми се застъпват и не рискувам да остана без омега-3 при евентуални проблеми с транспорта или митница (ако мине в графа "анализ на риска", което е рядко, но се случва).
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот gogo » Вто Мар 22, 2016 11:39 am

Italiano написа:Понеже ме мързи да чета назад :skyle5: , някой може ли да каже за дете на 2 години и 7 месеца кое рибено масло е подходящо? (знам, че преди време го дискутирахте)

Ити, дали не беше това - Nordic Naturals, Children's DHA, Strawberry, 4 fl oz (119 mL). Дават го за деца над годинка. Понеже е 100% от дроб на треска има и витамин А, което трябва да се съобрази особено ако се дава допълнително витамин А - да не стане предозиране. :)
Аватар
gogo
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 1555
Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 1:17 pm
София
Мъж

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Вто Мар 22, 2016 11:46 am

Аз пък бих ти препоръчала да му даваш от своето, като започнеш първо с 1 капсула (която можеш да разрежеш и му дадеш само течността, ако не може да я преглътне). След няколко месеца да ги увеличиш на 2 и след още 6 месеца на 3 капсули. Само преди пост-два по-долу писах отговора на Бари за дозата при деца.
Всичко друго, което досега се предлага не отговаря на критериите за фармацевтичен клас рибено масло. А мисля, че малкото човече заслужава възможно най-доброто според финансовите възможности.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Italiano » Вто Мар 22, 2016 2:08 pm

Ами, едва ли ще му понесе нашето рибено масло.
Тази сутрин, като взех 3 капсули, малко след това имах няколко оригвания на риба.
Представям си какво ще е на вкус, ако е без капсулата.
Затова и предполагам, че ще се отврати.

Май първо ще пробваме с маслото, препоръчано от Гого.
Аватар
Italiano
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 2414
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 6:49 pm
Благоевград

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот marista » Чет Мар 31, 2016 2:22 pm

Здравейте. Поръчах веднъж от iherb рибено масло, но умишлено не надвиших 30 лв. Сега ми се иска да поръчам повечко неща. Живея в Бургас и се чудя директно на бургаската митница ли ще задържат пратката(ако я задържат) или ще спре в София. :think2:
Иначе трети месец съм в Зоната, без да изпадам в крайности, и се чувствам страхотно. А в бонус получих и подмяна на дрехите с такива с по-малък размер ..:)
Аватар
marista
 
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Мар 31, 2016 2:14 pm
Жена

Re: Рибено масло в Зоната - Част 2

Мнениеот Маня » Чет Мар 31, 2016 2:30 pm

marista написа:Здравейте. Поръчах веднъж от iherb рибено масло, но умишлено не надвиших 30 лв. Сега ми се иска да поръчам повечко неща. Живея в Бургас и се чудя директно на бургаската митница ли ще задържат пратката(ако я задържат) или ще спре в София. :think2:
Иначе трети месец съм в Зоната, без да изпадам в крайности, и се чувствам страхотно. А в бонус получих и подмяна на дрехите с такива с по-малък размер ..:)


Аз редовно поръчвам по 8 опаковки от Madre Labs, Omega 800, 1000 mg, 30 Fish Gelatin Softgels, които са на приблизителна стойност 90 лв и ми пристигат по пощата. Винаги има възможност да те разходят и до митницата, ако пратката попадне в графата "анализ на риска", но това се случва рядко. Поръчано по този начин ти осигурява и допълнителна отстъпка от цената за повече от 4 бройки, плюс в момента безплатен транспорт по въздушна поща.

Горещо препоръчвам точно това рибено масло, защото то отговаря на показателите и на предлаганото от самия Бари Сиърс фармацевтичен клас рибено масло, но на по-достъпна за нашите условия цена. С 3 капсули ще си осигуриш минималната препоръчана от Бари поддържаща доза от 2,5 грама ЕРА+DHA.

Ако случайно отиде до митница, ще е в Бургас.
Маня
Професор в Зоната
Професор в Зоната
 
Мнения: 3093
Регистриран на: Съб Яну 18, 2014 3:41 pm

ПредишнаСледваща


Назад към Рибено масло, хранителни добавки и алкална вода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron